Výsledky Náboja 2019
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2019, , Poľsko, Warszawa


ŠkolaBody
1 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II, Marii Grzegorzewskiej 10, Warszawa, A, PL
Jan Kwieciński (VIII), Aniela Pimpicka (VIII), Alicja Przybylik (VIII), Agata Stępińska (VIII)
36
2 Prywatna Szkoła im. Zofii i Jędrzeja Moraczewskich, Cyrulików 87, Warszawa, PL
Kacper Górecki (VIII), Stanisław Lada (VI), Aleksander Lada (IV), Jakub Kajkowski (VII)
35
3 Bednarska Szkoła Podstawowa, Raszyńska 22, Warszawa, B, PL
Jan Gwiazda (VIII), Jan Horawa (VIII), Karina Skowrońska (VIII), Jan Schwendimann (VIII)
35
4 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II, Marii Grzegorzewskiej 10, Warszawa, C, PL
Kajetan Góra (VIII), Karol Konior (VIII), Susan Messerli (VIII), Matylda Stępkowska (VIII)
33
5 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II, Marii Grzegorzewskiej 10, Warszawa, D, PL
Adam Gąsienica-Samek (VII), Jan Gawiński (VII), Oliwia Rozkosz (VII), Aleksandra Zienkiewicz (VII)
32
6 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II, Marii Grzegorzewskiej 10, Warszawa, B, PL
Maria Baudouin de Courtenay (VIII), Hanna Święcicka (VIII), Maciej Wychowański (VIII), Jan Żarski (VIII)
32
7 Szkoła Podstawowa nr 143, al. St. Zjednocznych 27, Warszawa, PL
Emilia Krempa (VIII), Miłosz Rogowski (VIII), Jakub Słoniewski (VIII), Wiktor Wieteska (VIII)
31
8 Szkoła Podstawowa Kolegium Zakonu Pijarów, Gwintowa 3, Warszawa, B, PL
Natalia Skonieczna (VIII), Franciszek Dylewski (VIII), Tymoteusz Wyrwa (VIII), Ignacy Stępniewski (VIII)
29
9 Szkoła Podstawowa, Południowa 2, Zielonki-Parcela, PL
Iwo Bodył (VIII), Mikołaj Kędra (VIII), Stanisław Jeznach (VIII), Bartosz Sobczak (VIII)
29
10 Bednarska Szkoła Podstawowa, Raszyńska 22, Warszawa, A, PL
Olivier Fitrzyk-Barral (VIII), Michalina Gilewicz (VIII), Piotr Kwiecień (VIII), Maja Mills (VIII)
29
11 Szkoła Podstawowa nr 204 im. 19 Pułku Ułanów Wołyńskich, Bajkowa 17/21, Warszawa, A, PL
Anna Opolska (VIII), Maciej Wojciechowski (VIII), Wiktoria Rębek (VIII), Piotr Grzelak (VIII)
26
12 Szkoła Podstawowa nr 204 im. 19 Pułku Ułanów Wołyńskich, Bajkowa 17/21, Warszawa, B, PL
Jakub Kunda (VIII), Jakub Jastrzębski (VIII), Łukasz Buśko (VIII), Bartłomiej Sokołowski (VIII)
22
13 Szkoła Podstawowa Kolegium Zakonu Pijarów, Gwintowa 3, Warszawa, A, PL
Aleksandra Urbaniak (VIII), Zofia Szulc (VIII), Mateusz Rutkowski (VIII), Wojciech Cendecki (VIII)
21
14 Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Piłsudskiego 47, Legionowo, A, PL
Malwina Dębska (VIII), Natalia Rębacz (VIII), Marcela Walento (VIII), Mikołaj Dessauer (VIII)
19
15 Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Piłsudskiego 47, Legionowo, B, PL
Hubert Karpiesiuk (VIII), Igor Jobski (VIII), Mateusz Marciniak (VIII), Leon Wojtachnia (VIII)
18