Výsledky Náboja 2015
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2015, , Slovensko, Lučenec


ŠkolaBody
1 Gymnázium - Gimnázium, Nám. padlých hrdinov 2, Fiľakovo, SR
Olívia Hanyusová (9), Daniella Molnárová (9), Levente Bodor (9), Adrian Szacsko (9)
22
2 Základná škola P.D., P. Dobšinského 1744, Rimavská Sobota, SR
Barbara Durdiaková (8), Jakub Nadok (8), Róbert Šmatlík (8), Viktória Žiaková (8)
20
3 Základná škola, Lúčna 8, Divín, SR
Martina Mócová (9), Adam Spodniak (9), Lukáš Štupák (8), Denis Vavrek (8)
20
4 Základná škola M.R.Š., Haličská cesta 1191/8, Lučenec, A, SR
Daniel Farkaš (9), Alexander Kövešdi (9), Filip Rusnák (9), Samuel Lukáč (9)
20
5 Súkromné gymnázium, Gemerská cesta 1, Lučenec, B, SR
Sofia Gregorová (9), Matej Mázor (9), Zoran Trnka (9), Kristína Vidličková (9)
20
6 Základná škola, Ulica Vajanského 2844/47, Lučenec, SR
Lea Domská (8), Lukáš Kemeník (9), Ján Kršiak (9), Viktória Moravčíková (9)
19
7 Základná škola M.R.Š., Haličská cesta 1191/8, Lučenec, B, SR
Sarah Čižmárová (9), Veronika Jeleňová (9), Judita Vajková (9), Karin Sarvašová (9)
19
8 Gymnázium Boženy Slančíkovej Timravy, Haličská cesta 9, Lučenec, SR
Barbora Baranová (9), Dominika Belková (9), Andrej Kubinec (9), Kristína Sásiková (9)
19
9 Základná škola, Haličská cesta 1493/7, Lučenec, A, SR
Branislav Belica (9), Veronika Chrienová (9), Martin Miklóš (8), Barbara Mileiová (8)
16
10 Základná škola s MŠ, Námestie Kubínyiho 42/6, Lučenec, SR
Michal Belovec (9), Lucia Gálová (9), Marko Matúška (9), Matej Imrovič (9)
16
11 Súkromné gymnázium, Gemerská cesta 1, Lučenec, A, SR
Samuel Bako (9), Samuel Kubinec (9), Marian Vaškovič (9), Gabriel Vikor (9)
16
12 Základná škola, Slobody 2, Poltár, SR
Tomáš Kabaluk (9), Gabriela Kiššová (9), Andrea Hóghová (9), Tomáš Táčik (9)
14
13 Cirkevná základná škola, T. G. Masaryka 9, Lučenec, SR
Marek Jakubišin (9), Michal Lacko (9), Jozef Mikuláš (8), Ján Šprlák (8)
14
14 Základná škola s MŠ, Družstevná 11, Halič, SR
Michaela Kiapešová (9), Mário Marcinek (9), Nikolas Mrtvík (9), Stanislava Želonková (9)
14
15 Gymnázium A. H. Škultétyho, Školská 21, Veľký Krtíš, SR
Oliver Kukolík (9), Nicolas Róčan (9), Júlia Vaňová (9), Oliver Vrško (9)
13
16 Základná škola L.N., Rúbanisko II 3079, Lučenec, SR
Martin Kamenský (9), Róbert Kovács (8), Ivan Nociar (9), Vendelín Tóth (9)
11
16 Základná škola, Haličská cesta 1493/7, Lučenec, B, SR
Viktória Kristiánová (9), Samuel Riečica (8), Roman Štuhl (9), Diana Vajsová (8)
11
18 Základná škola s MŠ, Cinobaňa 60, Cinobaňa, SR
Miroslav Šulek (9), Michal Urbančok (9), Marek Kasar (9), Kristián Hriň (9)
9