Výsledky Náboja 2017
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2017, , Slovensko, Michalovce


ŠkolaBody
1 Základná škola, Štefánikova 31, Humenné, A, SR
Samuel Čurma (8), Michal Židzik (8), Martin Mandzák (9), Samuel Koribanič (9)
22
2 Základná škola POH, Síd.P.O.Hviezdoslava 43, Veľké Kapušany, SR
Tomáš Becza (9), Paulína Siváková (9), Adam Mudi (9), Nikoleta Pappová (8)
21
3 Gymnázium, Kpt. Nálepku 6, Sobrance, A, SR
Daniela Vasiľová (9), Alekszander Petruny (9), Samuel Kovaľ (9), Daniel Jenčo (9)
16
4 Základná škola, Komenského 6, Sobrance, SR
Matúš Gríb (8), Pavol Koroľ (9), Adam Koroľ (6), Lukáš Tokár (9)
16
5 Základná škola, Kpt. Nálepku 16, Michalovce, SR
Lenka Egriová (9), Pavol Klacik (9), Miroslava Maťašová (9), Michal Tkáčik (9)
15
6 Základná škola, Štefánikova 31, Humenné, B, SR
Timotej Jakubov (8), Peter Gavrecký (8), Richard Gerboc (8), Peter Rudišin (8)
15
7 Gymnázium, Komenského 32, Trebišov, SR
Jakub Janok (9), Alexander Muchin (9), Marína Ružinská (9), Simona Zatková (9)
15
8 Základná škola, Mierová 1, Strážske, SR
Adam Haluška (9), Vladimír Jančár (8), Lukáš Štefančík (9), Alexandra Turčíková (9)
14
9 Gymnázium, Kpt. Nálepku 6, Sobrance, B, SR
René Karatník (8), Pavol Michálek (8), Vilma Oklamčáková (8), Ladislav Maxim (8)
14
9 Základná škola, T. J. Moussona 4, Michalovce, SR
Filip Hamadej (8), Richard Macko (9), Nina Semjanová (9), Tamara Timočková (9)
14
11 Základná škola, Moskovská 1, Michalovce, SR
Filip Cicák (9), Dominik Fenin (9), Pavol Kováč (9), Michal Rajňačok (9)
13
12 Základná škola, Jána Švermu 6, Michalovce, A, SR
Matúš Novák (9), Edita Dolobáčová (9), Diana Čačková (8), Peter Frena (8)
12
13 Cirkevná základná škola, Volgogradská 2, Michalovce, SR
Gregor Bugri (8), Daniel Dzurjo (9), Jakub Pajonk (8), Matej Senaj (9)
12
14 Základná škola, Jána Švermu 6, Michalovce, B, SR
Tomáš Mihálik (8), Branislav Mindžák (8), Ondrej Belej (9), Vladimír Borek (9)
12
15 Základná škola, Budkovce 355, Budkovce, SR
Ema Bajužíková (8), Ján Tačár (9), Filip Kmec (9), Pavol Vaľo (8)
11