Výsledky Náboja 2016
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2016, , Slovensko, Nitra


ŠkolaBody
1 Gymnázium, Parovská 1, Nitra, D, SR
Tomáš Války (8), Nina Ábelová (8), Tuan Minh Nguyen (8), Ivan Jindra (8)
20
2 SŠ katol-Gymnázium sv. CaM, Farská ul. 19, Nitra, SR
Benedikt Farkaš (9), Jakub Kviatkovský (9), Viliam Páleník (9), Ema Zeleňáková (9)
20
3 Gymnázium, Parovská 1, Nitra, F, SR
Matúš Tóth (7), Jakub Konc (7), Filip Horváth (7), Martin Požgaj (7)
19
4 Základná škola, Na Hôrke 30, Nitra, B, SR
Lukáš Adámek (9), Marek Škultéty (9), Marek Sádovský (8), Matej Šichula (9)
19
5 Základná škola, Na Hôrke 30, Nitra, A, SR
Patrik Kaschný (9), Dominika Mikulášiková (9), Ondrej Mada (9), Barbora Slováková (9)
18
6 ZŠ sv. Marka, Petzwalova 1, Nitra, B, SR
Samuel Martinka (7), Dominik Peli (7), Viliam Zaborsky (7), Miroslav Zdychavsky (7)
17
7 Piarist. gymnázium sv. J. Kalazan, Piaristická 6, Nitra, SR
Andrej Ardon (9), Andrej Stupka (9), Matúš Masár (9), Matej Štěpánek (9)
16
8 Základná škola, Zbehy 661, Zbehy, SR
Andrej Cetényi (9), Kristína Kováčová (8), Vladimír Kupec (8), Lea Bačinská (8)
15
9 Základná škola, Výčapy - Opatovce 185, Výčapy - Opatovce, SR
Adam Billik (9), Matúš Gazdík (9), Samuel Holúbek (9), Kristián Magat (9)
15
10 Základná škola, Topoľová 8, Nitra, SR
Dominik Eremiáš (9), Maxim Fraňo (9), Alexander Godál (9), Ivan Pavlovič (9)
15
11 Gymnázium, Parovská 1, Nitra, A, SR
Nina Hlavačková (9), Richard Bódi (9), Laura Antolová (9), Filip Lednár (9)
15
12 Gymnázium, Parovská 1, Nitra, C, SR
Matúš Adamík (8), Martin Kopček (8), Sára Korčeková (8), Adam Polyák (8)
15
13 Gymnázium, Parovská 1, Nitra, E, SR
Eunika Bebjaková (7), Juraj Pauka (7), Matej Bystricky (7), Adam Lopúch (7)
13
14 ZŠ sv. Marka, Petzwalova 1, Nitra, A, SR
Peter Dubravsky (9), Vladimír Konečný (9), Ema Demeterová (9), Hana Stollarova (9)
13
15 Základná škola, Benkova 34, Nitra, C, SR
Adam Kozolka (9), Adam Pastierik (8), Ivan Hugo Zelenák (8), Maximilián Želonka (8)
12
16 Základná škola, J. Stampayho 928/76, Gbelce, SR
Sebastián Ciganyecz (8), Laura Nagyová (8), Juraj Landczman (9), Marián Valkó (9)
12
17 ZŠ sv. Vojtecha, Levická 903, Vráble, SR
Simona Beláková (8), Henrich Kleiner (9), Tomáš Ňurcík (9), Michal Repka (8)
12
18 Základná škola, Benkova 34, Nitra, A, SR
Andrej Hulák (8), Samuel Slezák (8), Adam Vašek (9), Jaroslav Križan (9)
11
19 Základná škola, Benkova 34, Nitra, B, SR
Beata Berecová (8), Matej Marták (8), Mário Martiš (8), Jakub Štang (8)
11
20 Gymnázium, Parovská 1, Nitra, G, SR
Šimon Tóth (6), Matúš Královič (6), Ema Gabriela Jantošková (6), Matej Rapavý (6)
10
21 ZŠ kráľa Svätopluka, Dražovská 6, Nitra, SR
Juraj Beržinec (9), Carmen Kaľavská (9), Daniel Mačura (9), Šimon Šulaj (9)
10
22 Gymnázium, Parovská 1, Nitra, B, SR
Matúš Dobiáš (9), Adam Balala (9), Filip Kormančík (9), Lucia Lahučká (9)
10
23 ZŠ Viliama Záborského, Levická 737, Vráble, A, SR
Veronika Baňasová (9), Alex Hamar (8), Rastislav Pap (9), Ema Vojteková (8)
9
24 Základná škola, Cabajská 2, Nitra, SR
Juraj Volešíni (9), Martina Hlavinová (9), Filip Šajtlava (9), Štefan Gritti (9)
7
25 ZŠ Viliama Záborského, Levická 737, Vráble, B, SR
Petra Baráthová (8), Jakub Bartek (8), Andrej Horehleď (8), Stanislava Kňažeková (8)
6