Výsledky Náboja 2019
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2019, , Slovensko, Prešov


ŠkolaBody
1 Základná škola, Bernolákova 1061, Vranov nad Topľou, SR
Ema Bertová (9), Filip Bodor (9), Benedikt Fedor (9), Maroš Višňovský (9)
34
2 Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov, A, SR
Jakub Kovalík (9), Tamara Kucháriková (9), Patrik Sabol (9), Eliška Výhonská (9)
34
3 Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov, B, SR
Martin Bartko (9), Marek Mihalko (8), Dávid Ondrija (9), Timotej Suvák (8)
32
4 Základná škola, Šmeralova 25, Prešov, B, SR
Ľubomír Durkáč (9), Adam Humeňanský (9), Martin Šima (9), Ester Stašková (9)
30
5 Cirkevná ZŠ s MŠ bl. Pavla Petra Gojdiča, Bernolákova 21, Prešov, B, SR
Patrik Barnišin (8), Šimon Bartoš (8), Michal Iľkovič (8), Vlastimil Marek Urda (8)
29
6 Základná škola, Bajkalská 29, Prešov, A, SR
Maroš Hrbatý (9), Adam Danko (8), Dávid Luberda (8), Samuel Pasierb (9)
28
7 Základná škola, Šmeralova 25, Prešov, A, SR
Ján Brajerčík (9), Lukáš Kacvinský (9), Ján Namešpetra (9), Adam Prídavok (9)
25
8 Základná škola, Mirka Nešpora 2, Prešov, B, SR
Sára Drábová (9), Michal Frank (9), Pavol Kundrík (8), Adela Petrušová (9)
24
9 Základná škola, Prostějovská 38, Prešov, A, SR
Dávid Maník (9), Nicolas Macík (8), Rudolf Veselovský (9), Patrok Židík (9)
23
10 Základná škola, Mlynská 697/7, Stropkov, A, SR
Dávid Babjarčík (9), Bibiána Jacečková (8), Emma Olčáková (8), Juraj Tutko (8)
23
11 Základná škola s MŠ, Lipovce 125, Lipovce, SR
Anastázia Haladejová (9), Adela Kacvinská (9), Ján Seman (9), Gabriela Smolková (7)
23
12 Základná škola, Mirka Nešpora 2, Prešov, A, SR
Filip Hladký (9), Daniel Lackner (8), Daniel Lackner (9), Šimon Lipovský (9)
23
13 Cirkevná ZŠ s MŠ bl. Pavla Petra Gojdiča, Bernolákova 21, Prešov, C, SR
Veronika Pejková (9), Terézia Sopalová (9), Jaroslav Spišiak (9), Eliáš Fudaly (9)
22
14 Základná škola, Mlynská 697/7, Stropkov, B, SR
Silvia Hricová (9), Lukáš Milan Ivančo (9), Adam Marčišin (9), Dominik Veselý (9)
22
15 Základná škola, Komenského 13, Sabinov, A, SR
Lucia Dziaková (9), Ján Ondáš (9), Marek Štofila (9), Šimon Vojtko (9)
22
16 Základná škola, Bajkalská 29, Prešov, B, SR
Matej Čmilanský (9), Alex Duleba (9), Tamara Dzubajová (8), Emma Foltinová (8)
21
17 Základná škola, Komenského 13, Sabinov, B, SR
Gabriel Guľaš (8), Šimon Alex Kišeľa (8), Martin Škovran (8), Matúš Volček (9)
20
18 Cirkevná ZŠ s MŠ bl. Pavla Petra Gojdiča, Bernolákova 21, Prešov, A, SR
Rastislav Baka (9), Tadeaš Sekera (8), Ivona Feková (8), Šimon Chrobák (8)
18
19 Základná škola, Prostějovská 38, Prešov, B, SR
Šimon Feňák (8), Karolína Klovaničová (9), Ema Orosová (8), Lucia Olšavská (8)
12