Výsledky Náboja 2017
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2017, , Česká republika, Brno


ŠkolaBody
1 Gymnázium, Palackého náměstí 1, Boskovice, B, ČR
Tomáš Zatloukal (9), Eliška Tajovská (9), Antonín Frajt (9), Filip Horák (9)
26
2 Klasické a španělské gymnázium, Vejrostova 2, Brno - Bystrc, A, ČR
Petr Bareš (9), Klára Barnatová (9), David Juda (9), Aneta Horáková (9)
25
3 Gymnázium, Vídeňská 47, Brno, A, ČR
Tomáš Daniel (9), Nikolas Ospalý (9), Matyáš Oujezdský (9), Jakub Urbánek (9)
24
4 Purkyňovo gymnázium, Masarykova 379, Strážnice, ČR
Martin Bezděk (8), Josef Janeček (9), Michal Jaroš (9), Aneta Solaříková (9)
22
5 Gymnázium, Na Hrádku 20, Tišnov, B, ČR
Ondřej Vitula (9), Tomáš Kříž (9), Martin Novotný (9), Vojtěch Vařecha (9)
22
6 Základní škola, Sirotkova 36, Brno, A, ČR
Vojtěch Nevrlý (8), Marek Přibyl (8), Arnošt Rubáš (8), Tadeáš Večeřák (8)
21
7 Klasické a španělské gymnázium, Vejrostova 2, Brno - Bystrc, B, ČR
Michal Denk (9), Eliška Šrámková (9), Jindra Zobač (9), Klára Halousková (9)
21
8 Gymnázium, Vídeňská 47, Brno, B, ČR
Václav Běhávka (8), Vít Kološ (8), Denis Pajkanovič (8), Jiří Příkryl (8)
18
9 Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno, Lerchova 63, Brno, ČR
Vojtěch Brauner (9), Emma Kasanová (9), Anežka Ester Munzarová (9), Jindřich Krusberský (9)
18
10 Gymnázium, Palackého náměstí 1, Boskovice, A, ČR
Tomáš Bělehrádek (9), Alžběta Lepková (9), Martin Vašíček (9), Adéla Ženatová (9)
17
11 Gymnázium, Na Hrádku 20, Tišnov, A, ČR
Anna Drlíková (8), Kateřina Doležalová (8), Vincenc Skoumal (8), Simona Tauberová (8)
17
12 Gymnázium, třída Kapitána Jaroše 14, Brno, ČR
Richard Materna (7), Petr Glozar (7), Vilém Faja (7), Michal Dvořáček (7)
15
13 Gymnázium a SOŠZE Vyškov, Komenského 16/5, Vyškov, B, ČR
Karel Josef Čáp (9), Tomáš Formánek (9), Jaroslava Karásková (9), Jan Košťál (9)
13
14 Gymnázium, Svitavská 310, Moravská Třebová, B, ČR
Matěj Burda (8), Martina Koudelková (8), Barbora Růžičková (8), Veronika Růžičková (8)
13
15 Základní škola, Tyršova 1255, Kuřim, B, ČR
Marie Dvořáčková (9), Michaela Kyznarová (9), Vojtěch Pavlík (9), Jakub Vacula (9)
12
16 Základní škola a mateřská škola, Bohdalice 1, Bohdalice, A, ČR
Tina Bébarová (7), Adam Řehořek (8), Petr Liberda (9), Vojtěch Skalka (6)
12
17 Gymnázium, Svitavská 310, Moravská Třebová, A, ČR
Tobiáš Leier (9), Šárka Abrahamová (9), Jan Medřík (9), Matouš Havelka (9)
12
18 Základní škola, Sirotkova 36, Brno, B, ČR
Rafael Garaj (8), Kryštof Hanzal (8), Jan Martykán (8), Matěj Pospíšil (8)
12
19 Základní škola, Kostelní náměstí 21, Moravská Třebová, ČR
Vojtěch Bádal (9), Aneta Boháčková (9), Jan Kalina (8), Anna Kučerová (9)
12
20 Základní škola, Tyršova 1255, Kuřim, A, ČR
Adam Uher (9), Matěj Machač (9), Jan Martinek (9), Jakub Winkler (9)
11
21 Základní škola, Fabian 1215, Velké Bílovice, B, ČR
Zuzana Kadrnková (9), Tomáš Opluštil (9), Petr Svoboda (8), Barbora Zapletalová (9)
11
22 Gymnázium a SOŠZE Vyškov, Komenského 16/5, Vyškov, A, ČR
Tomáš Tenk (7), Ondřej Mikulášek (7), Robert Kudlička (8), Martin Kužílek (8)
11
23 Základní škola, Fabian 1215, Velké Bílovice, A, ČR
Martin Kachyňa (9), Tomáš Redek (9), Adam Sýkora (8), Sabina Vašíčková (9)
8
24 Základní škola a mateřská škola, Bohdalice 1, Bohdalice, B, ČR
Rostislav Broušek (7), Tomáš Kopřiva (8), Dominik Kozák (9), Tomáš Hanák (6)
8