Výsledky Náboja 2019
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2019, , Slovensko, Košice


ŠkolaBody
1 Základná škola, Krosnianska 4, Košice-Dargov. hrdinov, SR
Matúš Mandzák (9), Tomáš Vysoký (9), Matej Kundrík (9), Pavol Alexander Komloš (9)
35
2 Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh, A, SR
Barbora Baltovičová (9), Bianka Gurská (9), Erik Jochman (9), Martin Šmilňák (9)
33
3 Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh, F, SR
Dávid Kepič (9), Tomáš Hutňan (9), Jakub Kukura (9), Alex Furman (9)
32
4 Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh, B, SR
Ladislav Antoži (9), Adrián Mikolaj (9), Jakub Müller (9), Jakub Blišťan (9)
30
5 Gymnázium Štefana Moysesa, Školská 13, Moldava nad Bodvou, SR
Adam Graffy (9), Dávid Gross (9), Tibor Kababik (9), Benjamín Rácz (9)
29
6 Základná škola, Nám. L. Novomeského 2, Košice-Staré Mesto, SR
Ján Lukáč (9), Patrik Stercz (9), Alžbeta Klimentová (9), Viola Vaitovičová (9)
29
7 Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh, E, SR
Bruno Boczek (8), Richard Čuba (8), Róbert Marcin (8), Anna Rajczyová (8)
29
8 Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh, C, SR
Richard Vodička (8), Ondrej Králik (8), Martin Kozár (8), Leo Oros (8)
26
9 Evanjelické gymnázium, Škultétyho 10, Košice-Staré Mesto, B, SR
Ema Kralovanská (8), Eduard Fedorčuk (9), Šimon Stano (7), Terézia Stanová (9)
26
10 Základná škola, Belehradská 21, Košice-Sídlisko Ťahanovce, A, SR
Daniel Sabol (9), Sofia Jaššová (9), Dávid Ujházi (9), Norbert Jakubčák (9)
25
11 Súkromná základná škola, Dneperská 1, Košice-Nad jazerom, SR
Michal Dlabaj (9), Patrik Horváth (8), Adela Horváthová (9), Alexandra Pastulová (8)
25
12 Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh, D, SR
Katarína Farbulová (8), Veronika Vodičková (8), Matúš Libák (8), Maxima Bednarčíková (8)
24
13 Evanjelické gymnázium, Škultétyho 10, Košice-Staré Mesto, A, SR
Barbora Kopnická (9), Timea Koránová (8), Kristína Krišková (9), Diana Lejková (7)
24
14 Základná škola, Belehradská 21, Košice-Sídlisko Ťahanovce, B, SR
Marek Pekľanský (8), Jaromír Jankovics (8), Marek Horňák (8), Tomáš Jurčík (8)
23
15 Základná škola, Požiarnická 3, Košice-Juh, SR
Jakub Mihál (8), Ladislav Miklós (9), Kamil Pavlenko (9), Ema Skoršepová (8)
22
16 Základná škola, Komenského 6, Sobrance, SR
Adam Koroľ (8), Sofia Matejová (8), Lenka Pavluliková (8), Ján Serbák (9)
22
17 Základná škola s MŠ, Maurerova 14, Krompachy, SR
Šimon Hedvig (9), Šimon Juraj Ondrejčák (9), Dávid Argaláš (9), Adam Varecha (8)
20
18 Základná škola, Kežmarská 28, Košice-Západ, SR
Kristián Cichý (9), Daniel Dobranský (8), Filip Kmetz (8), Lukáš Mohelský (8)
19
19 Gymnázium sv. Tomáša Akvinského, Zbrojničná 3, Košice-Staré Mesto, A, SR
Karol Červeňanský (8), Martin Ihnát (7), Jakub Hajduk (8), Zuzana Podolinská (7)
19
20 Gymnázium sv. Tomáša Akvinského, Zbrojničná 3, Košice-Staré Mesto, B, SR
Adam Gazdag (7), Tobias Frič (7), Aneta Počatková (8), Patrik Hančár (8)
18