Výsledky Náboja 2015
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2015, , Slovensko, Bratislava


ŠkolaBody
1 Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava, A, SR
Alex Chudic (9), Michal Horanský (9), Miroslav Macko (9), Jakub Pravda (9)
31
2 Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava, A, SR
Jozef Fülöp (9), Martin Koutenský (9), Timea Szöllősová (9), Marek Tran (9)
28
3 Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava, B, SR
Michal Farnbauer (8), Tereza Škublová (8), Matej Urban (8), Matúš Zelko (8)
25
4 Gymnázium Jura Hronca, Novohradská 3, Bratislava, B, SR
Matúš Buzgo (9), Karin Demková (9), Lucia Krajčoviechová (9), Marcel Vagner (9)
25
5 Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava, B, SR
Barbora Barančíková (9), David Kekeši (9), Sebastián Virsík (9), Lucia Tóthová (9)
25
6 Gymnázium, Senecká 2, Pezinok, B, SR
Diana Virgovičová (9), Marek Jelok (9), Lukáš Kostrian (9), Samuel Wittlinger (9)
24
7 Gymnázium, Bilíkova 24, Bratislava, B, SR
Agáta Cicáková (9), Filip Lepieš (9), Michal Mojžiš (9), Dominik Ufnár (9)
21
8 Gymnázium Jura Hronca, Novohradská 3, Bratislava, A, SR
Terézia Gurová (8), Tereza Ležovičová (8), Radovan Vaško (8), Vladimír Vozár (8)
21
9 ZŠ Mansveta Olšovského, Kláštorné nám. 1, Malacky, SR
Dušan Guth (9), Patrik Ježek (9), Samuel Kočiš (9), Andrej Kořínek (9)
21
10 Základná škola s MŠ, Odborárska 2, Bratislava-Nové Mesto, SR
Matúš Balogh (9), Michal Balogh (7), Ema Honzírková (7), Veronika Jánošová (9)
20
11 Spoj. š. gym. sv. F. z Assisi, Karloveská 32, Bratislava, SR
Alžbeta Čupková (9), Tomáš Samko (9), Samuel Sirota (9), Matúš Sumbal (9)
20
12 Gymnázium F. Garcia Lorcu, Hronská 3, Bratislava, SR
Ema Podhorná (8), Daniela Czajová (8), Lujza Laudová (8), Alexander Terkovič (8)
19
13 Gymnázium, Bilíkova 24, Bratislava, A, SR
Tomáš Bisták (9), Ivan Bohman (9), Martin Junas (9), Dávid Laurovič (9)
19
13 Spojená škola sv. Vincentade Paul, Bachova 4, Bratislava, SR
Peter Debnár (9), Šimon Horňáček (9), Anna Kostelková (9), Ján Mikla (9)
19
15 Gymnázium, Senecká 2, Pezinok, A, SR
Adam Andel (8), Oliver Jančarik (9), Adam Andel (8), Barbora Šmondrková (8)
19
16 Základná škola, Tajovského 1, Senec, SR
Radka Bírová (8), Jakub Hudák (8), Adam Juríček (8), Simona Nemcová (8)
18
17 Evanjelické lýceum, Vranovská 2, Bratislava, B, SR
Debora Horňanová (8), Martin Makovník (8), Benjamín Max Markschies (8), Daniel Kaiser (8)
18
18 Základná škola, Rajčianska 3, Bratislava-Vrakuňa, SR
Dušan Markovič (9), Dominik Dobiaš (9), Ľubomír Valachovič (9), Dalibor Dzilský (9)
17
19 Základná škola, Dubová 1, Bratislava-Staré Mesto, SR
Krištof Krupa (9), Andrej Poprocký (9), Denis Šimo (9), Michal Zákopčaník (9)
17
20 Základná škola, Tupolevova 20, Bratislava-Petržalka, SR
Nasim Badawy (9), Patrik Matula (9), Jakub Borbuliak (9), Lukáš Kepaza (8)
16
21 Základná škola, Sološnica 7, Sološnica, SR
Kristína Dinušová (8), Sabina Frühaufová (8), Lucia Kuklovská (8), Anna Studeničová (9)
16
22 Súkromná ZŠ-Esprit, Majerníkova 62, Bratislava-Karlova Ves, A, SR
Patrik Buzinkay (9), Eva Dutková (9), Adam Kormaník (9), Laura Šimúnková (9)
13
23 Základná škola, Veternicova 20, Bratislava-Karlova Ves, SR
Michal Ginda (9), Jakub Ondrejka (9), Martin Lukáč (9), Tobiáš Vass (9)
12
24 Súkromná ZŠ-Esprit, Majerníkova 62, Bratislava-Karlova Ves, B, SR
Lucia Gvothová (9), Robert Kádaši (9), Dominik Laifr (9), Patrik Otruba (9)
12
25 Základná škola, Malokarpatské nám. 1, Bratislava-Lamač, SR
Nina Benkovičová (7), Natália Henselová (7), Daniel Kopanica (7), Jakub Paluš (7)
11
26 Evanjelické lýceum, Vranovská 2, Bratislava, A, SR
Rebeka Jirsáková (9), Mária Elena Bodnárová (9), Martin Pilek (9), Tatiana Tomášová (9)
10
27 Cirkevná ZŠ Narnia, Beňadická 38, Bratislava-Petržalka, SR
Katarína Baranovičová (6), Dominik Koľ (6), Šimon Šebo (6), Benjamín Cvik (6)
9