Výsledky Náboja 2016
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2016, , Slovensko, Poprad


ŠkolaBody
1 Gymnázium, Kukučínova 4239/1, Poprad, SR
Martin Ďuras (9), Gabriel Sčurka (9), Štefan Slavkovský (9), Oliver Suchý (9)
33
2 Spojená škola - ZŠ s MŠ, Letná ulica 3453/34, Poprad, SR
Daniel Štefánik (9), Miroslava Fenčáková (9), Ivana Mečárová (9), Matilda Ištoková (9)
25
3 Základná škola s MŠ, Vagonárska ulica 1600/4, Poprad-Spišská Sobota, SR
Pavol Šimkovič (9), Patrik Ráchela (9), Milan Hamráček (9), Ján Findra (8)
23
4 ZŠ s MŠ, Školská 311, Spišská Teplica, SR
Radka Červeňová (8), Maximilián Dubjel (8), Anna Mária Tekelová (9), Marek Želonka (8)
21
5 Základná škola, Nad Medzou 1, Spišská Nová Ves, SR
Andrea Betherová (9), Ondrej Pencák (9), Lucia Petrová (9), Tomáš Vikiszály (9)
20
6 Základná škola s MŠ, Komenského ulica 587/15, Poprad, SR
Samuel Kušnierik (9), Radoslav Dzifčák (9), Miroslav Dzifčák (8), Patrik Boržík (8)
18
7 Základná škola, Komenského 2, Svit, A, SR
Ondrej Alexaj (9), Ján Mareček (9), Samuel Varga (9), Samuel Zaťura (9)
18
8 Základná škola s MŠ, Francisciho ulica 832/21, Poprad, B, SR
Aurélia Jendrušáková (9), Filip Šperka (8), Lea Števová (9), Tomáš Svoboda (8)
16
9 Základná škola s MŠ, Dostojevského ul. 2616/25, Poprad, A, SR
Soňa Šlosárová (8), Patrik Ondo (8), Dominik Magera (9), Štefan Bujňaček (9)
16
10 Základná škola, Mierová 134, Svit, A, SR
Róbert Bango (9), Alexandra Dzurillová (9), Ján Juhász (9), Matej Kováč (9)
15
11 Základná škola s MŠ, Slovenská Ves 313, Slovenská Ves, SR
Dávid Kolumber (8), Terézia Kučerová (9), Benjamín Gurka (9), Ján Kovalčík (9)
14
12 Základná škola s MŠ, Dostojevského ul. 2616/25, Poprad, B, SR
Soňa Horníková (8), Vanesa Jankurová (8), Marek Koreň (8), Bruno Schweitzer (8)
14
13 Základná škola s MŠ, Francisciho ulica 832/21, Poprad, A, SR
Ema Čambalová (8), Samuel Šebest (9), Samuel Marušin (9), Peter Omámik (8)
14
14 Základná škola s MŠ, Školská 8, Spišské Bystré, SR
Daniela Brezinová (8), Daniela Frisová (9), Rastislav Pavliga (9), Branislav Knežník (9)
14
15 ZŠ Štefana Mnoheľa, Dlhé hony 3522/2, Poprad, SR
Tobiáš Budzák (9), Jakub Magda (9), Ján Pavolka (9), Michal Riedl (9)
14
16 Základná škola s MŠ, Tajovského ulica 2764/17, Poprad, SR
Lukáš Čenščák (9), Marko Kajánek (9), Dáša Vlčková (8), Laura Imrichová (8)
13
17 Základná škola, Mierová 134, Svit, B, SR
Dominik Bachratý (9), Matúš Gánovský (9), Stanislava Šimonová (9), Marek Tkáč (9)
13
18 Základná škola s MŠ, Koperníkova ulica 1707/21, Poprad-Matejovce, SR
Barbora Gorcovská (9), Karin Koščáková (8), Paulína Vnenčáková (9), Jakub Vojtko (9)
11
19 Základná škola, Hradné námestie 38, Kežmarok, SR
Lucia Baluchová (9), Martin Bodžoň (8), Oliver Gurka (9), Klára Potočná (9)
11
20 Základná škola s MŠ, Ul. Fraňa Kráľa 2086/2, Poprad - Veľká, SR
Vanesa Chovancová (9), Alexandra Diabelková (9), Richard Dic (9), Karolína Kubošiová (9)
8
21 Základná škola s MŠ, Štúrova 3, Stará Ľubovňa, SR
Jakub Fedák (8), Alica Kmečová (7), Gérard Strič (7), Matej Olejník (7)
7
22 Základná škola, Komenského 2, Svit, B, SR
Juraj Hurčala (8), Jaroslav Mervart (8), Filip Floriančič (8), Peter Marušinec (8)
6