Výsledky Náboja 2016
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2016, , Slovensko, Košice


ŠkolaBody
1 Základná škola, Krosnianska 4, Košice-Dargov. hrdinov, B, SR
Samuel Elischer (8), Jakub Mandzák (9), Erik Novák (8), Ján Richnavský (9)
26
2 Základná škola, Krosnianska 4, Košice-Dargov. hrdinov, A, SR
Adam Čabrák (8), Martin Kánássy (9), Matúš Masrna (8), Norbert Micheľ (9)
25
3 Základná škola, Belehradská 21, Košice-Sídlisko Ťahanovce, A, SR
Alex Blandón (9), Benjamín Bodo (9), Jakub Gerec (9), Barbora Guttmanová (9)
22
4 Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh, B, SR
Jakub Farbula (9), Erik Sedlák (9), Dávid Erdödy (9), Martin Polyácsko (9)
22
5 Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh, A, SR
Boris Daňko (9), Matúš Farkaš (9), Michal Kolcun (9), Martin Nemjo (9)
19
6 Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh, D, SR
Jakub Mičko (8), Filip Baltovič (8), Bohuš Líška (8), Simona Gibalová (8)
19
7 Súkromná základná škola, Dneperská 1, Košice-Nad jazerom, SR
Michaela Pavúková (9), Daniela Hudáková (8), Marek Kuruc (9), Oliver Pahulyi (8)
19
8 Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh, C, SR
Filip Brutovský (8), Radoslav Jochman (8), Lukáš Behun (8), Katarína Helmeciová (8)
16
9 Základná škola, Nám. L. Novomeského 2, Košice-Staré Mesto, SR
Daniel Greš (9), Maroš Mešter (9), Terézia Mudroňová (9), Diana Sninská (9)
14
10 Základná škola, Belehradská 21, Košice-Sídlisko Ťahanovce, B, SR
Jakub Bulejčík (9), Daniel Želinský (9), Viktória Semanová (9), Michaela Zajacová (9)
14
11 Základná škola, Požiarnická 3, Košice-Juh, SR
Martin Hlavatý (8), Daniel Figula (9), Ivana Hojdová (9), Patrícia Zeťáková (8)
12
12 Základná škola s MŠ, Budimír 11, Budimír, SR
Patrik Fujda (9), Michal Mutňan (9), Vladimír Sičák (9), Alex Šefčík (9)
9
13 Gymnázium sv. Edity Steinovej, Charkovská 1, Košice-Dargov. hrdinov, A, SR
Kristína Barlová (8), Peter Snopko (8), Barbora Jarabáková (8), Terézia Juhásová (8)
7
14 Gymnázium sv. Edity Steinovej, Charkovská 1, Košice-Dargov. hrdinov, B, SR
Alžbeta Dečová (8), Katarína Kundrátová (8), Mário Mikula (8), Saskia Lukáčiková (8)
7