Výsledky Náboja 2016
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2016, , Česká republika, Ústí nad Labem


ŠkolaBody
1 Gymnázium, Mostecká 3000, Chomutov, A, ČR
Adam Braun (9), Matěj Bureš (9), Matěj Koudelka (9), Jan Pacák (9)
23
2 Gymnázium, Jateční 22, Ústí nad Labem, A, ČR
Jakub Bílý (9), Vít Vohryzka (9), Pavel Ebermann (9), Šimon Rus (9)
22
3 Základní škola, U Stadionu 4, Litoměřice, ČR
Matyáš Hruška (9), Jakub Smetana (9), Michal Žáček (9), Patrik Zadák (9)
19
4 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Stavbařů 5, Ústí nad Labem, A, ČR
Natálie Kutheilová (9), Michal Vodvářka (9), Štěpánka Lanková (9), Josef Mašek (9)
19
5 Gymnázium, Mostecká 3000, Chomutov, C, ČR
Jakub Poláček (8), Martin Košťálek (8), Helena Pleilová (8), Lucie Bauerová (8)
18
6 Gymnázium, Jateční 22, Ústí nad Labem, B, ČR
David Slavíček (8), Veronika Heide (8), Samuel Kubec (8), Jan Josef Němec (8)
18
7 Gymnázium Josefa Jungmanna, Svojsíkova 1, Litoměřice, ČR
Jakub Hanč (9), Vojtěch Netrh (9), Jaroslav Radimský (9), Pavel Lípa (9)
16
8 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Stavbařů 5, Ústí nad Labem, B, ČR
Michaela Galovičová (8), Evženie Larionová (8), Radek Pavelka (8), Martin Polák (8)
15
9 ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů, Buzulucká 392, Teplice, A, ČR
Anna Bradáčová (8), Quynh Chi Dang (8), Denis Fligr (8), Matěj Prokůpek (8)
15
10 ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů, Buzulucká 392, Teplice, B, ČR
Lucie Sochůrková (9), Tereza Macholdová (9), Veronika Skořepová (9), Jan Novák (9)
14
11 Základní škola a Mateřská škola, Libouchec 157, Libouchec, B, ČR
Jan Hubený (9), Vojta Košek (8), Václav Laníček (9), Matěj Dubanič (9)
14
12 Gymnázium, Čs. dobrovolců 11, Teplice, B, ČR
Barbora Houdová (8), Anna Benešová (8), Veronika Steklá (8), Barbora Panešová (8)
14
13 Gymnázium, Čs. dobrovolců 11, Teplice, A, ČR
Gabriela Bělová (8), Natálie Schindlerová (8), Alena Tykvová (8), Karolína Foltýnová (8)
13
14 Základní škola, E. Krásnohorské 3084, Ústí nad Labem, ČR
Marie Matiášová (9), Jan Nedbálek (9), František Novák (9), Matouš Terč (8)
13
15 Gymnázium, Studentská 1075, Žatec, ČR
Barbora Belanová (8), Karolína Nováková (8), Tomáš Hrdina (8), Matěj Sulík (8)
13
16 Základní škola a Mateřská škola, Libouchec 157, Libouchec, A, ČR
Adéla Kubíčková (9), Karel Macho (8), Lukáš Plzák (9), Stanislav Rychlý (8)
12
17 Základní škola a Mateřská škola, SNP 2304, Ústí nad Labem, A, ČR
Ondřej Doležal (9), Vojtěch Rajchert (9), Tomáš Malchus (9), Jakub Havel (9)
12
18 Gymnázium, Mostecká 3000, Chomutov, B, ČR
Eliška Doksanská (8), Karolína Hrbková (8), Lucie Národová (8), Aleš Tanglmajer (8)
11
19 Základní škola a Mateřská škola, Školní 1544, Děčín VI - Želenice, ČR
Vít Bulín (9), Lukáš Čech (9), Agáta Prokopová (9), Klára Sedláčková (8)
11
20 Základní škola a Mateřská škola, SNP 2304, Ústí nad Labem, B, ČR
Martin Sýkora (9), Martin Carska (9), Jakub Dius (9), Filip Friml (9)
10