Výsledky Náboja 2016
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2016, , Slovensko, Dubnica nad Váhom


ŠkolaBody
1 Základná škola s MŠ, Pod hájom 967, Dubnica nad Váhom, B, SR
Samuel Feja (9), Ľubomír Menich (9), Adam Babača (7), Matej Gašpar (7)
17
2 Gymnázium, Školská 2, Dubnica nad Váhom, A, SR
Pavol Rajec (8), Martin Dolinský (8), Matiáš Letko (8), Adam Kulina (8)
16
3 Základná škola, Janka Kráľa 1, Nová Dubnica, B, SR
Terézia Závišová (9), Patrícia Solíková (9), Adam Sečany (9), Alica Chabadová (9)
15
4 Základná škola s MŠ, Centrum I 32, Dubnica nad Váhom, B, SR
Daniel Blaško (9), Júlia Sedláková (9), Zuzana Cyprianová (9), Petra Molnárová (9)
15
5 ZŠ sv. Dominika Savia, Školská 386, Dubnica nad Váhom, B, SR
Filip Híreš (8), Katarína Kniebúglová (8), Matúš Kubo (8), Veronika Kuľhová (9)
14
6 Súkromná základná škola, Slov.národ.povstania 96/3, Nová Dubnica, B, SR
Oliver Blščák (8), Roman Masár (9), David Prekop (9), Julie James (8)
14
7 Základná škola, J. Braneckého 130/15, Trenčianska Teplá, SR
Nikola Hajnovičová (9), Kristián Košík (9), Tomáš Priečinský (9), Karolína Uhláriková (9)
13
8 Gymnázium, Školská 2, Dubnica nad Váhom, B, SR
Zuzana Rampachová (9), Janka Havranková (9), Natália Sára Remšíková (9), Matúš Litvín (9)
13
9 Základná škola s MŠ, Centrum I 32, Dubnica nad Váhom, A, SR
Matej Šebík (9), Jakub Rajtár (9), Marek Bučenec (9), Peter Pavlík (9)
13
10 Základná škola s MŠ, Štúrova 276, Bolešov, A, SR
Vanesa Kopšová (9), Monika Minďárová (9), Alzbeta Ragasová (9), Ema Štefancová (9)
12
11 Základná škola s MŠ, Pod hájom 967, Dubnica nad Váhom, A, SR
Matúš Vacho (8), Jakub Maco (8), Michal Kyselica (8), Kristína Kukosová (8)
12
12 Základná škola s MŠ, Štúrova 276, Bolešov, B, SR
Marek Beňo (8), Andrej Hlúšek (9), Samuel Král (8), Henrieta Suchánková (9)
10
13 Spoj. šk. sv. J. Bosca-Gym, Trenčianska 66/28, Nová Dubnica, SR
Matúš Fajer (9), Matúš Mrocek (9), Tomáš Puček (9), Timotej Vojsovič (9)
9
14 ZŠ sv. Dominika Savia, Školská 386, Dubnica nad Váhom, A, SR
Richard Bajčík (9), Filip Farský (9), Adela Kolenová (9), Ema Vozárová (9)
8
15 Základná škola, Janka Kráľa 1, Nová Dubnica, A, SR
Oliver Poljak (8), Jakub Pecuš (8), Matej Bomboš (8), Radmila Korosiová (9)
8
16 Súkromná základná škola, Slov.národ.povstania 96/3, Nová Dubnica, A, SR
Peter Piatrik (9), Timotej Englman (8), Mária Jánošíková (9), Maxim Miško (8)
7