Výsledky Náboja 2019
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2019, , Slovensko, Bratislava


ŠkolaBody
1 Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava, B, SR
Martin Bekeč (9), Šimon Kováčik (9), Mia Armitag (9), Adam Zich (9)
37
2 Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava, A, SR
Michal Cibulka (9), Alica Dományová (9), Ursuľa Mária Kossaczká (9), Filip Prutkay (9)
35
3 Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava, SR
Lucia Chladná (8), Viktória Krettová (8), Michal Semko (8), Elena Simčová (8)
35
4 Spojená škola Novohradská- ZŠ Košická, Košická, Bratislava-Ružinov, SR
Adam Bartek (8), Štefan Kotlárik (8), Jakub Krivošík (8), Michal Tomaga (8)
34
5 Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava, A, SR
Jozef Bachniček (9), Peter Ďuriš (9), Laura Skalošová (9), Jakub Nagy (9)
32
6 Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava, B, SR
Sebastian Hajdu (9), Peter Kumančík (9), Daniel Medveczky (9), Filip Pázman (9)
32
7 Gymnázium Jura Hronca, Novohradská 3, Bratislava, B, SR
Alžbeta Kováčová (9), Barbora Čierniková (9), Katarína Martimkovičová (9), Damia Isabel Jakusová (9)
29
8 Gymnázium Jura Hronca, Novohradská 3, Bratislava, A, SR
Adam Gergély (9), Alex Havrila (9), Metej Krivošík (9), Richard Uhlík (9)
28
9 Gymnázium A. Bernoláka, Lichnerova 69, Senec, A, SR
Viktor Blaščák (9), Nina Griačová (9), Tomáš Bottlík (9), Diana Vranská (9)
27
10 Základná škola s MŠ, Za kasárňou 2, Bratislava-Nové Mesto, SR
Patrik Bukovský (8), Oliver Babulík (9), Alica Komlóssyová (9), Matej Chmelko (9)
26
11 ZŠ Matky Alexie, Palackého 1, Bratislava-Staré Mesto, SR
Daniela Fulová (9), Zuzana Mičeková (9), Erik Nagy (9), Matúš Špuler (9)
26
12 Základná škola s MŠ, Cádrova 23, Bratislava-Nové Mesto, B, SR
Michal Bachratý (9), Gabriel Dunajský (9), Karolína Groneová (9), Sára Pigová (9)
26
13 Gymnázium, Hubeného 23, Bratislava, A, SR
Andrej Janca (8), Martin Uhrin (8), Klaudia Kodnárová (8), Elly Hoffnerová (8)
25
14 Gymnázium M. R. Štefánika Šamorín, Slnečná 2, Šamorín, SR
Ema Czuczová (6), Jakub Jenčuš (5), Dávid Prívara (5), Adam Varga (5)
25
15 Základná škola s MŠ, Cádrova 23, Bratislava-Nové Mesto, A, SR
Šimon Borovský (8), Andrej Tomaščin (8), Adam Babušek (8), Zoroslav Zita (8)
25
16 Gymnázium Svätej Uršule, Nedbalova 6, Bratislava, B, SR
Dominika Pašuthová (9), Stanislav Polák (9), Michal Šabo (9), Simeon Marián Socha (9)
24
17 Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava, SR
Alfréd Brix (8), Barbora Brliťová (8), Samuel Šoltýs (8), Filip Valachovič (8)
24
18 Gymnázium A. Bernoláka, Lichnerova 69, Senec, B, SR
Samuel Gajdoš (8), Tomáš Pollák (8), Viktor Slašťan (8), Peter Žukovský (8)
24
19 Základná škola, Nejedlého 8, Bratislava-Dúbravka, A, SR
Tomáš Bohmann (9), Jozef Vetrík (9), Martin Michalko (8), Tomáš Hanák (8)
23
20 Gymnázium F. Garcia Lorcu, Hronská 3, Bratislava, SR
Nina Grygarová (9), Jakub Holík (9), Jerguš Palaj (9), Gabriel Rudišin (9)
23
21 Základná škola, Pri kríži 11, Bratislava-Dúbravka, SR
Radovan Čajagi (9), Viliam Polák (9), Natália Rajtáková (9), Kristína Valašková (9)
23
22 ZŠ Mansveta Olšovského, Kláštorné nám. 1, Malacky, B, SR
Lenka Ježeková (9), Daniela Osadská (9), Samuel Raček (8), Michal Sobek (9)
23
23 Základná škola, Kupeckého 74, Pezinok, A, SR
Nina Miková (8), Nina Koleníková (8), Matúš Čúzy (9), Radoslav Klučár (9)
22
24 Základná škola, Obchodná 7, Zohor, SR
Sebastian Benkovič (9), Nina Brauneckerová (9), Jakub Slezák (8), Alexandra Vilkusová (9)
22
25 Gymnázium A. Bernoláka, Lichnerova 69, Senec, SR
Oliver Brunovský (7), Markus Hirsch (7), Oliver Nguyen (7), Metod Sninčák (7)
21
26 Základná škola, Kupeckého 74, Pezinok, B, SR
Sebastián Grainda (9), Zoran Martinovský (8), Ivan Maderič (8), Šimon Šipoš (9)
21
27 Základná škola, Lachova 1, Bratislava-Petržalka, SR
Andrea Brudňáková (9), Werner Federmayer (9), Martina Kissová (9), Nikoleta Kročianová (9)
21
28 Základná škola, Hlboká cesta 4, Bratislava-Staré Mesto, SR
Martin Kollár (9), Matej Sivák (9), Martin Kuzmík (9), Michaela Uhríková (9)
21
29 Základná škola, Karloveská 61, Bratislava-Karlova Ves, A, SR
Juraj Hutko (9), Miroslav Michvocík (9), Jakub Tučka (9), Michal Kostrhun (9)
21
30 Základná škola, Školská 2, Stupava, SR
Marek Koválovský (8), Filip Anger (8), Daren Drahoš (8), Juraj Marček (8)
21
31 Základná škola, Železničná 14, Bratislava-Vrakuňa, A, SR
Ján Dzuriček (9), Patrik Macanga (9), Timea Topoľovská (9), Adam Zubek (9)
20
32 Základná škola, Jelenia 16, Bratislava-Staré Mesto, SR
Nikolai Burgar (7), Nella Demova (7), Lukáš Krsko (7), Igor Marchenko (9)
19
33 Základná škola, Nejedlého 8, Bratislava-Dúbravka, B, SR
Timotej Boor (9), Matej Krempaský (8), Juraj Sokolík (9), Filip Szetei (8)
19
34 ZŠ Mansveta Olšovského, Kláštorné nám. 1, Malacky, A, SR
Michal Augustovič (9), Katarína Pavlová (9), Simona Rybáriková (9), Klára Trnková (9)
19
35 Základná škola, Karloveská 61, Bratislava-Karlova Ves, B, SR
Juraj Durec (8), Matej Mikuláš (8), Viktor Barta (8), Artur Vydarený (8)
19
36 Gymnázium, Hubeného 23, Bratislava, B, SR
Ester Chovancová (7), Daniel Panáček (7), Matej Šmida (7), Jakub Šmida (7)
18
37 Základná škola, Pri kríži 11, Bratislava-Dúbravka, B, SR
Lucia Mihaliková (8), Petra Pribišová (8), Michaela Kollárová (8), Andrea Sokolová (8)
18
38 Základná škola, Nejedlého 8, Bratislava-Dúbravka, SR
Veronika Nováková (9), Ľubica Mária Bodláková (9), Kristína Obrancová (8), Nicol Ďurková (8)
18
39 Základná škola, Železničná 14, Bratislava-Vrakuňa, B, SR
Samuel Borguľa (8), Niko Dumitrescu (8), Róbert Holečka (8), Samo Comorek (8)
18
40 Gymnázium Svätej Uršule, Nedbalova 6, Bratislava, A, SR
Timotej Bajtay (7), Hanka Jakubíková (7), Patrik Pauliny (7), Ján Gerber (7)
18
41 Gymnázium F. Garcia Lorcu, Hronská 3, Bratislava, B, SR
Ella Kováčová (8), Barbara Prokopcová (8), Andrej Sečanský (8), Adam Šiša (8)
18
42 Základná škola, Školská 2, Stupava, B, SR
Jakub Klus (9), Adam Goldschmidt (9), Peter Novota (9), Denis Maroš (9)
18
43 Gymnázium F. Garcia Lorcu, Hronská 3, Bratislava, A, SR
Nicole Borchová (8), Daniel Czaja (8), Terézia Dadajová (8), Anna Drobná (8)
18
44 Základná škola, Pri kríži 11, Bratislava-Dúbravka, A, SR
Kristián Bobačic (9), Rebeka Kozakovičivá (9), Samuel Marcus Tisovčík (9), Erik Valentín (9)
18
45 Základná škola s MŠ, Orešie 3, Pezinok, SR
Adam Kulich (8), Dominik Marček (9), Marek Romančík (9), Andrej Vasiľ (8)
15
46 Súkromná základná škola Felix, Krásnohorská 14, Bratislava, B, SR
Martin Kníž (6), Tomáš Grošek (8), Matej Hrica (8), Darien Ďalog (8)
13