Výsledky Náboja 2015
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2015, , medzinárodné


ŠkolaBody
1 Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1, Jihlava, B, ČR
Ondřej Med (9), Filip Novotný (9), Martin Schmied (9), Lukáš Weselý (9)
41
2 Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6, B, ČR
Šimon Brecher (8), Matěj Dvořák (8), Viktor Fukala (8), Filip Hůlek (8)
39
3 Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 45, Praha 5 - Smíchov, B, ČR
Lukáš Cezner (9), Jan Hřebec (9), Rudolf Líbal (9), Eliška Vítková (9)
38
4 Základná škola, Krosnianska 4, Košice-Dargov. hrdinov, A, SR
Matej Hanus (9), Michal Masrna (9), Robert Sabovčík (9), Matej Tarča (9)
36
5 Gymnázium, Parovská 1, Nitra, B, SR
Matej Bolcskei (9), Veronika Molnárová (9), František Stupka (9), Rastislav Zeleňák (9)
34
6 Gymnázium, třída Kapitána Jaroše 14, Brno, ČR
Richard Krejsa (9), Viktor Materna (9), Kryštof Zamazal (9), Václav Zvoníček (9)
33
7 Gymnázium, Špitálská 2, Praha 9, ČR
Vojtěch Žák (9), Lucie Vomelová (9), David Kománek (9), Patrik Chajda (9)
31
8 Gymnázium, Mikulášské nám. 23, Plzeň, ČR
Daniela Holubová (9), Martin Hubata (9), Petra Plachá (9), Vojtěch Pšenák (9)
31
9 Gymnázium P. de Coubertin, Nám. SNP 9, Piešťany, SR
Samuel Banas (8), Denis Horil (9), Jakub Jobus (9), Tomáš Lukáč (9)
31
10 Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica, A, SR
Ľudovít Balog (9), Matej Grego (9), Jakub Murin (9), Max Neradný (9)
31
11 Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava, A, SR
Alex Chudic (9), Michal Horanský (9), Miroslav Macko (9), Jakub Pravda (9)
31
12 Základná škola SSV, Skuteckého 8, Banská Bystrica, A, SR
Bruno Banský (9), Martin Okruhlica (9), Ke Tang (9), Aurel Xhara (9)
31
13 Gymnázium Kroměříž, Masarykovo náměstí 496, Kroměříž, ČR
Tomáš Flídr (7), Adam Doubrava (9), Kryštof Kobliha (9), Pavel Hurdálek (9)
30
14 Gymnázium, Na Hrádku 20, Tišnov, A, ČR
Filip Wagner (9), Ondřej Němec (9), Ondřej Planer (9), Miroslav Pavelka (9)
30
15 Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno, Lerchova 63, Brno, B, ČR
Barbora Dohnalová (9), Kryštof Kotek (9), Adam Křivka (9), Ondřej Tesáček (9)
30
16 Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6, A, ČR
Sára-Anna Borzová (9), Jakub Horský (9), Emil Javúrek (9), Šárka Štěrbová (9)
29
17 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Stavbařů 5, Ústí nad Labem, ČR
Hung Do (9), Ngoc Hung Hoang (9), Klára Veselá (9), Prokop Mikulášek (9)
29
18 Gymnázium, Komenského 2/1074, Partizánske, A, SR
Katarína Ištvánová (9), Matej Petrík (9), Martina Hullmanová (9), Michal Dobravský (9)
29
19 Základná škola SSV, Skuteckého 8, Banská Bystrica, B, SR
Veronika Gašparcová (9), Zuzana Moravčíková (9), Tomáš Paulík (9), Miroslava Rosenbergerová (9)
29
20 Klasické a španělské gymnázium, Vejrostova 2, Brno - Bystrc, B, ČR
Alexandr Bittner (9), Dušan Petkovič (9), Ondřej Pelánek (9), Jan Obořil (9)
29
21 Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava, A, SR
Jozef Fülöp (9), Martin Koutenský (9), Timea Szöllősová (9), Marek Tran (9)
28
22 Gymnázium, Jírovcova 8, České Budějovice, B, ČR
Jonáš Havelka (9), Patrik Studík (9), Kateřina Kučerová (9), Ladislav Nagy (7)
28
23 Wichterlovo gymnázium, Čs. exilu 669, Ostrava - Poruba, B, ČR
Vojtěch David (8), Jiří Močkoř (8), Vojtěch Mohelník (8), Ondřej Szymik (8)
27
24 Základní škola a Mateřská škola, Slezská 316, Slavkov, ČR
Marek Tengler (9), Martin Pavlík (9), Marek Lipka (9), Jan Stoklasa (9)
27
25 Základná škola, Krosnianska 4, Košice-Dargov. hrdinov, B, SR
Dárius Pacholský (9), Martin Albert Gbúr (9), Radovan Lascsák (9), Norbert Micheľ (8)
27
26 Súkromná základná škola, Dneperská 1, Košice-Nad jazerom, SR
Natália Beliová (8), Marek Kuruc (8), Branislav Pastula (9), Michaela Pavuková (8)
27
27 Gymnázium, Pulická 779, Dobruška, A, ČR
Petr Kocour (8), Michal Grus (8), František Fröde (8), Jakub Stojan (8)
27
28 Základná škola, M. Rázusa 1672/3, Zvolen, B, SR
Nina Bortelová (9), Nataša Garguláková (9), Veronika Havranová (9), Hana Fábryová (8)
27
29 OPEN GATE - gymnázium a ZŠ, s.r.o., Babice 5, Říčany, ČR
Daniel Archalous (9), Josef Fruhauf (9), Petr Bartoš (9), Matěj Rendla (9)
27
30 Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4, ČR
Dan Blažek (9), Žaneta Karasová (9), Matyáš Koc (9), Monika Němcová (9)
26
31 Gymnázium, Voděradská 2, Praha 10 - Strašnice, B, ČR
Veronika Jarrahová (9), Jan Majerníček (9), Jan Provazník (9), Daniel Skopec (9)
26
32 Základná škola, Benkova 34, Nitra, A, SR
Alan Jozef Fiebig (9), Richard Bönde (8), Matej Koreň (9), Tomáš Varga (9)
26
33 Základní škola, Československé armády 570, Frýdek-Místek, A, ČR
Tereza Kaletová (9), Nikola Macháčová (9), Jakub Michna (9), Roman Slanina (9)
26
34 Gymnázium, Na Vítězné pláni 1160, Praha 4, A, ČR
David Grundfest (9), Vladimír Hořký (9), Julie Přerovská (9), Daniel Šedivý (9)
26
35 Gymnázium Jozefa Lettricha, J. Lettricha 2, Martin, B, SR
Simona Dókušová (9), David Frnda (9), Nina Kostihová (9), Filip Straka (9)
26
36 Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov, B, SR
Emma Pásztorová (8), Nina Mizeráková (8), Michal Vorobel (8), Michal Jakubík (8)
25
37 Základní škola U Lesa, Boženy Němcové 539, Nový Bor, ČR
Sabina Hammacheová (9), Vítězslav Kříž (9), Jana Rdrová (9), Tereza Svobodová (9)
25
38 Gymnázium, Ústavní 400, Praha 8, ČR
Barbora Dohnalová (7), David Hromádko (7), Robert Jaworski (7), Michal Surjomartono (7)
25
39 Gymnázium Andreja Vrábla Levice, Mierová 5, Levice, B, SR
Martin Balega (9), Samuel Čatai (9), Jana Maľová (9), Richard Medzihradský (9)
25
39 Gymnázium F. X. Šaldy, Partyzánská 530, Liberec 11, A, ČR
Dominik Čáp (9), Vítězslav Macháček (9), Markéta Pavlíková (9), Jakub Strašlipka (9)
25
41 Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy, Komenského náměstí 400, Praha 3, ČR
Ludmila Hana Houfková (8), Martina Novotná (9), Aleš Opl (7), Anastázie Rišková (8)
25
42 Masarykovo gymnázium, Jičínská 528, Příbor, ČR
Ludmila Hrušková (8), Jana Kolenovská (9), Veronika Krčmáriková (8), Marek Štefaník (8)
25
43 Gymnázium J. V. Jirsíka, Fráni Šrámka 23, České Budějovice, A, ČR
David Kavka (9), Ondřej Vaněk (9), Petr Šťastný (9), Štěpán Marousek (9)
25
44 Církevní základní škola svaté Ludmily, Zámecká 57, Hradec nad Moravicí, ČR
Klára Kuběnová (8), Kateřina Hoňková (8), Adéla Sakreidová (9), Vít Šimeček (9)
25
45 Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava, B, SR
Michal Farnbauer (8), Tereza Škublová (8), Matej Urban (8), Matúš Zelko (8)
25
46 Gymnázium, Mírová 1442, Karviná - Nové Město, ČR
Tomáš Grycz (8), Sofia Michailidu (9), Michael Novák (9), Pavel Smiga (8)
25
47 Gymnázium, Komenského 10, Rumburk, ČR
Vladimír Hoť (9), Petr Kaštánek (9), Huu Nguyen Quy (8), Filip Doležal (8)
25
47 Gymnázium J. A. Komenského a JŠ s pr. SJZ, Komenského 169, Uherský Brod, B, ČR
Daniel Borýsek (9), Matouš Cimala (9), Matěj Novotný (9), Jakub Svozil (9)
25
49 Katolické gymnázium, Otmarova 22, Třebíč, A, ČR
Jakub Kolář (9), Karel Šebela (9), Antonín Svitáček (9), Vít Vecheta (9)
25
50 Základná škola, SNP 5, Šurany, SR
Branislav Hetnerovič (9), Tomáš Homola (9), Adam Letko (9), Matej Šafařík (9)
25
50 Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm, Koryčanské Paseky 1725, Rožnov pod Radhoštěm, ČR
Tobiáš Krupa (9), Vladislav Chmelař (9), Ondřej Hrůzek (9), Lukáš Bojda (9)
25
52 Gymnázium, Tomkova 45, Olomouc - Hejčín, B, ČR
Kateřina Barotová (9), Tomáš Kreuzinger (9), Jiří Loun (9), Marie Tomečková (9)
25
53 Gymnázium Petra Bezruče, ČSA 517, Frýdek-Místek, A, ČR
Lukáš Polášek (9), Michal Stolař (9), Viktor Vařeka (9), Adam Vavrečka (9)
25
54 Gymnázium a Jazyková škola s právem SJZ, náměstí T. G. Masaryka 2734-9, Zlín, B, ČR
Vilém Vaňhara (9), Michaela Gogelová (9), Alžběta Nešporová (9), Alexandra Palisová (9)
25
55 Gymnázium, SOŠ a SOU, Komenského 7, Mikulov, ČR
Lubor Čech (8), Mikuláš Černý (8), Kateřina Pokorná (9), Jonáš Tomek (9)
25
56 Gymnázium Jura Hronca, Novohradská 3, Bratislava, B, SR
Matúš Buzgo (9), Karin Demková (9), Lucia Krajčoviechová (9), Marcel Vagner (9)
25
57 Gymnázium, Žitavská 2969, Česká Lípa, A, ČR
Dominik Nováček (9), Josef Zátka (9), Jan Rychtera (8), Libor Šabaka (8)
25
58 Gymnázium Antona Bernoláka, Mieru 307/23, Námestovo, B, SR
Peter Dravecký (8), Matej Jurčák (8), Matej Sládek (8), Tomáš Socha (8)
25
59 Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava, B, SR
Barbora Barančíková (9), David Kekeši (9), Sebastián Virsík (9), Lucia Tóthová (9)
25
60 Gymnázium, Pulická 779, Dobruška, B, ČR
Michael Farník (9), Antonín Jirka (9), Matěj Pavel (9), Julie Stodolová (9)
25
61 Křesťanské gymnázium, Kozinova 1000, Praha 10 - Hostivař, A, ČR
Antonín Beňa (9), Jan Heřmánek (8), BOHDAN Semiginovský (8), Petr Ženatý (9)
24
62 Základní škola, Týnská 8, Třebíč, B, ČR
Jiří Kolář (9), Matěj Hobza (9), Dominik Svoboda (9), Jakub Máca (9)
24
63 1. české gymnázium v Karlových Varech, Národní 25, Karlovy Vary - Drahovice, ČR
Jakub Červenák (9), Nora Prokešová (9), Annabell Danielle Vltavsky (9), Lukáš Vorel (9)
24
64 Gymnázium F. X. Šaldy, Partyzánská 530, Liberec 11, B, ČR
Ondřej Chwiedziuk (9), Laura-Joana Stoll (9), Ema Tomanová (9), Stanislav Žák (9)
24
65 Základní škola, Týnská 8, Třebíč, A, ČR
Štěpán Chytka (9), Tomáš Zelený (9), Jakub Švaříček (9), František Neuman (9)
24
66 Základná škola, Šmeralova 25, Prešov, B, SR
Dominik Borbuliak (9), Marko Čančinov (9), Tomáš Čorej (8), Diana Sokolová (9)
24
66 Gymnázium J. V. Jirsíka, Fráni Šrámka 23, České Budějovice, B, ČR
Chumlen Jan (8), Vrána Jan (8), Štěch Jan (8), Brich Ondřej (8)
24
66 Gymnázium Jiřího Wolkera, Kollárova 3, Prostějov, A, ČR
Monika Valovičová (9), Ondřej Kučera (9), Julie Kubíková (9), Anh Žaludová (9)
24
69 Základní škola, Za Nádražím 222, Český Krumlov, ČR
Michal Kalista (9), Petr Pomije (8), Martin Pučil (8), Ondřej Šimeček (8)
24
70 Gymnázium, Senecká 2, Pezinok, B, SR
Diana Virgovičová (9), Marek Jelok (9), Lukáš Kostrian (9), Samuel Wittlinger (9)
24
71 Základná škola s MŠ, Oravské Veselé 377, Oravské Veselé, SR
Adam Krúpa (8), Michal Miškovčík (9), Adrián Sumega (9), Richard Svajčík (8)
24
72 Gymnázium, Kukučínova 4239/1, Poprad, A, SR
Katarína Krupková (9), Robert Pomietlo (9), Matej Ševčík (9), Samuel Sopko (9)
24
73 Základní škola, Sirotkova 36, Brno, A, ČR
Jan Bílek (9), Matěj Kadlec (9), Tomáš Martykán (9), Vilém Raška (9)
24
74 Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh, A, SR
Martin Čorovčák (9), Jakub Gembický (9), Lenka Šimonová (9), Michal Stupar (9)
24
75 PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň, B, ČR
Petr Khartskhaev (8), Matěj Krátký (9), Anna Musilová (9), Jan Vavřín (8)
24
76 Základní škola, Npor. Eliáše 344, Pardubice - Polabiny, B, ČR
Petr Klíma (9), Jakub Křen (9), Matouš Nerad (9), Lukáš Novotný (9)
24
77 ZŠ s MŠ, Školská 311, Spišská Teplica, SR
Stanislava Rušinová (9), Anna Mária Tekelová (8), Radoslav Novák (9), Peter Funk (9)
24
78 Gymnázium Ivana Kupca Hlohovec, Komenského 13, Hlohovec, B, SR
Andrej Morovics (8), Janka Ráciková (9), Jakub Sobota (9), Eduard Zelenay (9)
24
79 Základní škola, Československé armády 570, Frýdek-Místek, B, ČR
Tomáš Habrnál (8), Lukáš Kučera (8), Dominik Musial (8), Štěpán Vrubel (8)
24
80 Základná škola, Karpatská 8063/11, Žilina, SR
Dominik Filípek (8), Sára Fraňová (9), Samuel Horváth (8), Martin Hvizdák (9)
24
81 Gymnázium a SOŠ ekonomická, Pivovarská 69, Vimperk, ČR
Jan Heřta (8), Petra Hrubá (9), Denisa Nováková (9), Kateřina Štefaníková (9)
24
82 Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh, B, SR
Stanislav Jochman (9), Filip Hake (9), Andrej Pankuch (9), Adam Szamosi (9)
23
83 Gymnázium, Lesní čtvrť 1364, Zlín, C, ČR
Jakub Čech (8), Ondřej Hanák (8), Tereza Koutná (8), Anna Kudlová (8)
23
84 Základná škola R.K., Nádražná 955, Partizánske, SR
Dominik Horváth (9), Martin Hošek (9), Juraj Konečný (8), Martin Záhumenský (9)
23
85 Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 45, Praha 5 - Smíchov, A, ČR
Marek Fürst (8), Roman Mikoláš (8), Marek Honsnejman (8), Adéla Karolína Žáčková (8)
23
86 Gymnázium, SOŠ, SOU a VOŠ, Husova 1414, Hořice, ČR
Matěj Holubička (9), Kateřina Moravcová (9), Tereza Němcová (9), Michaela Krylová (9)
23
87 Gymnázium, nám. Edvarda Beneše 1573, Kladno, B, ČR
Máša Pelikánová (9), Michal Nekvinda (9), Jakub Švorc (9), Václav Kohout (9)
23
88 Gymnázium J. Hollého Trnava, Na hlinách 7279/30, Trnava, SR
Marek Vasiľko (9), Tomáš Grbálik (9), Matej Krajčovič (8), Viliam Krištof (8)
23
89 Gymnázium a ZUŠ, Riegrova 17, Šlapanice, ČR
Petr Kubica (9), Sára Tučková (9), Vojtěch Turland (9), Jakub Schimmer (9)
23
90 Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica, B, SR
Laura Belvončíková (9), Jozef Čermák (9), Jakub Daxner (9), Alex Koščo (9)
23
91 Základní škola, Npor. Eliáše 344, Pardubice - Polabiny, A, ČR
Daniel Erben (9), Lucie Krátká (9), Sylva Neradová (9), Marek Vykydal (9)
23
92 Gymnázium, Školní 995, Trhové Sviny, ČR
Jakub Hamadej (9), Vojtěch Švarc (8), Josef Troup (9), Kateřina Žohová (8)
23
93 Základná škola s MŠ, Oravská Lesná 299, Oravská Lesná, SR
Šimon Viater (8), Štefan Olbert (9), Štefan Blahovec (8), Patrik Krivulčík (7)
22
94 Gymnázium Sokolov, Husitská 2053, Sokolov, B, ČR
Marie Rozmušová (9), Martin Drechsler (9), Jakub Rustler (9), Jakub Tvrz (9)
22
95 Gymnázium, Jateční 22, Ústí nad Labem, ČR
Marek Heide (9), Anna Kimlová (8), Jan Koudelka (9), Vít Vohryzka (8)
22
96 Gymnázium, Mostecká 3000, Chomutov, A, ČR
Zuzana Bechyňová (9), Klára Bystroňová (9), Filip Fryš (9), Jakub Horký (9)
22
97 Gymnázium Třebíč, Masarykovo nám. 9, Třebíč, B, ČR
Filip Dvořák (8), Richard Mittner (8), Lukáš Hanzal (8), Tomáš Brada (8)
22
98 Gymnázium Třebíč, Masarykovo nám. 9, Třebíč, A, ČR
Jakub Hronza (9), Pavel Saitl (9), Jakub Svoboda (9), Gabriela Vlasáková (9)
22
99 Gymnázium, Na Sadech 308, Třeboň, ČR
Jiří Čapek (9), Kateřina Kněžínková (9), Oldřich Kučera (9), Jana Kučerová (9)
22
100 Základná škola, Belehradská 21, Košice-Sídlisko Ťahanovce, A, SR
Alex Blandón (8), Barbora Guttmanová (8), Peter Dubecký (8), Jakub Gerec (8)
22
101 Gymnázium, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice, ČR
Monika Buzášová (9), Karolina Kubová (9), Tereza Sukačová (9), Valérie Taftová (9)
22
102 Základní škola J. Husa a MŠ, Husovo náměstí 725, Písek, ČR
Lukáš Hronek (9), Lukáš Kubec (9), Gabriel Pták (9), Tomáš Rajtmajer (8)
22
103 Gymnázium, náměstí Osvobození 20, Zábřeh, A, ČR
Dan Forst (9), Jana Morávková (8), Martin Klimeš (8), Václav Horčic (8)
22
104 Základní škola Komenského I, Havlíčkovo nábř. 3114, Zlín, ČR
David Derka (9), Kateřina Sedmerová (9), Václav Tutsch (9), Trang Le Diep (9)
22
105 Piaristické gymnázium Jozefa Branického, Palackého 4, Trenčín, B, SR
Juraj Hatala (9), Jakub Hôrka (9), Jakub Škunda (9), Jakub Vanko (9)
22
106 PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň, A, ČR
Lucie Suchomelová (9), Kateřina Vystavělová (9), Nikol Krejčí (9), Vojtěch Gaďurek (8)
22
106 Wichterlovo gymnázium, Čs. exilu 669, Ostrava - Poruba, A, ČR
Ondřej Čech (9), Eduard Csölle (9), Lukáš Fryč (9), Ondřej Klus (9)
22
106 Gymnázium, Komenského 2, Havířov - Město, A, ČR
Robert Gemrot (8), Hana Guziurová (9), Marek Szymutko (9), Jakub Mráz (9)
22
106 Gymnázium, Legionářů 402, Příbram VII, ČR
Luboš Gardoň (9), Vít Gardoň (9), Vojtěch Ježek (9), Stanislav Kamenický (9)
22
106 Gymnázium, Lesní čtvrť 1364, Zlín, B, ČR
Štěpán Hartman (9), Martin Hronek (9), Štěpán Hronek (9), Kryštof Suchánek (9)
22
111 Klasické a španělské gymnázium, Vejrostova 2, Brno - Bystrc, A, ČR
Martina Daňková (8), Dora Cidlinská (8), Ondřej Kalandra (8), Filip Urbánek (9)
22
112 Základná škola s MŠ, Vagonárska ulica 1600/4, Poprad-Spišská Sobota, SR
Simona Bajtošová (9), Daniela Zemianeková (9), Pavol Šimkovič (8), Oliver Turan (9)
22
112 Základná škola, Dlhé Hony 1, Trenčín, B, SR
Matej Breznický (9), Rastislav Budinský (9), Samuel Hríbik (9), Klára Talianová (9)
22
112 Gymnázium - Gimnázium, Nám. padlých hrdinov 2, Fiľakovo, SR
Olívia Hanyusová (9), Daniella Molnárová (9), Levente Bodor (9), Adrian Szacsko (9)
22
112 Gymnázium, Mostecká 3000, Chomutov, B, ČR
Matěj Bureš (8), Matěj Koudelka (8), Jan Pacák (8), Adam Braun (8)
22
116 Gymnázium, Jírovcova 8, České Budějovice, A, ČR
Dobruše Lukášová (9), Kateřina Malá (8), Tereza Maxerová (7), Tereza Kučerová (7)
21
117 Základná škola s MŠ, Jaslovské Bohunice 341, Jaslovské Bohunice, B, SR
Richard Bubán (9), Martina Čápková (9), Šimon Drgoň (9), Alexandra Šimončičová (9)
21
118 Gymnázium, Bilíkova 24, Bratislava, B, SR
Agáta Cicáková (9), Filip Lepieš (9), Michal Mojžiš (9), Dominik Ufnár (9)
21
119 Základní škola, Fabian 1215, Velké Bílovice, A, ČR
Tomáš Baják (8), František Svoboda (9), Marek Svoboda (8), Kryštof Zapletal (9)
21
119 Základná škola, Novomeského 11, Trenčín, SR
Katarína Hudcovicová (9), Juraj Pohoriljak (9), Norbert Kosa (9), Radovan Vrábel (9)
21
121 Základní škola T. G. Masaryka, Riegrova 13, Opava, A, ČR
Denis Kurka (9), Šimon Tomáš (9), Klára Bendová (9), Matyáš Svrček (6)
21
122 Gymnázium, Volgogradská 6a, Ostrava - Zábřeh, B, ČR
Pasečný Ondřej (9), Horáková Klára (9), Kunčarová Lucie (9), Kovačech Martin (9)
21
122 Gymnázium, Komenského 89, Písek, A, ČR
Vilém Fiala (8), Jan Modrovský (8), Marek Novák (8), Dominik Oškera (8)
21
124 Gymnázium, Nad Štolou 1, Praha 7, A, ČR
Adam Bhuiyan (8), Jakub Král (8), Jan Růžička (8), Tomáš Šabata (8)
21
125 Masarykovo gymnázium, Petákova 2, Plzeň, ČR
Petr Klír (9), Kateřina Krůsová (9), Pavel Píchal (9), Jan Pohořelý (9)
21
125 Gymnázium, Nad Štolou 1, Praha 7, B, ČR
Tomáš Josef (8), Pavla Nováková (8), Veronika Čižinská (8), Petra Janečková (8)
21
127 Základná škola, Pieninská 27, Banská Bystrica, SR
Šimon Bujňák (9), Ema Gudzová (9), Timotej Briak (9), Pavlína Bugáňová (8)
21
128 Gymnázium Jura Hronca, Novohradská 3, Bratislava, A, SR
Terézia Gurová (8), Tereza Ležovičová (8), Radovan Vaško (8), Vladimír Vozár (8)
21
129 Gymnázium, Na Vítězné pláni 1160, Praha 4, B, ČR
Lukáš Hofman (8), Klára Kopřivová (8), Natálie Pekárková (8), Adéla Anna Tomaidesová (8)
21
130 Základná škola, Staničná 13, Košice-Juh, A, SR
Valentín Lužák (9), Ivan Čabra (9), Dominik Durľák (9), Daniel Kokoš (9)
21
131 Gymnázium, nám. Edvarda Beneše 1573, Kladno, A, ČR
Tobiáš Kořán (9), Richard Rubáš (9), Aleš Rudovský (9), Matěj Mezera (9)
21
132 ZŠ a MŠ s p. j. v., Dr. Olszaka 156, Karviná - Fryštát, ČR
Adam Breznen (9), Jakub Michalski (9), Andrzej Pribula (9), David Zimniok (9)
21
132 ZŠ Mansveta Olšovského, Kláštorné nám. 1, Malacky, SR
Dušan Guth (9), Patrik Ježek (9), Samuel Kočiš (9), Andrej Kořínek (9)
21
132 Gymnázium Františka Palackého, Husova 146, Valašské Meziříčí, B, ČR
Bernhardová Hana (9), Černoch Marek (9), Curylová Soňa (9), Jelínek Pavel (9)
21
135 Základná škola, Staničná 13, Košice-Juh, B, SR
Daniela Dobrovičová (9), Marek Dorák (9), Andrea Vajdová (9), Roland Molnár (9)
21
136 Základní škola, Dukelská 166, Strakonice II., ČR
Jitka Knížková (9), Nikola Drnková (9), Tereza Blatská (9), Kryštof Piorecký (9)
20
137 Základná škola P.D., P. Dobšinského 1744, Rimavská Sobota, SR
Barbara Durdiaková (8), Jakub Nadok (8), Róbert Šmatlík (8), Viktória Žiaková (8)
20
137 Gymnázium, Tomkova 45, Olomouc - Hejčín, A, ČR
Filip Březina (9), Edward Samuel Mnatsakanyan (9), Daniel Kurek (9), Jakub Šálek (9)
20
139 ZŠ Jozefa Horáka, P. Dobšinského 17, Banská Štiavnica, B, SR
Michal Bačík (9), Samuel Mihalčík (8), Jozef Skokan (8), Richard Žember (9)
20
140 Gymnázium, Komenského 89, Písek, B, ČR
Kateřina Brousilová (9), Gabriela Janovská (9), David Král (9), Šimon Šefránek (9)
20
141 Základná škola, Lúčna 8, Divín, SR
Martina Mócová (9), Adam Spodniak (9), Lukáš Štupák (8), Denis Vavrek (8)
20
142 Purkyňovo gymnázium, Masarykova 379, Strážnice, B, ČR
Michal Kuchařík (8), Lukáš Karas (8), Robert Chytil (8), Štěpán Šimša (8)
20
143 Základní škola, tř. Svobody 868, Zlín - Malenovice, ČR
Jakub Šimík (8), Lukáš Lavinger (8), Michael Sucháček (8), Petr Přikryl (8)
20
144 Gymnázium J. Š. Baara, Pivovarská 323, Domažlice, ČR
Viola Chvalová (9), Alena Osvaldová (9), Thao Tranová (9)
20
145 Gymnázium, Havlíčkova 175, Roudnice nad Labem, ČR
Petr Borňás (9), Tomáš Laube (8), Jaroslav Pazourek (8), František Záhorec (9)
20
146 Gymnázium, Tylova 271, Vlašim, ČR
Martin Hyna (9), Oto Moses (9), Martin Plšek (9), Martin Sklenička (9)
20
147 Gymnázium, Kukučínova 4239/1, Poprad, B, SR
Martin Ďuras (8), Gabriel Ščurka (8), Samuel Kakalejči (7), Oliver Suchý (8)
20
148 Gymnázium, Komenského 2, Havířov - Město, B, ČR
Matěj Vais (9), Barbora Gavendová (8), Matěj Malysa (8), Martin Svoboda (8)
20
149 Základná škola, Nábrežná 95, Nové Zámky, SR
Aurel Fenyvesi (9), Amália Kelemenová (9), Martin Šebo (9), Matej Petík (8)
20
149 Gymnázium Petra Bezruče, ČSA 517, Frýdek-Místek, B, ČR
David Bystroň (9), Ondřej Havelka (9), Kristýna Šopková (9), Klára Šotkovská (9)
20
151 Základná škola s MŠ, Odborárska 2, Bratislava-Nové Mesto, SR
Matúš Balogh (9), Michal Balogh (7), Ema Honzírková (7), Veronika Jánošová (9)
20
151 Základná škola, Janka Palu 2, Nemšová, SR
Richard Bagín (9), Miroslava Zajacová (9), Juraj Knápek (9), Dalibor Králik (9)
20
153 Základná škola M.R.Š., Haličská cesta 1191/8, Lučenec, A, SR
Daniel Farkaš (9), Alexander Kövešdi (9), Filip Rusnák (9), Samuel Lukáč (9)
20
154 Súkromná základná škola, Námestie slobody 100, Sabinov, B, SR
Slávka Triščíková (8), Zdenka Semančíková (8), Frederik Mišenko (8), Branislav Stanko (7)
20
154 Základná škola, Požiarnická 3, Košice-Juh, SR
Karolína Červeňáková (8), Ivana Hojdová (8), Tomáš Šedo (9), Samuel Slivečka (9)
20
156 Základná škola, Zbehy 661, Zbehy, SR
Andrej Cetényi (8), Juraj Mikuš (7), Jaroslav Sollár (9), Matej Szorád (9)
20
157 Základní škola, Oskara Nedbala 30, České Budějovice, ČR
Kateřina Levá (8), Petr Nekola (9), Daniel Šlemar (9), Jan Stropnický (8)
20
157 Gymnázium Jozefa Lettricha, J. Lettricha 2, Martin, A, SR
Sarah Novanská (9), Veronika Murgašová (9), Ivana Borošová (9), Tadeáš Kunčár (9)
20
159 Základná škola, Na Hôrke 30, Nitra, A, SR
Lukáš Adámek (8), Ema Očadlíková (8), Matej Šichula (8), Marek Škultéty (8)
20
160 Základní škola a Mateřská škola, Skalice u České Lípy 264, Skalice u České Lípy, ČR
Karel Brož (9), Dan Pavlovec (9), Martin Slanský (9), Václav Kašík (9)
20
161 Gymnázium, Lesní čtvrť 1364, Zlín, A, ČR
Jan Borovička (9), Barbora Dohnalová (9), Barbora Křepelková (9), Michaela Murková (9)
20
162 Súkromné gymnázium, Gemerská cesta 1, Lučenec, B, SR
Sofia Gregorová (9), Matej Mázor (9), Zoran Trnka (9), Kristína Vidličková (9)
20
163 Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov, A, SR
Jakub Kandra (9), Michelle Tomková (9), Andrea Vargová (9), Laura Mušinková (9)
20
164 Spoj. š. gym. sv. F. z Assisi, Karloveská 32, Bratislava, SR
Alžbeta Čupková (9), Tomáš Samko (9), Samuel Sirota (9), Matúš Sumbal (9)
20
165 ZŠ s MŠ J. Vojtaššáka, Zákamenné 967, Zákamenné, SR
Lucia Gonšorová (9), Andrea Grofčíková (9), Mária Klimčíková (9), Samuel Straka (9)
19
166 Základná škola, Golianova 8, Banská Bystrica, A, SR
Matej Helc (9), Kristína Kybová (9), Tomáš Trnovský (9), Renáta Klimanová (9)
19
167 Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1, Jihlava, A, ČR
Petr Fiedler (8), Tadeáš Havlík (8), Josef Hruška (8), Aleš Pecka (8)
19
168 Základní škola, L. Štúra 8, Ostrava-Poruba, B, ČR
Jakub Hájek (9), Vojtěch Krištofík (9), Tomáš Miksa (9), Marie Vojkovská (9)
19
169 Křesťanské gymnázium, Kozinova 1000, Praha 10 - Hostivař, B, ČR
Tomáš Kavena (7), Markéta Kavenová (9), Gabriela Klezlová (8), Vít Porazil (8)
19
170 Gymnázium, Chvalšinská 112, Český Krumlov, B, ČR
Kateřina Benešová (9), Jakub Sojka (9), Alena Honetschlägerová (8), Vojtěch Pils (8)
19
171 Masarykovo gymnázium, SZŠ a VOŠZ, Tyršova 1069, Vsetín, A, ČR
Zuzana Fiľová (8), Johana Hříbková (8), Lucie Karczubová (8), Zuzana Potěšilová (8)
19
172 Základná škola s MŠ, Lokca 71, Lokca, SR
Daniel Dudášik (8), Martin Maslan (9), Šimon Meško (8), Samuel Rabčan (9)
19
173 Základná škola s MŠ, Ul. Fraňa Kráľa 2086/2, Poprad - Veľká, SR
Michal Chromý (9), Daniel Dominik (9), Adam Hončár (9), Ondrej Zbell (9)
19
173 Gymnázium, Chvalšinská 112, Český Krumlov, A, ČR
Tomáš Duspiva (9), Petr Švanda (9), Kateřina Kadeřábková (9), Pavla Mikešová (9)
19
175 Základná škola s MŠ, Hladovka 238, Hladovka, SR
Andrej Brnušák (8), Magdaléna Hutlasová (9), Adam Kukuc (9), Lucia Trojanová (9)
19
175 Gymnázium F. Garcia Lorcu, Hronská 3, Bratislava, SR
Ema Podhorná (8), Daniela Czajová (8), Lujza Laudová (8), Alexander Terkovič (8)
19
175 Gymnázium, Žitavská 2969, Česká Lípa, B, ČR
Anna Salavcová (7), Hana Salavcová (7), Jana Bartáková (7), Jana Simulíková (7)
19
178 Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno, Lerchova 63, Brno, A, ČR
Adéla Fialová (9), Natálie Nečasová (9), Andrea Syrovátková (9), Štěpánka Todorová (9)
19
179 Katolické gymnázium, Otmarova 22, Třebíč, B, ČR
Patrik Kašpárek (8), Karel Pecha (8), Adéla Tržilová (8), Lukáš Matějek (8)
19
180 Gymnázium, Bilíkova 24, Bratislava, A, SR
Tomáš Bisták (9), Ivan Bohman (9), Martin Junas (9), Dávid Laurovič (9)
19
180 Spojená škola sv. Vincentade Paul, Bachova 4, Bratislava, SR
Peter Debnár (9), Šimon Horňáček (9), Anna Kostelková (9), Ján Mikla (9)
19
182 Základná škola, Ulica Vajanského 2844/47, Lučenec, SR
Lea Domská (8), Lukáš Kemeník (9), Ján Kršiak (9), Viktória Moravčíková (9)
19
182 Gymnázium, Senecká 2, Pezinok, A, SR
Adam Andel (8), Oliver Jančarik (9), Adam Andel (8), Barbora Šmondrková (8)
19
184 Základná škola, Sitnianska 32, Banská Bystrica, SR
Andrej Jasovský (9), Lucia Trimayová (9), Daniela Slašťanová (9), Jozef Gajdoš (9)
19
184 Dvořákovo gymnázium a SOŠ ekonomická, Dvořákovo náměstí 800, Kralupy nad Vltavou, B, ČR
Adam Basl (8), Anežka Čiháková (8), Kryštof Kuptík (8), Sebastian Kima (8)
19
186 Gymnázium, 5. května 620, Kadaň, B, ČR
Alice Helebrandtová (8), Klára Kňavová (9), Tereza Novotná (9), Lenka Podhorná (9)
19
187 Základní škola, Pionýrů 400, Frýdek-Místek, B, ČR
Anna Boučková (8), Šimon Géryk (8), Dominik Horňák (8), Jakub Linha (9)
19
188 Základná škola s MŠ, Andreja Bažíka 20, Zuberec, B, SR
Aneta Borsíková (9), Lukáš Hajdúk (8), Jakub Ondrík (8), Matúš Vrábel (9)
19
189 Základní škola, Komenského 420, Frýdlant nad Ostravicí, B, ČR
Kateřina Kociánová (9), Jan Němec (9), Jakub Prokop (9), Markéta Ševčíková (9)
19
189 Základná škola M.R.Š., Haličská cesta 1191/8, Lučenec, B, SR
Sarah Čižmárová (9), Veronika Jeleňová (9), Judita Vajková (9), Karin Sarvašová (9)
19
191 Základní škola, Pod Zahradami 317, Pardubice - Studánka, A, ČR
Alena Bidlová (9), Berenika Držková (9), Matěj Macháček (9), Renáta Nováková (9)
19
191 Základní škola, 1. máje 1700, Frýdek-Místek, B, ČR
Adam Feranec (8), David Szotkowski (8), Matyáš Kozel (8), Vojtěch Míček (8)
19
193 Základní škola, Dětská 2, Ostrava-Poruba, ČR
Ondřej Groman (8), Tomáš Očenášek (9), Michaela Oudová (9), Lucie Popková (8)
19
194 Základní škola, Budišov 221, Budišov, ČR
Lukáš Coufal (9), David Kupský (9), Tomáš Uchytil (9)
19
195 Gymnázium Boženy Slančíkovej Timravy, Haličská cesta 9, Lučenec, SR
Barbora Baranová (9), Dominika Belková (9), Andrej Kubinec (9), Kristína Sásiková (9)
19
196 Základní škola a Základní umělecká škola, Šmeralova 336, Karlovy Vary, ČR
Tomáš Daněk (9), Richard Kokštein (9), Tereza Kleeová (9), Přistoupilová Jana (8)
19
197 Základná škola, Ul. 17. novembra 31, Sabinov, B, SR
Filip Kovalčík (9), Karina Bakoňová (9), Simona Polomská (9), Samuel Maľcovský (9)
19
198 Základná škola J.B., Bakossova 5, Banská Bystrica, B, SR
Eva Dianová (9), Kristína Kánová (9), Jarmila Pisoňová (9), Lucia Kobíková (9)
19
199 Gymnázium, Komenského 713, Třinec, B, ČR
Eva Kajzarová (9), Tomáš Laba (9), Adam Michalek (9), Alexandr Šimon (9)
19
200 Gymnázium Sokolov, Husitská 2053, Sokolov, A, ČR
Simona Krušinková (8), Adam Bauer (8), Kryštof Novák (8), Filip Tříska (8)
18
201 Gymnázium, Školská 837, Tvrdošín, A, SR
Marián Dzurik (9), Martin Pavlík (9), Martin Pavlík (9), Katarína Vajduliaková (9)
18
202 Spojená škola - ZŠ s MŠ, Oslobodenia č. 165, Belá, SR
Terézia Kaňová (8), Simona Mahútová (8), Marek Meško (9), Dávid Zimen (9)
18
203 Základná škola, Tajovského 1, Senec, SR
Radka Bírová (8), Jakub Hudák (8), Adam Juríček (8), Simona Nemcová (8)
18
203 Gymnázium Děčín, Komenského náměstí 4, Děčín I, ČR
Vojtěch Grubr (8), Martin Kivader (8), Barbora Voděrková (8), Natálie Nerglová (8)
18
205 Základní škola, náměstí Míru 128, Nový Bor, ČR
Denisa Hlávková (9), Kateřina Jelínková (9), Jan Kováč (9), Jan Liška (9)
18
205 SŠ katol-Gymnázium sv. CaM, Farská ul. 19, Nitra, SR
Katarína Gašparovičová (9), Natália Gorogová (9), Anna Miklášová (9), Lucia Jančeková (9)
18
207 Základná škola, Pri Podlužianke 6, Levice, SR
Andrej Király (9), Agáta Mátéffyová (9), Juraj Novosad (9), Miroslav Švec (9)
18
207 Gymnázium L. Novomeského Senica, Dlhá 1037/12, Senica, A, SR
Adam Pipíška (8), Gregor Polák (8), Michal Serdahely (8), Ondrej Vrábel (8)
18
207 Gymnázium, nám. T. G. Masaryka 1260, Frýdlant nad Ostravicí, A, ČR
Dalibor Morys (8), Matěj Pešek (8), František Škola (8), Jakub Švrček (8)
18
210 Gymnázium, Komenského 713, Třinec, A, ČR
Kateřina Balcarová (8), Karolína Czepczorová (8), David Rajca (8), Vojtěch Spratek (8)
18
211 Základní škola a Mateřská škola, Janovice 410, Janovice, ČR
Pavel Bína (9), Martin Pitřík (9), Marek Špok (7), Jakub Kubica (6)
18
212 Gymnázium, Voděradská 2, Praha 10 - Strašnice, A, ČR
Tomáš Procházka (8), Pavel Rusňák (8), Václav Svoboda (8), Vlaďimír Vavruška (8)
18
213 Základná škola s MŠ, Komenského ulica 587/15, Poprad, SR
Michal Frič (9), Timotej Mudrák (9), Boris Peško (9), Michal Adam Skokňa (9)
18
213 Základná škola, Školská 14, Levice, SR
Peter Ambrózai (9), Dávid Školník (9), Natália Mesárošová (9), Michal Pelach (9)
18
215 Základní škola E. Beneše a MŠ, Mírové náměstí 1466, Písek, ČR
Jakub Keclík (9), Monika Košatková (9), Barbora Kutějová (9), Kristýna Kutějová (9)
18
215 Základná škola, Dlhé Hony 1, Trenčín, A, SR
Zuzana Blahušiaková (8), Jakub Krátky (9), Michal Masaryk (9), Jozef Tóth (8)
18
217 Základní škola, Sirotkova 36, Brno, B, ČR
Zuzana Göghová (9), Martin Holčík (9), Ondřej Hrdlička (9), Štěpán Juránek (9)
18
218 Základná škola, Bajkalská 29, Prešov, A, SR
Viktória Hrabčáková (9), Karolína Kubušová (8), Ema Popíková (8), Karolína Trojanovičová (9)
18
218 Gymnázium L. Novomeského Senica, Dlhá 1037/12, Senica, B, SR
Andrej Búran (9), Matúš Nečas (9), Martina Sabová (9), Filip Tomek (9)
18
218 Evanjelické lýceum, Vranovská 2, Bratislava, B, SR
Debora Horňanová (8), Martin Makovník (8), Benjamín Max Markschies (8), Daniel Kaiser (8)
18
221 Základná škola, Komenského 2, Svit, B, SR
Erik Mendroš (9), Natália Lištiaková (9), Dávid Paperák (9), Dávid Klačan (9)
18
222 Základní škola a Mateřská škola, Jižní 1903, Česká Lípa, ČR
Kateřina Bradáčová (8), Petr Kroupa (9), Filip Lorenc (8), Lukáš Pavlujk (9)
18
223 Gymnázium, Máchova 174, Strakonice, ČR
Sára Klenovcová (8), Nikola Maroušková (8), Eliška Valentová (8), Katka Janochová (8)
18
223 Gymnázium, Svitavská 310, Moravská Třebová, ČR
Martin Bína (9), Jan Hrubý (9), Michal Sekanina (9), Viktorie Fikrová (9)
18
225 Biskupské gymnázium v Ostravě, Karla Pokorného 1284, Ostrava - Poruba, B, ČR
Štěpán Chrástecký (9), Jan Holáň (9), Anna Jurišicová (9), Martin Tyl (9)
18
226 Gymnázium, Česká 64, České Budějovice, B, ČR
Tomáš Raus (9), Matyáš Ferina (9), Jaroslav Ludačka (9), Petr Čácha (9)
18
226 Gymnázium a Jazyková škola s právem SJZ, náměstí T. G. Masaryka 2734-9, Zlín, A, ČR
Jana Mouková (8), Jan Kundrata (9), Petr Plšek (8), Markéta Stuchlíková (8)
18
228 Biskupské gymnázium, Barvičova 85, Brno, ČR
Zdenka Kolářová (8), Michaela Kovářová (8), Kateřina Matulová (8), Julie Rubášová (8)
18
229 Gymnázium Martina Hattalu, Železničiarov 278, Trstená, B, SR
Patrícia Frančeková (9), Patrik Kočan (8), Anežka Pajunková (9), Tobiáš Štec (8)
18
230 Základná škola, Lesnícka 1, Prešov, SR
Patrik Fecko (9), Maximilián Mičo (9), Simon Macko (9), Ľudmila Komárová (9)
18
231 Gymnázium Nové Zámky, M. R. Štefánika 16, Nové Zámky, SR
Tereza Drahošová (9), Rebeka Kováčová (8), Tatiana Ondrejková (9)
18
232 Základná škola, Rajčianska 3, Bratislava-Vrakuňa, SR
Dušan Markovič (9), Dominik Dobiaš (9), Ľubomír Valachovič (9), Dalibor Dzilský (9)
17
233 Gymnázium, Parovská 1, Nitra, A, SR
Matúš Dobiáš (8), Nicol Gáliková (8), Nina Hlavačková (8), Filip Lednár (8)
17
234 Gymnázium, Česká 64, České Budějovice, A, ČR
Markéta Placerová (8), Dominika Uhlířová (8), Fabián Bílý (8), Marek Vácha (8)
17
235 Základná škola s MŠ, Školská 238, Zubrohlava, SR
Tatiana Čierniková (9), Margaréta Finiková (9), Patrik Kurek (9), Boris Novák (9)
17
235 Základná škola s MŠ, Staničná 324, Liesek, B, SR
Tamara Stroková (9), Martin Kyseľ (9), Valika Adamcová (9), Oliver Piter (8)
17
237 ZŠ s MŠ K.Strmeňa, Komenského 8, Palárikovo, SR
Kristína Hoľková (9), Daniel Kuchar (9), Daniel Záležák (9), Lukáš Očadlík (9)
17
238 Gymnázium, Komenského 2/1074, Partizánske, B, SR
Adam Hranai (8), Jozef Súkenník (8), Tereza Čangelová (8), Martin Žember (8)
17
239 Gymnáz. V. B. Nedožerského, Matice slovenskej 16, Prievidza, SR
Katarína Bugárová (9), Roman Janoušek (9), Samuel Maňka (9), Vladimír Šarkozy (9)
17
240 Gymnázium, Vodňany, Bavorovská 1046, Bavorovská 1046, Vodňany, ČR
Elišla Steierová (8), Filip Novotný (9), Vojtěch Trčka (9), Tomáš Trubka (8)
17
241 Gymnázium Jiřího Wolkera, Kollárova 3, Prostějov, B, ČR
Lukáš Havlíček (9), Daniel Rozehnal (9), Kateřina Ivánková (9), Robert Volek (9)
17
242 Základní škola, Pátova 406, Česká Lípa, ČR
Tereza Houdová (8), Adam Němec (9), Jiří Novotný (9), Marie Kateřina Pánková (8)
17
242 Základná škola s MŠ, Staničná 324, Liesek, A, SR
Terézia Stroková (9), Tomáš Matejčák (9), Dávid Šprlák (9), Simeon Stas (9)
17
244 Gymnázium, Tomkova 45, Olomouc - Hejčín, C, ČR
Jakub Mičkech (9), Anna Richterková (9), Matěj Kolář (9), Michal Kůřil (9)
17
245 Základní škola J. K. Tyla a MŠ, Tylova 2391, Písek, A, ČR
Martin Havle (9), Pavel Kalianko (9), Matěj Koc (9), Jan Kudrlička (9)
17
245 Základná škola, Dubová 1, Bratislava-Staré Mesto, SR
Krištof Krupa (9), Andrej Poprocký (9), Denis Šimo (9), Michal Zákopčaník (9)
17
247 Gymnázium, náměstí Osvobození 20, Zábřeh, B, ČR
Jakub Haltmar (9), Petr Kunčar (9), Dan Opravil (9), Vladimír Skála (9)
17
248 Základná škola s MŠ, Trenčianska Turná 30, Trenčianska Turná, SR
Filip Klobušický (8), Tadeáš Ľudovít Kňažek (9), Juraj Marcinech (9), Timea Palatinusová (9)
17
249 Základní škola, Školní 414, Nová Včelnice, ČR
Zuzana Berounská (8), Kateřina Letochová (9), Martin Němeček (9), Marek Strnad (8)
17
249 Základní škola, Václavské náměstí 12, Třebíč, ČR
Daniel Havlíček (8), Julie Javůrková (9), Vojtěch Karásek (9), Adam Polách (9)
17
249 Gymnázium Josefa Jungmanna, Svojsíkova 1, Litoměřice, B, ČR
Jakub Hanč (8), Martin Vízner (8), Vincent Stuchlý (9), Alžběta Žáková (9)
17
249 Gymnázium J. A. Komenského a JŠ s pr. SJZ, Komenského 169, Uherský Brod, A, ČR
Tomáš Durďák (9), Štěpán Novák (9), Jakub Pindeš (9), Petr Vystrčil (9)
17
253 Základná škola s MŠ, Máj.povst.čes.ľudu 35, Brezno, SR
Samuel Baláž (9), Matej Temniak (9), Matej Kubaško (9), Martin Motyka (9)
17
254 Gymnázium, Komenského 13, Lipany, SR
Terézia Prevužňáková (9), Sebastián Petrík (9), Dominik Diňa (8), Zuzana Fedáková (8)
17
254 Gymnázium, SOŠ ekonomická a SOU, Pohorská 86, Kaplice, B, ČR
Martin Čajan (9), Václav Důra (9), Tomáš Knap (9), Karel Mrzena (9)
17
256 ZŠ Jozefa Horáka, P. Dobšinského 17, Banská Štiavnica, A, SR
Zuzana Balážová (9), Klára Petrová (8), Terézia Švenková (9), Nikolaj Taliga (8)
17
257 Spojená škola - ZŠ s MŠ, Letná ulica 3453/34, Poprad, SR
Daniel Štefánik (8), Matilda Ištoková (8), Daniel Lapšanský (9), Samuel Daráni (9)
17
258 ZŠ s RVJ, Fakultní škola PedF UK, Kladská 1, Praha 2, ČR
Ondřej Staněk (9), Jakub Vokrouholický (9), Vít Jeřábek (9), David Stern (9)
17
259 Gymnázium, Sady pionýrů 600, Lovosice, B, ČR
Václav Chládek (8), Lucie Hrabáčová (9), Lada Krofingerová (9), Adéla Nováková (8)
16
260 Dvořákovo gymnázium a SOŠ ekonomická, Dvořákovo náměstí 800, Kralupy nad Vltavou, A, ČR
Adéla Křelinová (9), Věra Pokorná (9), Anna Ryšavá (9), Magdalena Šoltysová (9)
16
261 Gymnázium Jána Chalupku, Štúrova 13, Brezno, B, SR
Renáta Riapošová (8), Žofia Surová (8), Gabriela Tereková (8), Natália Biacovská (8)
16
262 Gymnázium sv. Mikuláša, Duklianska 16, Prešov, A, SR
Mirka Katuščáková (9), Zuzana Perecárová (9), František Straka (9), Filip Zbihlej (9)
16
263 Základná škola, Haličská cesta 1493/7, Lučenec, A, SR
Branislav Belica (9), Veronika Chrienová (9), Martin Miklóš (8), Barbara Mileiová (8)
16
264 Základná škola, Bernolákova 35, Šurany, SR
Karolína Kačáková (9), Romana Laurová (9), Patrik Sopka (9), Martin Zrubec (9)
16
265 Základní škola, Dlouhá 113, Dubá, ČR
Karel Mareš (9), Nikola Haltmarová (9), Timotej Horacio Exner (8), Michal Stejskal (8)
16
265 Základní škola, Tř. 1. máje 357, Hranice, ČR
Štěpán Kudláček (9), Filip Rybníček (8), Adéla Zdražilová (9), Markéta Zelinková (9)
16
265 Gymnázium, nám. T. G. Masaryka 1260, Frýdlant nad Ostravicí, B, ČR
Jan Čtvrtníček (9), Jan Konštacký (9), Marek Pacák (9), Martin Zmitko (9)
16
268 Základná škola s MŠ, Mútne 224, Mútne, SR
Miroslava Kšenzuláková (9), Marek Tomašák (9), Tomáš Blažeňák (9), Matúš Zavodančík (9)
16
268 ZŠ s MŠ O.Cabana, Námestie Andreja Cabana36, Komjatice, SR
Dominika Slobodníková (9), Simona Fíšanová (9), Matej Gocník (9), Filip Kollár (9)
16
270 Gymnázium Olgy Havlové, M. Majerové 1691, Ostrava - Poruba, A, ČR
Adrian Katona (9), Matyáš Hansel (9), Vilém Honysz (9), Tomáš Knap (9)
16
271 Základní škola T. G. Masaryka, Riegrova 13, Opava, B, ČR
Tomáš Bartusek (9), Filip Růžička (9), Veronika Smetanová (9), Adam Toška (8)
16
272 Základná škola, Hlavná ulica 375/26, Gbeľany, SR
Samuel Bielik (9), Simona Múčkova (9), Patrícia Škorvánková (9), Juraj Vrábel (9)
16
272 Základná škola, Tupolevova 20, Bratislava-Petržalka, SR
Nasim Badawy (9), Patrik Matula (9), Jakub Borbuliak (9), Lukáš Kepaza (8)
16
272 Gymnázium Františka Palackého, Husova 146, Valašské Meziříčí, A, ČR
Tereza Třetinová (8), Jan Menšík (8), Klára Nejezchlebová (8), Jan Těžký (8)
16
275 Gymnázium Josefa Jungmanna, Svojsíkova 1, Litoměřice, A, ČR
Vojtěch Netrh (8), Pavel Lípa (8), Vít Nademlejnský (9), Martin Chuchel (9)
16
276 Základní škola, Jiřího z Poděbrad 3109, Frýdek-Místek, ČR
Erik Daško (9), Prokop Malý (9), Natanael Adamec (9), Adéla Blažková (9)
16
277 Gymnázium, Na Hrádku 20, Tišnov, B, ČR
Tomáš Rohlínek (8), Patrik Daniel (8), Jiří Fligl (8), Josef Macků (8)
16
278 Základní škola J. K. Tyla a MŠ, Tylova 2391, Písek, B, ČR
Adam Havrda (9), Jan Kříž (9), Lam Le Sy (9), Martin Vokatý (9)
16
279 Základná škola, Hruštín 55, Hruštín, SR
Matúš Drígeľ (8), Matúš Kopilec (8), Roman Fendek (8), Ľudovít Drígeľ (8)
16
279 Cirkevná ZŠ sv. Gorazda, Komenského 495/31, Námestovo, SR
Katarína Klinovská (9), Adam Stančík (9), Adam Sučák (9), Terézia Uhliariková (9)
16
279 Gymnázium Juraja Fándlyho Šaľa, Školská 3, Šaľa, SR
Zoltán Szabó (9), Kristína Ivánová (9), Janka Greštiaková (9), Ria Vargová (9)
16
279 Piaristické gymnázium Jozefa Branického, Palackého 4, Trenčín, A, SR
Michaela Dražkovcová (9), Michal Kleman (8), Kristína Pašková (9), Šimon Špánik (9)
16
283 Základná škola, Jána Bakossa 5, Banská Bystrica, SR
Martin Lapka (8), Kvetoslava Žilková (8), Pavol Beňo (8), Matúš Lupták (8)
16
283 Základná škola s MŠ, Námestie Kubínyiho 42/6, Lučenec, SR
Michal Belovec (9), Lucia Gálová (9), Marko Matúška (9), Matej Imrovič (9)
16
285 Základní škola, Husova 170, Jičín, B, ČR
Miroslav Folprecht (9), Filip Langhans (9), Katka Provazníková (9), Jakub Šádek (9)
16
286 Základná škola, Komenského 2, Svit, A, SR
Ondrej Alexaj (8), Adam Tomajko (8), Ján Mareček (8), Samuel Zaťura (8)
16
286 Základná škola, Mierová 134, Svit, A, SR
Zdenko Ďurana (9), Michal Hruška (9), Sára Dominika Krettová (9), Libor Vošček (9)
16
288 Základní škola, Týnská 8, Třebíč, C, ČR
Michal Kaňkovský (8), Radek Svoboda (8), Johana Vašinová (8), Josef Vašina (8)
16
289 Základná škola, Sološnica 7, Sološnica, SR
Kristína Dinušová (8), Sabina Frühaufová (8), Lucia Kuklovská (8), Anna Studeničová (9)
16
290 Základná škola J.B., Bakossova 5, Banská Bystrica, A, SR
Dávid David (9), Bruno Dvořák (9), Marek Zátroch (9), Martin Benko (9)
16
291 Gymnázium Olgy Havlové, M. Majerové 1691, Ostrava - Poruba, B, ČR
Michal Čížek (9), Petr Hruša (9), Radomír Čech (9), Vít Mališ (9)
16
292 První soukromé jazykové gymnázium Hradec Králové, Brandlova 875, Hradec Králové, ČR
Terezie Čapková (8), Helena Petráňová (8), Vratislav Sedlák (8), Daniel Tomš (8)
16
293 Základná škola s MŠ, Hul 429, Hul, A, SR
Justína Babínová (7), Kristián Ďurica (7), Tomáš Krajmer (7), Diana Gálová (9)
16
294 Gymnázium Ladislava Jaroše, Palackého 524, Holešov, ČR
Iva Rýparová (8), Martin Pumprla (8), Jan Kolář (8), Vojtěch Bártek (8)
16
295 Základná škola s MŠ, Rabčická 410, Rabča, SR
Jozef Barut (9), Dušan Kvasničák (9), Nátalia Bodnárová (9), Patrícia Raticová (9)
16
296 Základná škola, Malinovského 1160/31, Partizánske, B, SR
Martina Fáberová (9), Linda Lukáčová (9), Natália Michalcová (9), Samuel Oršula (9)
16
297 Gymnázium Antona Bernoláka, Mieru 307/23, Námestovo, A, SR
Matúš Jurčák (6), Blažej Jurčák (6), Jakub Miškovčík (7), Erika Oselská (7)
16
298 Gymnázium, Volgogradská 6a, Ostrava - Zábřeh, A, ČR
Plachta Jakub (9), Vavrečka Jan (9), Ručka Martin (9), Dzik Martin (9)
16
299 Súkromné gymnázium, Gemerská cesta 1, Lučenec, A, SR
Samuel Bako (9), Samuel Kubinec (9), Marian Vaškovič (9), Gabriel Vikor (9)
16
300 Základní škola, Křižíkova 1916, Sokolov, A, ČR
Klára Peřinová (9), Michal Čaban (8), Rudolf Griessl (8), Václav Lokajíček (8)
15
301 Základná škola, Školská 56/9, Oslany, A, SR
Natália Benková (9), Paulína Mellová (9), Sabína Hoosová (9), Daniel Vlčák (9)
15
302 Základní škola, Mlýnská 1, Mohelnice, ČR
Markéta Ševčíková (8), Lukáš Doležal (8), Pavel Čank (8), Patrik Prucek (8)
15
303 Gymnázium, Jírovcova 8, České Budějovice, C, ČR
Marie Raušová (9), Veronika Novotná (9), Veronika Kazdová (7), Tereza Nedbalová (8)
15
304 Základní škola, Husova 170, Jičín, A, ČR
Michal Douša (9), Lucie Harcubová (9), Ondřej Matoušek (9), Roman Šimek (9)
15
305 Základní škola, Slovenská 3076, Zlín, B, ČR
Štefan Pekník (8), Matěj Novák (9), Lucie Navrátilová (8), Markéta Sláčiková (8)
15
306 Základní škola, Sokolská 296, Třeboň, A, ČR
Filip Chlaň (9), Markéta Fischerová (9), Tadeáš Sedlák (9), Tomáš Tůma (9)
15
307 Gymnázium, Sady pionýrů 600, Lovosice, A, ČR
Vendula Benešová (9), Andrea Rosová (8), Alžběta Preissová (8), Natálie Tichá (9)
15
307 Gymnázium, ZŠ a MŠ Mánesova s.r.o., Mánesova 1672, Sokolov, B, ČR
Adéla Hájková (9), Nikol Oravová (9), Anna Šulcová (9), Pavel Bubelíni (9)
15
309 Gymnázium, ZŠ a MŠ Mánesova s.r.o., Mánesova 1672, Sokolov, A, ČR
Vojtěch Černý (9), Radek Goubej (9), Matěj Takáč (9)
14
310 Základná škola, Veľké Uherce 145, Veľké Uherce, SR
Tomáš Benko (8), Matthew Charles Cooke (9), Mário Duchovič (9), Adam Meszároš (8)
14
310 Gymnázium, Komenského náměstí 16, Vyškov, ČR
Šišma Jakub (9), Jireš Jan (9), Kavková Markéta (9), Formánek Vojtěch (9)
14
312 ZŠ sv. Vojtecha, Levická 903, Vráble, B, SR
Simona Beláková (8), Henrich Kleiner (8), Viliam Péli (9), Andrea Kačáková (8)
14
313 Základná škola, Golianova 8, Banská Bystrica, C, SR
Nina Hanesová (8), Mário Hatalčík (8), Marína Masláková (8), Filip Orlíček (8)
14
314 Základná škola, Slobody 2, Poltár, SR
Tomáš Kabaluk (9), Gabriela Kiššová (9), Andrea Hóghová (9), Tomáš Táčik (9)
14
314 Základná škola s MŠ, Dostojevského ul. 2616/25, Poprad, B, SR
Lukáš Horváth (9), Patrik Friedmann (9), Štefan Bujňaček (8), Dominik Skokan (8)
14
316 Základní škola, U Stadionu 4, Litoměřice, ČR
Petr Lesák (9), Terezie Melmuková (9), Tomáš Merhout (9), Tereza Opavová (9)
14
316 Základná škola, Komenského 13, Sabinov, A, SR
Tomáš Štucka (9), Dušan Onody (8), Miroslav Pinčák (8), Matej Dedina (8)
14
316 Základná škola s MŠ, E. P. Bárdoša 235/50, Habovka, SR
Anna Źmijáková (9), Simona Zuberská (9), Branislav Žák (9), Jakub Mydliar (8)
14
319 Základná škola s MŠ, Školská 8, Spišské Bystré, SR
Tímea Dragošová (9), Jana Gavurová (9), Zuzana Vallušová (9), Matej Zámečník (9)
14
319 Základná škola, Koperníkova 24, Hlohovec, B, SR
Miroslav Bartek (9), Michal Galanda (9), Kristína Kaletová (8), Michal Krkoška (8)
14
319 Gymnázium Martina Hattalu, Železničiarov 278, Trstená, A, SR
Martin Janček (8), Lukáš Matuška (9), Veronika Santrová (8), Soňa Šikyňová (9)
14
319 Gymnázium, 5. května 620, Kadaň, A, ČR
Lukáš Janda (8), Samuel Jursík (8), Roman Müller (9)
14
323 Základná škola, Školská 56/9, Oslany, B, SR
Alexandra Kolláriková (8), Matúš Pisár (8), Libuša Vlčáková (8), Barbora Simonidesová (8)
14
324 Základná škola, Koperníkova 24, Hlohovec, A, SR
Jakub Hrabovský (9), Tomáš Durila (9), Dominika Vopátová (8), Erik Nemec (8)
14
325 Základná škola, Šmeralova 25, Prešov, A, SR
Janka Jankivová (9), Marek Mikloš (9), Lucia Sabolová (9), Martin Smolko (8)
14
325 Základná škola, Na Hôrke 30, Nitra, B, SR
Patrik Kaschný (8), Ondrej Mada (8), Dominika Mikulášiková (8), Barbora Slováková (8)
14
327 Ev. SŠ- Ev. gymnázium J. T, Komenského 10, Liptovský Mikuláš, SR
Ivana Oravcová (9), Samuel Grega (9), Milan Španko (8), Ivona Španková (8)
14
328 Cirkevná základná škola, T. G. Masaryka 9, Lučenec, SR
Marek Jakubišin (9), Michal Lacko (9), Jozef Mikuláš (8), Ján Šprlák (8)
14
328 Základná škola, Komenského 13, Sabinov, B, SR
Norbert Lukáč (9), Matúš Vranka (8), Andrea Kravcová (8), Sára Gaľová (8)
14
328 Gymnázium, Studentská 1205, Ostrov, ČR
Dinh Dang Hai (9), Jiří Hofmann (9), Alena Opichalová (9), Le Manh Tuan (9)
14
331 Základná škola s MŠ, Slovenská Ves 313, Slovenská Ves, SR
Peter Neupauer (9), Adam Kiska (9), Benjamín Gurka (8), Ján Kovalčík (8)
14
332 Základní škola, Náměstí T.G.Masaryka 1260, Frýdlant nad Ostravicí, A, ČR
David Palka (6), Jiří Polách (6), Jan Šik (7), Radek Šindelek (8)
14
333 Gymnázium Ivana Kupca Hlohovec, Komenského 13, Hlohovec, A, SR
Pavlína Jančárová (8), Hana Karasová (8), Michal Minarovský (8), Barbora Sabová (9)
14
334 Základná škola s MŠ, kpt. Nálepku 43, Bánov, SR
Alexander Molnár (8), Simona Zichová (9), Kristína Krištofová (9), Oliver Remiaš (9)
14
335 Základná škola, Golianova 8, Banská Bystrica, B, SR
Natália Chovanová (9), Adam Moravčík (9), Eva Poljovková (9), Jakub Šediba (9)
14
336 Základná škola, Ul. 17. novembra 31, Sabinov, A, SR
Alexandra Jakubčová (8), Viktória Sroková (8), Daniel Petriľák (8), Miloš Kvočák (8)
14
337 Základní škola dr. Milady Horákové, Obránců míru 369, Kopřivnice, ČR
Tomáš Hykl (9), Jiří Kowalik (9), Filip Relovský (9), Petr Špirka (9)
14
337 Základná škola s MŠ, Andreja Bažíka 20, Zuberec, A, SR
Krištof Bizoň (9), Dominika Orčová (8), Erika Jurinová (8), Michal Lajčin (9)
14
339 Jazykové gymnázium Pavla Tigrida, G. Klimenta 493, Ostrava - Poruba, A, ČR
Ondřej Melichařík (8), Jan Nedvídek (8), Eliška Stašová (8), Kateřina Žídková (8)
14
340 Základná škola s MŠ, Družstevná 11, Halič, SR
Michaela Kiapešová (9), Mário Marcinek (9), Nikolas Mrtvík (9), Stanislava Želonková (9)
14
341 Základní škola, 1. máje 1700, Frýdek-Místek, A, ČR
Jan Špetla (9), Nikolas Melár (9), Veronika Bobková (9), David Rožek (9)
14
342 Základní škola profesora Josefa Brože, Komenského 356, Vlachovo Březí, ČR
Hodonická Anna (9), Lauda Ivan (9), Capůrka Josef (9), Michalica Martin (9)
13
343 Základní škola, I. Sekaniny 15, Ostrava-Poruba, B, ČR
Václav Namyslo (8), Jan Olšina (8), Jan Veselský (8), Libor Hanslík (8)
13
344 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Na Závaží 2, Žilina, SR
Lenka Branická (9), Jakub Baumgartner (9), Peter Švirík (9), Matúš Dikoš (8)
13
345 Jazykové gymnázium Pavla Tigrida, G. Klimenta 493, Ostrava - Poruba, B, ČR
Veronika Knittlová (8), Jindřiška Mišunová (8), Jan Mitták (8), Helena Nguyenová (8)
13
346 Základná škola, Važecká 11, Prešov, SR
Lukáš Popadič (8), Simona Šlosárová (9), Bianka Múllerová (9), Matej Priščák (9)
13
347 Základní škola a Mateřská škola, Opletalova 699, Benešov nad Ploučnicí, ČR
Barbora Kulíková (8), Matěj Nergl (8), Viktorie Pejpková (9), Ferdinand Stodola (9)
13
347 Základní škola, Komenského 20/22, Soběslav I, ČR
Eliška Frýdová (9), Matouš Novák (9), Nikola Píchová (9), Adam Růžička (9)
13
347 Základní škola, Náměstí T.G.Masaryka 1260, Frýdlant nad Ostravicí, B, ČR
Tomáš Kapusňák (9), Kateřina Majerová (9), Zuzana Opělová (9), Marek Votápka (9)
13
347 Základná škola s MŠ, Veľká Okružná 1089/19, Partizánske, SR
Marek Čepan (9), Simona Duchovičová (9), Natália Mattová (9), Jaroslav Szegény (9)
13
347 Gymnázium A. H. Škultétyho, Školská 21, Veľký Krtíš, SR
Oliver Kukolík (9), Nicolas Róčan (9), Júlia Vaňová (9), Oliver Vrško (9)
13
352 Základní škola, Školní 90, Háj ve Slezsku, ČR
Matěj Michalisko (9), Tereza Pluskalová (9), Jiří Šafrán (9), Adam Šmehýl (9)
13
353 Základná škola, M. R. Štefánika 30, Hlohovec, A, SR
Michal Černý (8), Igor Zelenay (8), Nina Múdra (8), Branislav Kadlec (8)
13
353 Gymnázium Jána Chalupku, Štúrova 13, Brezno, A, SR
Samuel Aneštík (8), Martin Bukovský (8), Jakub Caban (8), Viliam Vičan (8)
13
353 Gymnázium Andreja Vrábla Levice, Mierová 5, Levice, A, SR
Marek Drozdik (9), Adam Majzlík (9), Peter Kosorín (9), Jakub Zigo (9)
13
353 Gymnázium a SOŠ pedagogická, Jeronýmova 425/27, Liberec, ČR
Klára Krejcarová (8), Jakub Landsperský (8), Eliška Novotná (8), Lada Vestfálová (8)
13
357 Súkromná ZŠ-Esprit, Majerníkova 62, Bratislava-Karlova Ves, A, SR
Patrik Buzinkay (9), Eva Dutková (9), Adam Kormaník (9), Laura Šimúnková (9)
13
358 Základní škola, Matiční 5, Ostrava, B, ČR
Viktorie Hajdíková (9), Lucie Kubesová (9), Erik Maňhal (9), Vojtěch Randýsek (9)
13
358 Základná škola s MŠ, Tajovského ulica 2764/17, Poprad, SR
Patrik Zagora (9), Róbert Neupauer (9), Lukáš Čenščák (8), Marko Kajánek (8)
13
360 Purkyňovo gymnázium, Masarykova 379, Strážnice, A, ČR
Martin Šebesta (8), Petr Tomšej (8), David Vojtíšek (8), Kryštof Zika (8)
13
361 Základná škola, M. Rázusa 1672/3, Zvolen, A, SR
Jakub Čillík (8), Milan Vratislav Lenčo (8), Lujza Šufliarska (8), Miroslav Almáši (8)
13
362 Gymnázium, Horní náměstí 5, Šternberk, B, ČR
Karolína Letochová (8), Helena Pospíšilová (8), Pavel Skyva (8), Tereza Šmídová (8)
13
363 Základná škola s MŠ, Levočská 53, Harichovce, SR
Michaela Zábojníková (8), Jakub Farkašovský (8), Monika Chovancová (9), Mária Vasková (9)
13
363 Základná škola s MŠ, Maurerova 14, Krompachy, SR
Kristína Kakalejčíková (9), Jana Lysová (9), Jaroslav Melega (8), Samuel Števčík (9)
13
365 Základná škola, Mojzesovo 505, Mojzesovo, SR
Soňa Dojčanová (9), Veronika Kúkelová (9), Veronika Kanásová (9), Lucia Valentová (9)
13
366 Základná škola s MŠ, Motešice 77, Motešice, SR
Šimon Chrobák (8), Michaela Eklová (8), Laura Laššová (8), Slávka Novosadová (8)
13
367 Základná škola s MŠ, Jaslovské Bohunice 341, Jaslovské Bohunice, A, SR
Eva Sobotová (8), Kristína Krajčovičová (8), Vladimír Ivančík (8), Dušan Junas (8)
12
368 Základní škola, Matice školské 3, České Budějovice, A, ČR
Karel Beránek (9), Jakub Dvořák (9), Lucie Stachová (9), Klára Vaněčková (9)
12
369 Základní škola, příspěvková organizace, Na Stráni 879, Děčín VI - Letná, ČR
Vít Baldinus (8), Šárka Kučerová (9), Eliška Lajblová (8), Jakub Petrášek (9)
12
369 Základná škola, Benkova 34, Nitra, B, SR
Anna Meszárošová (9), Ivan Pétery (9), Marek Buch (8), Katarína Ďurinová (9)
12
369 Gymnázium, Školská 837, Tvrdošín, B, SR
Anna Saganová (9), Bianka Krížiková (9), Klára Dujčáková (8), Alica Maďarová (8)
12
372 Základní škola, Matiční 5, Ostrava, A, ČR
Radim Mostýn (9), Barbora Mostýnová (9), Vilém Opach (9), Vojta Schwarz (9)
12
372 Základní škola a mateřská škola, Ostrčilova 10, Ostrava, ČR
Dominik Bodinger (9), Jan Král (9), Jan Vrba (9), Matěj Zvolánek (9)
12
372 Základní škola, Pionýrů 400, Frýdek-Místek, A, ČR
Tomáš Filip (8), Natalia Koláčková (8), Taťána Krpcová (8), Vojtěch Slamják (8)
12
372 Základní škola a Mateřská škola, Sportovní 258, Mořkov, A, ČR
Nelly Eliášová (9), Darina Marková (9), Kryštof Skalka (9), Tomáš Tobola (9)
12
372 Súkromná základná škola, Námestie slobody 100, Sabinov, A, SR
Marek Ernst (9), Dominik Šoltýs (9), Lucia Sirotňáková (9), Ivana Semanová (9)
12
372 Gymnázium, Boženy Němcové 213, Dačice, A, ČR
Jáchym Bartošek (8), Jan Klivan (8), Jakub Šimánek (8), Jan Morávek (8)
12
378 Základní škola a mateřská škola, Bohdalice 1, Bohdalice, ČR
Jiří Karabina (8), Tomáš Petko (9), Luther Siakhel (8), Dominik Kozák (7)
12
379 Základní škola, L. Štúra 8, Ostrava-Poruba, A, ČR
Jan Bittner (9), Tomáš Jadrný (8), Lukáš Metz (9), Tomáš Strakoš (9)
12
380 Základná škola s MŠ, Dostojevského ul. 2616/25, Poprad, A, SR
Dominika Marková (9), Kristína Jakubišinová (9), Katarína Žoldáková (9), Natália Ďuríková (9)
12
381 Základní škola, Sokolská 296, Třeboň, B, ČR
Václav Chlupáč (8), Michal Kubečka (8), Matěj Sokolík (8), Jiří Vochozka (8)
12
382 Základná škola, Veternicova 20, Bratislava-Karlova Ves, SR
Michal Ginda (9), Jakub Ondrejka (9), Martin Lukáč (9), Tobiáš Vass (9)
12
383 Biskupské gymnázium v Ostravě, Karla Pokorného 1284, Ostrava - Poruba, A, ČR
Ondřej Denk (8), Jan Klimek (9), Kateřina Sádecká (9), Vojtěch Godfryd (9)
12
384 Základní škola, Matice školské 3, České Budějovice, B, ČR
Daniel Benda (9), Josef Kostečka (9), Štěpán Mikeš (9), Ondřej Popel (9)
12
385 Základní škola, Tyršova 1255, Kuřim, A, ČR
Simona Ludikovská (9), Pavel Strážnický (9), Adam Vondráček (9), Viktor Vondruška (9)
12
386 Cirkevná základná škola, Školská 55, Letanovce, SR
Ján Melikant (9), Mária Melikantová (9), Zuzana Morihlatková (9), Lukáš Slamený (9)
12
386 Súkromná ZŠ-Esprit, Majerníkova 62, Bratislava-Karlova Ves, B, SR
Lucia Gvothová (9), Robert Kádaši (9), Dominik Laifr (9), Patrik Otruba (9)
12
386 Základná škola s MŠ, Hrabkov 159, Hrabkov, SR
Radka Balogová (9), Benjamín Farkaš (8), Marta Lazoriková (8), Silvia Uličná (8)
12
386 Základná škola s MŠ, Školská 321, Brezovica, SR
Matúš Litviak (9), Nikola Krnáčová (9), Žaneta Števaňáková (9), Nina Kovaliková (9)
12
386 Základná škola, Sv. Michala 42, Levice, SR
Radoslav Petráni (8), Tomáš Petráni (8), Michal Stano (7), Lea Villányiová (7)
12
391 Základná škola, Jánošovka, Školská 511/2, Čierny Balog, SR
Patrik Kostelný (9), Marek Kupec (9), Eduard Tomkuliak (9), Ján Turoň (9)
12
391 Základná škola s MŠ, Svinná 131, Svinná, B, SR
Karolína Kováčová (9), Simona Varhaníková (9), Mária Rychtárechová (9), Dominika Síkorová (9)
12
391 Masarykovo gymnázium, SZŠ a VOŠZ, Tyršova 1069, Vsetín, C, ČR
Michaela Čížová (9), Aneta Dřevojánková (8), Zdenka Juráňová (8), Markéta Petrůjová (8)
12
394 Základní škola, Edisonova 2821, Varnsdorf, ČR
Martin Pešek (9), Aneta Kropáčková (9), Jakub Mikel (9), Alena Červená (9)
12
395 Základná škola s MŠ, Francisciho ulica 832/21, Poprad, SR
Ján Alexy (9), Viktória Bartková (9), Viliam Michalík (9), Alexandra Petruľová (9)
12
396 Základná škola s MŠ, Hul 429, Hul, B, SR
Kamila Poláková (7), Samuel Imrich (7), Peter Skačan (7), Annamária Babínová (9)
12
397 Základná škola, Bajkalská 29, Prešov, B, SR
Victor Debbi (9), Tomáš Onufrák (8), Jakub Sčislák (9), Jakub Soboňa (8)
11
398 Základní škola, U Hřiště 4, Opava, B, ČR
Martin Dzida (8), René Klapetek (8), Tomáš Vašek (8)
11
399 Masarykovo gymnázium, SZŠ a VOŠZ, Tyršova 1069, Vsetín, B, ČR
Adam Fizek (6), Tadeáš Mocek (6), Jiří Pospíchal (6), Erik Šrůma (6)
11
400 Základná škola s MŠ, Školská 28, Chminianska Nová Ves, SR
Dominika Lendacká (9), Anna Ľorková (9), Lenka Palenčárová (9), Štefan Vaľko (9)
11
401 Katolické gymnázium, Otmarova 22, Třebíč, C, ČR
Barbora Kašparovská (9), Ludmila Malá (9), Eliška Pacalová (9), Petra Paločková (9)
11
402 Základní škola, Sjednocení 650, Studénka, ČR
Daniel Pavel (9), Patrik Bulava (9), Marek Kaňovský (9), Václav Červenka (9)
11
402 Základná škola L.N., Rúbanisko II 3079, Lučenec, SR
Martin Kamenský (9), Róbert Kovács (8), Ivan Nociar (9), Vendelín Tóth (9)
11
402 Základná škola, Haličská cesta 1493/7, Lučenec, B, SR
Viktória Kristiánová (9), Samuel Riečica (8), Roman Štuhl (9), Diana Vajsová (8)
11
402 Základná škola, M. R. Štefánika 30, Hlohovec, B, SR
Nikoleta Ondrejková (9), Natália Senderáková (9), Jakub Pažitný (9), Hana Zaťková (9)
11
402 Základná škola, Malokarpatské nám. 1, Bratislava-Lamač, SR
Nina Benkovičová (7), Natália Henselová (7), Daniel Kopanica (7), Jakub Paluš (7)
11
407 Základná škola, Belehradská 21, Košice-Sídlisko Ťahanovce, B, SR
Benjamín Bodo (8), Jakub Bulejčík (8), Viktória Semanová (8), Daniel Želinský (8)
11
408 Základní škola, Komenského 420, Frýdlant nad Ostravicí, A, ČR
Dominik Gucký (8), Kryštof Klásek (8), Martin Kopl (8), Matěj Milar (8)
11
408 Základná škola, Malinovského 1160/31, Partizánske, A, SR
Barbora Junasová (8), Matej Svitek (8), Vanessa Kováčová (8), Marek Kuka (8)
11
410 Gymnázium, SOŠ ekonomická a SOU, Pohorská 86, Kaplice, A, ČR
Veronika Valášková (9), Anna Grambalová (9), Vendula Pechová (9), Martin Balcar (9)
10
411 Základní škola a Mateřská škola, Veřovice 276, Veřovice, ČR
Nikola Habáňová (8), Jan Hamal (8), Eliška Pitelová (8), Hana Šumšalová (8)
10
412 Evanjelické lýceum, Vranovská 2, Bratislava, A, SR
Rebeka Jirsáková (9), Mária Elena Bodnárová (9), Martin Pilek (9), Tatiana Tomášová (9)
10
413 Základní škola, Pod Zahradami 317, Pardubice - Studánka, B, ČR
Lucie Sokolová (9), Nikola Borovcová (9), Zuzana Brožková (9), Barbora Chlostová (9)
10
413 Základní škola a Mateřská škola, Sportovní 258, Mořkov, B, ČR
Adéla Černochová (8), Tereza Kučerová (8), Jakub Obadal (8), Alice Rýdlová (8)
10
413 Základná škola s MŠ, Lemešany 154, Lemešany, SR
Nikola Mertová (8), Marián Orlovský (8), Filip Orlovský (8), Lýdia Turčaniková (8)
10
416 ZŠ sv. Vojtecha, Levická 903, Vráble, A, SR
Adam Vaško (9), Mário Kačák (9), Marek Hudec (9)
9
417 Základní škola, Fabian 1215, Velké Bílovice, B, ČR
Natálie Hamanová (9), Lucie Kršková (8), Michaela Osičková (9), Martin Sláma (9)
9
418 Základná škola s MŠ, Cinobaňa 60, Cinobaňa, SR
Miroslav Šulek (9), Michal Urbančok (9), Marek Kasar (9), Kristián Hriň (9)
9
418 Základná škola, Saratovská 85, Levice, SR
Roman Beduš (9), Réka Kotrusová (9), Daniel Koncz (9), Dominika Machová (9)
9
420 Základní škola, I. Sekaniny 15, Ostrava-Poruba, A, ČR
Sofie Margareta Adamová (9), Michaela Jaroňová (9), Nikol Králová (9), Vojtěch Plánička (9)
9
420 Základní škola, Tyršova 1255, Kuřim, B, ČR
Martin Prokop (8), Tomáš Rozman (8), Eliška Veselá (8), Lenka Vičarová (8)
9
422 Základní škola, Poštovní 1743/19, Karlovy Vary, ČR
Michaela Balázsová (9), Anna Kynclová (9), Michal März (9), Tatiana Gulyk (9)
9
423 Základná škola, Mierová 134, Svit, B, SR
Bruno Diča (9), Adam Gabriel Faix (9), Denisa Melišíková (9), Alex Talpaš (9)
9
423 Základná škola s MŠ, Svinná 131, Svinná, A, SR
Simon Marko (9), Adam Laššo (9), Annamária Laššová (9), Martin Chupáč (9)
9
423 Gymnázium, Horní náměstí 5, Šternberk, A, ČR
Ondřej Bílek (9), Ondřej Kořínek (9), Matěj Trizma (9), Mojmír Pastorek (9)
9
426 Základná škola s MŠ, Vitanová 90, Vitanová, SR
Daniela Janigová (8), Michal Pšitek (6), Lenka Pšiteková (9), Radovan Ťapaj (9)
9
427 Základní škola, Slovenská 3076, Zlín, A, ČR
Tomáš Bellay (9), Jana Kadlíková (9), Jana Bartošová (9), Aneta Špačková (9)
9
428 Gymnázium sv. Mikuláša, Duklianska 16, Prešov, B, SR
Dávid Maňkoš (8), František Pazdič (8), Juraj Grus (8), Samuel Miškar (8)
9
429 Cirkevná ZŠ Narnia, Beňadická 38, Bratislava-Petržalka, SR
Katarína Baranovičová (6), Dominik Koľ (6), Šimon Šebo (6), Benjamín Cvik (6)
9
429 Základná škola, Fatranská 14, Nitra, SR
Vivien Juriková (8), Martin Labat (8), Viera Lukáčová (8), Milana Halušková (8)
9
429 Gymnázium, Boženy Němcové 213, Dačice, B, ČR
Kryštof Blažek (7), Vojtěch Henzl (7), Přemysl Kříž (7), Alexandra Palánová (7)
9
432 Základní škola, Petrovice 196, Petrovice, ČR
Dlouhá Monika (9), Zdeňková Tereza (8), Mikota Tomáš (9), Vošahlíková Veronika (7)
8
433 Základná škola s MŠ, Budimír 11, Budimír, A, SR
Patrik Fujda (8), Dorota Jedináková (8), Klaudia Lešková (8), VLadimír Sičák (8)
8
434 Základní škola, U Hřiště 4, Opava, A, ČR
Anna Fričová (8), Barbora Hálková (8), Sára Smolková (8), Zuzana Zdražilová (8)
7
435 Základní škola Kapitána Jasioka, Kpt. Jasioka 57, Havířov-Prostřední Suchá, ČR
Martin Běhal (9), Daniel Petřivalský (9), Veronika Klozová (9), Veronika Harenzová (9)
5
436 Základná škola s MŠ, Budimír 11, Budimír, B, SR
Šimon Höger (9), Lenka Lešková (9), Martin Fujda (9), Denis Redaj (9)
4
437 Základní škola, Křižíkova 1916, Sokolov, B, ČR
Dominika Kočová (9), Jiří Priadka (9), Kristýna Basetlíková (9), Radim Houf (9)
2