Výsledky Náboja 2019
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2019, , Slovensko, Trenčín


ŠkolaBody
1 Gymnázium Ľudovíta Štúra, 1. mája 170/2, Trenčín, B, SR
Michal Hrotko (9), Saša Kudláčková (9), Peter Holý (9), Tiara Krajčiová (9)
35
2 Gymnázium Ľudovíta Štúra, 1. mája 170/2, Trenčín, SR
Michal Čarnogurský (7), Androa Hrotko (7), Tomáš Krajčovoč (7), Igor Vargovič (7)
34
3 Základná škola, Dlhé Hony 1, Trenčín, A, SR
Filip Baďura (9), Terézia Lendvayová (9), Andrej Škoviera (9), Matúš Závodský (9)
33
4 Gymnázium Ľudovíta Štúra, 1. mája 170/2, Trenčín, A, SR
Adam Havier (8), Tomáš Kudláč (8), Marína Štefániková (8), Jakub Večeřa (8)
33
5 Základná škola s MŠ, Centrum I 32, Dubnica nad Váhom, B, SR
Andrej Bartoš (9), Samuel Faktor (8), Tomáš Laco (8), Simon Pasqualon (9)
30
6 Súkromná základná škola, Slov.národ.povstania 96/3, Nová Dubnica, B, SR
Martin Bačík (9), Ela Kučerová (9), Jana Šošovičková (9), Matej Gyurkovský (9)
29
7 Základná škola, Novomeského 11, Trenčín, B, SR
Matej Krajčovic (8), Denis Kučera (9), Dominik Löbb (8), Dominik Pristaš (9)
29
8 Spoj. šk. - Gym. sv. Jozefa, Klčové 87, Nové Mesto nad Váhom, SR
Timotej Mikuš (8), Dário Mráz (9), Matej Pisca (9), Ondrej Szarka (9)
27
9 Základná škola s MŠ, Centrum I 32, Dubnica nad Váhom, A, SR
Daniel Cyprian (9), Ján Jankech (8), Šimon Kukučka (9), Dominik Ševček (9)
26
10 Základná škola, Dlhé Hony 1, Trenčín, B, SR
Dominik Humera (8), Radován Mráz (8), Tomáš Otrubčák (8), Adam Spaček (8)
26
11 Základná škola, Hurbanova 128/25, Stará Turá, SR
Aneta Ivanová (9), Lukáš Fialka (9), Marek Hluchý (8), Nino Kontina (8)
25
12 Súkromná základná škola, Slov.národ.povstania 96/3, Nová Dubnica, A, SR
Leonard Menčík (9), Kamil Horník (8), Domik Rostás (8), Jakub Benčo (8)
25
13 Základná škola, Novomeského 11, Trenčín, A, SR
Filip Božík (8), Adam Kramár (8), Šimon Penjak (8), Klaudia Rybárová (8)
25
14 Základná škola, Janka Palu 2, Nemšová, B, SR
Adriana Michalíková (9), Kristína Ondrejičková (9), Chiara Tršková (8), Alex Mičko (8)
19
15 Základná škola, Janka Palu 2, Nemšová, A, SR
Patrícia Štefánková (9), Rebeka Brandoburová (9), Patrik Bagín (8), Matúš Blažej (8)
17
16 Základná škola s MŠ, Motešice 77, Motešice, SR
Michaela Fáriková (9), Šimon Marušek (9), Martin Mitáč (9), Alexandra Závodská (9)
15