Výsledky Náboja 2017
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2017, , Česká republika, Ústí nad Labem


ŠkolaBody
1 Gymnázium, Jateční 22, Ústí nad Labem, A, ČR
Šimon Bláha (8), Vojtěch Brož (8), Matěj Gajdoš (9), Jan Josef Němec (9)
28
2 Podkrušnohor. gymnázium , příspěvková organ., Čs. armády 1530, Most, B, ČR
Filip Müller (9), Tomáš Pěnkava (9), Martin Straka (9), Daniel Vostrý (9)
24
3 Gymnázium, Sady pionýrů 600, Lovosice, A, ČR
Michal Drašnar (9), Jan Drašnar (9), Tomáš Jurášek (9), Matěj Ryšavý (7)
23
4 Gymnázium, Čs. dobrovolců 11, Teplice, A, ČR
Gabriela Bělová (9), Karolína Foltýnová (9), Filip Kondr (9), Alena Tykvová (9)
23
5 Gymnázium, Studentská 1075, Žatec, A, ČR
Barbora Belanová (9), Tomáš Hrdina (9), Magdalena Kuffová (9), Matěj Sulík (9)
23
6 ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů, Buzulucká 392, Teplice, C, ČR
Zuzana Beranová (9), Anna Bradáčová (9), Anna Trahorschová (9), Vojtěch Veselý (9)
21
7 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Stavbařů 5, Ústí nad Labem, A, ČR
Karolína Křížová (8), Zuzana Kutheilová (8), Jan Toman (8), Štěpán Vostřel (8)
20
8 Gymnázium, Jateční 22, Ústí nad Labem, B, ČR
Veronika Heide (9), Petr Kohout (8), Samuel Kubec (9), Michal Pittner (8)
19
9 Gymnázium, Čs. dobrovolců 11, Teplice, B, ČR
Olga Lemkó (9), Prokop Parůžek (9), Jasmína Salahová (9), Matěj Sloup (9)
18
10 Základní škola a Mateřská škola, Školní 1544, Děčín VI - Želenice, ČR
Jan Vilímek (8), Jiří Černý (8), Klára Sedláčková (9), Ondřej Šoura (9)
18
11 Základní škola a Mateřská škola, Libouchec 157, Libouchec, A, ČR
Vojta Košek (9), Adam Plodík (9), Kateřina Pokorná (8), Standa Rychlý (9)
18
12 Gymnázium, Studentská 1075, Žatec, B, ČR
Adéla Bartošková (9), Filip Geissel (9), Matěj Hrádek (9), Karolína Nováková (9)
18
13 ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů, Buzulucká 392, Teplice, B, ČR
Pavel Králik (9), Pavel Krupka (9), Petr Linhart (9), Daniel Švehla (9)
16
14 Gymnázium Josefa Jungmanna, Svojsíkova 1, Litoměřice, A, ČR
Andrej Dunda (7), Alexandr Gaydukov (8), Tobiáš Sedláček (8), Klára Urbánková (7)
16
15 Základní škola, Okružní 1235, Most, ČR
Mariana Krausová (8), Terezie Kubíková (9), Michaela Popovičová (9), Matyáš Vaníček (9)
14
16 Základní škola, Školní 87, Velké Březno, ČR
Adam Čičovský (9), Jakub Grivalský (9), Petr Havlíček (9), Markéta Kyralová (9)
14
17 Základní škola, E. Krásnohorské 3084, Ústí nad Labem, A, ČR
Tomáš Kadlec (8), Martin Morvay (8), Jan Stýblo (8), Tadeáš Trbola (8)
14
18 ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů, Buzulucká 392, Teplice, A, ČR
Jakub Jindra (9), Michala Moučková (9), Agáta Timofejevová (9), Viktorie Vágnerová (9)
14
19 Základní škola, Kpt. Jaroše 130, Proboštov, ČR
Vladimír Jahodář (9), Jakub Markov (8), Michaela Nejedlá (9), Alex Tomeš (9)
14
20 Gymnázium T. G. Masaryka, Studentská 640, Litvínov, ČR
Ondřej Bursík (7), Petr Fryček (8), Julie Jarolímová (9), Barbora Kilbová (8)
14
21 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Stavbařů 5, Ústí nad Labem, B, ČR
Michaela Galovičová (9), Evženie Larionová (9), Radek Pavelka (9), Veronika Šeflová (9)
14
22 Základní škola, E. Krásnohorské 3084, Ústí nad Labem, B, ČR
Barbora Slavíčková (8), Josef Štejfa (9), Matouš Terč (9), Marek Tremel (8)
13
23 Gymnázium Josefa Jungmanna, Svojsíkova 1, Litoměřice, B, ČR
Marius Havel (9), Vanda Sovová (7), Tomáš Svoboda (7), Otakar Szafner (9)
12
24 Základní škola, U Nových lázní 1102, Teplice, ČR
Tomáš Frontz (8), Karel Matoušek (8), David Šeketa (9), Oliver Suchánek (8)
11
25 Podkrušnohor. gymnázium , příspěvková organ., Čs. armády 1530, Most, C, ČR
Dominiíka Kolmanová (9), Lucie Martinovská (9), Karolína Procházková (9), Denisa Pundová (9)
11
26 Podkrušnohor. gymnázium , příspěvková organ., Čs. armády 1530, Most, A, ČR
Pavel Elexa (8), Vojtěch Hošek (8), Vojtěch Musil (8), Michal Seidl (8)
10
27 Základní škola a Mateřská škola, Libouchec 157, Libouchec, C, ČR
Štěpánka Králová (9), Anna Krupičková (8), Lea Pilnajová (8), Kateřina Tafi (9)
9
28 Gymnázium, Sady pionýrů 600, Lovosice, B, ČR
Tereza Chmelíková (9), Jan Holub (9), Tereza Průšová (9), Eliška Šulerová (9)
8
29 Základní škola a Mateřská škola, Libouchec 157, Libouchec, B, ČR
Karel Macho (9), Tomáš Plodík (9), Jan Tarnovský (9), Eliška Veselá (8)
7
30 Základní škola a Mateřská škola, Libouchec 157, Libouchec, D, ČR
Josef Čížek (7), Sandra Haganová (8), Natálie Jedličková (7), Adam Pour (9)
5