Výsledky Náboja 2015
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2015, , Česká republika


ŠkolaBody
1 Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1, Jihlava, B, ČR
Ondřej Med (9), Filip Novotný (9), Martin Schmied (9), Lukáš Weselý (9)
41
2 Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6, B, ČR
Šimon Brecher (8), Matěj Dvořák (8), Viktor Fukala (8), Filip Hůlek (8)
39
3 Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 45, Praha 5 - Smíchov, B, ČR
Lukáš Cezner (9), Jan Hřebec (9), Rudolf Líbal (9), Eliška Vítková (9)
38
4 Gymnázium, třída Kapitána Jaroše 14, Brno, ČR
Richard Krejsa (9), Viktor Materna (9), Kryštof Zamazal (9), Václav Zvoníček (9)
33
5 Gymnázium, Špitálská 2, Praha 9, ČR
Vojtěch Žák (9), Lucie Vomelová (9), David Kománek (9), Patrik Chajda (9)
31
6 Gymnázium, Mikulášské nám. 23, Plzeň, ČR
Daniela Holubová (9), Martin Hubata (9), Petra Plachá (9), Vojtěch Pšenák (9)
31
7 Gymnázium Kroměříž, Masarykovo náměstí 496, Kroměříž, ČR
Tomáš Flídr (7), Adam Doubrava (9), Kryštof Kobliha (9), Pavel Hurdálek (9)
30
8 Gymnázium, Na Hrádku 20, Tišnov, A, ČR
Filip Wagner (9), Ondřej Němec (9), Ondřej Planer (9), Miroslav Pavelka (9)
30
9 Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno, Lerchova 63, Brno, B, ČR
Barbora Dohnalová (9), Kryštof Kotek (9), Adam Křivka (9), Ondřej Tesáček (9)
30
10 Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6, A, ČR
Sára-Anna Borzová (9), Jakub Horský (9), Emil Javúrek (9), Šárka Štěrbová (9)
29
11 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Stavbařů 5, Ústí nad Labem, ČR
Hung Do (9), Ngoc Hung Hoang (9), Klára Veselá (9), Prokop Mikulášek (9)
29
12 Klasické a španělské gymnázium, Vejrostova 2, Brno - Bystrc, B, ČR
Alexandr Bittner (9), Dušan Petkovič (9), Ondřej Pelánek (9), Jan Obořil (9)
29
13 Gymnázium, Jírovcova 8, České Budějovice, B, ČR
Jonáš Havelka (9), Patrik Studík (9), Kateřina Kučerová (9), Ladislav Nagy (7)
28
14 Wichterlovo gymnázium, Čs. exilu 669, Ostrava - Poruba, B, ČR
Vojtěch David (8), Jiří Močkoř (8), Vojtěch Mohelník (8), Ondřej Szymik (8)
27
15 Základní škola a Mateřská škola, Slezská 316, Slavkov, ČR
Marek Tengler (9), Martin Pavlík (9), Marek Lipka (9), Jan Stoklasa (9)
27
16 Gymnázium, Pulická 779, Dobruška, A, ČR
Petr Kocour (8), Michal Grus (8), František Fröde (8), Jakub Stojan (8)
27
17 OPEN GATE - gymnázium a ZŠ, s.r.o., Babice 5, Říčany, ČR
Daniel Archalous (9), Josef Fruhauf (9), Petr Bartoš (9), Matěj Rendla (9)
27
18 Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4, ČR
Dan Blažek (9), Žaneta Karasová (9), Matyáš Koc (9), Monika Němcová (9)
26
19 Gymnázium, Voděradská 2, Praha 10 - Strašnice, B, ČR
Veronika Jarrahová (9), Jan Majerníček (9), Jan Provazník (9), Daniel Skopec (9)
26
20 Základní škola, Československé armády 570, Frýdek-Místek, A, ČR
Tereza Kaletová (9), Nikola Macháčová (9), Jakub Michna (9), Roman Slanina (9)
26
21 Gymnázium, Na Vítězné pláni 1160, Praha 4, A, ČR
David Grundfest (9), Vladimír Hořký (9), Julie Přerovská (9), Daniel Šedivý (9)
26
22 Základní škola U Lesa, Boženy Němcové 539, Nový Bor, ČR
Sabina Hammacheová (9), Vítězslav Kříž (9), Jana Rdrová (9), Tereza Svobodová (9)
25
23 Gymnázium, Ústavní 400, Praha 8, ČR
Barbora Dohnalová (7), David Hromádko (7), Robert Jaworski (7), Michal Surjomartono (7)
25
24 Gymnázium F. X. Šaldy, Partyzánská 530, Liberec 11, A, ČR
Dominik Čáp (9), Vítězslav Macháček (9), Markéta Pavlíková (9), Jakub Strašlipka (9)
25
25 Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy, Komenského náměstí 400, Praha 3, ČR
Ludmila Hana Houfková (8), Martina Novotná (9), Aleš Opl (7), Anastázie Rišková (8)
25
26 Masarykovo gymnázium, Jičínská 528, Příbor, ČR
Ludmila Hrušková (8), Jana Kolenovská (9), Veronika Krčmáriková (8), Marek Štefaník (8)
25
27 Gymnázium J. V. Jirsíka, Fráni Šrámka 23, České Budějovice, A, ČR
David Kavka (9), Ondřej Vaněk (9), Petr Šťastný (9), Štěpán Marousek (9)
25
28 Církevní základní škola svaté Ludmily, Zámecká 57, Hradec nad Moravicí, ČR
Klára Kuběnová (8), Kateřina Hoňková (8), Adéla Sakreidová (9), Vít Šimeček (9)
25
29 Gymnázium, Mírová 1442, Karviná - Nové Město, ČR
Tomáš Grycz (8), Sofia Michailidu (9), Michael Novák (9), Pavel Smiga (8)
25
30 Gymnázium, Komenského 10, Rumburk, ČR
Vladimír Hoť (9), Petr Kaštánek (9), Huu Nguyen Quy (8), Filip Doležal (8)
25
30 Gymnázium J. A. Komenského a JŠ s pr. SJZ, Komenského 169, Uherský Brod, B, ČR
Daniel Borýsek (9), Matouš Cimala (9), Matěj Novotný (9), Jakub Svozil (9)
25
32 Katolické gymnázium, Otmarova 22, Třebíč, A, ČR
Jakub Kolář (9), Karel Šebela (9), Antonín Svitáček (9), Vít Vecheta (9)
25
33 Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm, Koryčanské Paseky 1725, Rožnov pod Radhoštěm, ČR
Tobiáš Krupa (9), Vladislav Chmelař (9), Ondřej Hrůzek (9), Lukáš Bojda (9)
25
34 Gymnázium, Tomkova 45, Olomouc - Hejčín, B, ČR
Kateřina Barotová (9), Tomáš Kreuzinger (9), Jiří Loun (9), Marie Tomečková (9)
25
35 Gymnázium Petra Bezruče, ČSA 517, Frýdek-Místek, A, ČR
Lukáš Polášek (9), Michal Stolař (9), Viktor Vařeka (9), Adam Vavrečka (9)
25
36 Gymnázium a Jazyková škola s právem SJZ, náměstí T. G. Masaryka 2734-9, Zlín, B, ČR
Vilém Vaňhara (9), Michaela Gogelová (9), Alžběta Nešporová (9), Alexandra Palisová (9)
25
37 Gymnázium, SOŠ a SOU, Komenského 7, Mikulov, ČR
Lubor Čech (8), Mikuláš Černý (8), Kateřina Pokorná (9), Jonáš Tomek (9)
25
38 Gymnázium, Žitavská 2969, Česká Lípa, A, ČR
Dominik Nováček (9), Josef Zátka (9), Jan Rychtera (8), Libor Šabaka (8)
25
39 Gymnázium, Pulická 779, Dobruška, B, ČR
Michael Farník (9), Antonín Jirka (9), Matěj Pavel (9), Julie Stodolová (9)
25
40 Křesťanské gymnázium, Kozinova 1000, Praha 10 - Hostivař, A, ČR
Antonín Beňa (9), Jan Heřmánek (8), BOHDAN Semiginovský (8), Petr Ženatý (9)
24
41 Základní škola, Týnská 8, Třebíč, B, ČR
Jiří Kolář (9), Matěj Hobza (9), Dominik Svoboda (9), Jakub Máca (9)
24
42 1. české gymnázium v Karlových Varech, Národní 25, Karlovy Vary - Drahovice, ČR
Jakub Červenák (9), Nora Prokešová (9), Annabell Danielle Vltavsky (9), Lukáš Vorel (9)
24
43 Gymnázium F. X. Šaldy, Partyzánská 530, Liberec 11, B, ČR
Ondřej Chwiedziuk (9), Laura-Joana Stoll (9), Ema Tomanová (9), Stanislav Žák (9)
24
44 Základní škola, Týnská 8, Třebíč, A, ČR
Štěpán Chytka (9), Tomáš Zelený (9), Jakub Švaříček (9), František Neuman (9)
24
45 Gymnázium J. V. Jirsíka, Fráni Šrámka 23, České Budějovice, B, ČR
Chumlen Jan (8), Vrána Jan (8), Štěch Jan (8), Brich Ondřej (8)
24
45 Gymnázium Jiřího Wolkera, Kollárova 3, Prostějov, A, ČR
Monika Valovičová (9), Ondřej Kučera (9), Julie Kubíková (9), Anh Žaludová (9)
24
47 Základní škola, Za Nádražím 222, Český Krumlov, ČR
Michal Kalista (9), Petr Pomije (8), Martin Pučil (8), Ondřej Šimeček (8)
24
48 Základní škola, Sirotkova 36, Brno, A, ČR
Jan Bílek (9), Matěj Kadlec (9), Tomáš Martykán (9), Vilém Raška (9)
24
49 PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň, B, ČR
Petr Khartskhaev (8), Matěj Krátký (9), Anna Musilová (9), Jan Vavřín (8)
24
50 Základní škola, Npor. Eliáše 344, Pardubice - Polabiny, B, ČR
Petr Klíma (9), Jakub Křen (9), Matouš Nerad (9), Lukáš Novotný (9)
24
51 Základní škola, Československé armády 570, Frýdek-Místek, B, ČR
Tomáš Habrnál (8), Lukáš Kučera (8), Dominik Musial (8), Štěpán Vrubel (8)
24
52 Gymnázium a SOŠ ekonomická, Pivovarská 69, Vimperk, ČR
Jan Heřta (8), Petra Hrubá (9), Denisa Nováková (9), Kateřina Štefaníková (9)
24
53 Gymnázium, Lesní čtvrť 1364, Zlín, C, ČR
Jakub Čech (8), Ondřej Hanák (8), Tereza Koutná (8), Anna Kudlová (8)
23
54 Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 45, Praha 5 - Smíchov, A, ČR
Marek Fürst (8), Roman Mikoláš (8), Marek Honsnejman (8), Adéla Karolína Žáčková (8)
23
55 Gymnázium, SOŠ, SOU a VOŠ, Husova 1414, Hořice, ČR
Matěj Holubička (9), Kateřina Moravcová (9), Tereza Němcová (9), Michaela Krylová (9)
23
56 Gymnázium, nám. Edvarda Beneše 1573, Kladno, B, ČR
Máša Pelikánová (9), Michal Nekvinda (9), Jakub Švorc (9), Václav Kohout (9)
23
57 Gymnázium a ZUŠ, Riegrova 17, Šlapanice, ČR
Petr Kubica (9), Sára Tučková (9), Vojtěch Turland (9), Jakub Schimmer (9)
23
58 Základní škola, Npor. Eliáše 344, Pardubice - Polabiny, A, ČR
Daniel Erben (9), Lucie Krátká (9), Sylva Neradová (9), Marek Vykydal (9)
23
59 Gymnázium, Školní 995, Trhové Sviny, ČR
Jakub Hamadej (9), Vojtěch Švarc (8), Josef Troup (9), Kateřina Žohová (8)
23
60 Gymnázium Sokolov, Husitská 2053, Sokolov, B, ČR
Marie Rozmušová (9), Martin Drechsler (9), Jakub Rustler (9), Jakub Tvrz (9)
22
61 Gymnázium, Jateční 22, Ústí nad Labem, ČR
Marek Heide (9), Anna Kimlová (8), Jan Koudelka (9), Vít Vohryzka (8)
22
62 Gymnázium, Mostecká 3000, Chomutov, A, ČR
Zuzana Bechyňová (9), Klára Bystroňová (9), Filip Fryš (9), Jakub Horký (9)
22
63 Gymnázium Třebíč, Masarykovo nám. 9, Třebíč, B, ČR
Filip Dvořák (8), Richard Mittner (8), Lukáš Hanzal (8), Tomáš Brada (8)
22
64 Gymnázium Třebíč, Masarykovo nám. 9, Třebíč, A, ČR
Jakub Hronza (9), Pavel Saitl (9), Jakub Svoboda (9), Gabriela Vlasáková (9)
22
65 Gymnázium, Na Sadech 308, Třeboň, ČR
Jiří Čapek (9), Kateřina Kněžínková (9), Oldřich Kučera (9), Jana Kučerová (9)
22
66 Gymnázium, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice, ČR
Monika Buzášová (9), Karolina Kubová (9), Tereza Sukačová (9), Valérie Taftová (9)
22
67 Základní škola J. Husa a MŠ, Husovo náměstí 725, Písek, ČR
Lukáš Hronek (9), Lukáš Kubec (9), Gabriel Pták (9), Tomáš Rajtmajer (8)
22
68 Gymnázium, náměstí Osvobození 20, Zábřeh, A, ČR
Dan Forst (9), Jana Morávková (8), Martin Klimeš (8), Václav Horčic (8)
22
69 Základní škola Komenského I, Havlíčkovo nábř. 3114, Zlín, ČR
David Derka (9), Kateřina Sedmerová (9), Václav Tutsch (9), Trang Le Diep (9)
22
70 PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň, A, ČR
Lucie Suchomelová (9), Kateřina Vystavělová (9), Nikol Krejčí (9), Vojtěch Gaďurek (8)
22
70 Wichterlovo gymnázium, Čs. exilu 669, Ostrava - Poruba, A, ČR
Ondřej Čech (9), Eduard Csölle (9), Lukáš Fryč (9), Ondřej Klus (9)
22
70 Gymnázium, Komenského 2, Havířov - Město, A, ČR
Robert Gemrot (8), Hana Guziurová (9), Marek Szymutko (9), Jakub Mráz (9)
22
70 Gymnázium, Legionářů 402, Příbram VII, ČR
Luboš Gardoň (9), Vít Gardoň (9), Vojtěch Ježek (9), Stanislav Kamenický (9)
22
70 Gymnázium, Lesní čtvrť 1364, Zlín, B, ČR
Štěpán Hartman (9), Martin Hronek (9), Štěpán Hronek (9), Kryštof Suchánek (9)
22
75 Klasické a španělské gymnázium, Vejrostova 2, Brno - Bystrc, A, ČR
Martina Daňková (8), Dora Cidlinská (8), Ondřej Kalandra (8), Filip Urbánek (9)
22
76 Gymnázium, Mostecká 3000, Chomutov, B, ČR
Matěj Bureš (8), Matěj Koudelka (8), Jan Pacák (8), Adam Braun (8)
22
77 Gymnázium, Jírovcova 8, České Budějovice, A, ČR
Dobruše Lukášová (9), Kateřina Malá (8), Tereza Maxerová (7), Tereza Kučerová (7)
21
78 Základní škola, Fabian 1215, Velké Bílovice, A, ČR
Tomáš Baják (8), František Svoboda (9), Marek Svoboda (8), Kryštof Zapletal (9)
21
79 Základní škola T. G. Masaryka, Riegrova 13, Opava, A, ČR
Denis Kurka (9), Šimon Tomáš (9), Klára Bendová (9), Matyáš Svrček (6)
21
80 Gymnázium, Volgogradská 6a, Ostrava - Zábřeh, B, ČR
Pasečný Ondřej (9), Horáková Klára (9), Kunčarová Lucie (9), Kovačech Martin (9)
21
80 Gymnázium, Komenského 89, Písek, A, ČR
Vilém Fiala (8), Jan Modrovský (8), Marek Novák (8), Dominik Oškera (8)
21
82 Gymnázium, Nad Štolou 1, Praha 7, A, ČR
Adam Bhuiyan (8), Jakub Král (8), Jan Růžička (8), Tomáš Šabata (8)
21
83 Masarykovo gymnázium, Petákova 2, Plzeň, ČR
Petr Klír (9), Kateřina Krůsová (9), Pavel Píchal (9), Jan Pohořelý (9)
21
83 Gymnázium, Nad Štolou 1, Praha 7, B, ČR
Tomáš Josef (8), Pavla Nováková (8), Veronika Čižinská (8), Petra Janečková (8)
21
85 Gymnázium, Na Vítězné pláni 1160, Praha 4, B, ČR
Lukáš Hofman (8), Klára Kopřivová (8), Natálie Pekárková (8), Adéla Anna Tomaidesová (8)
21
86 Gymnázium, nám. Edvarda Beneše 1573, Kladno, A, ČR
Tobiáš Kořán (9), Richard Rubáš (9), Aleš Rudovský (9), Matěj Mezera (9)
21
87 ZŠ a MŠ s p. j. v., Dr. Olszaka 156, Karviná - Fryštát, ČR
Adam Breznen (9), Jakub Michalski (9), Andrzej Pribula (9), David Zimniok (9)
21
87 Gymnázium Františka Palackého, Husova 146, Valašské Meziříčí, B, ČR
Bernhardová Hana (9), Černoch Marek (9), Curylová Soňa (9), Jelínek Pavel (9)
21
89 Základní škola, Dukelská 166, Strakonice II., ČR
Jitka Knížková (9), Nikola Drnková (9), Tereza Blatská (9), Kryštof Piorecký (9)
20
90 Gymnázium, Tomkova 45, Olomouc - Hejčín, A, ČR
Filip Březina (9), Edward Samuel Mnatsakanyan (9), Daniel Kurek (9), Jakub Šálek (9)
20
91 Gymnázium, Komenského 89, Písek, B, ČR
Kateřina Brousilová (9), Gabriela Janovská (9), David Král (9), Šimon Šefránek (9)
20
92 Purkyňovo gymnázium, Masarykova 379, Strážnice, B, ČR
Michal Kuchařík (8), Lukáš Karas (8), Robert Chytil (8), Štěpán Šimša (8)
20
93 Základní škola, tř. Svobody 868, Zlín - Malenovice, ČR
Jakub Šimík (8), Lukáš Lavinger (8), Michael Sucháček (8), Petr Přikryl (8)
20
94 Gymnázium J. Š. Baara, Pivovarská 323, Domažlice, ČR
Viola Chvalová (9), Alena Osvaldová (9), Thao Tranová (9)
20
95 Gymnázium, Havlíčkova 175, Roudnice nad Labem, ČR
Petr Borňás (9), Tomáš Laube (8), Jaroslav Pazourek (8), František Záhorec (9)
20
96 Gymnázium, Tylova 271, Vlašim, ČR
Martin Hyna (9), Oto Moses (9), Martin Plšek (9), Martin Sklenička (9)
20
97 Gymnázium, Komenského 2, Havířov - Město, B, ČR
Matěj Vais (9), Barbora Gavendová (8), Matěj Malysa (8), Martin Svoboda (8)
20
98 Gymnázium Petra Bezruče, ČSA 517, Frýdek-Místek, B, ČR
David Bystroň (9), Ondřej Havelka (9), Kristýna Šopková (9), Klára Šotkovská (9)
20
99 Základní škola, Oskara Nedbala 30, České Budějovice, ČR
Kateřina Levá (8), Petr Nekola (9), Daniel Šlemar (9), Jan Stropnický (8)
20
100 Základní škola a Mateřská škola, Skalice u České Lípy 264, Skalice u České Lípy, ČR
Karel Brož (9), Dan Pavlovec (9), Martin Slanský (9), Václav Kašík (9)
20
101 Gymnázium, Lesní čtvrť 1364, Zlín, A, ČR
Jan Borovička (9), Barbora Dohnalová (9), Barbora Křepelková (9), Michaela Murková (9)
20
102 Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1, Jihlava, A, ČR
Petr Fiedler (8), Tadeáš Havlík (8), Josef Hruška (8), Aleš Pecka (8)
19
103 Základní škola, L. Štúra 8, Ostrava-Poruba, B, ČR
Jakub Hájek (9), Vojtěch Krištofík (9), Tomáš Miksa (9), Marie Vojkovská (9)
19
104 Křesťanské gymnázium, Kozinova 1000, Praha 10 - Hostivař, B, ČR
Tomáš Kavena (7), Markéta Kavenová (9), Gabriela Klezlová (8), Vít Porazil (8)
19
105 Gymnázium, Chvalšinská 112, Český Krumlov, B, ČR
Kateřina Benešová (9), Jakub Sojka (9), Alena Honetschlägerová (8), Vojtěch Pils (8)
19
106 Masarykovo gymnázium, SZŠ a VOŠZ, Tyršova 1069, Vsetín, A, ČR
Zuzana Fiľová (8), Johana Hříbková (8), Lucie Karczubová (8), Zuzana Potěšilová (8)
19
107 Gymnázium, Chvalšinská 112, Český Krumlov, A, ČR
Tomáš Duspiva (9), Petr Švanda (9), Kateřina Kadeřábková (9), Pavla Mikešová (9)
19
108 Gymnázium, Žitavská 2969, Česká Lípa, B, ČR
Anna Salavcová (7), Hana Salavcová (7), Jana Bartáková (7), Jana Simulíková (7)
19
109 Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno, Lerchova 63, Brno, A, ČR
Adéla Fialová (9), Natálie Nečasová (9), Andrea Syrovátková (9), Štěpánka Todorová (9)
19
110 Katolické gymnázium, Otmarova 22, Třebíč, B, ČR
Patrik Kašpárek (8), Karel Pecha (8), Adéla Tržilová (8), Lukáš Matějek (8)
19
111 Dvořákovo gymnázium a SOŠ ekonomická, Dvořákovo náměstí 800, Kralupy nad Vltavou, B, ČR
Adam Basl (8), Anežka Čiháková (8), Kryštof Kuptík (8), Sebastian Kima (8)
19
112 Gymnázium, 5. května 620, Kadaň, B, ČR
Alice Helebrandtová (8), Klára Kňavová (9), Tereza Novotná (9), Lenka Podhorná (9)
19
113 Základní škola, Pionýrů 400, Frýdek-Místek, B, ČR
Anna Boučková (8), Šimon Géryk (8), Dominik Horňák (8), Jakub Linha (9)
19
114 Základní škola, Komenského 420, Frýdlant nad Ostravicí, B, ČR
Kateřina Kociánová (9), Jan Němec (9), Jakub Prokop (9), Markéta Ševčíková (9)
19
115 Základní škola, Pod Zahradami 317, Pardubice - Studánka, A, ČR
Alena Bidlová (9), Berenika Držková (9), Matěj Macháček (9), Renáta Nováková (9)
19
115 Základní škola, 1. máje 1700, Frýdek-Místek, B, ČR
Adam Feranec (8), David Szotkowski (8), Matyáš Kozel (8), Vojtěch Míček (8)
19
117 Základní škola, Dětská 2, Ostrava-Poruba, ČR
Ondřej Groman (8), Tomáš Očenášek (9), Michaela Oudová (9), Lucie Popková (8)
19
118 Základní škola, Budišov 221, Budišov, ČR
Lukáš Coufal (9), David Kupský (9), Tomáš Uchytil (9)
19
119 Základní škola a Základní umělecká škola, Šmeralova 336, Karlovy Vary, ČR
Tomáš Daněk (9), Richard Kokštein (9), Tereza Kleeová (9), Přistoupilová Jana (8)
19
120 Gymnázium, Komenského 713, Třinec, B, ČR
Eva Kajzarová (9), Tomáš Laba (9), Adam Michalek (9), Alexandr Šimon (9)
19
121 Gymnázium Sokolov, Husitská 2053, Sokolov, A, ČR
Simona Krušinková (8), Adam Bauer (8), Kryštof Novák (8), Filip Tříska (8)
18
122 Gymnázium Děčín, Komenského náměstí 4, Děčín I, ČR
Vojtěch Grubr (8), Martin Kivader (8), Barbora Voděrková (8), Natálie Nerglová (8)
18
123 Základní škola, náměstí Míru 128, Nový Bor, ČR
Denisa Hlávková (9), Kateřina Jelínková (9), Jan Kováč (9), Jan Liška (9)
18
124 Gymnázium, nám. T. G. Masaryka 1260, Frýdlant nad Ostravicí, A, ČR
Dalibor Morys (8), Matěj Pešek (8), František Škola (8), Jakub Švrček (8)
18
125 Gymnázium, Komenského 713, Třinec, A, ČR
Kateřina Balcarová (8), Karolína Czepczorová (8), David Rajca (8), Vojtěch Spratek (8)
18
126 Základní škola a Mateřská škola, Janovice 410, Janovice, ČR
Pavel Bína (9), Martin Pitřík (9), Marek Špok (7), Jakub Kubica (6)
18
127 Gymnázium, Voděradská 2, Praha 10 - Strašnice, A, ČR
Tomáš Procházka (8), Pavel Rusňák (8), Václav Svoboda (8), Vlaďimír Vavruška (8)
18
128 Základní škola E. Beneše a MŠ, Mírové náměstí 1466, Písek, ČR
Jakub Keclík (9), Monika Košatková (9), Barbora Kutějová (9), Kristýna Kutějová (9)
18
129 Základní škola, Sirotkova 36, Brno, B, ČR
Zuzana Göghová (9), Martin Holčík (9), Ondřej Hrdlička (9), Štěpán Juránek (9)
18
130 Základní škola a Mateřská škola, Jižní 1903, Česká Lípa, ČR
Kateřina Bradáčová (8), Petr Kroupa (9), Filip Lorenc (8), Lukáš Pavlujk (9)
18
131 Gymnázium, Máchova 174, Strakonice, ČR
Sára Klenovcová (8), Nikola Maroušková (8), Eliška Valentová (8), Katka Janochová (8)
18
131 Gymnázium, Svitavská 310, Moravská Třebová, ČR
Martin Bína (9), Jan Hrubý (9), Michal Sekanina (9), Viktorie Fikrová (9)
18
133 Biskupské gymnázium v Ostravě, Karla Pokorného 1284, Ostrava - Poruba, B, ČR
Štěpán Chrástecký (9), Jan Holáň (9), Anna Jurišicová (9), Martin Tyl (9)
18
134 Gymnázium, Česká 64, České Budějovice, B, ČR
Tomáš Raus (9), Matyáš Ferina (9), Jaroslav Ludačka (9), Petr Čácha (9)
18
134 Gymnázium a Jazyková škola s právem SJZ, náměstí T. G. Masaryka 2734-9, Zlín, A, ČR
Jana Mouková (8), Jan Kundrata (9), Petr Plšek (8), Markéta Stuchlíková (8)
18
136 Biskupské gymnázium, Barvičova 85, Brno, ČR
Zdenka Kolářová (8), Michaela Kovářová (8), Kateřina Matulová (8), Julie Rubášová (8)
18
137 Gymnázium, Česká 64, České Budějovice, A, ČR
Markéta Placerová (8), Dominika Uhlířová (8), Fabián Bílý (8), Marek Vácha (8)
17
138 Gymnázium, Vodňany, Bavorovská 1046, Bavorovská 1046, Vodňany, ČR
Elišla Steierová (8), Filip Novotný (9), Vojtěch Trčka (9), Tomáš Trubka (8)
17
139 Gymnázium Jiřího Wolkera, Kollárova 3, Prostějov, B, ČR
Lukáš Havlíček (9), Daniel Rozehnal (9), Kateřina Ivánková (9), Robert Volek (9)
17
140 Základní škola, Pátova 406, Česká Lípa, ČR
Tereza Houdová (8), Adam Němec (9), Jiří Novotný (9), Marie Kateřina Pánková (8)
17
141 Gymnázium, Tomkova 45, Olomouc - Hejčín, C, ČR
Jakub Mičkech (9), Anna Richterková (9), Matěj Kolář (9), Michal Kůřil (9)
17
142 Základní škola J. K. Tyla a MŠ, Tylova 2391, Písek, A, ČR
Martin Havle (9), Pavel Kalianko (9), Matěj Koc (9), Jan Kudrlička (9)
17
143 Gymnázium, náměstí Osvobození 20, Zábřeh, B, ČR
Jakub Haltmar (9), Petr Kunčar (9), Dan Opravil (9), Vladimír Skála (9)
17
144 Základní škola, Školní 414, Nová Včelnice, ČR
Zuzana Berounská (8), Kateřina Letochová (9), Martin Němeček (9), Marek Strnad (8)
17
144 Základní škola, Václavské náměstí 12, Třebíč, ČR
Daniel Havlíček (8), Julie Javůrková (9), Vojtěch Karásek (9), Adam Polách (9)
17
144 Gymnázium Josefa Jungmanna, Svojsíkova 1, Litoměřice, B, ČR
Jakub Hanč (8), Martin Vízner (8), Vincent Stuchlý (9), Alžběta Žáková (9)
17
144 Gymnázium J. A. Komenského a JŠ s pr. SJZ, Komenského 169, Uherský Brod, A, ČR
Tomáš Durďák (9), Štěpán Novák (9), Jakub Pindeš (9), Petr Vystrčil (9)
17
148 Gymnázium, SOŠ ekonomická a SOU, Pohorská 86, Kaplice, B, ČR
Martin Čajan (9), Václav Důra (9), Tomáš Knap (9), Karel Mrzena (9)
17
149 ZŠ s RVJ, Fakultní škola PedF UK, Kladská 1, Praha 2, ČR
Ondřej Staněk (9), Jakub Vokrouholický (9), Vít Jeřábek (9), David Stern (9)
17
150 Gymnázium, Sady pionýrů 600, Lovosice, B, ČR
Václav Chládek (8), Lucie Hrabáčová (9), Lada Krofingerová (9), Adéla Nováková (8)
16
151 Dvořákovo gymnázium a SOŠ ekonomická, Dvořákovo náměstí 800, Kralupy nad Vltavou, A, ČR
Adéla Křelinová (9), Věra Pokorná (9), Anna Ryšavá (9), Magdalena Šoltysová (9)
16
152 Základní škola, Dlouhá 113, Dubá, ČR
Karel Mareš (9), Nikola Haltmarová (9), Timotej Horacio Exner (8), Michal Stejskal (8)
16
152 Základní škola, Tř. 1. máje 357, Hranice, ČR
Štěpán Kudláček (9), Filip Rybníček (8), Adéla Zdražilová (9), Markéta Zelinková (9)
16
152 Gymnázium, nám. T. G. Masaryka 1260, Frýdlant nad Ostravicí, B, ČR
Jan Čtvrtníček (9), Jan Konštacký (9), Marek Pacák (9), Martin Zmitko (9)
16
155 Gymnázium Olgy Havlové, M. Majerové 1691, Ostrava - Poruba, A, ČR
Adrian Katona (9), Matyáš Hansel (9), Vilém Honysz (9), Tomáš Knap (9)
16
156 Základní škola T. G. Masaryka, Riegrova 13, Opava, B, ČR
Tomáš Bartusek (9), Filip Růžička (9), Veronika Smetanová (9), Adam Toška (8)
16
157 Gymnázium Františka Palackého, Husova 146, Valašské Meziříčí, A, ČR
Tereza Třetinová (8), Jan Menšík (8), Klára Nejezchlebová (8), Jan Těžký (8)
16
158 Gymnázium Josefa Jungmanna, Svojsíkova 1, Litoměřice, A, ČR
Vojtěch Netrh (8), Pavel Lípa (8), Vít Nademlejnský (9), Martin Chuchel (9)
16
159 Základní škola, Jiřího z Poděbrad 3109, Frýdek-Místek, ČR
Erik Daško (9), Prokop Malý (9), Natanael Adamec (9), Adéla Blažková (9)
16
160 Gymnázium, Na Hrádku 20, Tišnov, B, ČR
Tomáš Rohlínek (8), Patrik Daniel (8), Jiří Fligl (8), Josef Macků (8)
16
161 Základní škola J. K. Tyla a MŠ, Tylova 2391, Písek, B, ČR
Adam Havrda (9), Jan Kříž (9), Lam Le Sy (9), Martin Vokatý (9)
16
162 Základní škola, Husova 170, Jičín, B, ČR
Miroslav Folprecht (9), Filip Langhans (9), Katka Provazníková (9), Jakub Šádek (9)
16
163 Základní škola, Týnská 8, Třebíč, C, ČR
Michal Kaňkovský (8), Radek Svoboda (8), Johana Vašinová (8), Josef Vašina (8)
16
164 Gymnázium Olgy Havlové, M. Majerové 1691, Ostrava - Poruba, B, ČR
Michal Čížek (9), Petr Hruša (9), Radomír Čech (9), Vít Mališ (9)
16
165 První soukromé jazykové gymnázium Hradec Králové, Brandlova 875, Hradec Králové, ČR
Terezie Čapková (8), Helena Petráňová (8), Vratislav Sedlák (8), Daniel Tomš (8)
16
166 Gymnázium Ladislava Jaroše, Palackého 524, Holešov, ČR
Iva Rýparová (8), Martin Pumprla (8), Jan Kolář (8), Vojtěch Bártek (8)
16
167 Gymnázium, Volgogradská 6a, Ostrava - Zábřeh, A, ČR
Plachta Jakub (9), Vavrečka Jan (9), Ručka Martin (9), Dzik Martin (9)
16
168 Základní škola, Křižíkova 1916, Sokolov, A, ČR
Klára Peřinová (9), Michal Čaban (8), Rudolf Griessl (8), Václav Lokajíček (8)
15
169 Základní škola, Mlýnská 1, Mohelnice, ČR
Markéta Ševčíková (8), Lukáš Doležal (8), Pavel Čank (8), Patrik Prucek (8)
15
170 Gymnázium, Jírovcova 8, České Budějovice, C, ČR
Marie Raušová (9), Veronika Novotná (9), Veronika Kazdová (7), Tereza Nedbalová (8)
15
171 Základní škola, Husova 170, Jičín, A, ČR
Michal Douša (9), Lucie Harcubová (9), Ondřej Matoušek (9), Roman Šimek (9)
15
172 Základní škola, Slovenská 3076, Zlín, B, ČR
Štefan Pekník (8), Matěj Novák (9), Lucie Navrátilová (8), Markéta Sláčiková (8)
15
173 Základní škola, Sokolská 296, Třeboň, A, ČR
Filip Chlaň (9), Markéta Fischerová (9), Tadeáš Sedlák (9), Tomáš Tůma (9)
15
174 Gymnázium, Sady pionýrů 600, Lovosice, A, ČR
Vendula Benešová (9), Andrea Rosová (8), Alžběta Preissová (8), Natálie Tichá (9)
15
174 Gymnázium, ZŠ a MŠ Mánesova s.r.o., Mánesova 1672, Sokolov, B, ČR
Adéla Hájková (9), Nikol Oravová (9), Anna Šulcová (9), Pavel Bubelíni (9)
15
176 Gymnázium, ZŠ a MŠ Mánesova s.r.o., Mánesova 1672, Sokolov, A, ČR
Vojtěch Černý (9), Radek Goubej (9), Matěj Takáč (9)
14
177 Gymnázium, Komenského náměstí 16, Vyškov, ČR
Šišma Jakub (9), Jireš Jan (9), Kavková Markéta (9), Formánek Vojtěch (9)
14
178 Základní škola, U Stadionu 4, Litoměřice, ČR
Petr Lesák (9), Terezie Melmuková (9), Tomáš Merhout (9), Tereza Opavová (9)
14
179 Gymnázium, 5. května 620, Kadaň, A, ČR
Lukáš Janda (8), Samuel Jursík (8), Roman Müller (9)
14
180 Gymnázium, Studentská 1205, Ostrov, ČR
Dinh Dang Hai (9), Jiří Hofmann (9), Alena Opichalová (9), Le Manh Tuan (9)
14
181 Základní škola, Náměstí T.G.Masaryka 1260, Frýdlant nad Ostravicí, A, ČR
David Palka (6), Jiří Polách (6), Jan Šik (7), Radek Šindelek (8)
14
182 Základní škola dr. Milady Horákové, Obránců míru 369, Kopřivnice, ČR
Tomáš Hykl (9), Jiří Kowalik (9), Filip Relovský (9), Petr Špirka (9)
14
183 Jazykové gymnázium Pavla Tigrida, G. Klimenta 493, Ostrava - Poruba, A, ČR
Ondřej Melichařík (8), Jan Nedvídek (8), Eliška Stašová (8), Kateřina Žídková (8)
14
184 Základní škola, 1. máje 1700, Frýdek-Místek, A, ČR
Jan Špetla (9), Nikolas Melár (9), Veronika Bobková (9), David Rožek (9)
14
185 Základní škola profesora Josefa Brože, Komenského 356, Vlachovo Březí, ČR
Hodonická Anna (9), Lauda Ivan (9), Capůrka Josef (9), Michalica Martin (9)
13
186 Základní škola, I. Sekaniny 15, Ostrava-Poruba, B, ČR
Václav Namyslo (8), Jan Olšina (8), Jan Veselský (8), Libor Hanslík (8)
13
187 Jazykové gymnázium Pavla Tigrida, G. Klimenta 493, Ostrava - Poruba, B, ČR
Veronika Knittlová (8), Jindřiška Mišunová (8), Jan Mitták (8), Helena Nguyenová (8)
13
188 Základní škola a Mateřská škola, Opletalova 699, Benešov nad Ploučnicí, ČR
Barbora Kulíková (8), Matěj Nergl (8), Viktorie Pejpková (9), Ferdinand Stodola (9)
13
188 Základní škola, Komenského 20/22, Soběslav I, ČR
Eliška Frýdová (9), Matouš Novák (9), Nikola Píchová (9), Adam Růžička (9)
13
188 Základní škola, Náměstí T.G.Masaryka 1260, Frýdlant nad Ostravicí, B, ČR
Tomáš Kapusňák (9), Kateřina Majerová (9), Zuzana Opělová (9), Marek Votápka (9)
13
191 Základní škola, Školní 90, Háj ve Slezsku, ČR
Matěj Michalisko (9), Tereza Pluskalová (9), Jiří Šafrán (9), Adam Šmehýl (9)
13
192 Gymnázium a SOŠ pedagogická, Jeronýmova 425/27, Liberec, ČR
Klára Krejcarová (8), Jakub Landsperský (8), Eliška Novotná (8), Lada Vestfálová (8)
13
193 Základní škola, Matiční 5, Ostrava, B, ČR
Viktorie Hajdíková (9), Lucie Kubesová (9), Erik Maňhal (9), Vojtěch Randýsek (9)
13
194 Purkyňovo gymnázium, Masarykova 379, Strážnice, A, ČR
Martin Šebesta (8), Petr Tomšej (8), David Vojtíšek (8), Kryštof Zika (8)
13
195 Gymnázium, Horní náměstí 5, Šternberk, B, ČR
Karolína Letochová (8), Helena Pospíšilová (8), Pavel Skyva (8), Tereza Šmídová (8)
13
196 Základní škola, Matice školské 3, České Budějovice, A, ČR
Karel Beránek (9), Jakub Dvořák (9), Lucie Stachová (9), Klára Vaněčková (9)
12
197 Základní škola, příspěvková organizace, Na Stráni 879, Děčín VI - Letná, ČR
Vít Baldinus (8), Šárka Kučerová (9), Eliška Lajblová (8), Jakub Petrášek (9)
12
198 Základní škola, Matiční 5, Ostrava, A, ČR
Radim Mostýn (9), Barbora Mostýnová (9), Vilém Opach (9), Vojta Schwarz (9)
12
198 Základní škola a mateřská škola, Ostrčilova 10, Ostrava, ČR
Dominik Bodinger (9), Jan Král (9), Jan Vrba (9), Matěj Zvolánek (9)
12
198 Základní škola, Pionýrů 400, Frýdek-Místek, A, ČR
Tomáš Filip (8), Natalia Koláčková (8), Taťána Krpcová (8), Vojtěch Slamják (8)
12
198 Základní škola a Mateřská škola, Sportovní 258, Mořkov, A, ČR
Nelly Eliášová (9), Darina Marková (9), Kryštof Skalka (9), Tomáš Tobola (9)
12
198 Gymnázium, Boženy Němcové 213, Dačice, A, ČR
Jáchym Bartošek (8), Jan Klivan (8), Jakub Šimánek (8), Jan Morávek (8)
12
203 Základní škola a mateřská škola, Bohdalice 1, Bohdalice, ČR
Jiří Karabina (8), Tomáš Petko (9), Luther Siakhel (8), Dominik Kozák (7)
12
204 Základní škola, L. Štúra 8, Ostrava-Poruba, A, ČR
Jan Bittner (9), Tomáš Jadrný (8), Lukáš Metz (9), Tomáš Strakoš (9)
12
205 Základní škola, Sokolská 296, Třeboň, B, ČR
Václav Chlupáč (8), Michal Kubečka (8), Matěj Sokolík (8), Jiří Vochozka (8)
12
206 Biskupské gymnázium v Ostravě, Karla Pokorného 1284, Ostrava - Poruba, A, ČR
Ondřej Denk (8), Jan Klimek (9), Kateřina Sádecká (9), Vojtěch Godfryd (9)
12
207 Základní škola, Matice školské 3, České Budějovice, B, ČR
Daniel Benda (9), Josef Kostečka (9), Štěpán Mikeš (9), Ondřej Popel (9)
12
208 Základní škola, Tyršova 1255, Kuřim, A, ČR
Simona Ludikovská (9), Pavel Strážnický (9), Adam Vondráček (9), Viktor Vondruška (9)
12
209 Masarykovo gymnázium, SZŠ a VOŠZ, Tyršova 1069, Vsetín, C, ČR
Michaela Čížová (9), Aneta Dřevojánková (8), Zdenka Juráňová (8), Markéta Petrůjová (8)
12
210 Základní škola, Edisonova 2821, Varnsdorf, ČR
Martin Pešek (9), Aneta Kropáčková (9), Jakub Mikel (9), Alena Červená (9)
12
211 Základní škola, U Hřiště 4, Opava, B, ČR
Martin Dzida (8), René Klapetek (8), Tomáš Vašek (8)
11
212 Masarykovo gymnázium, SZŠ a VOŠZ, Tyršova 1069, Vsetín, B, ČR
Adam Fizek (6), Tadeáš Mocek (6), Jiří Pospíchal (6), Erik Šrůma (6)
11
213 Katolické gymnázium, Otmarova 22, Třebíč, C, ČR
Barbora Kašparovská (9), Ludmila Malá (9), Eliška Pacalová (9), Petra Paločková (9)
11
214 Základní škola, Sjednocení 650, Studénka, ČR
Daniel Pavel (9), Patrik Bulava (9), Marek Kaňovský (9), Václav Červenka (9)
11
215 Základní škola, Komenského 420, Frýdlant nad Ostravicí, A, ČR
Dominik Gucký (8), Kryštof Klásek (8), Martin Kopl (8), Matěj Milar (8)
11
216 Gymnázium, SOŠ ekonomická a SOU, Pohorská 86, Kaplice, A, ČR
Veronika Valášková (9), Anna Grambalová (9), Vendula Pechová (9), Martin Balcar (9)
10
217 Základní škola a Mateřská škola, Veřovice 276, Veřovice, ČR
Nikola Habáňová (8), Jan Hamal (8), Eliška Pitelová (8), Hana Šumšalová (8)
10
218 Základní škola, Pod Zahradami 317, Pardubice - Studánka, B, ČR
Lucie Sokolová (9), Nikola Borovcová (9), Zuzana Brožková (9), Barbora Chlostová (9)
10
218 Základní škola a Mateřská škola, Sportovní 258, Mořkov, B, ČR
Adéla Černochová (8), Tereza Kučerová (8), Jakub Obadal (8), Alice Rýdlová (8)
10
220 Základní škola, Fabian 1215, Velké Bílovice, B, ČR
Natálie Hamanová (9), Lucie Kršková (8), Michaela Osičková (9), Martin Sláma (9)
9
221 Základní škola, I. Sekaniny 15, Ostrava-Poruba, A, ČR
Sofie Margareta Adamová (9), Michaela Jaroňová (9), Nikol Králová (9), Vojtěch Plánička (9)
9
221 Základní škola, Tyršova 1255, Kuřim, B, ČR
Martin Prokop (8), Tomáš Rozman (8), Eliška Veselá (8), Lenka Vičarová (8)
9
223 Základní škola, Poštovní 1743/19, Karlovy Vary, ČR
Michaela Balázsová (9), Anna Kynclová (9), Michal März (9), Tatiana Gulyk (9)
9
224 Gymnázium, Horní náměstí 5, Šternberk, A, ČR
Ondřej Bílek (9), Ondřej Kořínek (9), Matěj Trizma (9), Mojmír Pastorek (9)
9
225 Základní škola, Slovenská 3076, Zlín, A, ČR
Tomáš Bellay (9), Jana Kadlíková (9), Jana Bartošová (9), Aneta Špačková (9)
9
226 Gymnázium, Boženy Němcové 213, Dačice, B, ČR
Kryštof Blažek (7), Vojtěch Henzl (7), Přemysl Kříž (7), Alexandra Palánová (7)
9
227 Základní škola, Petrovice 196, Petrovice, ČR
Dlouhá Monika (9), Zdeňková Tereza (8), Mikota Tomáš (9), Vošahlíková Veronika (7)
8
228 Základní škola, U Hřiště 4, Opava, A, ČR
Anna Fričová (8), Barbora Hálková (8), Sára Smolková (8), Zuzana Zdražilová (8)
7
229 Základní škola Kapitána Jasioka, Kpt. Jasioka 57, Havířov-Prostřední Suchá, ČR
Martin Běhal (9), Daniel Petřivalský (9), Veronika Klozová (9), Veronika Harenzová (9)
5
230 Základní škola, Křižíkova 1916, Sokolov, B, ČR
Dominika Kočová (9), Jiří Priadka (9), Kristýna Basetlíková (9), Radim Houf (9)
2