Výsledky Náboja 2017
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2017, , Česká republika


ŠkolaBody
1 Gymnázium, Ústavní 400, Praha 8, B, ČR
Barbora Dohnalová (9), Robert Jaworski (9), Michal Surjomartono (9), David Hromádko (9)
39
2 Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 45, Praha 5 - Smíchov, A, ČR
Ludmila Hamrlová (9), Ivan Kraus (9), Karel Stehlík (9), Václav Stupka (9)
38
3 Gymnázium, Volgogradská 6a, Ostrava - Zábřeh, B, ČR
Josef Knápek (9), Radomír Mielec (9), Daniel Chrenko (8), Lucie Tomaszewiczová (9)
36
4 Mensa gymnázium, o. p. s., Španielova 1111, Praha 6 - Řepy, A, ČR
Martin Dedek (9), Kryštof Pravda (9), Benjamin Swart (8), Vojtěch Tvrdík (8)
36
5 Mendelovo gymnázium, Komenského 5, Opava, ČR
Martin Fof (9), Vojtěch Olšr (9), Adam Pavelka (9), Michal Pavlíček (9)
35
6 Gymnázium J. V. Jirsíka, Fráni Šrámka 23, České Budějovice, ČR
Nikola Fuková (9), Adam Krbeček (9), Ondřej Sukdol (9), Albert Pechoč (9)
35
7 Slovanské gymnázium, tř. Jiřího z Poděbrad 13, Olomouc, B, ČR
Hynek Jakeš (9), Samuel Hejníček (9), Vlaďka Raclavská (9), David Vraj (9)
34
8 Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4, B, ČR
Tomáš Kuzma (9), Marko Matoničkin (9), Martina Moravcová (9), Tomáš Kovářík (9)
34
9 Křesťanské gymnázium, Kozinova 1000, Praha 10 - Hostivař, ČR
Plevka David (9), Ženatý David (8), Hercík Jakub (8), Bernardová Markéta (9)
33
10 Gymnázium, Špitálská 2, Praha 9, ČR
Jiří Antoňů (8), Kryštof Chajda (8), Václav Výborný (9), Karolína Bejšáková (8)
33
11 Gymnázium Pierra de Coubertina, Nám. Frant. Křižíka 860, Tábor, B, ČR
Matěj Dlouhý (9), Václav Maštera (9), Bára Líbalová (9), Matěj Volf (9)
33
12 Gymnázium, Tomkova 45, Olomouc - Hejčín, A, ČR
Ondřej Grohman (9), Jiří Kvapil (9), Daniel Skýpala (9), Martin Kratochvíla (9)
32
13 Gymnázium Kroměříž, Masarykovo náměstí 496, Kroměříž, B, ČR
Tomáš Flídr (9), Tereza Genzerová (9), Adrian Jiřík (9), Klára Banďouchová (9)
32
14 Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 45, Praha 5 - Smíchov, C, ČR
Mikuláš Barna (9), Martin Černík (9), Klára Šindlerová (9), Alice Týfová (9)
31
15 Gymnázium, Žitavská 2969, Česká Lípa, B, ČR
Jana Bartáková (9), Filip Machač (9), Anna Salavcová (9), Hana Salavcová (9)
31
16 Základní škola, Jílovská 1100, Praha 4 - Braník, A, ČR
Stanislav Loula (9), Filip Snížek (9), Vojtěch Stiller (8), Marek Tyller (9)
31
17 PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň, A, ČR
Jakub Seidl (9), Šimon Skoumal (9), Matěj Lev Hart (9), Martin Mikeštík (9)
31
18 Gymnázium Třebíč, Masarykovo nám. 9, Třebíč, B, ČR
Kryštof Průša (9), Matěj Macek (9), Lucie Klímová (9), Martin Nováček (9)
30
19 Gymnázium, Chvalšinská 112, Český Krumlov, B, ČR
Natálie Křivancová (9), Martin Kysela (8), Filip Temiak (9), František Dvořák (9)
30
20 Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 45, Praha 5 - Smíchov, B, ČR
Petr Hrdina (9), Adam Hendrich (8), Samuel Gawlik (8), Jakub Kodym (8)
29
21 Gymnázium, Mikulášské nám. 23, Plzeň, B, ČR
Samuel Kokoška (9), Petr Hladík (9), Miroslav Silovský (9), Matěj Mladý (9)
29
22 Gymnázium, Mikulášské nám. 23, Plzeň, A, ČR
Tomáš Fink (9), Jan Cepek (9), Klára Hubínková (9), Jan Kotrlík (9)
29
23 Gymnázium, Jírovcova 8, České Budějovice, A, ČR
Tereza Maxerová (9), Tereza Kučerová (9), Václav Bauer (8), Jan Koška (7)
29
24 Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy, Komenského náměstí 400, Praha 3, ČR
Aleš Opl (9), Ludmila Rišková (8), Barbora Dočekalová (8), Anna Jiřičková (7)
29
25 Gymnázium Jana Opletala, Opletalova 189, Litovel, B, ČR
Pavel Hampl (9), Jan Lakomý (9), Lukáš Procházka (9), Lukáš Putna (9)
29
26 Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6, B, ČR
Šimon Andrš (8), Ekaterina Danilina (8), Samuel Elich (8), Vilém Novohradský (8)
28
27 Gymnázium, Dašická 1083, Pardubice, A, ČR
Ondřej Macek (9), Matěj Mocek (9), Jakub Ramašeuski (9), Marek Bílek (9)
28
28 Gymnázium a Průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, p.o., Křižíkova 1258, Frenštát pod Radhoštěm, A, ČR
David Hopp (9), Tereza Kohutová (9), Lukáš Krpec (8), Ondřej Trinkewitz (8)
28
29 Gymnázium Petra Bezruče, ČSA 517, Frýdek-Místek, A, ČR
David Dvorský (9), Robert Demko (9), Ondřej Skotnica (9), Filip Zikeš (9)
28
30 Gymnázium, Jírovcova 8, České Budějovice, B, ČR
Ladislav Nagy (9), Kryštof Hrádek (9), Tomáš Salčák (8), Daniel Sýkora (7)
28
31 Gymnázium, Jateční 22, Ústí nad Labem, A, ČR
Šimon Bláha (8), Vojtěch Brož (8), Matěj Gajdoš (9), Jan Josef Němec (9)
28
32 Gymnázium M. Koperníka, 17. listopadu 526, Bílovec, A, ČR
Michal Bravanský (9), Marta Čermáková (9), Mikuláš Kneifl (9), Tomáš Fešar (9)
28
33 Gymnázium Jakuba Škody, Komenského 29, Přerov, B, ČR
Ondrej Dulanský (9), Vendula Onderková (9), Anna Pecháčková (9), Filip Vrťo (9)
28
34 Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1, Jihlava, A, ČR
Matěj Ságl (8), Matěj Venhoda (8), Zdeněk Mareš (8), Štěpán Taláček (8)
26
35 Gymnázium, Lesní čtvrť 1364, Zlín, B, ČR
Jitka Jemelková (9), Matěj Oškera (9), Antonín Pytela (9), Natálie Holíková (9)
26
36 Gymnázium, Jírovcova 8, České Budějovice, C, ČR
Filip Stejskal (9), Daniel Gribbin (8), Kristián Petr Šulista (8), Julie Vrtková (8)
26
37 Gymnázium, Palackého náměstí 1, Boskovice, B, ČR
Tomáš Zatloukal (9), Eliška Tajovská (9), Antonín Frajt (9), Filip Horák (9)
26
38 Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4, A, ČR
Martin Šimša (9), Filip Marat (9), Tomáš Pham (9), Petra Kaňková (9)
26
39 Masarykovo gymnázium, Petákova 2, Plzeň, A, ČR
Adam Šebesta (9), Veronika Janů (9), Tomáš Hartl (9), David Grossmann (9)
26
40 Gymnázium, Komenského 713, Třinec, B, ČR
Lukáš Tomoszek (9), Marek Bialožyt (9), Anna Kantorová (9), Samuel Swienczyk (9)
26
41 Wichterlovo gymnázium, Čs. exilu 669, Ostrava - Poruba, A, ČR
Jaroslav Balhar (8), Jonáš Dej (8), Eduard Grňa (8), Tomáš Janoušek (8)
26
42 Wichterlovo gymnázium, Čs. exilu 669, Ostrava - Poruba, B, ČR
Eliáš Bencúr (9), Beáta Gelnarová (9), Oskar Martiňák (9), Lukáš Výtisk (9)
25
43 Gymnázium, Pulická 779, Dobruška, B, ČR
Martin Kristián Felcman (9), Veronika Jouklová (9), Josef Panenka (9), Tereza Preclíková (9)
25
44 Gymnázium Františka Palackého, Husova 146, Valašské Meziříčí, B, ČR
Kristina Cvetanova Kolčeva (9), Marie Svozilová (9), Metoděj Liebel (9), Adam Tvrz (9)
25
45 Gymnázium, Legionářů 402, Příbram VII, B, ČR
David Bálek (8), Jiří Hrubant (8), Jan Krejsa (8), Anežka Vojáčková (8)
25
46 Gymnázium, Mírová 1442, Karviná - Nové Město, B, ČR
Petra Kváčalová (9), David Król (9), Natalie Papalová (8), Jana Charvotová (8)
25
47 Klasické a španělské gymnázium, Vejrostova 2, Brno - Bystrc, A, ČR
Petr Bareš (9), Klára Barnatová (9), David Juda (9), Aneta Horáková (9)
25
48 Gymnázium Sázavská s. r. o., Sázavská 830, Praha 2, ČR
Kristina Dvořáková (9), Ivana Havlenová (9), Tomáš Kreidl (9), Josef Toms (9)
25
49 Gymnázium Kroměříž, Masarykovo náměstí 496, Kroměříž, A, ČR
Jan Krásný (8), Armando Morales (8), Adéla Přecechtělová (9), Marek Soldán (8)
25
50 Gymnázium Jakuba Škody, Komenského 29, Přerov, A, ČR
Tomáš Drkoš (9), Jakub Harašta (9), Ondřej Lanč (9), Karel Prinz (9)
25
51 Gymnázium a SOŠ, Mládežníků 1115, Rokycany, B, ČR
František Babuljak (8), Šimon Láznička (8), Bronislav Růžička (8), Michal Vorschneider (8)
24
52 Gymnázium F. X. Šaldy, Partyzánská 530, Liberec 11, A, ČR
Matěj Ptáček (9), Matyáš Kubíček (9), Lukáš Kmoch (9), Martin Vrba (9)
24
53 Gymnázium Petra Bezruče, ČSA 517, Frýdek-Místek, B, ČR
Lukáš Kožušník (9), Barbora Poledníková (9), Sára Karasová (9), Jakub Hrubý (9)
24
54 Gymnázium, Žitavská 2969, Česká Lípa, A, ČR
Martin Kaplánek (8), Jan Moravík (8), Tomáš Vomlela (8), Jan Zátka (8)
24
55 Gymnázium Třebíč, Masarykovo nám. 9, Třebíč, A, ČR
Filip Brada (8), Adam Dobrovolný (8), Ondřej Holčák (8), Patrik Vlasák (8)
24
56 Gymnázium a SOŠ, Mládežníků 1115, Rokycany, A, ČR
Jana Wunschová (8), Eliška Zemanová (8), Jakub Lipka (9), Zuzana Soubustová (9)
24
57 1. české gymnázium v Karlových Varech, Národní 25, Karlovy Vary - Drahovice, A, ČR
Jan Burle (9), Vojtěch Vincíbr (9), Ondřej Vitvar (9), Martin Vopravil (9)
24
58 Gymnázium Fr. M. Pelcla, Hrdinů odboje 36, Rychnov nad Kněžnou, A, ČR
Kateřina Holečková (8), František Linhart (8), Veronika Novotná (8), Lukáš Šafránek (8)
24
59 Gymnázium, nám. Edvarda Beneše 1573, Kladno, A, ČR
Filip Smutný (8), Albert Bůžek (8), Prokop Samek (8), Natálie Zvěrevová (8)
24
60 Gymnázium F. X. Šaldy, Partyzánská 530, Liberec 11, B, ČR
Barbora Kracíková (7), Petr Vajc (7), Vojtěch Šír (8), Filip Kmínek (8)
24
61 Gymnázium, Vídeňská 47, Brno, A, ČR
Tomáš Daniel (9), Nikolas Ospalý (9), Matyáš Oujezdský (9), Jakub Urbánek (9)
24
62 Gymnázium, Komenského 89, Písek, B, ČR
Radim Sobotka (8), Martin Větrovský (8), Filip Arnican (8), Tereza Mužíková (8)
24
63 Gymnázium a Jazyková škola s právem SJZ, náměstí T. G. Masaryka 2734-9, Zlín, A, ČR
Radko Černohous (8), Veronika Havlová (8), Jan Kalina (8), Tomáš Polakovič (8)
24
64 Gymnázium Jiřího Ortena, Jaselská 932, Kutná Hora, A, ČR
Šárka Juklová (9), Martin Svoboda (9), Tadeáš Petrů (9), Eliška Rosická (9)
24
65 Gymnázium a obchodní akademie Mar. Lázně, Ruská 355, Mariánské Lázně, ČR
Jan Kotschy (9), Denis Kucharik (9), Tadeáš Chlapec (9), Martin Šesták (8)
24
66 Základní škola, Jílovská 1100, Praha 4 - Braník, B, ČR
Nicolas Sobotka (9), Ondřej Filip (8), Kateřina Zavadilová (9), Adéla Zemanová (9)
24
67 Podkrušnohor. gymnázium , příspěvková organ., Čs. armády 1530, Most, B, ČR
Filip Müller (9), Tomáš Pěnkava (9), Martin Straka (9), Daniel Vostrý (9)
24
68 Masarykovo gymnázium, Jičínská 528, Příbor, A, ČR
Filip Jiřík (9), Vojtěch Dořičák (9), Agáta Vahalová (9), Romana Vřesňáková (9)
24
69 Dvořákovo gymnázium a SOŠ ekonomická, Dvořákovo náměstí 800, Kralupy nad Vltavou, ČR
Jan Čížek (9), Daniel Durrhammer (9), Matěj Kratochvíl (9), Michal Novák (9)
24
70 Gymnázium, Sady pionýrů 600, Lovosice, A, ČR
Michal Drašnar (9), Jan Drašnar (9), Tomáš Jurášek (9), Matěj Ryšavý (7)
23
71 Gymnázium, Česká 64, České Budějovice, A, ČR
Michal Karmazín (8), Matyáš Havelka (8), Tereza Solfronková (8), Jakub Švojgr (8)
23
72 Gymnázium Děčín, Komenského náměstí 4, Děčín I, A, ČR
Marek Bednář (9), Jan Roubíček (9), Ondřej Švihnos (8), Barbora Dudová (8)
23
73 Gymnázium, Voděradská 2, Praha 10 - Strašnice, ČR
Michal Beránek (9), Matěj Chvojka (9), Filip Kučera (9), Nora Ripamonti (9)
23
74 Gymnázium, Česká 64, České Budějovice, B, ČR
Kryštov Vondruška (9), Adam Ječmínek (9), Tomáš Michal (9), Miroslav Valenta (9)
23
75 Masarykovo gymnázium, Petákova 2, Plzeň, B, ČR
Benjamin Zajíček (9), Le Duc Dung (9), Doan Tien Tai (9), Matouš Křížek (9)
23
76 Gymnázium, Horní náměstí 5, Šternberk, B, ČR
Denisa Mentlíková (9), Štěpán Metlík (9), Josef Patka (9), Karel Smolen (9)
23
77 Gymnázium Luďka Pika, Opavská 21, Plzeň, B, ČR
David Hádek (9), Sebastián Hájek (9), Radek Löffelmann (9), Adam Všaha (9)
23
78 Gymnázium, Dašická 1083, Pardubice, B, ČR
Antonín Rousek (9), Vojtěch Váňa (9), Matěj Sádovský (9), Jakub Ferenčík (9)
23
79 Gymnázium, Čs. dobrovolců 11, Teplice, A, ČR
Gabriela Bělová (9), Karolína Foltýnová (9), Filip Kondr (9), Alena Tykvová (9)
23
80 Gymnázium, Studentská 1075, Žatec, A, ČR
Barbora Belanová (9), Tomáš Hrdina (9), Magdalena Kuffová (9), Matěj Sulík (9)
23
81 Purkyňovo gymnázium, Masarykova 379, Strážnice, ČR
Martin Bezděk (8), Josef Janeček (9), Michal Jaroš (9), Aneta Solaříková (9)
22
82 Gymnázium Františka Palackého, Husova 146, Valašské Meziříčí, A, ČR
Jan Fridrich (8), Matěj Heřman (8), Petr Kovařčík (8), David Kremel (8)
22
83 ZŠ s RVJ, Fakultní škola PedF UK, Kladská 1, Praha 2, ČR
Richard Charvát (8), Daniel Elbakyan (8), Vojtěch Blažek (8), Matyáš Boháček (8)
22
84 Gymnázium, Na Hrádku 20, Tišnov, B, ČR
Ondřej Vitula (9), Tomáš Kříž (9), Martin Novotný (9), Vojtěch Vařecha (9)
22
85 Gymnázium, Na Sadech 308, Třeboň, B, ČR
Tereza Janečková (9), Dana Krynická (9), Aleš Papáček (9), Jan Prokeš (9)
22
86 PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň, B, ČR
Ema Volešová (9), Amálie Zemanová (9), Marie Michnová (9), Magdalena Rusová (9)
22
87 Gymnázium Ladislava Jaroše, Palackého 524, Holešov, B, ČR
Jakub Maceška (9), Hugo Kuhl (9), Matěj Foukal (9), Kryštof Matuška (9)
22
88 Gymnázium Františka Křižíka a ZŠ, s.r.o., Sokolovská 54, Plzeň, B, ČR
Radek Bláha (9), Jindřich Sklenář (9), Erik Mládek (9), Tomáš Veselý (9)
22
89 Gymnázium Jiřího Wolkera, Kollárova 3, Prostějov, B, ČR
Lukáš Preclík (9), Veonika Praskačová (9), Adéla Prokopová (9), David Berčík (9)
22
90 Gymnázium, Komenského 2, Havířov - Město, B, ČR
Martin Beckovský (9), Jana Bednářová (9), Karolína Kvochová (9), Hana Rusinová (9)
22
91 Základní škola, Sirotkova 36, Brno, A, ČR
Vojtěch Nevrlý (8), Marek Přibyl (8), Arnošt Rubáš (8), Tadeáš Večeřák (8)
21
92 Gymnázium, Komenského 713, Třinec, A, ČR
Rudolf Kubik (8), Petr Martynek (8), Magdaléna Majetná (9), Beáta Heczková (9)
21
93 Matiční gymnázium, Dr. Šmerala 25, Ostrava, B, ČR
Kateřina Dudová (9), Helena Henžlíková (9), Jakub Hýl (9), Eliška Bardoňová (9)
21
94 Gymnázium, Studentská 1205, Ostrov, ČR
Rudolf Jantoš (9), Kristián Šťastný (9), Šimon Štýbnar (9), Zikmund Josef Vosáhlo (9)
21
95 Masarykovo gymnázium, SZŠ a VOŠZ, Tyršova 1069, Vsetín, B, ČR
David Halmazňa (8), Klára Hurtová (8), Tadeáš Mocek (8), Adam Fizek (8)
21
96 Základní škola U Lesa, Boženy Němcové 539, Nový Bor, B, ČR
Kateřina Kolčová (9), Kateřina Šorfová (9), Ondřej Socha (9), Ondřej Daněk (8)
21
97 ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů, Buzulucká 392, Teplice, C, ČR
Zuzana Beranová (9), Anna Bradáčová (9), Anna Trahorschová (9), Vojtěch Veselý (9)
21
98 Klasické a španělské gymnázium, Vejrostova 2, Brno - Bystrc, B, ČR
Michal Denk (9), Eliška Šrámková (9), Jindra Zobač (9), Klára Halousková (9)
21
99 Slovanské gymnázium, tř. Jiřího z Poděbrad 13, Olomouc, A, ČR
Tomáš Dokoupil (9), Tomáš Fatěna (9), Vilém Hluší (9), Ondřej Kuběnka (9)
21
100 1. české gymnázium v Karlových Varech, Národní 25, Karlovy Vary - Drahovice, B, ČR
Elena Benešová (9), Jaroslav Cempírek (9), Daniel Obozov (9), František Vokáč (9)
21
101 Gymnázium Olgy Havlové, M. Majerové 1691, Ostrava - Poruba, A, ČR
Adéla Popelková (9), Ondřej Pěchula (9), Jindřich Szurman (9), Magdaléna Plačková (9)
21
102 Gymnázium, nám. Edvarda Beneše 1573, Kladno, B, ČR
Martina Hřejšková (9), Karolína Pešalová (9), Alena Machalíková (9), Ondřej Pekárek (9)
20
103 Gymnázium Ladislava Jaroše, Palackého 524, Holešov, A, ČR
Matěj Obšivač (9), Marek Strava (9), Karel Pospíšilík (9), David Dubický (9)
20
104 Gymnázium, Horní náměstí 5, Šternberk, A, ČR
Jiří Černocký (8), Matěj Černý (8), Matěj Morávek (8), Vojtěch Sviták (9)
20
105 Gymnázium, SOŠ, SOU a VOŠ, Husova 1414, Hořice, ČR
Matěj Novotný (9), Ondřej Šádek (9), Jan Rücker (9), Vanda Vávrová (9)
20
106 Gymnázium, Lesní čtvrť 1364, Zlín, A, ČR
Ondřej Hladůvka (9), Lenka Pavlíková (9), Gabriela Polášková (9), Jakub Richter (9)
20
107 Základní škola, Náměstí T.G.Masaryka 1260, Frýdlant nad Ostravicí, A, ČR
Eliška Babincová (9), Radim Jauernik (9), Jan Šik (9), Lukáš Wendzel (8)
20
108 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Stavbařů 5, Ústí nad Labem, A, ČR
Karolína Křížová (8), Zuzana Kutheilová (8), Jan Toman (8), Štěpán Vostřel (8)
20
109 Gymnázium Olgy Havlové, M. Majerové 1691, Ostrava - Poruba, B, ČR
Nora Naščaková (9), Klára Konečná (9), Vít Kološ (9), Daniel Kohut (9)
20
110 Gymnázium, nám. T. G. Masaryka 1260, Frýdlant nad Ostravicí, B, ČR
Michal Morys (9), Jan Opěla (8), Vojtěch Blažek (8), Jiří Polách (8)
20
111 ZŠ s p.j.v. a MŠ s p.j.v., Havlíčkova 13, Český Těšín, B, ČR
Karel Brudný (9), Daniel Brzuchanski (9), Agata Grycz (9), Andrzej Waclawik (9)
20
112 Základní škola, Dobrá 860, Dobrá, B, ČR
Maxim Kulhánek (9), Michael Provazník (9), Jakub Poloch (9), Zuzana Tesarčíková (9)
19
113 Gymnázium, Nad Štolou 1, Praha 7, ČR
Marek Hlava (8), Lucie Řeháčková (9), David Sovík (9), Matouš Vodenka (9)
19
114 Základní škola dr. Milady Horákové, Obránců míru 369, Kopřivnice, ČR
Jan Buček (9), Jana Cao Thanh Huyen (9), Lucie Chromečková (9), Alice Miroszková (9)
19
115 Základní škola a Mateřská škola, Kozlovice 186, Kozlovice, B, ČR
Adéla Krpcová (9), Karolína Šáchová (9), Natálie Stonavská (9), Monika Žáčková (9)
19
116 Gymnázium, Pulická 779, Dobruška, A, ČR
Slavomír Bílek (8), Jakub Gerža (8), Vít Janeček (8), Zbyněk Volf (8)
19
117 Gymnázium M. Koperníka, 17. listopadu 526, Bílovec, B, ČR
Alexandra Brossmannová (8), Vojtěch Mišun (8), Anna Potschová (8), Ondřej Richtár (8)
19
118 Gymnázium a střední odborná škola Chodov, Komenského 273, Chodov, A, ČR
Radek Hegenbart (9), Nikolas Mareček (9), Lukáš Nikoleni (9), Jaromír Péc (9)
19
119 Základní škola O.Březiny, Komenského nám. 120, Jaroměřice nad Rokytnou, ČR
Kristýna Kočí (9), Sára Protivínská (9), Rudolf Ševčík (9), Adéla Spoustová (9)
19
120 Gymnázium, Jateční 22, Ústí nad Labem, B, ČR
Veronika Heide (9), Petr Kohout (8), Samuel Kubec (9), Michal Pittner (8)
19
121 Biskupské gymnázium v Ostravě, Karla Pokorného 1284, Ostrava - Poruba, ČR
Vojtěch Poloch (9), Terezie Jurišicová (9), Matěj Spurný (9), Jan Zubík (9)
18
122 Gymnázium, Ústavní 400, Praha 8, A, ČR
Ekaterina Novak (8), Jan Pytelka (8), Anna Leixnerová (8), Šárka Doležilová (8)
18
123 Gymnázium, Čs. dobrovolců 11, Teplice, B, ČR
Olga Lemkó (9), Prokop Parůžek (9), Jasmína Salahová (9), Matěj Sloup (9)
18
124 Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6, A, ČR
Adam Šnajdr (8), Jan Horáček (8), Václav Svoboda (8), Dawid Jan Kubis (8)
18
125 Gymnázium, Vídeňská 47, Brno, B, ČR
Václav Běhávka (8), Vít Kološ (8), Denis Pajkanovič (8), Jiří Příkryl (8)
18
126 Základní škola a Mateřská škola, Školní 1544, Děčín VI - Želenice, ČR
Jan Vilímek (8), Jiří Černý (8), Klára Sedláčková (9), Ondřej Šoura (9)
18
127 Základní škola, Nad Vodovodem 81, Praha 10 - Malešice, B, ČR
Tereza Benešová (9), Michelle Diane Encinas (9), Ivan Rishko (9), Patrik Tománek (9)
18
128 Gymnázium a Jazyková škola s právem SJZ, náměstí T. G. Masaryka 2734-9, Zlín, B, ČR
Adam František Čapka (9), Jan Hoferek (9), Jakub Žáček (9), Vanda Šimková (9)
18
129 Gymnázium, Legionářů 402, Příbram VII, A, ČR
Jan Brodníček (9), Monika Weisheitlová (9), Matěj Havel (9), Barbora Vosková (9)
18
130 Základní škola, Týnská 8, Třebíč, A, ČR
Petr Března (9), Anežka Pleskačová (9), Jakub Staněk (9), Pavel Vodínský (9)
18
131 Základní škola sv. Voršily v Olomouci, Aksamitova 6, Olomouc, ČR
Vít Budina (9), Vojtěch Jalůvka (8), Šimon Mrázek (8), Anna-Marie Tkáčová (8)
18
132 Základní škola a Mateřská škola, Libouchec 157, Libouchec, A, ČR
Vojta Košek (9), Adam Plodík (9), Kateřina Pokorná (8), Standa Rychlý (9)
18
133 Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno, Lerchova 63, Brno, ČR
Vojtěch Brauner (9), Emma Kasanová (9), Anežka Ester Munzarová (9), Jindřich Krusberský (9)
18
134 Gymnázium, Studentská 1075, Žatec, B, ČR
Adéla Bartošková (9), Filip Geissel (9), Matěj Hrádek (9), Karolína Nováková (9)
18
135 Základní škola T.G.Masaryka, Komenského náměstí 61/6, Třebíč, B, ČR
Stoklas Adam (9), Nováková Adéla (9), Jelínková Pavlína (9), Kubiš Pavel (9)
18
136 Katolické gymnázium, Otmarova 22, Třebíč, A, ČR
Eva Jeřábková (9), Tereza Tručková (9), Eliška Kostková (9), Julie Šislerová (9)
17
137 Gymnázium, nám. T. G. Masaryka 1260, Frýdlant nad Ostravicí, A, ČR
Jana Gistingerová (9), David Karkoška (9), Dorota Kudělková (9), Václav Šigut (9)
17
138 Gymnázium, Palackého náměstí 1, Boskovice, A, ČR
Tomáš Bělehrádek (9), Alžběta Lepková (9), Martin Vašíček (9), Adéla Ženatová (9)
17
139 Gymnázium, Na Hrádku 20, Tišnov, A, ČR
Anna Drlíková (8), Kateřina Doležalová (8), Vincenc Skoumal (8), Simona Tauberová (8)
17
140 Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4, C, ČR
Adam Oulický (9), Ondřej Kupsa (9), Zuzana Dobišová (9), Daniela Stachová (9)
17
141 Základní škola Ludvíka Svobody, Rudíkov 167, Rudíkov, ČR
Josef Běhounek (9), Kristýna Běhounková (9), Markéta Červenková (9), Nela Kotačková (9)
17
142 Gymnázium Sokolov, Husitská 2053, Sokolov, B, ČR
Bohumil Kulvejt (9), Vladan Trhlík (9), Oldřich Kohoutek (9), Adam Králič (9)
16
143 GALILEO SCHOOL - MŠ a ZŠ, s.r.o., Jana Čapka 2555, Frýdek-Místek, ČR
Thomas Berger (9), Miloš Nguyen (8), Tereza Zugarová (8), Lukáš Vlk (9)
16
144 Gymnázium Pierra de Coubertina, Nám. Frant. Křižíka 860, Tábor, A, ČR
Julie Faflíková (8), Eliška Čápová (8), Lucie Šimáková (8), Magdalena Klubalová (8)
16
145 ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů, Buzulucká 392, Teplice, B, ČR
Pavel Králik (9), Pavel Krupka (9), Petr Linhart (9), Daniel Švehla (9)
16
146 Gymnázium Josefa Jungmanna, Svojsíkova 1, Litoměřice, A, ČR
Andrej Dunda (7), Alexandr Gaydukov (8), Tobiáš Sedláček (8), Klára Urbánková (7)
16
147 Základní škola, Týnská 8, Třebíč, B, ČR
Lukáš Kotoun (9), Radim Jaša (9), Martin Kantor (9), Jan Zahrádka (9)
16
148 Základní škola, Za Nádražím 222, Český Krumlov, B, ČR
Jakub Kalista (9), Marek Maňásek (9), Matyáš Kašák (9), Adam Solař (9)
16
149 Gymnázium Sokolov, Husitská 2053, Sokolov, A, ČR
Albert Havlíček (9), Šimon Lukeš (9), Hugo Krotil (9), Benedikt Janda (9)
16
150 Katolické gymnázium, Otmarova 22, Třebíč, B, ČR
Václav Hess (8), Vojtěch Oravec (8), Kateřina Ošmerová (8), Sára Hlouchová (8)
16
151 Gymnázium Jana Opletala, Opletalova 189, Litovel, A, ČR
Tadeáš Fryčak (7), Tadeáš Kaksa (8), Jan Kučera (8), Petr Žampach (7)
16
152 Základní škola, 1. máje 1700, Frýdek-Místek, A, ČR
Karolína Bačová (9), Veronika Fojtíková (9), David Jagoš (9), Ondřej Špetla (9)
16
153 Základní škola a Mateřská škola, Janovice 410, Janovice, ČR
Jakub Kropáč (9), Jakub Kubica (8), Ondřej Mohyla (9), Marek Špok (9)
16
154 Gymnázium Jiřího Ortena, Jaselská 932, Kutná Hora, B, ČR
Alena Votavová (8), Alžběta Klimtová (8), Alžběta Botková (8), Miroslav Mlynka (8)
16
155 Základní škola, Štefánikova 448, Pardubice, ČR
Ondřej Horáček (8), Patrik Landsman (9), Pavel Provazník (8), Tomáš Vlček (9)
16
156 Základní škola, Československé armády 570, Frýdek-Místek, A, ČR
Matěj Pobudský (7), Benjamín Navrátil (8), Jakub Šnajder (7), Jana Vývodová (7)
16
157 Gymnázium, 5. května 620, Kadaň, A, ČR
Gabriela Dvorská (9), Adéla Houdková (8), Adam Janda (8), Nikola Razakowská (9)
16
158 Základní škola, Pionýrů 400, Frýdek-Místek, B, ČR
Ondřej Voleník (9), Vít Brož (9), Vojtěch Drahotuský (8), Nicol Nováková (8)
15
159 Gymnázium, třída Kapitána Jaroše 14, Brno, ČR
Richard Materna (7), Petr Glozar (7), Vilém Faja (7), Michal Dvořáček (7)
15
160 Základní škola, Švehlova 12, Praha 10 - Zahradní Město, ČR
Simona Hodanová (9), Vojta Matouš (9), Tomáš Novotný (8), Matěj Kos (8)
15
161 Gymnázium, Mostecká 3000, Chomutov, A, ČR
Jiří Vavřík (8), Denisa Cédlová (8), Adam Seeman (8), Libor Sýkora (8)
15
162 Gymnázium, Zlatá stezka 137, Prachatice, A, ČR
Martin Balcer (7), Daniel Gros (7), Adam Hodina (7), Ondřej Prášek (7)
15
163 Základní škola, Náměstí Svobody 88, Jemnice, ČR
Eva Feldbabelová (9), Adam Krupil (9), Veronika Nečadová (8), František Račický (8)
15
164 Gymnázium, Komenského 10, Rumburk, B, ČR
Ladislav Krpálek (9), Katka Nedvídková (8), Eliška Semerádová (8), Jan Štefl (9)
15
165 Gymnázium, 5. května 620, Kadaň, B, ČR
Karel Brada (9), Marek Dobiáš (9), Mikuláš Hlaváček (9), Matouš Řezníček (9)
15
166 Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1, Jihlava, B, ČR
Matěj Mihulka (9), Pavel Přibyl (9), Jan Bajer (9), Michal Hrubý (9)
15
167 Základní škola, náměstí Míru 128, Nový Bor, B, ČR
Sabina Štěpánková (8), Anna Jakoubková (8), František Krejný (9), Markéta Votrubová (8)
15
168 Gymnázium, Mostecká 3000, Chomutov, B, ČR
Lucie Bauerová (9), Tobiáš Kuchař (9), Martin Košťálek (9), Jakub Poláček (9)
15
169 Gymnázium, Volgogradská 6a, Ostrava - Zábřeh, A, ČR
Viktorie Barčová (9), Tomáš Skála (8), Jan Ujházy (8), Ondřej Zemánek (8)
15
170 Základní škola U Lesa, Boženy Němcové 539, Nový Bor, A, ČR
Viktorie Kašubiaková (8), Eliška Nečasová (9), Marek Březina (8), Laura Hlaváčková (9)
15
171 Základní škola, Pod Zahradami 317, Pardubice - Studánka, ČR
Adam Doskočil (9), Viktor Horák (9), Martin Kolovratník (9), Štěpán Šebestyán (9)
15
172 Gymnázium Luďka Pika, Opavská 21, Plzeň, A, ČR
Vojtěch Břečka (8), Petr Jelínek (8), Marek Purkart (8), Viktor Velebný (8)
15
173 Gymnázium Děčín, Komenského náměstí 4, Děčín I, B, ČR
Petr Kristen (8), Vojtěch Holaj (9), Marika Trajerová (8), Martin Ulip (8)
14
174 Gymnázium Jiřího Wolkera, Kollárova 3, Prostějov, A, ČR
Pavel Roden (9), Michal Slavotínek (9), Lenka Soldánová (9), David Jahn (9)
14
175 Základní škola Dr. Miroslava Tyrše, Mánesova 1526, Česká Lípa, ČR
Ondřej Bílek (9), Kateřina Čechová (9), Matyáš Halasník (9), Adéla Volná (9)
14
176 Základní škola, Okružní 1235, Most, ČR
Mariana Krausová (8), Terezie Kubíková (9), Michaela Popovičová (9), Matyáš Vaníček (9)
14
177 Gymnázium Františka Křižíka a ZŠ, s.r.o., Sokolovská 54, Plzeň, A, ČR
Martin Bláha (9), Terezie Krausová (9), Adéla Ptáčníková (9), David Vokurka (9)
14
178 Gymnázium, Tylova 271, Vlašim, ČR
Jiří Svítil (9), Daniel Starý (9), Tomáš Vodolán (9), Dan Štětina (9)
14
179 Základní škola, Československé armády 570, Frýdek-Místek, B, ČR
Lukáš Linhart (7), Matyáš Kohut (8), Lukáš Váňa (7), Robin Popov (8)
14
180 Základní škola, Školní 87, Velké Březno, ČR
Adam Čičovský (9), Jakub Grivalský (9), Petr Havlíček (9), Markéta Kyralová (9)
14
181 Základní škola, Náměstí T.G.Masaryka 1260, Frýdlant nad Ostravicí, B, ČR
Eliška Horáková (9), Matěj Myslikovjan (8), Roman Velička (8), Eliška Vokalová (9)
14
182 Gymnázium a SOŠ pedagogická, Masarykova 248, Čáslav, ČR
Matěj Holoubek (8), Martin Kubeš (8), Richard Weber (8), David Svoboda (8)
14
183 Základní škola, E. Krásnohorské 3084, Ústí nad Labem, A, ČR
Tomáš Kadlec (8), Martin Morvay (8), Jan Stýblo (8), Tadeáš Trbola (8)
14
184 ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů, Buzulucká 392, Teplice, A, ČR
Jakub Jindra (9), Michala Moučková (9), Agáta Timofejevová (9), Viktorie Vágnerová (9)
14
185 Základní škola, Kpt. Jaroše 130, Proboštov, ČR
Vladimír Jahodář (9), Jakub Markov (8), Michaela Nejedlá (9), Alex Tomeš (9)
14
186 Základní škola a Mateřská škola, Školní 530, Píšť, B, ČR
Tomáš Habura (8), David Konečný (8), Lucie Pavlorková (8), Karolína Žídková (8)
14
187 Gymnázium Fr. M. Pelcla, Hrdinů odboje 36, Rychnov nad Kněžnou, B, ČR
Laura Karpišová (9), Zuzana Černíková (7), Barbora Frejvaldová (7), Ludmila Kultová (7)
14
188 Gymnázium T. G. Masaryka, Studentská 640, Litvínov, ČR
Ondřej Bursík (7), Petr Fryček (8), Julie Jarolímová (9), Barbora Kilbová (8)
14
189 Gymnázium Jana Opletala, Opletalova 189, Litovel, C, ČR
Lucie Kráčmarová (9), Filip Drešr (9), Tereza Hrachovcová (9), Veronika Obratilová (9)
14
190 Gymnázium, Komenského 2, Havířov - Město, A, ČR
Marcela Floriánová (8), Tobiáš Jícha (8), Kateřina Palowská (8), Michal Mrázek (8)
14
191 Gymnázium, Komenského 89, Písek, A, ČR
Markéta Bečvářová (9), Karolína Šprunglová (9), Kateřina Mrázová (9), Jiří Holub (9)
14
192 Gymnázium, Mírová 1442, Karviná - Nové Město, A, ČR
Tomasz Kokotek (7), Kristýna Sichová (7), Anna Kotíková (7), Lukáš Horký (7)
14
193 Základní škola, Nádražní 134, Dolní Benešov, A, ČR
Adam Faika (9), Jiří Hlubek (9), Felicitas Kozlová (9), Jiří Vilášek (9)
14
194 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Stavbařů 5, Ústí nad Labem, B, ČR
Michaela Galovičová (9), Evženie Larionová (9), Radek Pavelka (9), Veronika Šeflová (9)
14
195 Gymnázium a SOŠZE Vyškov, Komenského 16/5, Vyškov, B, ČR
Karel Josef Čáp (9), Tomáš Formánek (9), Jaroslava Karásková (9), Jan Košťál (9)
13
196 Základní škola, Nad Vodovodem 81, Praha 10 - Malešice, C, ČR
Antonín Dittrich (7), Aneta Hendrychová (7), Emma Hlostová (7), Daniel Krofta (7)
13
197 Základní škola J. K. Tyla a MŠ, Tylova 2391, Písek, A, ČR
Jaroslav Cuřín (8), Jan Havle (8), Klára Malafová (8), Hoang Huy Nguen (8)
13
198 Základní škola, Matiční 5, Ostrava, B, ČR
Adam Dankovič (9), Kevin Wrobel (9), Alex Šaitar (9), Thao Thanh Phamová (9)
13
199 Základní škola, Dlouhá 113, Dubá, ČR
David Mareš (9), Viktorie Špoulová (9), Tomáš Pabiška (8), Jan Žalovič (8)
13
200 Základní škola, E. Krásnohorské 3084, Ústí nad Labem, B, ČR
Barbora Slavíčková (8), Josef Štejfa (9), Matouš Terč (9), Marek Tremel (8)
13
201 Gymnázium, Tomkova 45, Olomouc - Hejčín, B, ČR
Helena Talafousová (9), Petr Hloušek (9), Ondřej Knichal (9), Cyril Zdražil (9)
13
202 Základní škola, Valašská Polanka 301, Valašská Polanka, A, ČR
Adam Baroš (9), Jakub Dorňák (9), Jan Hyžák (9), Rostislav Jeřábek (9)
13
203 Základní škola, Chomutovská 1683, Kadaň, B, ČR
Pavel Špelda (9), Thomas Kuroiwa (9), David Svoboda (9), Marek Černý (8)
13
204 Základní škola, Nádražní 134, Dolní Benešov, B, ČR
Zuzana Harazimová (9), Barbora Herichová (9), Karolína Šemberová (9), Veronika Vavřínková (9)
13
205 Základní škola, Školní 1479, Kadaň, ČR
Anh Do Viet (9), Matyáš Dolenský (9), Petr Mareš (9), Vojtěch Novák (9)
13
206 Gymnázium, Svitavská 310, Moravská Třebová, B, ČR
Matěj Burda (8), Martina Koudelková (8), Barbora Růžičková (8), Veronika Růžičková (8)
13
207 Gymnázium a Průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, p.o., Křižíkova 1258, Frenštát pod Radhoštěm, B, ČR
Ondřej Bambuch (7), Martina Hanusová (7), Adéla Petrová (7), Denisa Valová (7)
13
208 ZŠ a MŠ Františka Palackého, Hodslavice 300, Hodslavice, B, ČR
Zuzana Mičulková (7), Dalibor Blabla (7), Ondřej Hrdina (8), Martin Mičulka (9)
13
209 Základní škola Jakuba Jana Ryby, Komenského 543, Rožmitál pod Třemšínem, ČR
Karolína Podlenová (9), Adam Holeček (8), Klára Bernášková (8), Magdaléna Černovská (8)
13
210 Základní škola, Rokycanova 258, Sokolov, B, ČR
Vendula Brožová (9), Jaroslav Ryvola (9), Tomáš Vokoun (9), Magdaléna Wágnerová (9)
13
211 Základní škola, Sokolská 296, Třeboň, B, ČR
Matěj Vohák (9), Ondřej Pešek (9), Jan Hocke (9), David Havránek (9)
12
212 Masarykovo gymnázium, SZŠ a VOŠZ, Tyršova 1069, Vsetín, A, ČR
Tobiáš Chvátal (7), Jan Hurta (7), Vladimír Kincl (7), Štěpán Řezníček (7)
12
213 Matiční gymnázium, Dr. Šmerala 25, Ostrava, A, ČR
Johanka Fabiánová (9), Eliška Látalová (9), Eliška Pracuchová (9), Tereza Rozacká (9)
12
214 ZŠ s p.j.v. a MŠ s p.j.v., Havlíčkova 13, Český Těšín, A, ČR
Terezie Cieślar (9), Ewa Paździora (9), Alicja Suchanková (9), Zuzana Žwaková (9)
12
215 Základní škola a Mateřská škola, Sportovní 258, Mořkov, A, ČR
Ondřej Volek (7), Vilém Cabák (7), Marek Pastva (7), Tobiáš Geryk (7)
12
216 Základní škola, Tyršova 1255, Kuřim, B, ČR
Marie Dvořáčková (9), Michaela Kyznarová (9), Vojtěch Pavlík (9), Jakub Vacula (9)
12
217 Mensa gymnázium, o. p. s., Španielova 1111, Praha 6 - Řepy, B, ČR
Ema Daňková (9), Šimon Jarský (9), Marie Kličková (9), Jan Tydlitát (9)
12
218 Základní škola a Mateřská škola, Slezská 316, Slavkov, ČR
Štěpán Rychlý (8), Karolína Kunzová (9), Jiří Rypl (8), Alžběta Skřontová (9)
12
219 Základní škola a mateřská škola, Bohdalice 1, Bohdalice, A, ČR
Tina Bébarová (7), Adam Řehořek (8), Petr Liberda (9), Vojtěch Skalka (6)
12
220 Gymnázium, Svitavská 310, Moravská Třebová, A, ČR
Tobiáš Leier (9), Šárka Abrahamová (9), Jan Medřík (9), Matouš Havelka (9)
12
221 Základní škola a Mateřská škola, Kozlovice 186, Kozlovice, A, ČR
Roman Nečas (8), Barbora Raganová (8), Veronika Toflová (8), Tomáš Ulčák (8)
12
222 Masarykovo gymnázium, Jičínská 528, Příbor, B, ČR
Magdaléna Havranová (8), Petra Schindlerová (8), Kristýna Sosíková (8), Viktorie Slezáková (8)
12
223 Gymnázium Josefa Jungmanna, Svojsíkova 1, Litoměřice, B, ČR
Marius Havel (9), Vanda Sovová (7), Tomáš Svoboda (7), Otakar Szafner (9)
12
224 Základní škola, Sirotkova 36, Brno, B, ČR
Rafael Garaj (8), Kryštof Hanzal (8), Jan Martykán (8), Matěj Pospíšil (8)
12
225 Základní škola a mateřská škola, Morávka 178, Pražmo, ČR
Adéla Furdzová (9), Vojtěch Berger (8), Jiří Mičánek (8), Adam Mohyla (8)
12
226 Základní škola, Rokycanova 258, Sokolov, A, ČR
Martin Červenka (8), Sára Kašíková (8), Matyáš Michl (8), Pavel Vavruška (8)
12
227 Základní škola, Kostelní náměstí 21, Moravská Třebová, ČR
Vojtěch Bádal (9), Aneta Boháčková (9), Jan Kalina (8), Anna Kučerová (9)
12
228 Základní škola, U Nových lázní 1102, Teplice, ČR
Tomáš Frontz (8), Karel Matoušek (8), David Šeketa (9), Oliver Suchánek (8)
11
229 Gymnázium, Komenského 10, Rumburk, A, ČR
Veronika Kozlerová (8), Lukáš Matoušek (9), Jan Purnoch (9), Justýna Zajícová (8)
11
230 Základní škola T.G.Masaryka, Komenského náměstí 61/6, Třebíč, A, ČR
Adam Bulíček (8), Tadeáš Hrnčíř (8), Martin Kratochvíl (8), Adéla Neumannová (8)
11
231 Gymnázium, Chvalšinská 112, Český Krumlov, A, ČR
Matěj Sobotka (8), Tereza Rolníková (9), Šárka Šindelířová (9), Jana Zikmundová (9)
11
232 Základní škola, Velký Ořechov 124, Velký Ořechov, ČR
Nikola Čagánková (7), Ondřej Holčík (9), Markéta Mastešová (9), Eliška Slováková (8)
11
233 Podkrušnohor. gymnázium , příspěvková organ., Čs. armády 1530, Most, C, ČR
Dominiíka Kolmanová (9), Lucie Martinovská (9), Karolína Procházková (9), Denisa Pundová (9)
11
234 Základní škola, Sokolská 296, Třeboň, A, ČR
Alex Pascheta (8), Martin Polák (8), Jakub Školka (8), Metoděj Seichert (8)
11
235 Základní škola, Tř. 1. máje 357, Hranice, ČR
Alena Babušíková (9), Daniel Šrom (9), Vítek Řepa (8), Ladislav Procházka (8)
11
236 Základní škola, Tyršova 1255, Kuřim, A, ČR
Adam Uher (9), Matěj Machač (9), Jan Martinek (9), Jakub Winkler (9)
11
237 Základní škola, Fabian 1215, Velké Bílovice, B, ČR
Zuzana Kadrnková (9), Tomáš Opluštil (9), Petr Svoboda (8), Barbora Zapletalová (9)
11
238 Gymnázium, Na Sadech 308, Třeboň, A, ČR
Radek Frühauf (8), Jan Kubín (8), Soňa Trembulaková (8), Kristýna Vránová (8)
11
239 Základní škola a Mateřská škola, Skalice u České Lípy 264, Skalice u České Lípy, A, ČR
Barbora Trnková (8), Karolína Nováková (8), Lucie Smrčková (8), Veronika Švadlenková (8)
11
240 Základní škola a Mateřská škola, Školní 419, Těrlicko - Horní Těrlicko, ČR
Bronislav Kotula (9), Hana Válková (8), Jiří Wanecki (9)
11
241 Základní škola Rudolfa Koblice, Pionýrů 1102, Kadaň, ČR
Kateřina Jindráková (9), Vojtěch Jiráček (9), Vojtěch Pešout (9), Dominik Mach (9)
11
242 Základní škola, Partyzánská 1053, Česká Lípa, ČR
Pavla Lišková (8), Natálie Váchová (9), Minh Duc Nguyen (9), Natálie Veselá (9)
11
243 Gymnázium a SOŠZE Vyškov, Komenského 16/5, Vyškov, A, ČR
Tomáš Tenk (7), Ondřej Mikulášek (7), Robert Kudlička (8), Martin Kužílek (8)
11
244 Základní škola, náměstí Míru 128, Nový Bor, A, ČR
Štěpán Bárta (9), Matěj Bret (9), Tereza Kovářová (8), Filip Bartoš (8)
11
245 Základní škola a mateřská škola, Nýdek 293, Nýdek, B, ČR
Kateřina Fizková (9), Adam Hojdysz (9), Veronika Nezbedová (9)
10
246 Základní škola a gymnázium, Komenského 754, Vítkov, ČR
Ondřej Roháč (8), Jaroslav Lhotský (8), Radek Paršo (9), Kryštof Wojnarowský (9)
10
247 Základní škola, Lhotská 500, Ostrožská Nová Ves, ČR
Kryštof Čech (8), Michal Denkocy (8), Elen Hendrychová (8), Patrik Lučný (8)
10
248 Gymnázium, Zlatá stezka 137, Prachatice, B, ČR
Adam Bžoch (7), Kristýna Havrdová (7), Radim Novák (7)
10
249 15. základní škola, Terezie Brzkové 33-35, Plzeň, B, ČR
Veronika Běhounková (9), Jakub Kokoška (9), Štěpánka Plosová (9), Kamila Kinštová (9)
10
250 Základní škola a Mateřská škola, Jižní 1903, Česká Lípa, ČR
Dominika Koppová (9), Jakub Kroupa (9), Jitka Stejskalová (8), Josef Šácha (9)
10
251 Gymnázium a střední odborná škola Chodov, Komenského 273, Chodov, B, ČR
Matěj Brož (8), Jan Hencl (8), Markéta Macánová (8), Barbora Rambousková (8)
10
252 Základní škola, Pionýrů 400, Frýdek-Místek, A, ČR
Marek Dobiáš (9), Adéla Kolková (8), Jan Polehla (9)
10
253 Základní škola, Komenského 14, Kravaře, ČR
Klára Rzehulková (9), David Hahn (9), Šimon Lukašák (9), Petr Oczka (9)
10
254 Podkrušnohor. gymnázium , příspěvková organ., Čs. armády 1530, Most, A, ČR
Pavel Elexa (8), Vojtěch Hošek (8), Vojtěch Musil (8), Michal Seidl (8)
10
255 Základní škola a Mateřská škola, Libouchec 157, Libouchec, C, ČR
Štěpánka Králová (9), Anna Krupičková (8), Lea Pilnajová (8), Kateřina Tafi (9)
9
256 Základní škola, Za Nádražím 222, Český Krumlov, A, ČR
Pavel Čevora (8), David Antoni (8), Šimon Petr Hladík (8), Karolína Haršová (8)
9
257 Základní škola, Valašská Polanka 301, Valašská Polanka, B, ČR
Matěj Kovář (8), Lukáš Matocha (8), Lukáš Žák (8), Dominik Zeťák (8)
9
258 Základní škola, Dobrá 860, Dobrá, A, ČR
Eliška Stracková (8), Eliška Amélie Králíková (8), Tomáš Svoboda (8), Jan Blahuta (8)
9
259 Základní škola a Mateřská škola, Moskevská 723, Vejprty, ČR
Jan Havlíček (9), Petr Hanzlík (7), Michal Hlavatý (7), Petr Vodochodský (7)
9
260 Gymnázium, Sady pionýrů 600, Lovosice, B, ČR
Tereza Chmelíková (9), Jan Holub (9), Tereza Průšová (9), Eliška Šulerová (9)
8
261 Základní škola, Fabian 1215, Velké Bílovice, A, ČR
Martin Kachyňa (9), Tomáš Redek (9), Adam Sýkora (8), Sabina Vašíčková (9)
8
262 Základní škola a Mateřská škola, Školní 530, Píšť, A, ČR
Linda Zháňalová (8), Lucie Svobodová (8), Sára Kupcová (8), Barbora Barčová (8)
8
263 Základní škola, Chomutovská 1683, Kadaň, A, ČR
Michal Gut (9), Anthony Dufek (9), Eliška Pavlíková (9), Jan Tichý (9)
8
264 Základní škola a mateřská škola, Bohdalice 1, Bohdalice, B, ČR
Rostislav Broušek (7), Tomáš Kopřiva (8), Dominik Kozák (9), Tomáš Hanák (6)
8
265 ZŠ a MŠ Františka Palackého, Hodslavice 300, Hodslavice, A, ČR
Petra Janyšková (8), Vojtěch Martinek (7), Linda Sváčková (9), Josef Mičulka (7)
7
266 Základní škola J. K. Tyla a MŠ, Tylova 2391, Písek, B, ČR
Daniel Hejl (8), Patrik Izdenczy (9), Jakub Stinka (8), Jakub Včelička (8)
7
267 Základní škola, Matiční 5, Ostrava, A, ČR
Mikuláš Muller (9), Alexandra Gurská (9), Karel Rožaš (9), Adam Krajčovič (9)
7
268 Základní škola, 1. máje 1700, Frýdek-Místek, B, ČR
Martin Břenek (8), Tereza Palochová (8), Ema Polochová (8), Lukáš Šašma (8)
7
269 Základní škola a Mateřská škola, Libouchec 157, Libouchec, B, ČR
Karel Macho (9), Tomáš Plodík (9), Jan Tarnovský (9), Eliška Veselá (8)
7
270 Základní škola jazyků, Libušina 1032/31, Karlovy Vary, ČR
Jan Holubovský (8), Kateřina Caldrová (8), Eva Krondlová (8), Adéla Záhejská (8)
7
271 Základní škola, Křižíkova 1916, Sokolov, B, ČR
Jan Hlaváček (8), Dominika Kováčiková (9), Tereza Kročáková (9), Bára Holoubková (8)
7
272 Základní škola, Čeladná 551, Čeladná, B, ČR
Petr Kulovaný (7), Šimon Marek (7), Samuel Parma (7), Ondřej Švrček (7)
7
273 Základní škola a Mateřská škola, Sportovní 258, Mořkov, B, ČR
Šimon Jakubu (8), Klára Kramolišová (8), Klára Machová (8), Marek Černoch (8)
7
274 Základní škola, Čeladná 551, Čeladná, A, ČR
Lukáš Charbulák (8), Lucie Hanková (8), Kamila Dohnalová (7), Mikuláš Štefek (8)
7
275 15. základní škola, Terezie Brzkové 33-35, Plzeň, A, ČR
Magdaléna Rejšková (9), Tereza Zemenová (9), Eliška Peterová (9), Barbora Krejčová (9)
6
276 Základní škola, Školní 519, Klášterec nad Ohří, B, ČR
Rudolf Čechura (9), Adéla Gerstnerová (9), Aneta Zmrhalová (9), Jiří Král (9)
6
277 Základní škola, Nad Vodovodem 81, Praha 10 - Malešice, A, ČR
Tomáš Jodas (7), Adam Maršál (7), Adéla Kaucká (9), Jan Řehák (7)
6
278 Základní škola a Mateřská škola, Libouchec 157, Libouchec, D, ČR
Josef Čížek (7), Sandra Haganová (8), Natálie Jedličková (7), Adam Pour (9)
5
279 Základní škola a mateřská škola, Nýdek 293, Nýdek, A, ČR
Tereza Cieslarová (8), Donna Hojdyszová (8), Jana Stryczková (8), Gabriela Pietroszová (8)
5
280 Základní škola a Mateřská škola, Skalice u České Lípy 264, Skalice u České Lípy, B, ČR
Michaela Schindlerová (9), Jakub Vavřinčik (9), Blanka Mullerová (9), Michaela Rukavičková (9)
4
281 Základní škola, Poštovní 1743/19, Karlovy Vary, ČR
Bonifác Theodor Holubec (9), Ondřej Bílý (9), Eliška Ramsová (9), Marino Klouček (9)
4
282 Základní škola, Komenského 393, Kryry, B, ČR
Martin Sochor (7), Roman Lvonský (7), Jan Jiří Pekárek (8), Lukáš Turek (8)
4
283 Základní škola, Školní 519, Klášterec nad Ohří, A, ČR
Daniel Barták (8), Martin Frňka (8), Mateusz Kowalczyk (8), Kryštof Podaný (8)
4
284 Základní škola a mateřská škola, Nýdek 293, Nýdek, C, ČR
Daniel Emilian Branc (8), Daniel Matýsek (8), Zdeněk Wantulok (8), Tomáš Hudzieczek (8)
4
285 Základní škola, Křižíkova 1916, Sokolov, A, ČR
Patrik Dovhaňuk (9), Zuzana Maternová (9), Jonáš Němeček (9), Michal Zajíček (9)
3
286 Základní škola a Mateřská škola, Kozlovice 186, Kozlovice, C, ČR
Anežka Lepíková (7), Vendula Pěkníková (7), Nikol Škrobalová (7), Veronika Špačková (7)
3
287 Základní škola, Komenského 393, Kryry, A, ČR
Matěj Krajc (8), Sandra Simrová (8), Aleš Reininger (8), Daniel Vlk (7)
3