Výsledky Náboja 2019
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2019, , Slovensko, Poprad


ŠkolaBody
1 Gymnázium, Kukučínova 4239/1, Poprad, A, SR
Ondrej Kubáň (9), Lucia Straková (9), Martin Valluš (9), Duc Minh Dao (9)
33
2 Gymnázium, Kukučínova 4239/1, Poprad, B, SR
Ondrej Pomietlo (8), Ľuboslava Šimšajová (8), Michal Slivka (8), Sebastián Šoltys (8)
32
3 Základná škola s MŠ, Francisciho ulica 832/21, Poprad, B, SR
Michal Rečičár (8), Alžbeta Rečičárová (9), Michaela Tomusková (9), Dominik Šomšák (9)
32
4 Gymnázium, Javorová 16, Spišská Nová Ves, B, SR
Šimon Dluhoš (9), Dávid Dzimko (9), Viliam Ráčay (9), Matej Toporcer (9)
30
5 Gymnázium, Javorová 16, Spišská Nová Ves, A, SR
Ema Bednárová (9), Eliška Lašková (9), Matej Senkovský (9), Cyril Vojtila (9)
29
6 Základná škola, Komenského 2, Svit, SR
Dominik Gregor (9), Marko Jína (9), Dominik Kurňava (9), Jakub Enekeš (9)
28
7 Spojená škola - ZŠ s MŠ, Letná ulica 3453/34, Poprad, SR
Vladislav Mitický (9), Ema Bajtošová (9), Laura Gerényiová (9), Timotea Saganová (9)
28
8 ZŠ s MŠ, Školská 311, Spišská Teplica, A, SR
Marek Kučera (9), Tamara Kupčová (9), Michaela Matušeková (9), Martin Šeliga (9)
27
9 Základná škola s MŠ, Komenského ulica 587/15, Poprad, B, SR
Anna Balarová (8), Ema Ivanová (8), Jozef Lach (8), Martin Vaško (8)
26
10 Spojená škola, Mierová 134, Svit, A, SR
Daniela Hricová (9), Alex Javorský (9), Daniel Kováč (9), Matúš Kuzmík (9)
26
11 Základná škola J.M.P., Moskovská 20, Spišská Belá, A, SR
Dušan Škvarek (8), Ivan Gallík (9), Marek Zubal (7), Matej Tomala (8)
26
12 ZŠ s MŠ sv. Kríža, Petržalská 21, Kežmarok, SR
Matej GABORČÍK (9), Viktória MARTINOVIČOVÁ (9), Daniele RAINONE (8), Šimon ZEMČÁK (8)
23
13 Základná škola s MŠ, Francisciho ulica 832/21, Poprad, A, SR
Kevin Gontkovič (9), Marián Kornaj (9), Ján Máté (9), Šimon Dominik (9)
23
14 Základná škola s MŠ, Dostojevského ul. 2616/25, Poprad, B, SR
Martin Fuchs (9), Dávid Knap (9), René Maskaluk (9), Martina Sekeráková (9)
22
15 Základná škola s MŠ, Plavnica 244, Plavnica, SR
Samuel Lapšanský (9), Šimon Pjatak (9), Nikolas Rybovič (9), Monika Vančová (9)
22
16 ZŠ s MŠ, Školská 311, Spišská Teplica, B, SR
Marek Cerva (9), Bianka Ďurišová (9), Veronika Langová (8), Matúš Želonka (8)
21
17 Základná škola s MŠ, Levočská 53, Harichovce, SR
Elena Zábojníková (9), Martina Staroňová (9), Adriána Staroňová (8), Zuzana Svatušková (8)
20
18 Základná škola s MŠ, Michalská 8, Spišské Bystré, A, SR
Timea Alžbetkínová (9), Henrieta Frisíková (9), Viliam Noga (9), Patrik Švagerko (9)
19
19 Základná škola s MŠ, Vagonárska ulica 1600/4, Poprad-Spišská Sobota, SR
Matej Kožuch (9), Adam Krajč (9), Matúš Griger (9), Dávid Lopatovský (9)
19
20 Základná škola, Hradné námestie 38, Kežmarok, SR
Katarína Bodyová (9), Denis Martoňák (9), Rastislav Mašlonka (8), Tomáš Štefaňák (8)
19
21 Základná škola s MŠ, Komenského ulica 587/15, Poprad, A, SR
Emília Ivanová (9), Diana Májiková (9), Lívia Sedlačková (9), Matej Tribula (9)
18
22 Spojená škola, Mierová 134, Svit, B, SR
Dávid Bednár (9), Lukáš Ceľuch (9), Martina Gánovská (9), Mário Poláček (9)
18
23 Základná škola s MŠ, Dostojevského ul. 2616/25, Poprad, A, SR
Tímea Blažinská (9), Tatiana Dávidová (9), Martin Lazarák (9), Karina Mlynárová (9)
15
24 Základná škola s MŠ, Michalská 8, Spišské Bystré, B, SR
Lívia Furcoňová (9), Dominika Jakubčová (9), Silvia Šimková (9), Samuel Švagerko (9)
15
25 Základná škola J.M.P., Moskovská 20, Spišská Belá, B, SR
Nina Cehuľová (9), Dominika Ferenčáková (9), Margaréta Rusňáková (9), Táňa Ulbrichová (9)
15