Výsledky Náboja 2014
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2014, , Slovensko, Nitra


ŠkolaBody
1 Gymnázium, Parovská 1, Nitra, H, SR
Michaela Marčeková (0), Tereza Tódová (0), Matej Hrmo (0), Matúš Zubčák (0)
40
2 Gymnázium Andreja Vrábla Levice, Mierová 5, Levice, A, SR
Tomáš Belák (0), Adam Šánta (0), Oto Stanko (0), Rudolf Stanko (0)
32
3 Gymnázium, Parovská 1, Nitra, I, SR
Rastislav Zeleňák (-1), Samuel Šabík (-1), Veronika Molnárová (-1), František Stupka (-1)
29
4 Gymnázium, Parovská 1, Nitra, B, SR
Roman Šajter (0), Matej Holec (0), Martin Augustínek (0), Tomáš Štefanka (0)
28
5 Základná škola, Benkova 34, Nitra, SR
Peter Brezina (0), Tatiana Cinová (0), Matej Koreň (-1), Tomáš Varga (-1)
27
6 Gymnázium, Parovská 1, Nitra, D, SR
Martin Boroš (0), Juraj Lidik (0), Samuel Rumanovský (0), Adam Šucha (0)
27
7 Gymnázium, Parovská 1, Nitra, G, SR
Hana Kluvancová (-1), Svetlana Rampašeková (-1), Tatiana Matejková (-1), Tomáš Královič (0)
24
8 Gymnázium, Parovská 1, Nitra, F, SR
Ema Poláková (0), Miroslava Belanová (0), Kristína Svoradová (0), Miroslav Ilavský (0)
23
9 Gymnázium, Parovská 1, Nitra, C, SR
Matej Bolcskei (-1), Martin Lyžičiar (-1), Richard Čentéš (-1), Krištof Barát (-1)
22
10 Gymnázium Andreja Vrábla Levice, Mierová 5, Levice, B, SR
Katarína Bezáková (0), Nina Borošová (0), Lujza Gunišová (0), Ľuboš Hasič (0)
22
11 SŠ katol-Gymnázium sv. CaM, Farská ul. 19, Nitra, SR
Jozef Čásar (0), Ema Vargová (0), Katka Petrovičová (0), Anna Miklášová (-1)
21
12 Gymnázium, Parovská 1, Nitra, E, SR
Lucia Saková (-1), Samuel Putz (-1), Michal Zahradníček (-1), Matúš Dokupil (-1)
18
13 Základná škola, Zbehy 661, Zbehy, SR
Juraj Mikuš (-3), Jaroslav Sollár (-1), Matej Szorád (-1), Andreas Čentéš (-2)
18
14 Základná škola, Sľažany 122, Sľažany, SR
Adriana Krajčiová (-1), Adela Verešpejová (-1), Jana Trubáčiková (0), Andrej Stopka (0)
17
15 Základná škola, Na Hôrke 30, Nitra, B, SR
Ema Barusová (0), Günter Kaschný (0), Jakub Segéň (0), Jakub Záň (0)
15
16 ZŠ sv. Vojtecha, Levická 903, Vráble, SR
Lea Galová (-1), Marek Hudec (-1), Martin Repka (-1), Adam Vaško (-1)
14
17 Základná škola, Na Hôrke 30, Nitra, A, SR
Matúš Bíro (-1), Juraj Polák (-1), Jakub Sitár (-1), Patrik Varga (-1)
13
18 ZŠ kniežaťa Pribinu, Andreja Šulgana 1, Nitra, SR
Lucia Bohumelová (0), Pavlína Kapsdorferová (-1), Adam Kriváčik (-1), Sarah Nemčeková (-2)
8
19 Základná škola, Topoľová 8, Nitra, SR
Kristína Róžová (-1), Veronika Bellová (-1), Liliana Lopošová (-1), Lucia Baráneková (0)
7