Výsledky Náboja 2017
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2017, , Slovensko, Nitra


ŠkolaBody
1 Gymnázium, Párovská 1, Nitra, C, SR
Nina Ábelová (9), Tuan Nguyen Minh (9), Ivan Jindra (9), Marijan Crnkovič (9)
28
2 Gymnázium, Párovská 1, Nitra, B, SR
Lenka Bezáková (8), Matej Bystrický (8), Eunika Bebjaková (8), Andrea Gábrišová (8)
23
3 Gymnázium, Párovská 1, Nitra, A, SR
Filip Horváth (8), Jakub Konc (8), Adam Lopúch (8), Matúš Tóth (8)
22
4 Gymnázium, Párovská 1, Nitra, D, SR
Patrik Jašo (9), Sára Korčeková (9), Adriana Mačeková (9), Tomáš Války (9)
21
5 Základná škola, Benkova 34, Nitra, A, SR
Michal Hyben (9), Šimon Kochan (9), Samuel Slezák (9), Martin Burian (8)
19
6 ZŠ sv. Marka, Petzwalova 1, Nitra, SR
Samuel Martinka (8), Janka Dúbravská (8), Martin Tulec (9), Viliam Záborský (8)
18
7 Základná škola, Na Hôrke 30, Nitra, SR
Marek Sádovský (9), Michael Kalaba (8), Michaela Maťová (8), Petra Šichulová (8)
16
8 Základná škola, Zbehy 661, Zbehy, SR
Kristína Kováčová (9), Vladimír Kupec (9), Juraj Mikuš (9), Kristína Sollárová (7)
16
9 Gymnázium Nitra, Golianova 68, Nitra, A, SR
Andrej Čerňanský (8), Nikola Horniaková (8), Soňa Palumbínyová (8), Alžbeta Žiarovská (8)
14
10 Základná škola, Benkova 34, Nitra, C, SR
Martin Lakatoš (8), Adam Pastierik (9), Emanuel Kukučka (8), Maximilián Želonka (9)
13
11 SKŠ-ZŠ sv. Svorada a B., Farská 43, Nitra, A, SR
Daniel Bíroš (9), Adam Križan (9), Filip Križan (9), Martina Vašinová (9)
13
12 SŠ katol-Gymnázium sv. CaM, Farská ul. 19, Nitra, A, SR
Žofia Farkašová (8), Ján Gajdoš (8), Matej Pavlík (9), Magdaléna Pogáňová (9)
13
13 SŠ katol-Gymnázium sv. CaM, Farská ul. 19, Nitra, B, SR
Viktória Antalová (9), Zuzana Hroššova (9), Nikola Rafajdusová (9), Martina Šurínová (9)
13
14 Základná škola s MŠ, Nové Sady 176, Nové Sady, SR
Oliver Hoffej (9), Matúš Révay (9), Daniela Benďáková (7), Matej Cingel (6)
12
15 Piarist. gymnázium sv. J. Kalazan, Piaristická 6, Nitra, SR
Jozef Magula (8), Lukáš Horka (8), Vladimír Svoboda (9), Tereza Brázdilová (9)
12
16 Gymnázium Nitra, Golianova 68, Nitra, B, SR
Adam Tkáč (8), Oliver Grofčík (8), Chris Hrušovský (8), Anna Dukesová (8)
12
17 ZŠ sv. Vojtecha, Levická 903, Vráble, SR
Michal Repka (9), Katarína Repková (8), Martin Bako (8), Adam Buday (7)
12
18 SKŠ-ZŠ sv. Svorada a B., Farská 43, Nitra, B, SR
Juraj Bíro (9), Timotej Calek (9), Michal Hutira (9), Marek Štrpka (9)
12
19 Základná škola, Benkova 34, Nitra, B, SR
Matej Marták (9), Mário Martiš (9), Nina Spielmanová (9), Jakub Štang (9)
11
20 Gymnázium, Párovská 1, Nitra, F, SR
Martin Drlík (7), Ondrej Knižat (7), Samuel Koprda (7), Adam Mika (7)
11
21 Gymnázium Ľ. J. Šuleka Komárno, Pohraničná 10, Komárno, B, SR
František Kajan (7), Peter Hóka (7), Mikuláš Kiniorski (8), Bálint Janik (8)
9
22 Základná škola, J. Stampayho 928/76, Gbelce, SR
Sebastián Ciganyecz (9), Laura Nagyová (9), Rebeka Rigová (9), Zoé Clarissa Szép (9)
9
23 ZŠ kráľa Svätopluka, Dražovská 6, Nitra, A, SR
Johanka Janegová (7), Emma Kováčová (7), Karin Švecová (7), Natália Verešová (7)
7
24 Gymnázium, Párovská 1, Nitra, E, SR
Ema Gabriela Jantošková (7), Matúš Královič (7), Matej Rapavý (7), Šimon Tóth (7)
7
25 ZŠ kráľa Svätopluka, Dražovská 6, Nitra, B, SR
Matúš Kmeťo (8), Jakub Kollár (7), Andrej Lobodáš (8), Matúš Privalinec (8)
4
26 Gymnázium Ľ. J. Šuleka Komárno, Pohraničná 10, Komárno, A, SR
Judith Sylvia Dobai (7), Viktória Holderiková (7), Leoni Martonošiová (7), Emma Odorová (7)
4