Výsledky Náboja 2016
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2016, , Česká republika, Olomouc


ŠkolaBody
1 Gymnázium Jakuba Škody, Komenského 29, Přerov, B, ČR
Tadeáš Böhm (9), Amálie Dostalíková (9), Ondrej Dulanský (8), David Tobolík (9)
26
2 Slovanské gymnázium, tř. Jiřího z Poděbrad 13, Olomouc, A, ČR
Štěpán Dvorský (9), Natálie Maleňáková (9), Mikuláš Kučera (9), Radek Svoboda (9)
25
3 Slovanské gymnázium, tř. Jiřího z Poděbrad 13, Olomouc, B, ČR
Tomáš Fatěna (8), Samuel Hejníček (8), Hynek Jakeš (8), Vlaďka Raclavská (8)
23
4 Gymnázium Jakuba Škody, Komenského 29, Přerov, A, ČR
Martin Šváb (9), Vít Ulehla (9), Lucie Dorazilová (9), Martin Koňařík (9)
22
5 Gymnázium Jiřího Wolkera, Kollárova 3, Prostějov, B, ČR
Klára Tomková (9), Martin Čmel (9), Tomáš Koleňák (9), Jan Kleveta (9)
19
6 Gymnázium, náměstí Osvobození 20, Zábřeh, B, ČR
Anna Hrochová (9), Jan Knápek (9), Matěj Purkert (9), Jan Winige (9)
19
7 Gymnázium, Horní náměstí 5, Šternberk, B, ČR
Karolína Letochová (9), Helena Pospíšilová (9), Pavel Skyva (9), Tereza Šmídová (9)
18
8 Gymnázium, Tomkova 45, Olomouc - Hejčín, A, ČR
Klára Kubešová (9), Tereza Lemáková (9), Karolína Pazderová (9), Karla Vítová (9)
18
9 Základní škola, Tř. 1. máje 357, Hranice, ČR
Brigita Andrýsková (9), Filip Rybníček (9), Vojtěch Javorek (9), Jiří Žurek (9)
16
10 Gymnázium, náměstí Osvobození 20, Zábřeh, A, ČR
Pavel Besta (9), Martin Kondler (9), Sabina Kvapilová (9), Anna Valentová (9)
16
11 Gymnázium Jana Opletala, Opletalova 189, Litovel, ČR
Jan Lakomý (8), Veronika Obrátilová (8), Lukáš Procházka (8), Lukáš Putna (8)
16
12 Gymnázium, Horní náměstí 5, Šternberk, A, ČR
Denisa Mentlíková (8), Štěpán Metlík (8), Josef Patka (8), Karel Smolen (8)
13
13 Gymnázium, Tomkova 45, Olomouc - Hejčín, B, ČR
David Cveček (9), Dalimil Doubrava (9), David Dostál (9), Eliška Tkadlčiková (9)
13
14 Základní škola a mateřská škola, Olomoucká 336, Dvorce u Bruntálu, ČR
Veronika Hrbáčková (9), Petr Kunčar (9), Michal Vaněk (9), Kateřina Achylisová (9)
10
15 Gymnázium Jiřího Wolkera, Kollárova 3, Prostějov, A, ČR
Ondřej Vrána (9), Albert Navara (9), Valérie Cekulová (9), Petr Pluskal (9)
10