Výsledky Náboja 2017
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2017, , Slovensko, Trenčín


ŠkolaBody
1 Základná škola, Dlhé Hony 1, Trenčín, B, SR
Nina Kohoutová (9), Michal Krulich (9), Tomáš Lendvay (9), Natália Přibylová (9)
27
2 Piaristické gymnázium Jozefa Braneckého, Palackého 4, Trenčín, B, SR
Jakub Aštary (9), Veronika Chovancová (8), Martin Dražkovec (9), Peter Dražkovec (9)
25
3 Piaristické gymnázium Jozefa Braneckého, Palackého 4, Trenčín, A, SR
Alicia Donate Klimešová (9), Sophia Halásová (9), Šimon Holúbek (9), Barbora Novosadová (9)
23
4 Gymnázium, Školská 2, Dubnica nad Váhom, A, SR
Peter Baláž (9), Martin Janco (9), Matej Turňa (9), Lukáš Žatko (9)
19
5 Základná škola, Dlhé Hony 1, Trenčín, A, SR
Laura Korsáková (8), Juraj Kozáčik (9), Veronika Vakošová (9), Matúš Zavřel (8)
18
6 Gymnázium Ľudovíta Štúra, 1. mája 170/2, Trenčín, A, SR
Marek Filo (8), Peter Margetinec (8), Erik Max Rau (8), Ema Lacková (8)
18
7 Základná škola s MŠ, Pod hájom 967, Dubnica nad Váhom, SR
Adam Babača (8), Matej Gašpar (8), Michal Štefanec (8), Michal Kyselica (9)
17
8 Gymnázium, Školská 2, Dubnica nad Váhom, B, SR
Martin Dilinský (9), Adam Kulina (9), Matiáš Letko (9), Pavol Rajec (9)
16
9 Základná škola, Hodžova 37, Trenčín, SR
Hana Lišková (9), Samuel Sedláček (9), Nataša Štefkovičová (9), Natália Brodová (9)
15
10 Základná škola s MŠ, Hlavná 804, Podolie, SR
Patrik Gúčik (9), Paulína Gúčiková (9), Filip Ščepko (8), Juraj Strýček (7)
14
11 Základná škola s MŠ, Motešice 77, Motešice, A, SR
Barbora Zuštinová (8), František Púčik (8), Katarína Richtárechová (8), Kristián Závodský (8)
14
12 Súkromná základná škola, Slov.národ.povstania 96/3, Nová Dubnica, A, SR
Martin Bačík (7), Oliver Blščák (9), Barbora Hanáková (9), Margaréta Vráblová (7)
14
13 Základná škola, Hurbanova 128/25, Stará Turá, SR
Ján Durec (9), Kristián Gregor (9), Adam Kulíšek (9)
13
14 Základ. škola A.Rudnaya, Považany 216, Považany, B, SR
Denis Bachar (9), Karolína Majerníková (7), Adam Malo (8), Adam Ozimák (8)
13
15 Základná škola s MŠ, Motešice 77, Motešice, B, SR
Patrik Laššo (9), Samuel Grundel (9), Peter Bližňák (9), Dominik Vranák (9)
13
16 Základná škola, Janka Palu 2, Nemšová, B, SR
Andrej Bútora (9), Matúš Spurný (9), Simon Bahno (8), Adam Koyš (8)
13
17 Gymnázium Ľudovíta Štúra, 1. mája 170/2, Trenčín, B, SR
Jakub Večeřa (6), Adam Havier (6), Tomáš Kudláč (6), Marína Anna Štefániková (6)
13
18 Spoj.šk.sv.J.Bosca-ZŠ, Trenčianska 66/28, Nová Dubnica, A, SR
Maroš Sliepka (9), Andrej Antala (9), Barkáč Ján (9), Čačková Denisa (9)
12
19 Základná škola, Janka Palu 2, Nemšová, A, SR
Matej Cibula (9), Ivana Kozáková (9), Natália Slabá (9), Jozef Ondrejička (9)
12
20 Spoj.šk.sv.J.Bosca-ZŠ, Trenčianska 66/28, Nová Dubnica, B, SR
Karolína Rajcová (9), Gabriela Fuleková (9), František Kula (9), Peter Cicoň (9)
12
21 Gymnázium Ľudovíta Štúra, 1. mája 170/2, Trenčín, SR
Karolína Kališová (7), Tiara Krajčiová (7), Alexandra Kudláčová (7), Simona Šimočková (7)
10
22 Súkromná základná škola, Slov.národ.povstania 96/3, Nová Dubnica, B, SR
Timotej Englman (9), Júlie James (9), Maxim Miško (9), Jana Šošovičková (7)
10
23 Základná škola, Novomeského 11, Trenčín, SR
Nikolas Blahušiak (9), Oliver Bobošík (9), Milan Hricko (8), Filip Uličný (8)
10
24 Súkromná základná škola FUTURUM, Na dolinách 27, Trenčín, SR
Tomáš Ambrozai (7), Natália Noémi Gódány (8), Klára Komorovská (7), Maximo Vicente (8)
9
25 Základ. škola A.Rudnaya, Považany 216, Považany, A, SR
Adam Čavojský (7), Laura Majerníková (8), Teodor Turkovič (9), Kristína Vatrtová (8)
8