Výsledky Náboja 2014
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2014, , Česká republika, Česká Lípa


ŠkolaBody
1 Gymnázium Josefa Jungmanna, Svojsíkova 1, Litoměřice, B, ČR
Jan Čada (0), Martin Chuchel (-1), Kryštof Janda (0), Vojta Netrh (-2)
31
2 Základní škola, Pátova 406, Česká Lípa , A, ČR
Adam Němec (-1), Jiří Novotný (-1), Tereza Tilleová (0), Lukáš Zejmon (0)
30
3 Gymnázium, Žitavská 2969, Česká Lípa, A, ČR
Andrea Bínová (0), Michal Eisenberger (0), Eliška Povolná (0), Josef Zátka (-1)
29
4 Gymnázium Varnsdorf, Střelecká 1800, Varnsdorf, ČR
Vladimír Kanis (0), Matěj Navrátil (0), Anna Riedlová (0), Hanka Těšitelová (0)
26
5 Gymnázium Josefa Jungmanna, Svojsíkova 1, Litoměřice, A, ČR
Benedikt Janda (0), Jakub Jirkal (0), Vojtěch Linhart (0), Vít Nademlejnský (-1)
26
6 Základní škola U Lesa, Boženy Němcové 539, Nový Bor , A, ČR
Vítězslav Kříž (-1), Sabina Hammacheová (-1), Jana Rodrová (-1), Tereza Svobodová (-1)
23
7 Základní škola, Pátova 406, Česká Lípa , C, ČR
Šárka Knížková (-1), Marek Kubeš (-1), Matěj Šafář (0), Lucie Stratilová (0)
23
8 Gymnázium, Žitavská 2969, Česká Lípa, B, ČR
Dominik Izák Exner (0), Lucie Myslíková (-1), Daniel Vladimirov (0), Petra Zapalačová (-1)
22
9 Základní škola a Mateřská škola, Jižní 1903, Česká Lípa , ČR
Lukáš Pavljuk (-1), Michal Koros (0), Jakub Vejmelka (0), Tomáš Lejsek (0)
22
10 Základní škola, náměstí Míru 128, Nový Bor , ČR
Kateřina Jelínková (-1), Jan Liška (-1), Adriana Černá (0), Petr Štědra (-1)
20
11 Gymnázium, Komenského 10, Rumburk, ČR
Eliška Vojtová (0), Aneta Šmejcová (0), Petr Kaštánek (-1), Vladimír Hoť (-1)
18
12 Základní škola, 28. října 2733, Česká Lípa , B, ČR
Kristýna Placáková (0), Andrea Kalivodová (0), Richard Šebor (0), Jakub Stibr (0)
16
13 Základní škola U Lesa, Boženy Němcové 539, Nový Bor , B, ČR
Marie-Magdalena Bradová (-1), Zuzana Ježková (0), Kryštof Kudláček (-1), Pavel Šorf (0)
15
14 Základní škola, příspěvková organizace, Na Stráni 879, Děčín VI - Letná , ČR
Pavla Mikschová (0), Jakub Petrášek (-1), Adéla Sklenářová (0), Petr Suchan (0)
14
15 Základní škola a Mateřská škola, Opletalova 699, Benešov nad Ploučnicí , ČR
Aneta Bartoňová (0), Barbora Janotová (-1), Veronika Krejčová (0), Filip Lipenský (0)
11
16 Základní škola K. H. Máchy, Valdštejnská 253, Doksy , ČR
Nikola Popperová (0), Natálie Svobodová (0), Alena Plačková (0), Jan Přáda (0)
11
17 Základní škola, Edisonova 2821, Varnsdorf , ČR
Alena Červená (0), Aneta Kropáčková (-1), Jan Matějka (0), Veronika Petrová (-1)
8