Výsledky Náboja 2014
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2014, , Slovensko, Prievidza


ŠkolaBody
1 Základná škola s MŠ, Vagonárska ulica 1600/4, Poprad-Spišská Sobota, SR
Michal Findra (0), Šárka Bezáková (0), Miriam Pitoňáková (0), Simona Bajtošová (-1)
28
2 Spojená škola - ZŠ, Školská 535/5, Lendak, A, SR
Vojtech Fudaly (0), Anna Háberová (0), Helena Hudáčeková (0), Sára Špaková (0)
26
3 Gymnázium Terézie Vansovej, 17. novembra 6, Stará Ľubovňa, SR
Patrícia Melicherová (0), Erik Virostko (0), Daniel Dudiak (0), Zuzana Šlosárová (-1)
26
4 Základná škola s MŠ, Slovenská Ves 313, Slovenská Ves, SR
Martin Machát (0), Peter Neupauer (-1), Dávid Palubjak (-1), Adam Kiska (-1)
26
5 Základná škola, Dr. Daniela Fischera 2, Kežmarok, A, SR
Andrea Sosková (0), Barbora Vojtičková (0), Jakub Venglik (0), Samuel Pjatak (0)
24
6 Základná škola s MŠ, Jarná ulica 3168/13, Poprad, B, SR
Kollar Peter (0), Jahoda Martin (0), Diabelko Daniel (0), Pitoňáková Júlia (0)
22
7 Základná škola s MŠ, Francisciho ulica 832/21, Poprad, SR
Mário Harvan (0), Kristína Trošoková (0), Alexandra Uhlárová (0), Jana Vargová (0)
21
8 Základná škola, Mierová 134, Svit, C, SR
Melisa Bukovinová (0), Jakub Dzurilla (0), Michal Gálik (0), Jana Petrovská (0)
21
9 ZŠ s MŠ, Školská 311, Spišská Teplica, SR
Andrej Skokan (0), Gabriela Želonková (0), Benjamín Skokan (-1), Stanislava Rušinová (-1)
21
10 Základná škola s MŠ, Dostojevského ul. 2616/25, Poprad, B, SR
Alex Kopinský (0), Matúš Dolinay (0), Patrik Cmorej (-1), Patrik Friedmann (-1)
21
11 Základná škola s MŠ, Komenského ulica 587/15, Poprad, SR
Michal Budziňák (0), Michal Frič (-1), Timotej Mudrák (-1), Martin Vdovják (0)
21
12 Základná škola, Dr. Daniela Fischera 2, Kežmarok, B, SR
Albert Koky (0), Natália Dzurilová (0), Daniel Madeja (0), Richard Král (0)
21
13 Základná škola s MŠ, Dolný Smokovec 21, Vysoké Tatry, SR
Peter Čonka (0), Juraj Martiček (0), Roman Škrab (0), Samuel Štibor (0)
19
14 Spojená škola - ZŠ s MŠ, Letná ulica 3453/34, Poprad, SR
Adam Almášy (0), Ivana Gajanová (0), Natália Pohorelcová (-1), Fedor Alexander Župník (-1)
19
15 Gymnázium, Kukučínova 4239/1, Poprad, C, SR
Róbert Pomietlo (-1), Samuel Sopko (-1), Matej Ševčík (-1), Roman Pajerchin (-1)
19
16 Základná škola s MŠ, Dostojevského ul. 2616/25, Poprad, A, SR
Dávid Bendík (0), Rastislav Fotta (0), Lukáš Horváth (-1), Katarína Žoldáková (-1)
18
17 Spojená škola - ZŠ, Školská 535/5, Lendak, C, SR
Ružena Budzáková (0), Matúš Neupauer (0), Martin Neupauer (0), Melánia Neupauerová (0)
17
18 Základná škola s MŠ, Tajovského ulica 2764/17, Poprad, A, SR
Michal Bencúr (0), Peter Lipták (0), Ján Skybjak (0), Sabína Tarbajová (0)
16
19 Základná škola, Komenského 2, Svit, A, SR
Denisa Dudašková (0), Milana Krišandová (0), Rudolf Škovira (0), Adriána Vartovníková (0)
16
20 Základná škola s MŠ, Koperníkova ulica 1707/21, Poprad-Matejovce, SR
Michal Hlinka (0), Soňa Husárová (0), Filip Korenko (0), Ľudmila Marčišovská (0)
12
21 Základná škola, Školská 1, Ľubica, SR
Alexandra Budzová (0), Vanessa Rontová (0), Juraj Slavkovský (0), Slavomír Štosel (0)
12
22 Základná škola s MŠ, Školská 8, Spišské Bystré, SR
Tímea Dragošová (-1), Jana Gavurová (-1), Ema Marková (-1), Matej Zámečník (-1)
11
23 Základná škola, Komenského 2, Svit, B, SR
Jakub Greguška (-1), Kristína Karaffová (-1), Matej Slivka (-1), Lenka Vrbičanová (-1)
10
24 Základná škola, Mierová 134, Svit, B, SR
Nina Benková (0), Peter Kubaský (0), Adriana Neuvirthová (0), Sára Pavlovičová (0)
8