Výsledky Náboja 2014
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2014, , Česká republika, Ostrava


ŠkolaBody
1 Církevní základní škola svaté Ludmily, Zámecká 57, Hradec nad Moravicí , ČR
Lenka Kopfová (0), Michaela Rodáková (0), Vít Šimeček (-1), Jakub Smolka (0)
39
2 Gymnázium, Volgogradská 6a, Ostrava - Zábřeh, A, ČR
Vojtěch Cuberek (0), Pavel Kraus (0), Petr Slatinský (0), Jan Vysloužil (0)
31
3 Základní škola, Československé armády 570, Frýdek-Místek , A, ČR
Radomír Bacílek (0), Benjamín Petržela (0), Vojtěch Ptáčník (0), Laura Samiecová (0)
30
4 Základní škola generála Z. Škarvady, Porubská 10, Ostrava-Poruba , B, ČR
Kateřina Feichtingerová (0), František Hrubý (0), Václav Matušinec (0), Kateřina Zajončková (0)
29
5 Gymnázium, Komenského 2, Havířov - Město, B, ČR
Hanka Guziurová (-1), Ondra Kněžík (0), Ondra Krabec (0), Marek Szymutko (-1)
27
6 Základní škola, Vřesinská 22, Klimkovice , ČR
Barbora Budzelová (0), Kateřina Kopecká (0), Tereza Nováková (0), Martina Reichlová (0)
25
7 Gymnázium Olgy Havlové, M. Majerové 1691, Ostrava - Poruba, B, ČR
Matyáš Hansel (-1), Vilém Honysz (-1), Adrian Katona (-1), Sotirios Pupakis (0)
24
8 Základní škola, Československé armády 570, Frýdek-Místek , B, ČR
Tereza Kaletová (-1), Jakub Gřunděl (0), Richard Šidelka (0), Jakub Michna (-1)
23
9 Biskupské gymnázium v Ostravě, Karla Pokorného 1284, Ostrava - Poruba, C, ČR
Štěpán Chrástecký (-1), Jan Holáň (-1), Petr Jemelka (0), Martin Tyl (-1)
22
10 Wichterlovo gymnázium, Čs. exilu 669, Ostrava - Poruba, ČR
Lukáš Fryč (-1), Ondřej Klus (-1), Mariana Ochodková (0), Kateřina Tylová (0)
22
11 ZŠ a MŠ s p. j. v., Dr. Olszaka 156, Karviná - Fryštát , A, ČR
Martin Buzek (0), Filip Chudík (0), David Puhr (0), Adam Smugala (0)
20
12 Gymnázium, Volgogradská 6a, Ostrava - Zábřeh, B, ČR
Zuzana Gajdičiarová (0), Klára Grapová (0), Ondřej Kozelský (0), Jiří Krhut (0)
20
13 Základní škola, Komenského 14, Kravaře , A, ČR
Nikola Brzesková (-1), Filip Havlíček (0), Hana Lehnertová (-1), Veronika Řehulková (0)
20
14 Základní škola, Radniční náměstí 1040, Šenov , A, ČR
Lukáš Macek (0), Dáša Pawlasová (0), Hedvika Sládková (-1), Lenka Pěkníková (-1)
20
15 Gymnázium Olgy Havlové, M. Majerové 1691, Ostrava - Poruba, A, ČR
Ondřej Bašanda (0), Kateřina Kovářová (0), Teodora Osuchová (0), David Šilhán (0)
20
16 Biskupské gymnázium v Ostravě, Karla Pokorného 1284, Ostrava - Poruba, B, ČR
Amálie Fornadlová (0), Dominik John (0), Klára Kurasová (0), Luděk Škola (0)
20
17 Základní škola a gymnázium, Komenského 754, Vítkov, A, ČR
Petr Balnár (0), Jan Kundrát (-1), Ivan Novák (-1)
19
18 Základní škola, Dětská 2, Ostrava-Poruba , ČR
Daniel Iwan (0), Jan Hammermuller (0), Michaela Oudová (-1), Tomáš Očenášek (-1)
18
19 Biskupské gymnázium v Ostravě, Karla Pokorného 1284, Ostrava - Poruba, A, ČR
Daniel Dragon (0), Anna Jurišicová (-1), Jiří Uhliar (0)
17
20 ZŠ a MŠ s p. j. v., Dr. Olszaka 156, Karviná - Fryštát , D, ČR
Adam Breznen (-1), Jakub Michalski (-1), Andrzej Pribula (-1), David Zimniok (-1)
17
21 Základní škola, Radniční náměstí 1040, Šenov , B, ČR
Klára Javorková (-1), Ludmila Křížová (-1), Lucie Šefčíková (0), Matěj Šebesta (-1)
16
22 Základní škola, Sjednocení 650, Studénka , B, ČR
Daniel Kučera (0), Martin Čeliňák (0), David Urbánek (0), Nela Pavlištíková (0)
14
23 Základní škola a gymnázium, Komenského 754, Vítkov, B, ČR
Marek Hanuš (-1), Vojtěch Škuta (-1), Jakub Vašut (-1), Petr Zemánek (-1)
11
24 Gymnázium Olgy Havlové, M. Majerové 1691, Ostrava - Poruba, C, ČR
MIchal Čížek (-1), Jakub Rychlík (-1), Čeněk Rymiec (-1), David Slaný (-1)
11
25 Základní škola, Čeladná 551 , Čeladná, ČR
Dominik Chýlek (-1), Adam Šoch (-1), Michal Otava (-1), Filip Hajda (0)
11
26 Základní škola, Nádražní 134, Dolní Benešov , C, ČR
Viktorie Doubková (0), Renata Plzáková (0), Kateřina Sovíková (0), Edita Stařinská (0)
10
27 Základní škola generála Z. Škarvady, Porubská 10, Ostrava-Poruba , A, ČR
Ondra Ježowicz (-1), Martin Štípal (-1), Marek Trunkát (-1), Jan Karola (-1)
8
28 Základní škola, I. Sekaniny 15, Ostrava-Poruba , B, ČR
David Žídek (-1), David Rosypálek (0), Vendula Teichmannová (0), Markéta Zvěřinská (-1)
8
29 Základní škola, Nádražní 134, Dolní Benešov , A, ČR
Sabina Gargošová (0), Terezie Hahnová (-1), Michaela Harazimová (-1), Simona Klanicová (-1)
8
30 Základní škola, Nádražní 134, Dolní Benešov , B, ČR
Natálie Barvíková (0), Eva Fojtíková (0), Tereza Prokeš (0), Dominika Válková (0)
7
31 Základní škola, Sjednocení 650, Studénka , A, ČR
Aneta Liberdová (-1), Patrik Bulava (-1), Daniel Pavel (-1), Daniel Šimek (-1)
6
32 Základní škola, Komenského 13, Ostrava-Poruba , ČR
Libuše Habrnalová (-1), Michal Kretek (-1), Stanislav Matoušek (-1), Lukáš Pivsetok (-1)
6
33 Základní škola, I. Sekaniny 15, Ostrava-Poruba , C, ČR
Sofie Margarita Adamová (-1), Michaela Jaroňová (-1), Nikol Králová (-1), Vojtěch Plánička (-1)
4