Výsledky Náboja 2015
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2015, , Slovensko, Prešov


ŠkolaBody
1 Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov, B, SR
Emma Pásztorová (8), Nina Mizeráková (8), Michal Vorobel (8), Michal Jakubík (8)
25
2 Základná škola, Šmeralova 25, Prešov, B, SR
Dominik Borbuliak (9), Marko Čančinov (9), Tomáš Čorej (8), Diana Sokolová (9)
24
3 Súkromná základná škola, Námestie slobody 100, Sabinov, B, SR
Slávka Triščíková (8), Zdenka Semančíková (8), Frederik Mišenko (8), Branislav Stanko (7)
20
4 Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov, A, SR
Jakub Kandra (9), Michelle Tomková (9), Andrea Vargová (9), Laura Mušinková (9)
20
5 Základná škola, Ul. 17. novembra 31, Sabinov, B, SR
Filip Kovalčík (9), Karina Bakoňová (9), Simona Polomská (9), Samuel Maľcovský (9)
19
6 Základná škola, Bajkalská 29, Prešov, A, SR
Viktória Hrabčáková (9), Karolína Kubušová (8), Ema Popíková (8), Karolína Trojanovičová (9)
18
7 Základná škola, Lesnícka 1, Prešov, SR
Patrik Fecko (9), Maximilián Mičo (9), Simon Macko (9), Ľudmila Komárová (9)
18
8 Gymnázium, Komenského 13, Lipany, SR
Terézia Prevužňáková (9), Sebastián Petrík (9), Dominik Diňa (8), Zuzana Fedáková (8)
17
9 Základná škola, Komenského 13, Sabinov, A, SR
Tomáš Štucka (9), Dušan Onody (8), Miroslav Pinčák (8), Matej Dedina (8)
14
10 Základná škola, Šmeralova 25, Prešov, A, SR
Janka Jankivová (9), Marek Mikloš (9), Lucia Sabolová (9), Martin Smolko (8)
14
11 Základná škola, Komenského 13, Sabinov, B, SR
Norbert Lukáč (9), Matúš Vranka (8), Andrea Kravcová (8), Sára Gaľová (8)
14
12 Základná škola, Ul. 17. novembra 31, Sabinov, A, SR
Alexandra Jakubčová (8), Viktória Sroková (8), Daniel Petriľák (8), Miloš Kvočák (8)
14
13 Základná škola, Važecká 11, Prešov, SR
Lukáš Popadič (8), Simona Šlosárová (9), Bianka Múllerová (9), Matej Priščák (9)
13
14 Súkromná základná škola, Námestie slobody 100, Sabinov, A, SR
Marek Ernst (9), Dominik Šoltýs (9), Lucia Sirotňáková (9), Ivana Semanová (9)
12
15 Základná škola s MŠ, Hrabkov 159, Hrabkov, SR
Radka Balogová (9), Benjamín Farkaš (8), Marta Lazoriková (8), Silvia Uličná (8)
12
16 Základná škola, Bajkalská 29, Prešov, B, SR
Victor Debbi (9), Tomáš Onufrák (8), Jakub Sčislák (9), Jakub Soboňa (8)
11
17 Základná škola s MŠ, Školská 28, Chminianska Nová Ves, SR
Dominika Lendacká (9), Anna Ľorková (9), Lenka Palenčárová (9), Štefan Vaľko (9)
11
18 Základná škola s MŠ, Lemešany 154, Lemešany, SR
Nikola Mertová (8), Marián Orlovský (8), Filip Orlovský (8), Lýdia Turčaniková (8)
10