Výsledky Náboja 2019
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2019, , Poľsko, Wrocław


ŠkolaBody
1 Szkoła Podstawowa Nr 6, Unisławy 26, Szczecin, PL
Norbert Dąbrowski (VIII), Michał Jagodziński (VIII), Zofia Krok (VIII), Grzegorz Pełech (VIII)
39
2 Szkoła Podstawowa nr 3, Bobrza 27, Wrocław, B, PL
Marta Drelichowska (VIII), Jan Gohl (VIII), Maksymilian Kowalski (VIII), Marek Muzyka (VIII)
38
3 Szkoła Podstawowa nr 9, Nyska 66, Wrocław, B, PL
Szymon Cedzyński (VIII), Kacper Dobosz (VII), Filip Szemelak (VIII), Michał Węgrzyn (VIII)
31
4 Szkoła Podstawowa nr 50, Czeska 38, Wrocław, B, PL
Aleksandra Suchecka (VIII), Marta Krzyżosiak (VIII), Anna Krzyżosiak (VIII), Katarzyna Piznal (VIII)
29
5 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Orląt Lwowskich, Lwowska 3, Oława, PL
Adam Charciarek (VIII), Kacper Duszewicz (VII), Seweryn Nekrasz (VIII), Bartosz Ozga (VII)
28
6 Szkoła Podstawowa nr 34, Gałczyńskiego 8, Wrocław, A, PL
Wiktoria Jodkowska (VIII), Szymon Goździkowski (VIII), Konrad Weiser (VIII), Artur Schydlo (VIII)
27
7 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Parnas, ul. Zielińskiego 38, Wrocław, B, PL
Patrycja Banach (VIII), Magdalena Dominiak (VIII), Wojciech Bensari (VIII), Piotr Schabowicz (VII)
26
8 Szkoła Podstawowa nr 9, Nyska 66, Wrocław, A, PL
Jakub Gaj (VII), Jakub Krysiak (VIII), Dominik Ciesiun (VIII), Emilia Koszelowska (VIII)
26
9 Szkoła Podstawowa nr 3, Bobrza 27, Wrocław, A, PL
Pezda Maria (VII), Cicha Hanna (VII), Rudzik Michał (VII), Żeleźnik Paulina (VII)
26
10 Szkoła Podstawowa, Sułkowskiego 1, Mysłakowice, PL
Arkadiusz Wielgat (VII), Alexander Cyganik (VII), Szymon Szydłowski (VIII), Iwona łukomska (VIII)
25
11 Szkoła Podstawowa nr 34, Gałczyńskiego 8, Wrocław, B, PL
Mikołaj Petek (VIII), Jakub Kolosa (VIII), Mateusz Dróżdż (VII), Jan Słowiński (VII)
24
12 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Noblistów Polskich, Plac Mieszka I 22, Głogów, PL
Grzegorz Porębski (VIII), Igor Ścisłowski (VIII), Aleksander Karbownik (VIII), Jakub Odrobina (VII)
24
13 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Kopernika 15, Lubań, A, PL
Miłosz Jurga (VIII), Przemysław Bernacki (VII), Piotr Wojtusik (VII), Wiktor Wyszatycki (VII)
23
14 Szkoła Podstawowa EKOLA, T. Zielińskiego 56, Wrocław, B, PL
Weronika Wołkowska (VIII), Alicja Dróżdż (VIII), Ernest Mitlewski (VIII), Filip Klich (VII)
23
15 Szkoła Podstawowa nr 10, Inflancka 13, Wrocław, PL
Krzysztof Słodkowski (VII), Filip Apanasewicz (VII), Maja Biszczanik (VIII), Iga Lis (VIII)
23
16 Szkoła Podstawowa, Kościelna 2, Smolec, PL
Wojciech Lower (VII), Marika August (VII), Krzysztof Grochalski (VII), Bartosz Perczak (VII)
22
17 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Kopernika 15, Lubań, B, PL
Aleksandra Guła (VIII), Jakub Hawrylewicz (VIII), Maja Sidor (VIII), Martyn Szalewski (VIII)
22
18 Szkoła Podstawowa nr 50, Czeska 38, Wrocław, A, PL
Radosław Wroński (VII), Marek Gosztyła (VII), Jakub Szczeblowski (VII), Karol Bednarek (VII)
22
19 Szkoła Podstawowa, Kościuszki 2 i 5, Węgliniec, PL
Adrian Charytaniak (VII), Aleksandra Gołąbek (VIII), Kacper Proć (VII), Bartosz Szymczak (VIII)
22
20 Szkoła Podstawowa nr 3, Marii Konopnickiej 14, Trzebnica, PL
Jakub Michalak (VIII), Mikołaj Kubaszewski (VIII), Patrycja Budzyń (VIII), Weronika Franczak (VIII)
20
21 Szkoła Podstawowa EKOLA, T. Zielińskiego 56, Wrocław, A, PL
Hanna Orczyk (VIII), Aleksander Lęcznar (VIII), Jan Konieczny (VIII), Mikołaj Dykier (VII)
19
22 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Parnas, ul. Zielińskiego 38, Wrocław, A, PL
Łucja Jakóbczyk (VIII), Mia Olsen (VIII), Magdalena Orczykowska (VIII), Filip Staszczyszyn (VIII)
16
23 Szkoła Podstawowa nr 2, Komuny Paryskiej 36-38, Wrocław, PL
Mateusz Dębowicz (VIII), Nikola Dolińska (VIII), Kuba Wojnarowicz (VIII), Olivia Zołotar (VIII)
15
24 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi, Sprzymierzonych 6, Duszniki-Zdrój, PL
Alexander Jarus (VII), Łukasz Nowakowski (VII), Piotr Biernacki (VII), Julia Nowakowska (VIII)
14
25 Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubinie, Gwarków 93, Lubin, PL
Miłosz Podbucki (VIII), Filip Klocek (VIII), Dawid Niemyjski (VIII), Paweł Białowąs (VIII)
8