Výsledky Náboja 2018
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2018, , medzinárodné


ŠkolaBody
1 Mensa gymnázium, o. p. s., Španielova 1111, Praha 6 - Řepy, ČR
Adam Celecký (8), Viacheslav Nikiforov (8), Benjamin Swart (9), Vojtěch Tvrdík (9)
42
2 Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava, B, SR
Martin Belluš (9), Viktor Imrišek (9), Ivo Novysedlák (9), Matej Repa (9)
42
3 Základná škola, Spojová 14, Banská Bystrica, B, SR
Laura Áčová (8), Diana Berková (8), Krištof Kašper (8), Šimon Mesiarik (8)
42
4 Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 45, Praha 5 - Smíchov, B, ČR
Michal Bernat (8), Tomáš Suchánek (9), Jiří Cihelka (8), Adam Hendrich (9)
41
5 Spojená škola Novohradská- ZŠ Košická, Košická, Bratislava-Ružinov, B, SR
Erik Tóth (9), Adam Gergely (8), Martin Štěpánek (9), Peter Rajský (9)
40
6 Gymnázium, Komenského 89, Písek, A, ČR
Stanislav Dědič (9), Tereza Mužíková (9), Radim Sobotka (9), Martin Větrovský (9)
39
7 Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica, A, SR
Martin Cigler (8), Samuel Kotrč (8), Tomáš Krompaský (8), Tomáš Zacharovský (9)
38
8 Gymnázium Třebíč, Masarykovo nám. 9, Třebíč, A, ČR
Filip Brada (9), Štěpán Burian (9), Adam Dobrovolný (9), Ondřej Holčák (9)
38
9 Gymnázium, Legionářů 402, Příbram VII, B, ČR
David Bálek (9), Jiří Hrubant (9), Jan Krejsa (9), Anežka Vojáčková (9)
38
10 Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1, Jihlava, B, ČR
Štěpán Taláček (9), Zdeněk Mareš (9), Matěj Ságl (9), Matěj Venhoda (9)
37
11 Gymnázium, Špitálská 2, Praha 9, ČR
Jiří Antoňů (9), Ema A. Bláhová (9), Kryštof Chajda (9), Lukáš Ludvík (9)
36
12 Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Ewarysta Estkowskiego Społecznego Towarzystwa Oświatowego, Czerwona 8, Łódź, PL
Michał Lipiec (VII), Antoni Stegliński (VIII), Tymoteusz Składanek (VIII), Julia Nowacka (VIII)
35
13 Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi, Narewska 11, Białystok, A, PL
Natalia Bielecka (VIII), Julia Goryś (VIII), Kacper Omieliańczyk (VIII), Stanisław Pańkowski (VIII)
34
14 Gymnázium Havlíčkův Brod, Štáflova 2063, Havlíčkův Brod, B, ČR
Zuzana Černá (9), Martin Kosprd (9), Jonáš Venc (9), Natália Zvancigerová (9)
33
15 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II, Marii Grzegorzewskiej 10, Warszawa, A, PL
Daniela Spurtacz (VIII), Jerzy Szempliński (VIII), Weronika Myśliwiec (VIII), Helena Boguta (VIII)
33
16 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 w Dębicy, Kraszewskiego 37, Dębica, B, PL
Maciej Mikołajczak (VIII), Daniel Durołek (VIII), Piotr Czuchra (VIII), Szymon Starostka (VIII)
32
17 Súkromné gymnázium pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním CENADA, Majerníkova 60, Bratislava, B, SR
Šimon Šeleng (9), Marko Šimoni (9), Jakub Šošovička (9), Peter Steltenpohl (9)
32
18 Szkoła Podstawowa nr 3, Bobrza 27, Wrocław, A, PL
Tomasz Gąciarz (VIII), Maja Omelaniuk (VIII), Jan Pezda (VIII), Andrzej Pijanowski (VIII)
32
19 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II, Marii Grzegorzewskiej 10, Warszawa, B, PL
Maciej Bulge (VIII), Emanuel Czernik (VIII), Bartłomiej Lech (VIII), Bartosz Łojek (VIII)
31
20 Gymnáz. V. B. Nedožerského, Matice slovenskej 16, Prievidza, SR
Filip Bakoš (9), Viera Glevitzká (9), Jakub Hudec (9), Adam Benjamín Plšek (9)
31
21 ZŠ a MŠ Červený vrch, Alžírská 26, Praha 6 - Vokovice, A, ČR
Pavel Mádle (9), Adam Remeš (9), Samuel Rosiar (9), Vojtěch Tesař (9)
31
22 PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň, B, ČR
David Bajer (9), Adam Vojtěch Bakule (9), Michal Janočko (9), Daniel Mitrofanov (9)
31
23 Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava, SR
Michal Cibulka (8), Alica Domanyová (8), Peter Kumančík (8), Filip Prutkay (8)
31
24 Gymnázium, Žitavská 2969, Česká Lípa, B, ČR
Martin Kaplánek (9), Jan Moravík (9), Tomáš Vomlela (9), Jan Zátka (9)
31
25 1. české gymnázium v Karlových Varech, Národní 25, Karlovy Vary - Drahovice, A, ČR
Tomáš Gromnadský (9), Tomáš Heimerle (9), Adam Kakrda (9), Štěpán Mihule (9)
31
26 Szkoła Podstawowa nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim, Daniłowskiego 3 0, Piotrków Trybunalski, PL
Sergiusz Chwałowski (VIII), Tomasz Stefaniak (VIII), Konrad Szymański (VIII), Mateusz Wójcicki (VIII)
30
27 Základná škola s MŠ, Staničná 324, Liesek, A, SR
Gracjan Motýľ (9), Beata Kristofčáková (9), Jaroslav Revaj (9), Stanislav Pastor (8)
30
28 Slovanské gymnázium, tř. Jiřího z Poděbrad 13, Olomouc, A, ČR
Šimon Bláha (9), Tomáš Patsch (9), Vojtěch Kubala (9), Štěpán Navrátil (9)
30
29 Społeczna Szkoła Podstawowa Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego, Doliny Mietusiej 5, Bielsko-Biała, PL
Paweł Biegun (VIII), Mateusz Dobrzański (VIII), Tomasz Mol (VIII), Łukasz Szubert (VIII)
30
30 Gymnázium a Průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, p.o., Křižíkova 1258, Frenštát pod Radhoštěm, B, ČR
Martina Boháčová (9), Anežka Dudková (9), Lukáš Krpec (9), Ondřej Trinkiewitz (9)
30
31 Základná škola, Krosnianska 4, Košice-Dargov. hrdinov, SR
Karol Jakubčák (9), Pavol Liščinský (9), Sophia Sabovčíková (9), Richard Sobek (9)
30
32 Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava, A, SR
Alexandra Barančíková (9), Stanislav Bezák (9), Jakub Nagy (8), Matej Zigo (9)
29
33 Gymnázium, Palackého náměstí 1, Boskovice, ČR
Vojtěch Dvořák (9), Karel Kubín (9), Vojtěch Ochmanský (8), Josef Soural (9)
29
34 Gymnázium Jána Chalupku, Štúrova 13, Brezno, A, SR
Martin Kopčány (9), Samuel Havlíček (9), Anna Bížová (9), Lívia Zajaková (9)
29
35 Základní škola T. G. Masaryka, Riegrova 13, Opava, A, ČR
Adam Hlávka (8), Patrik Štencel (7), Matyáš Svrček (9), Klára Zavadilová (9)
29
36 Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Córek Bożej Miłości im. Franciszki Lechner, Broniewskiego 13, Bielsko-Biała, B, PL
Radosław Antończyk (VIII), Kacper Podgórski (VIII), Maciej Podosek (VIII), Mateusz Stachowicz (VIII)
29
37 Gymnázium, Mikulášské nám. 23, Plzeň, B, ČR
Pavel Altmann (9), Michal Bouda (9), Jakub Kopčil (9), Tereza Voltrová (9)
28
38 Gymnázium, Párovská 1, Nitra, SR
Filip Horváth (9), Jakub Konc (9), Adam Lopúch (9), Matúš Tóth (9)
28
39 Gymnázium Matyáše Lercha, Žižkova 55, Brno, C, ČR
Jakub Genčur (9), Anna Hrbáčová (9), Angelina Likhtina (9), Michaela Wessely (9)
28
40 Gymnázium, Pulická 779, Dobruška, A, ČR
Slavomír Bílek (9), Vít Janeček (9), Jakub Gerža (9), Zbyněk Volf (9)
28
41 Społeczna Szkoła Podstawowa, Kochanowskiego 3, Tarnobrzeg, A, PL
Bartosz Bożek (VIII), Karolina Błażkiewicz (VIII), Emilia Roman (VIII), Bartłomiej Sabat (VIII)
28
42 Gymnázium, Kukučínova 4239/1, Poprad, B, SR
Katarína Žiaková (9), Rastislav Miško (9), Peter Pomietlo (9), Samuel Sedláček (9)
28
43 Gymnázium a SOŠ, Mládežníků 1115, Rokycany, B, ČR
František Josef Babuljak (9), Karel Kovarski (8), Bronislav Růžička (9), Michal Vorschneider (9)
28
44 Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh, B, SR
Eduard Fekete (9), Matej Vasky (9), Jakub Ľuptáčik (9), Barbora Marcinčáková (9)
28
45 Wichterlovo gymnázium, Čs. exilu 669, Ostrava - Poruba, D, ČR
Jonáš Dej (9), Tomáš Hrbáč (9), Eva Machytková (9), Mikuláš Novotný (9)
28
46 ZŠ sv. Marka, Petzwalova 1, Nitra, SR
Samuel Martinka (9), Dominik Péli (9), Karolína Mésarošová (8), Viliam Záborský (9)
28
47 Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 45, Praha 5 - Smíchov, A, ČR
Marina Kollárová (9), Eliška Koudelková (8), Samuel Gawlik (9), Monika Vančurová (9)
28
48 Gymnázium Fr. M. Pelcla, Hrdinů odboje 36, Rychnov nad Kněžnou, A, ČR
Kateřina Holečková (9), František Linhart (9), Veronika Novotná (9), Lukáš Šafránek (9)
28
49 Międzykulturowa Szkoła Podstawowa "Otwarty Świat", Karmelicka 45, Kraków, PL
Stanisław Macura (VIII), Olaf Lebitko (VIII), Iwo Gałek (VIII), Kamil Motyl (VIII)
27
50 Gymnázium Antona Bernoláka, Mieru 307/23, Námestovo, A, SR
Martin Buc (9), František Jakubják (9), Matúš Jurčák (9), Blažej Jurčák (9)
27
51 Szkoła podstawowa nr 5, Lecha Zondka 6, Grodzisk Mazowiecki, B, PL
Agnieszka Engel (VIII), Jakub Izdebski (VIII), Klaudia Jankowska (VIII), Władysław Rydzewski (VIII)
27
52 Gymnázium, Kukučínova 4239/1, Poprad, A, SR
Andrej Kazimír (9), Matej Korp (9), Filip Parížek (9), Adam Slimák (9)
27
53 Gymnázium a SOŠ, Mládežníků 1115, Rokycany, A, ČR
Carmen Kovarski (9), Linda Sládková (9), Jana Wünchová (9), Eliška Zemanová (9)
27
54 Piaristické gymnázium Jozefa Braneckého, Palackého 4, Trenčín, B, SR
Lucia Ambrosová (9), Veronika Chovancová (9), Martin Feranec (9), Rudolf Pardubický (9)
27
55 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5, B, ČR
Vít Chabičovský (9), Marie Dostalová (9), Ema Duroňová (9), Tobiáš Unger (9)
27
56 Gymnázium, Komenského 713, Třinec, A, ČR
Rudolf Kubik (9), Petr Martynek (9), Michaela Holotňáková (9), Šimon Lipus (8)
27
57 Základná škola, Trieda SNP 20, Banská Bystrica, SR
Tereza Kostiviarová (8), Michal Mokrý (8), Lenka Šuhajdová (8), Branislav Sokol (8)
27
58 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 98, os. Na Stoku 52, Kraków, PL
Magdalena Dźwigoń (VIII), Matracki Filip (VIII), Szymon Konieczny (VIII), Julia Kuźniar (VIII)
27
59 Základná škola Janka Kráľa, Mládežnícka 24, Šahy, B, SR
Damien Benko (9), Richard Cserman (8), Boglárka Püšpökyová (9), Adrián Šuchter (9)
27
60 Gymnázium Boženy Slančíkovej Timravy, Haličská cesta 9, Lučenec, B, SR
Ondrej Láska (9), Richard Markovič (9), Filip Nagy (9), Krištof Varga (9)
27
61 Gymnázium, Jateční 22, Ústí nad Labem, A, ČR
Šimon Bláha (9), Vojtěch Brož (9), Petr Kohout (9), Jan Vondráček (9)
27
62 Základní škola, Náměstí Svobody 88, Jemnice, ČR
Tomáš Feldbabel (8), Veronika Nečadová (9), František Račický (9), Pavel Prkna (9)
26
63 Gymnázium, Tomkova 45, Olomouc - Hejčín, B, ČR
Alex Doležal (9), Patrik Herman (9), Vojtěch Pluskal (9), Ondřej Skácel (9)
26
64 Základná škola, Golianova 8, Banská Bystrica, A, SR
Michal Babušák (9), Eva Hatalčíková (9), Júlia Masláková (9), Alexandra Oráčová (9)
26
65 Základná škola, Hruštín 55, Hruštín, B, SR
Václav Baraniak (9), Zuzana Šubjaková (9), Margita Tomáňová (9), Timotej Zemenčík (9)
26
66 Základná škola, Devínska 12, Nové Zámky, B, SR
Lukáš Bačík (9), Erika Bernáthová (9), Alexandra Kissová (9), Marek Valo (9)
26
67 Szkoła Podstawowa nr 172 w Łodzi, Jaskrowa 15, Łódź, PL
Jerzy Komisarski (VIII), Natalia Niewierowicz (VIII), Wojciech Nowakowski (VIII), Zuzanna Pilarz (VIII)
25
68 Gymnázium, Párovská 1, Nitra, SR
Eunika Bebjaková (9), Lenka Bezáková (9), Matej Bystrický (9), Andrea Gábrišová (9)
25
69 Spojená škola - Gym, Dominika Tatarku 4666/7, Poprad, SR
Pavol Brejčák (9), Matúš Legát (9), Šimon Matušek (9), Peter Sopko (9)
25
70 Základná škola, Mládežnícka 1434/16, Púchov, A, SR
Katarína Lazovanová (9), Lucia Odváhová (9), Andrej Pobežal (9), Denis Strečko (9)
25
71 Gymnázium Petra Bezruče, ČSA 517, Frýdek-Místek, B, ČR
Tomáš Volný (9), Marek Maslowski (9), Kateřina Polášková (9), Kateřina Liczmanová (9)
25
72 Gymnázium, nám. T. G. Masaryka 1260, Frýdlant nad Ostravicí, A, ČR
Petr David Lanča (9), Jan Opěla (9), Jiří Polách (9), Martina Plevová (9)
25
73 Gymnázium J. V. Jirsíka, Fráni Šrámka 23, České Budějovice, ČR
Janek Hlavatý (9), Šimon Jukl (9), Alexander Mateides (9), Linda Šedová (9)
25
74 Gymnázium, Lesní čtvrť 1364, Zlín, A, ČR
Marek Chmela (9), Lukáš Javora (9), Tomáš Kocián (9), Matyas Výhonský (9)
25
75 Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Córek Bożej Miłości im. Franciszki Lechner, Broniewskiego 13, Bielsko-Biała, A, PL
Jakub Ledwoń (VIII), Karol Odój (VIII), Olaf Sulima (VIII), Maksymilian Trzopek (VIII)
25
76 Gymnázium F. X. Šaldy, Partyzánská 530, Liberec 11, A, ČR
Filip Kmínek (9), Matyáš Novotný (9), Tomáš Ryška (9), Martin Pícha (9)
25
77 Gymnázium Ľudovíta Štúra, 1. mája 170/2, Trenčín, B, SR
Peter Margetínec (9), Marek Filo (9), Max Erik Rau (9), Matúš Nebus (9)
25
78 Gymnázium, Jírovcova 8, České Budějovice, B, ČR
Kristián Petr Šulista (9), Šimon Kubeš (9), Jan Koška (8), Hubert Štěpánek (7)
25
79 Základná škola s MŠ, Demänovská ulica 408/4A, Liptovský Mikuláš, B, SR
Ján Berník (8), Andrej Hollý (9), Jakub Hromádka (8), Adrián Laco (9)
25
80 Základná škola, Nábr. 4. apríla 1936/23, Liptovský Mikuláš, A, SR
Patrik Rázga (9), Juraj Ševcov (9), Monika Šuňová (9), Katarína Havrilová (9)
25
81 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5, A, ČR
Jiří Farkaš (9), Jakub Lederer (9), Michal Puš (9), Jáchym Šantora (9)
25
82 Gymnázium Pierra de Coubertina, Nám. Frant. Křižíka 860, Tábor, B, ČR
Šimon Basík (9), Eliška Čápová (9), Julie Faflíková (9), Lucie Šimáková (9)
25
83 Základní škola jazyků, Libušina 1032/31, Karlovy Vary, ČR
Adéla Záhajská (9), Jan Holubovský (9), Nela Bischof (9), Mariam Al-Tashi (9)
25
84 Základná škola, Okružná 17, Michalovce, SR
Beáta Kasincová (9), Richard Onuška (9), Matej Rovder (9), Soňa Spišáková (9)
25
85 Cirkevná ZŠ sv. Gorazda, Komenského 495/31, Námestovo, B, SR
Magdaléna Kozáková (9), Jaroslav Lajta (9), Michaela Chorvátová (9), Pavol Uhliarik (9)
25
86 Gymnázium, třída Kapitána Jaroše 14, Brno, ČR
Michal Dvořáček (8), Vilém Faja (8), Richard Materna (8), Adam Slavata (8)
24
87 Gymnázium Jana Nerudy, Hellichova 3, Praha 1 - Malá Strana, ČR
Jiří Gebauer (9), Kateřina Kuthanová (9), Jana Maršálková (9), Karolina Šedová (9)
24
88 Gymnázium Ivana Kupca Hlohovec, Komenského 13, Hlohovec, A, SR
Jakub Gese (9), Martin Potanko (9), Samuel Bakoš (9), Ondrej Hanzlík (9)
24
89 Základná škola, Spojová 14, Banská Bystrica, A, SR
Aleš Odráška (8), Martina Szentpéteriová (8), Richard Vladyka (9), Filip Švantner (8)
24
90 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 47 im. Roberta Schumana Fundacji Primus, płk. Zoltana Balo 1, Warszawa, A, PL
Julia Biarda (VIII), Maria Dąbrowska (VIII), Karol Korzeniewski (VIII), Łukasz Piętka (VIII)
24
91 Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4, B, ČR
Zdeněk Bambas (9), Matěj Volkmer (9), Antonie Krejčíková (9), Tomáš Routa (8)
24
92 Szkoła Podstawowa nr 6 w Białymstoku, Wesoła 11a, Białystok, PL
Jerzy Stefan Kondracki (VIII), Mikołaj Sokołow (VIII), Krzysztof Wnorowski (VIII), Aleksandra Wysocka (VIII)
24
93 Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm, Koryčanské Paseky 1725, Rožnov pod Radhoštěm, A, ČR
Monika Drexlerová (8), Adam El Bakri (8), Tomáš Procházka (9), Radka Vašutová (7)
24
94 Gymnázium, Ústavní 400, Praha 8, ČR
Adam Kocourek (9), Tomáš Jančík (9), Jan Pytelka (9), Tadeáš Štěpka (9)
24
95 Základná škola, Školská 14, Slovenská Ľupča, A, SR
Jakub Váš (9), Matej Kmeť (9), David Šara (9), Natália Žilová (9)
24
96 Gymnázium, Česká 64, České Budějovice, A, ČR
Michael Karmazín (9), Tereza Solfronková (9), Jakub Švojgr (9), Matyáš Havelka (9)
24
97 Gymnázium dr. A. Hrdličky, Komenského 147, Humpolec, B, ČR
Aleš Hlaváček (8), Radim Komůrka (8), Vojtěch Koten (8), Jan Pohan (8)
24
98 Gymnázium, Chvalšinská 112, Český Krumlov, B, ČR
Jan Bauer (9), Martin Kysela (9), Matěj Sobotka (9), Vít Švec (9)
24
99 Základní škola, Poštovní 1743/19, Karlovy Vary, A, ČR
František Dedich (8), Oliver Dvořák (8), Matyáš Frühauf (8), Filip Nevšímal (8)
24
100 Gymnázium, Komenského 89, Písek, B, ČR
Adéla Kroupová (8), Kateřina Kučinová (8), Jakub Sobotka (8), Marie Záluská (8)
24
101 Základná škola s MŠ, Andreja Bažíka 20, Zuberec, A, SR
Marko Dedinský (9), Ema Majerčáková (8), Sára Urbanová (8), Peter Vidiečan (9)
24
102 Cirkevná SŠ - gymnázium, Okružná 2026/25, Dolný Kubín, B, SR
Timotej Pazdera (8), Marek Villim (8), Michal Stanislav Málik (8), Viktória Dudová (8)
24
103 Katolické gymnázium, Otmarova 22, Třebíč, B, ČR
Václav Hess (9), Kateřina Ošmerová (9), Amálie Hartmanová (9), Vojtěch Oravec (9)
24
104 Gymnázium a střední odborná škola Chodov, Komenského 273, Chodov, C, ČR
Emma Cuchalová (8), Mariam Enan (8), Le Phuong Anh (8), Radka Veselá (8)
24
105 Gymnázium Martina Hattalu, Železničiarov 278, Trstená, A, SR
Peter Bodnár (8), Janka Kubišová (7), Paula Pazúriková (9), Veronika Vrobelová (9)
24
106 Cirkevná SŠ - gymnázium, Okružná 2026/25, Dolný Kubín, A, SR
Marián Kurčina (9), Matej Lastič (7), Nina Lehotská (8), Barbora Smoleňová (8)
24
107 Základní škola Dr. Miroslava Tyrše, Mánesova 1526, Česká Lípa, A, ČR
Kateřina Hadravová (8), Olga Kadlecová (9), Vanesa Pojerová (9), Sebastian Tomasch (9)
23
108 Základná škola, Kubranská 80, Trenčín, A, SR
Patrik Bašo (9), Ráchel Bučeková (9), Matúš Čarnogurský (9), Matúš Smolka (9)
23
109 Wichterlovo gymnázium, Čs. exilu 669, Ostrava - Poruba, A, ČR
Jan Holuša (8), Matěj Kolář (8), Petr Libscher (8), Michal Sládeček (8)
23
110 Gymnázium, Tomkova 45, Olomouc - Hejčín, A, ČR
Martin Rudorfer (9), Libor Smital (9), Milan Steklý (9), Jan Kolář (8)
23
111 Základná škola, Bernolákova 1061, Vranov nad Topľou, SR
Kristína Borošová (9), Benedikt Fedor (8), Iveta Olahová (9), Maroš Višňovský (8)
23
112 Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava, A, SR
Matúš Pálka (9), Zuzana Pistovčáková (9), Denis Vakorin (9), Tereza Vranová (9)
23
113 Základní škola, Sirotkova 36, Brno, B, ČR
Jan Martykán (9), Marek Přibyl (9), Arnošt Rubáš (9), Tadeáš Večeřák (9)
23
114 Gymnázium, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice, B, ČR
Richard Janeček (9), Darja Klementová (8), Alena Roblíčková (9), Rudolf Žižka (9)
23
115 Gymnázium Ľudovíta Štúra, 1. mája 170/2, Trenčín, A, SR
Peter Holý (8), Michal Hrotka (8), Tiara Krajčová (8), Alexandra Kudláčová (8)
23
116 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2, Narewska 13, Białystok, A, PL
Stanisław Rusiłowicz (VII), Maria Skórzecka (VII), Ewa Walińska (VIII), Mateusz Koda (VIII)
23
117 Matiční gymnázium, Dr. Šmerala 25, Ostrava, A, ČR
Martin Škuta (9), Ondřej Železňák (9), Jan Maršálek (9), Karolína Slívová (9)
23
118 Szkoła Podstawowa nr10, Inflancka 13, Wrocław, PL
Łukasz Hadryś (VIII), Krystian Kłak (VIII), Zuzanna Mielczarek (VIII), Oskar Stępień (VIII)
23
119 Základná škola, Devínska 12, Nové Zámky, A, SR
Dorota Dušová (9), Ema Felixová (9), Richard Kováč (9), Marianna Slováková (9)
23
120 Gymnázium, Čs. dobrovolců 11, Teplice, B, ČR
Jindřich Kaláb (8), Tadeáš Jirák (8), Jakub Kraus (9), Max Neuvirt (9)
23
121 Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny w Białymstoku, Mickiewicza 43, Białystok, B, PL
Patryk Baruch (VIII), Michał Chomicki (VIII), Bartosz Jeleniewski (VIII), Ian Swetland (VIII)
23
122 Základná škola sv.D.S., M. M. Hodžu 1732/9, Zvolen, SR
Peter Bernáth (9), Samuel Kašša (9), Ondrej Priškin (8), Katarína Rybanová (8)
23
123 Szkoła Podstawowa Nr 1, Dąbrowskiego 41, Chorzów, A, PL
Jan Chełmecki (VIII), Monika Dendra (VIII), Teresa Fabisak (VIII), Michał Kierat (VIII)
23
124 ZŠ s MŠ O.Cabana, Námestie Andreja Cabana36, Komjatice, SR
Dávid Barta (9), Dominika Dragúňová (9), Marek Kollár (9), Patrik Švajda (9)
23
125 Základní škola, Náměstí T.G.Masaryka 1260, Frýdlant nad Ostravicí, ČR
Lukáš Wendel (9), Kryštof Šimčák (9), Martin Štofko (9), Roman Velička (9)
23
126 Základná škola s MŠ, Jána Bottu 27, Trnava, B, SR
Richard Heriban (9), Šimon Hirner (9), Matúš Kotteš (9), Norbert Kvasničák (9)
22
127 Szkoła Podstawowa Nr 5 w Białymstoku, Kamienna 15, Białystok, PL
Jan Dylnicki (VIII), Joachim Majewski (VIII), Szymon Matan (VIII), Zuzanna Paszek (VIII)
22
128 Społeczna Szkoła Podstawowa MTE, Brzozowa 1a, Milanówek, A, PL
Łukasz Czerniak (VIII), Filip Koska (VIII), Adam Pawlak (VIII), Ignacy Tworzydło (VIII)
22
129 Základná škola, Kupeckého 74, Pezinok, A, SR
Vladimír Drobný (9), Vladimír Molnár (9), Šimon Vavřík (9)
22
130 Szkoła Podstawowa Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II, Ks. Jałowego 1, Rzeszów, A, PL
Jakub Zając (VIII), Józef Pelc (VIII), Dominika Soboń (VIII), Anna Moroń (VIII)
22
131 Základní škola, Štefánikova 448, Pardubice, ČR
Ondřej Horáček (9), Jan Lengál (8), Pavel Provazník (9), Martin Zdvihal (8)
22
132 Szkoła Podstawowa Nr 14 z Oddziałami Sportowymi i Integracyjnymi, Wojska Polskiego 45, Krosno, B, PL
Adam Głowacki (VIII), Mikołaj Kusiak (VIII), Patryk Michalski (VIII), Adam Przyprawa (VIII)
22
133 Gymnázium, Mikulášské nám. 23, Plzeň, A, ČR
Michal Kolínek (9), Štěpán Lukeš (9), Bobur Toshtemirov (9), Kateřina Ulrich (9)
22
134 Gymnázium Matyáše Lercha, Žižkova 55, Brno, B, ČR
Kristýna Čáslavská (9), Lukáš Dadák (9), Petr Novák (9), Michal Tyleček (9)
22
135 Gymnázium Nové Zámky, M. R. Štefánika 16, Nové Zámky, B, SR
Tamara Mrázová (9), Lucia Oroszová (9), Bodo Noah Schulz (9), Natália Tarčoňová (9)
22
136 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 151, Lipińskiego 2, Kraków, PL
Andrzej Tataruch (VIII), Radosław Cieśla (VIII), Mariam Baghdasaryan (VIII), Joanna Gawarecka (VIII)
22
137 Gymnázium Luďka Pika, Opavská 21, Plzeň, A, ČR
Vojtěch Břečka (9), Marek Purkart (9), Eva Trejbalová (9), Viktor Velebný (9)
22
138 Szkoła Podstawowa nr 3, Bobrza 27, Wrocław, B, PL
Marta Drelichowska (VII), Jan Gohl (VII), Maksymilian Kowalski (VII), Marek Muzyka (VII)
22
139 Slovanské gymnázium, tř. Jiřího z Poděbrad 13, Olomouc, B, ČR
Veronika Bartáková (8), Jan Blecha (8), Hana Horálková (8), Viktorie Smékalová (8)
22
140 Súkromná základná škola, Ružová 14, Banská Bystrica, A, SR
Matej Lapka (8), Adela Tomášková (8), Jakub Glonek (8), Miroslav Beňo (8)
22
141 Gymnázium Sokolov, Husitská 2053, Sokolov, ČR
Markéta Bauerová (9), Tobiáš Kyrian (9), František Rais (9), Matěj Tvrz (8)
22
142 Cirkevná ZŠ s MŠ bl. Pavla Petra Gojdiča, Bernolákova 21, Prešov, B, SR
Štefan Malik (9), Eliáš Fudaly (8), Patrik Barnišin (7), Michal Iľkovič (7)
22
143 Szkoła Podstawowa nr 36, Fryderyka Chopina 9 b, Wrocław, PL
Marta Wieczorek (VIII), Michał Grebkicki (VIII), Jan Tchórzewski (VIII), Jakub Gaca (VIII)
22
144 Cirkevná ZŠ R. Dilonga, Hviezdoslavova 823/7, Trstená, SR
Vladimír Baruta (9), Erik Kuráň (9), Adam Gálik (9), Maroš Letaši (9)
22
145 Základná škola, Golianova 8, Banská Bystrica, B, SR
Martin Bezděka (9), Anna Jančovičová (9), Yevheniia Kozel (9), Zuzana Žiaková (8)
22
146 1. české gymnázium v Karlových Varech, Národní 25, Karlovy Vary - Drahovice, C, ČR
David Khatmullin (8), Ondřej Skoupý (8), Patrik Bazoni (8), Marie Rebjonková (8)
22
147 Gymnázium Jána Chalupku, Štúrova 13, Brezno, B, SR
Timo Caban (8), Timon Lumír Fillo (8), Peter Beličák (8), Matúš Porhajaš (8)
22
148 Gymnázium, SOŠ, SOU a VOŠ, Husova 1414, Hořice, ČR
Jakub Melnyk (9), Josef Šlechta (8), Václav Němeček (9), Amálie Vrbatová (9)
22
149 Mendelovo gymnázium, Komenského 5, Opava, B, ČR
Václav Borunský (8), Natalie Mertová (8), Jan Vítek (8), Albert Vlček (8)
22
150 Základná škola, Komenského 13, Sabinov, B, SR
Karolína Krištofová (9), Lukáš Miščík (9), Veronika Semanová (9), Matúš Volček (8)
22
151 Mendelovo gymnázium, Komenského 5, Opava, A, ČR
Lukáš Lange (9), Antoním Drábek (9), Jakub Müller (9), Jan Vilč (9)
22
152 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Markušovská cesta 8, Spišská Nová Ves, SR
Andrej Kalík (9), Matej Marcinčin (9), Oliver Štubňa (8), Dávid Valach (8)
22
153 Gymnázium, Komenského 10, Rumburk, A, ČR
Veronika Kozlerová (9), Erika Merkoutová (9), Katka Nedvídková (9), Eliška Semerádová (9)
22
154 Základná škola, Ulica Vajanského 2844/47, Lučenec, A, SR
Dávid Dobra (9), Adam Lázár (9), Veronika Magicová (9), Tomáš Spodniak (9)
22
155 Gymnázium, Studentská 1205, Ostrov, ČR
Dariia Baichabaeva (9), Eliška Česáková (9), Julie Křimská (9), Hana Opichalová (9)
22
156 Szkoła Podstawowa Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II, Ks. Jałowego 1, Rzeszów, B, PL
Kacper Szczepanik (VIII), Dawid Litwiniec (VII), Filip Manijak (VII), Weronika Szumilas (VII)
21
157 Základná škola, Pieninská 27, Banská Bystrica, A, SR
Aron Artur Demský (9), Lukáš Krompaský (9), Matej Sliačan (9), Šimon Zelník (9)
21
158 Gymnázium, Sady pionýrů 600, Lovosice, A, ČR
Eliška Krobová (9), Petr Filip (9), Jan Červenka (9), Matěj Ryšavý (8)
21
159 Szkoła Podstawowa nr 2, Strzelców 5a, Kraków, PL
Jan Pawlik (VIII), Mikołaj Bereza (VIII), Jakub Ciężarek (VIII), Magdalena Pudełko (VI)
21
160 Jiráskovo gymnázium, Řezníčkova 451, Náchod, B, ČR
Pavel Dědek (9), Tereza Koukolová (9), Filip Hejzlar (8), Tereza Havlenová (8)
21
161 Gymnázium Antona Bernoláka, Mieru 307/23, Námestovo, B, SR
Tamara Bolibruchová (9), Barbora Ďuranová (9), Anna Fajtová (9), Timotea Tropeková (9)
21
162 Základná škola, Duklianska 1, Bánovce nad Bebravou, A, SR
Benjamín Hlocký (9), Jakub Straňák (9), Adam Strapek (9), Daniel Zdychavský (9)
21
163 Základná škola, SNP 5, Šurany, A, SR
Tomáš Hubina (8), Anna Lucká (8), Veronika Štefániková (8), Radovan Vida (8)
21
164 Základní škola, Československé armády 570, Frýdek-Místek, ČR
Daniel Čarný (9), Matyáš Kohut (9), Matěj Pobucký (9), Robin Popov (9)
21
165 Szkoła Podstawowa Nr 32 im. Jana III Sobieskiego, Cieszyńska 393, Bielsko-Biała, PL
Bartosz Budzyn (VIII), Małgorzata Grzanka (VIII), Wojciech Piwocha (VIII), Franciszek Ślusarczyk (VIII)
21
166 Wichterlovo gymnázium, Čs. exilu 669, Ostrava - Poruba, B, ČR
Jaroslav Balhar (9), Eduard Grňa (9), Tomáš Janoušek (9), Dalibor Večeřa (9)
21
167 Szkoła Podstawowa nr 71, Podwale 57, Wrocław, PL
Mikołaj Mężyk (VIII), Kajetan Mróz (VII), Wojciech Orański (VIII), Krzysztof Śmigiel (VIII)
21
168 Základná škola, Hrnčiarska 2119/1, Zvolen, A, SR
Marko Budáč (9), Nina Mičianiková (8), Svetozár Ukrop (9), Valér Výboch (9)
21
169 Gymnázium, Volgogradská 6a, Ostrava - Zábřeh, B, ČR
Jan Dedek (8), Václav Grygar (8), Filip Neumann (8), Jakub Svobodník (8)
21
170 Gymnázium, 1. mája 8, Malacky, A, SR
Marek Mračna (9), Martin Čižmár (9), Michal Valigurský (9), Samuel Pernička (9)
21
171 Spojená škola, Mierová 134, Svit, A, SR
Gabriela Bachratá (9), Alexandra Grivalská (9), Matúš Ilavský (9), Marián Neuwirth (9)
21
172 Gymnázium, Metodova 2, Bratislava-Ružinov, B, SR
Jean-Michelle Andok (9), Maksym Shabatko (9), Natália Slobodová (9), Matej Zvalo (9)
21
173 Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava, B, SR
Jozef Bachníček (8), Martin Bekeč (8), Šimon Kováčik (8), Adam Zich (8)
21
174 Gymnázium, Ul. 1. mája 905, Púchov, SR
Rastislav Král (8), Lucia Mateičková (9), Simona Štepánová (9), Ondrej Vašek (8)
21
175 Gymnázium J. Heyrovského, Mezi Školami 2475, Praha 5, B, ČR
Jan Kodeš (7), Vojtěch Křístek (8), Anežka Procházková (9), Maria Anna Purmenská (7)
21
176 Gymnázium Angely Merici Trnava, Hviezdoslavova 10, Trnava, B, SR
Diana Cáková (9), Žofia Chrvalová (9), Juraj Heriban (9), Martin Ušák (9)
21
177 Základní škola, nám. J.A.Komenského 387, Blatná, A, ČR
Adéla Bejčková (9), Adam Šejvar (9), Antonín Synek (9), Štěpán Flandera (8)
21
178 Gymnázium Jiřího Ortena, Jaselská 932, Kutná Hora, A, ČR
Markéta Čermáková (8), Jan Koleček (8), Kateřina Lorencová (8), Agáta Šimůnková (8)
21
179 Základní škola U Lesa, Boženy Němcové 539, Nový Bor, B, ČR
Haštal Ort (8), Patrik Majcher (8), Marek Březina (9), Pavel Černý (9)
21
180 Súkromná základná škola, Slov.národ.povstania 96/3, Nová Dubnica, A, SR
Andrej Hošták (9), Erick Vozár (9), Šimon Šumichrast (9), Simona Vlnová (9)
21
181 Základná škola, Slatinská 3, Beluša, B, SR
Ema Boleková (9), Nina Huťová (9), Maroš Šedík (9), Radovan Synák (9)
21
182 Základná škola s MŠ, kpt. Nálepku 43, Bánov, A, SR
Veronika Klobučníková (9), Vanda Procházková (9), Samuel Remiaš (9), Kristián Keméň (9)
21
183 Základná škola, SNP 5, Šurany, B, SR
Patrícia Bartišeková (9), Juraj Prusák (9), Samuel Tóth (9), Matej Zeleňák (9)
21
184 Základná škola, Nábrežná 95, Nové Zámky, SR
Karol Suchan (9), Peter Járik (9), Martin Masaryk (9), Fridrich Beck (9)
21
185 Szkoła Podstawowa nr 27, Zofii Kossak-Szczuckiej 19, Bielsko-Biała, PL
Mateusz Bochen (VIII), Tomasz Kleszcz (VIII), Karol Wawrzyszkiewicz (VIII), Maksymilian Wiśniowski (VIII)
20
186 Szkoła Podstawowa nr 45, CZELADZKA 58, Sosnowiec, PL
Jakub Czekalski (VIII), Weronika Daniel (VIII), Maja Seweryn (VIII), Nina Sosniak (VIII)
20
187 Gymnázium, nám. Edvarda Beneše 1573, Kladno, B, ČR
Diana Beníšková (8), Kamila Laura Malíková (8), Kateřina Kružíková (8), Kateřina Plasová (8)
20
188 Klasické a španělské gymnázium, Vejrostova 2, Brno - Bystrc, B, ČR
Barbora Gajarková (9), Ada Hlaváčová (9), Daniela Kulheimová (9), Štěpán Kysela (9)
20
189 Gymnázium Nové Zámky, M. R. Štefánika 16, Nové Zámky, SR
Alexandra Ághová (8), Kristína Baková (8), Matej Kutálek (8), Alina Tyshchuk (8)
20
190 Gymnázium a střední odborná škola Chodov, Komenského 273, Chodov, B, ČR
Jan Kurčík (8), Jiří Ulč (8), Daniel Vaško (8), Volodymyr Gorbačov (8)
20
191 Základná škola, Štefánikova 31, Humenné, A, SR
Samuel Čurma (9), Richard Gerboc (9), Timotej Jakubov (9), Michal Židzik (9)
20
192 Gymnázium, Horní náměstí 5, Šternberk, A, ČR
Grossová Pavlína (8), Nuc Adam (8), Belej Adam (8), Neumannová Karolína (8)
20
193 Základná škola s MŠ, Francisciho ulica 832/21, Poprad, A, SR
Ina Paľová (8), Michal Rečičár (7), Alžbeta Rečičárová (8), Michaela Tomusková (8)
20
194 Základní škola, Partyzánská 1053, Česká Lípa, ČR
Matěj Jech (8), Jakub Talman (8), Vojtěch Talman (8), Roman Hofman (9)
20
195 Gymnázium, Ul. 1. mája 905, Púchov, A, SR
Mário Hanták (9), Marián Harnádek (9), Boris Janík (9), Samuel Tarabus (9)
20
196 Doctrina - Podještědské gymnázium, Sokolovská 328, Liberec 14, B, ČR
Kryštof Redl (8), Jonáš Svatuška (8), František Beran (8), Vojtěch Vlk (8)
20
197 Szkoła Podstawowa nr 204, Bajkowa 17/21, Warszawa, A, PL
Maria Bogusz (VIII), Krzysztof Dąbrowski (VIII), Piotr Grzelak (VII), Barbara Staszewska (VIII)
20
198 Gymnázium a Jazyková škola s právem SJZ, náměstí T. G. Masaryka 2734-9, Zlín, B, ČR
David Křenek (8), Tomáš Polakovič (9), Barbora Chudárková (7), Alžběta Marková (6)
20
199 Gymnázium, Na Sadech 308, Třeboň, A, ČR
Radek Frühauf (9), Eliška Mouralová (9), Soňa Trembulaková (9), Kristýna Vránová (9)
20
200 Gymnázium, Jírovcova 8, České Budějovice, C, ČR
Daniel Gribbin (9), Štěpán Kříž (9), Nela Preisová (9), Julie Vrtková (9)
20
201 Základná škola s MŠ, Udiča 248, Udiča, B, SR
Simona Cesnáriková (8), Roman Seko (8), Samuel Cigánik (8), Rebeka Gardoňová (8)
20
202 Cirkevná ZŠ sv. Margity, Námestie slobody 562/1, Púchov, SR
Matej Janoško (9), Samuel Kanderka (9), Jakub Kováčik (9), Adrian Putala (9)
20
203 ZŠ sv. Augustína, Moyzesova 1, Považská Bystrica, SR
František Gardian (9), Filip Gardian (8), Matúš Bajza (8), Marek Ševčík (8)
20
204 Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh, A, SR
Miroslav Ivan (9), Šimon Kentoš (9), Peter Borták (9), Hana Lučanská (9)
20
205 Gymnázium Jiřího Wolkera, Kollárova 3, Prostějov, B, ČR
Ivo Doležel (9), Jindřich Sládek (9), Matěj Mrva (9), Ondřej Vánský (9)
20
206 Základná škola, Trieda SNP 20, Banská Bystrica, A, SR
Sofia Feketeová (9), Natália Mišečková (9), Dominik Sanitra (9), Sára Škutová (9)
20
207 1. české gymnázium v Karlových Varech, Národní 25, Karlovy Vary - Drahovice, B, ČR
Jan Beneš (8), Jiří Nedvěd (8), David Pohl (8), Adam Šmída (8)
20
208 Gymnázium, Párovská 1, Nitra, SR
Šimon Tóth (8), Martin Drlík (8), Ema Gabriela Jantošková (8), Matúš Královič (8)
20
209 Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4, A, ČR
Tetyana Freyishyn (9), Martin Švanda (9), Alexandr Vondra (8), Helena Zámostná (9)
20
210 Szkoła Podstawowa w Kleosinie, Zambrowska 20, Kleosin, A, PL
Mateusz Bartnikiewicz (V), Filip Pietrewicz (V), Gabriela Surowiec (V), Bartosz Wiszowaty (V)
20
211 Katolícke gymnázium Štefana Moysesa, Hurbanova 9, Banská Bystrica, B, SR
Tomáš Hronček (9), Martin Kopálová (9), Lea Notová (9), Richard Tokušev (9)
20
212 Základná škola s MŠ, Hradná 342, Liptovský Hrádok, A, SR
František Batory (9), Lucia Dúbravcová (9), Peter Jurík (9), Emma Majerčáková (9)
20
213 Szkoła Podstawowa nr 9, Nyska 66, Wrocław, B, PL
Szymon Cedzyński (VII), Olaf Pankiewicz (VIII), Filip Szemelak (VII), Michał Węgrzyn (VII)
19
214 Klasické a španělské gymnázium, Vejrostova 2, Brno - Bystrc, A, ČR
Jan Cícha (9), Ondřej Ehl (9), Martin Hort (9), Eliška Zonygová (8)
19
215 Gymnázium, nám. Edvarda Beneše 1573, Kladno, C, ČR
Nikola Badinová (9), Václav Mlch (9), Jáchym Schveinert (9), Filip Smutný (9)
19
216 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Stavbařů 5, Ústí nad Labem, A, ČR
Lucie Kubrichtová (8), Lukáš Matouš (8), Eliška Tintěrová (8), Ivana Žižková (8)
19
217 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 47 im. Roberta Schumana Fundacji Primus, płk. Zoltana Balo 1, Warszawa, B, PL
Adam Grabowski (VIII), Maksymilian Modzelewski (VIII), Michał Nieborek (VIII), Jan Ziemba (VIII)
19
218 Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika, Kopernika 5, Tarnów, B, PL
Emilia Jasińska (VIII), Karolina Kulas (VIII), Bartosz Opioła (VII), Mateusz Tokarz (VIII)
19
219 Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh, SR
Michal Liško (9), Peter Nedbálek (9), Veronika Nemjová (9), Jakub Tomčovčik (9)
19
220 Základná škola, Dlhé Hony 1, Trenčín, A, SR
Matúš Zavřel (9), Izabela Mišáková (9), Júlia Bystrická (9), Laura Korsáková (9)
19
221 Gymnázium, Lesní čtvrť 1364, Zlín, B, ČR
Matěj Coufal (9), Kateřina Kovářová (9), Michaela Kovářová (9), Daniel Rucki (9)
19
222 SŠ katol-Gymnázium sv. CaM, Farská ul. 19, Nitra, SR
Marek Čulák (9), Žofia Farkašová (9), Ján Gajdoš (9), Ondrej Páleník (9)
19
223 Gymnázium a ZUŠ, Riegrova 17, Šlapanice, ČR
Ondřej Doležal (9), Jana Kalvodová (9), Jan Kohout (9), Alžběta Remešová (9)
19
224 Základní škola, nám. J.A.Komenského 387, Blatná, B, ČR
Filip Rod (9), Dalibor Vlach (9), Jan Kolár (9), Svatopluk Houdek (9)
19
225 Gymnázium Michala Miloslava Hodžu, M. M. Hodžu 860/9, Liptovský Mikuláš, B, SR
Barbora Hrnčiarová (9), Rebeka Škáchová (9), Marek Považský (9), Katarína Gonšenicová (9)
19
226 Bednarska Szkoła Podstawowa, Kawalerii 5, Warszawa, B, PL
Olivier Fitrzyk-Barral (VIII), Jan Gwiazda (VIII), Maja Mills (VIII), Weronika Wiland (VIII)
19
227 Základná škola s MŠ, Školská 622/24, Brusno, A, SR
Kristína Huťková (9), Nina Piklová (9), Ema Tomková (9), Zuzana Vlčeková (9)
19
228 Gymnázium Jakuba Škody, Komenského 29, Přerov, B, ČR
Dominika Filipová (9), Oliver Punge (9), Julie Skýpalová (9), Lenka Poljaková (8)
19
229 Gymnázium Fr. M. Pelcla, Hrdinů odboje 36, Rychnov nad Kněžnou, B, ČR
Zuzana Černíková (8), Patrik Haberland (8), Jiřina Perglerová (9), Václav Till (9)
19
230 Gymnázium Ivana Kupca Hlohovec, Komenského 13, Hlohovec, B, SR
Stanislav Lukáč (9), Juraj Brunčák (9), Samuel Kucharík (9), Anh Nguyen Tuan (9)
19
231 Gymnázium, SOŠ a SOU, Komenského 7, Mikulov, ČR
Anežka Čechová (8), Viktor Šedivý (8), Jiří Souchop (9), Jan Souchop (7)
19
232 Szkoła Podstawowa Nr 6, Kletówki 1, Krosno, B, PL
Paweł Rokita (VIII), Oliwia Ziemba (VIII), Weronika Niemiec (VIII), Julia Szarek (VIII)
19
233 Akademia Sukcesu "Nasza Szkoła" Prywatna Szkoła Podstawowa nr 8 im. Marii Konopnickiej w Białymstoku, Ks. Abp. Edwarda Kisiela 8, Białystok, PL
Gabriela Bożko (VIII), Bartłomiej Dąbrowski (VIII), Alicja Skutnik (VIII), Hanna Wendorff (VIII)
19
234 Gymnázium, Čs. dobrovolců 11, Teplice, A, ČR
Helena Boušová (8), Magdalena Knorrová (8), Lan Chi Nguyenová (8), Lenka Weisová (8)
19
235 Základní škola, Hornická 7, Hlučín, ČR
Jiří Ježek (9), Benjamin Kadlec (9), Adrián Míl (9), Robin Paluv (9)
19
236 Gymnázium, Fr. Hajdy 34, Ostrava - Hrabůvka, A, ČR
Martin Gattnar (9), Isabela Hermová (8), Matěj Martiník (8), Nicola Walczyková (9)
19
237 Gymnázium, Volgogradská 6a, Ostrava - Zábřeh, A, ČR
Daniel Chrenko (9), Andrea Hrušková (9), Tomáš Skála (9), Matěj Olchawski (8)
19
238 Gymnázium, Voděradská 2, Praha 10 - Strašnice, B, ČR
Eliška Bergmanová (8), Tereza Ridvanová (8), Nela Šloufová (8), Alžběta Tymlová (8)
19
239 Súkromná základná škola pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním, Bajkalská 20, Bratislava, SR
Šimon Linczényi (8), Oliver Murcín (8), Matúš Jonaštík (8), Viktória Vargicová (8)
19
240 Gymnázium Ľ. J. Šuleka Komárno, Pohraničná 10, Komárno, A, SR
Peter Márk Hóka (8), Bálint Janik (9), František Kajan (8), Mikolaj Kiniorski (9)
19
241 Gymnázium Nové Zámky, M. R. Štefánika 16, Nové Zámky, A, SR
Leo Vadkerti (9), Peter Kmeť (9), Natália Ďurišová (9), Lea Černá (9)
19
242 Spojená škola Novohradská- ZŠ Košická, Košická, Bratislava-Ružinov, A, SR
Richard Uhlík (8), Barbora Čierniková (8), Šimon Bulla (9), Laura Filková (9)
19
243 Spoj.škola sv.Jozefa ZŠ, Klčové 87, Nové Mesto nad Váhom, SR
Rastislav Hyža (9), Martin Jakubek (9), Dário Mráz (8), Ondrej Szarka (8)
19
244 Základná škola s MŠ, Pod hájom 967, Dubnica nad Váhom, SR
Adam Babača (9), Matej Gašpar (9), Milan Dulák (9), Michal Štefanec (9)
19
245 Gymnázium, Na Sadech 308, Třeboň, B, ČR
Alena Baštová (8), František Josef Kindl (8), Václav Kučera (8), Lukáš Záviš (8)
19
246 Gymnázium A. Bernoláka, Lichnerova 69, Senec, SR
Matúš Buček (9), Jakub Doboš (9), Sara Gašparová (9), Robert Nemeček (9)
19
247 Spojená škola - ZŠ s MŠ, Ľ. Štúra 155, Dudince, SR
Viktória Hatalová (8), Max Kunštár (8), Kristína Paulínyová (8), Patrik Straka (9)
19
248 Gymnázium, Dašická 1083, Pardubice, B, ČR
Marek Šenec (9), Kryštof Klucký (9), Adam Ehm (9), David Nečesaný (9)
19
249 Základná škola, Pieninská 27, Banská Bystrica, B, SR
Milan Krištof (8), Patrik Mistrík (8), Dominika Rusnáková (8), Hana Zahradníčková (8)
19
250 Základní škola, Jílovská 1100, Praha 4 - Braník, B, ČR
Ondřej Filip (9), Vojtěch Stiller (9), Martin Toufar (8), Jakub Ježek (9)
19
251 Gymnázium P. de Coubertin, Nám. SNP 9, Piešťany, A, SR
Viktoria Dimitrovova (9), Marek Klement (9), Mia Mlynarikova (9), Alex Trojan (9)
19
252 Základná škola, Radvanská 1, Banská Bystrica, B, SR
Ivan Lichý (9), Matúš Kýška (9), Lukáš Harťanský (9), Jakub Lukáč (9)
19
253 ZŠ Apoštola Pavla, Jura Janošku 11, Liptovský Mikuláš, SR
Marek Baláž (9), Tobiaš Hrmo (9), Tomáš Kossuth (8), Martin Kovalčík (7)
19
254 ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů, Buzulucká 392, Teplice, B, ČR
Bohdan Habor (9), Jiří Říha (9), Ondřej Suchý (9), Minh Hieu (Michal) Vuong (9)
18
255 Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno, Lerchova 63, Brno, A, ČR
Matěj Standara (9), Jakub Peňás (9), Eliška Mrázková (8), Barbora Špalková (8)
18
256 Szkoła Podstawowa nr 9, M. Dąbrowskiej 6, Tarnów, A, PL
Maja Jaszowska (VIII), Filip Maziarka (VII), Mateusz Węgrecki (VIII), Kacper Węgrecki (VIII)
18
257 Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubinie, Gwarków 93, Lubin, PL
Hubert Baran (VIII), Maja Frankowska (VIII), Jakub Armata (VIII), Agnieszka Urban (VIII)
18
258 Gymnázium, Jírovcova 8, České Budějovice, A, ČR
Václav Bauer (9), Lukáš Kotek (9), David Smažík (8), Jáchym Předota (7)
18
259 Základní škola, Rokycanova 258, Sokolov, B, ČR
Martin Červenka (9), Matyáš Michl (9), Sára Kašíková (9), Pavel Vavruška (9)
18
260 Základná škola s MŠ, Kornela Mahra 11, Trnava, B, SR
Jozef Sásik (9), Kristián Hopjak (9), Juraj Černička (9), Tomáš Šárik (9)
18
261 Gymnázium a SOŠ pedagogická, Masarykova 248, Čáslav, A, ČR
Matěj Holoubek (9), Martin Kubeš (9), David Svoboda (9), Richard Weber (9)
18
262 Szkoła Podstawowa nr 36, Mazowiecka 70, Kraków, PL
Antoni Leszczyński (VIII), Paweł Bukowiec (VIII), Bartosz Pawelski (VIII), Weronika Orłowska (VIII)
18
263 Masarykovo gymnázium, Petákova 2, Plzeň, B, ČR
Markéta Davídková (9), Daniela Karpíšková (9), Martin Lang (9)
18
264 Szkoła Podstawowa nr 45 im. Pauli Montal Sióstr Pijarek, Meissnera 20, Kraków, PL
Hanna Czaja (VIII), Igor Dutkiewicz (VIII), Bartłomiej Mazgaj (VIII), Miłosz Gałka (VIII)
18
265 Szkoła Podstawowa Nr 50, Czeska 38, Wrocław, B, PL
Adam Jakubowski (VIII), Marika Wardzała (VIII), Anna Krzyżosiak (VII), Paweł Andrzejewski (VIII)
18
266 Základná škola, Kukučínova 480/6, Detva, B, SR
Jozef Debnár (8), Samuel Halaj (9), Martin Michálik (8), Jaroslav Suja (9)
18
267 Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov, B, SR
Paula Gavurová (9), Klára Kolenková (9), Jakub Kovalík (8), Eliška Výhonská (8)
18
268 Gymnázium, Horní náměstí 5, Šternberk, B, ČR
Morávek Matěj (9), Černý Matěj (9), Stuchlík Daniel (9), Kubala Pavel (8)
18
269 Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Piłsudskiego 47, Legionowo, PL
Karolina Skublicka (VIII), Inga Nowak (VIII), Wojciech Górecki (VIII), Stefan Kardasz (VIII)
18
270 Gymnázium, Mírová 1442, Karviná - Nové Město, B, ČR
Lukáš Horký (8), Tomasz Kokotek (8), Anna Kotíková (8), Kristýna Sichová (8)
18
271 Gymnázium Jiřího Ortena, Jaselská 932, Kutná Hora, B, ČR
Alena Votavová (9), Miroslav Mlynka (9), Alžběta Botková (9), Alžběta Klimtová (9)
18
272 Gymnázium, Česká 64, České Budějovice, C, ČR
Daniel Dvořák (8), Benedikt Pánek (8), Vlastimil Hošek (8), Matouš Vobruba (8)
18
273 Základní škola, Jílovská 1100, Praha 4 - Braník, A, ČR
Tomáš Adamský (9), Adam Majer (9), Natálie Jarošová (9), Vojtěch Štulík (8)
18
274 Základná škola, Sídl. SNP 1484, Považská Bystrica, A, SR
Andrej Forgács (9), Tereza Vokounová (9), Samuel Špánik (9), Adriana Juríčková (9)
18
275 Základná škola, Školská 14, Levice, SR
Marek Holečka (9), Martin Chren (9), Benjamín Korbela (9), Tibor Korcsok (9)
18
276 Gymnázium, 5. května 620, Kadaň, B, ČR
Adéla Houdková (9), Anna Langerová (8), Hoang Minh Weinert (8), Stanislav Zelenka (9)
18
277 Gymnázium, Havlíčkova 175, Roudnice nad Labem, ČR
Matěj Čech (9), Lukáš Kiňovič (9), Vojtěch Kysilka (9), Matyáš Tvrzník (9)
18
278 Szkoła Podstawowa nr 28, Grecka 59, Wrocław, A, PL
Marta Kosz (VIII), Marianna Maroszek (VIII), Eryk Pszczołowski (VIII), Katrzyna Rak (VIII)
18
279 Základní škola, Gutova 39, Praha 10 - Strašnice, ČR
Jakub Heřmánek (9), Ondřej Stolař (9), Oldřich Krupauer (9), František Pucherna (9)
18
280 Szkoła Podstawowa Nr 6, Kletówki 1, Krosno, A, PL
Karolina Bysiewicz (VIII), Dominik Matuszewski (VIII), Michał Ginalski (VIII), Tymoteusz Wilk (VIII)
18
281 Základná škola, Kubranská 80, Trenčín, B, SR
Martin Šamaj (7), Matej Pučko (7), Timotej Griffin (7), Martina Matejková (7)
18
282 Szkoła Podstawowa nr 126, os. Tysiąclecia 57, Kraków, PL
Szymon Józefczyk (VIII), Adam Jabłoński (VIII), Krzysztof Jagoda (VIII), Henryk Kosała (VIII)
18
283 Katolicka Szkoła Podstawowa Księży Michalitów, Grodzka 6, Krosno, PL
FILIP CZOPOWIK (VIII), KORNEL PARADYSZ (VIII), OLGA JANOCHA (VIII), NADIA STEFANIK (VIII)
18
284 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Noblistów Polskich, Plac Mieszka I 22, Głogów, PL
Paweł Rozbejko (VIII), Gracjan Stępień (VIII), Adrian Najdek (VIII), Porębski Grzegorz (VII)
18
285 Evanjelické gymnázium, Škultétyho 10, Košice-Staré Mesto, SR
Adam Bednař (4), Martin Čižmarik (4), Adam Kiraľvarga (4), Tomáš Jáger (4)
18
286 Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Córek Bożej Miłości im. Franciszki Lechner, Broniewskiego 13, Bielsko-Biała, D, PL
Paweł Grążawski (VIII), Maciej Kuś (VII), Tomasz Paleczny (VIII), Michelle Tunega (VIII)
18
287 Gymnázium, Masarykovo náměstí 8, Šumperk, ČR
Zuzana Havlíčková (9), Julie Kubíčková (9), Pavla Šimová (7), Lenka Šimová (9)
18
288 Szkoła Podstawowa w Bulowicach, Bielska 59, Bulowice, PL
Mateusz Bakalarski (VIII), Mateusz Bielówka (VIII), Szymon Dybał (VIII), Szymon Prochownik (VIII)
18
289 Základní škola, náměstí Míru 128, Nový Bor, B, ČR
Anna Jakoubková (9), Barbora Lazorová (8), Sabina Štěpánková (9), Markéta Votrubová (9)
18
290 Masarykovo gymnázium, SZŠ a VOŠZ, Tyršova 1069, Vsetín, A, ČR
Vladimír Kincl (8), Štěpán Řezníček (8), Jan Hurta (8), Jakub Zálešák (8)
18
291 Szkoła Podstawowa Nr 15, Stefana Kisielewskiego 18, Krosno, PL
Anna Bednarz (VIII), Emilia Kaszuba (VIII), Franciszek Ungeheuer (VIII), Daria Zabawa (VIII)
18
292 Gymnázium Děčín, Komenského náměstí 4, Děčín I, ČR
Barbora Dudová (9), Petr Kristen (9), Ondřej Švihnos (9), Martin Ulip (9)
18
293 Jiráskovo gymnázium, Řezníčkova 451, Náchod, A, ČR
Jan Ježek (9), Jan Krčmář (9), Ema Nermuťová (8), Lucie Šichanová (8)
18
294 Evanjelická SŠ-EZŠ, M.R.Štefánika 17, Martin, A, SR
Matej Adam Bálint (8), Matúš Mišík (8), Ján Hanulík (8), Martin Klušák (8)
18
295 Gymnázium, Sady pionýrů 600, Lovosice, B, ČR
David Andrš (9), Radim Krejbich (9), Štefan Horváth (9), Martin Pracna (8)
18
296 Základná škola, Petra Jilemnického 1035/2, Zvolen, SR
Natália Drottnerová (9), Tomáš Hitka (9), Ivan Marianek (8), Ella Valentová (9)
18
297 Základná škola, Benkova 34, Nitra, B, SR
Martin Lakatoš (9), Martin Burian (9), Christian Bori (8), Alexandra Tomšíková (8)
18
298 Gymnázium Jakuba Škody, Komenského 29, Přerov, A, ČR
Petra Bártová (9), Matěj Běťák (9), Petr Příkazský (9), Martin Tomčala (9)
18
299 Gymnázium, Ul. 1. mája 905, Púchov, B, SR
Dominik Černuch (8), Peter Gabriš (8), Dominik Hyžák (8), Kristián Rúček (8)
18
300 Základná škola s MŠ, J. D. Matejovie 539, Liptovský Hrádok, A, SR
Beáta Helebrandtová (9), Jerguš Navrátil (8), Michal Spišek (8), Pavol Majerčík (9)
18
301 Szkoła Podstawowa Nr 7, Decowskiego 9, Krosno, PL
Izabela Trznadel; (VIII), Anna Zielonka (VIII), Adrian Mielniczek (VIII), Kamil Kuraś (VIII)
18
302 SZKOŁA PODSTAWOWA W SMOLCU, KOŚCIELNA 2, Smolec, PL
Julia Ajding (VIII), Kinga Berghauzen (VIII), Antonina Żeberska (VIII), Michał Waluś (VIII)
18
303 Základná škola, Benkova 34, Nitra, A, SR
Martin Horváth (9), Andrej Križan (9), Lucas Palka (9), Matej Roháč (9)
18
304 Katolícke gymnázium Štefana Moysesa, Hurbanova 9, Banská Bystrica, A, SR
Katarína Murinová (8), Peter Markovič (8), Daniel Buday (8), Samuel šušel (8)
18
305 Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov, A, SR
Andrej Furman (9), Petra Kaduková (9), Emma Kotuľáková (9), Vít Orlický (9)
18
306 Základná škola s MŠ, Lokca 71, Lokca, SR
Nikolas Kekeľák (8), Radoslav Madleňák (9), Jozef Smolár (7), Michal Socha (9)
18
307 Základná škola, Bystrická cesta 14, Ružomberok, SR
Damián Karniš (7), Boris Babic (9), Dorota Jankovičová (8), Marián Kováč (8)
18
308 Základná škola, A. Felcána 4, Hlohovec, SR
Samuel Ballay (9), Andrej Rožnovják (9), Lukáš Sýkora (9), Tomáš Miklovič (8)
18
309 Szkoła Podstawowa im. Władysława Łokietka, Topolowa 25, Skała, PL
Szymon Ornat (VIII), Dawid Glonek (VIII), Norbert Boroń (VIII), Maciej Woźniak (VIII)
18
310 ZŠ s MŠ, Školská 311, Spišská Teplica, A, SR
Soňa Baranová (9), Samuel Pavličko (9), Patrik Skokan (9), Zuzana Dunajová Jurčová (9)
18
311 Základná škola, Bernolákova 35, Šurany, SR
Samuel Broško (9), Samuel Cvik (9), Jakub Čvirik (9), Samuel Majerčík (9)
18
312 Szkoła Podstawowa Nr 14 z Oddziałami Sportowymi i Integracyjnymi, Wojska Polskiego 45, Krosno, A, PL
Patrick Bajorski (VIII), Alicja Kosak (VIII), Sebastian Kotowicz (VIII), Patrycja Zborowska (VIII)
18
313 Základná škola J.B., Bakossova 5, Banská Bystrica, SR
Radka Bajová (8), Jakub Mališka (8), Matej Puškár (8), Samuel Schwarz (8)
18
314 Szkoła Podstawowa nr 199, Elsnera 8, Łódź, PL
Agata Majewska (VIII), Michał Popowicz (VIII), Kamil Wichan (VIII), Krystian Jeżewski (VIII)
18
315 Základná škola, Dechtice 514, Dechtice, A, SR
Katarína Cepková (9), Tomáš Číž (9), Daniel Fabuš (9), Pavel Gula (9)
18
316 Gymnázium M. R. Štefánika Šamorín, Slnečná 2, Šamorín, B, SR
Oliver Druska (9), Samuel Gorazd Kapalla (9), Tomáš Nagy (9), Peter Nagy (9)
18
317 Základní škola, Křižíkova 1916, Sokolov, ČR
Jan Hlaváček (9), Bára Holoubková (9), Jiří Matěja (9), Jiří Perutek (9)
18
318 Szkoła Podstawowa Nr 34, Gałczyńskiego 8, Wrocław, A, PL
Tomasz Smela (VIII), Alicja Zagrajek (VIII), Mateusz Pilecki (VIII), Kacper Bizoń (VIII)
18
319 Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh, SR
Bianka Gurská (8), Erik Jochman (8), Barbora Baltovičová (8), Martin Šmilňák (8)
18
320 Základná škola, Novomeského 11, Trenčín, SR
Alex Špalda (9), Filip Uličný (9), Matúš Kadlecay (9), Boris Šarina (9)
18
321 Základná škola, Lúčna 8, Divín, B, SR
Patrik Kováč (9), Patrik Malček (9), Peter Végh (8), Ema Votýpková (8)
18
322 Základná škola s MŠ, Ivana Krasku 29, Trnava-Modranka, B, SR
Marek Rakús (9), Vanesa Nováková (9), Ondrej Šesták (8), Mária Marková (9)
17
323 Szkoła Podstawowa nr 120, Centralna 40, Łódź, PL
Julian Bednarek (VIII), Bartosz Górzyński (VIII), Wojciech Walczak (VIII), Szymon Modrzejewski (VIII)
17
324 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 STO, os.Dywizjonu 303 35-35a, Kraków, PL
Marcin Wójcik (VIII), Mikołaj Kaźmierczyk (VIII), Wiktor Czernecki (VII), Mateusz Lasek (VII)
17
325 Gymnázium, Litoměřická 726, Praha 9, B, ČR
Zuzana Mihulová (9), Radek Hilas (9), Markéta Emrová (9), Tomáš Pavlík (9)
17
326 Szkoła Podstawowa nr 6, Kusocińskiego 116, Łódź, PL
Mateusz Buczko (VIII), Jakub Drożdżewicz (VIII), Jan Kowalczyk (VIII), Zofia Ochocka (VIII)
17
327 Szkoła Podstawowa Nr 50, Czeska 38, Wrocław, A, PL
Piotr Wasielewski (VIII), Łukasz Lenart (VIII), Kamil Kruszyk (VIII), Michał Durlik (VIII)
17
328 Gymnázium, Nad Štolou 1, Praha 7, ČR
Barbora Brnadová (9), Michael Kraus (8), Simon Olsen (9), Antonín Stefanov (8)
17
329 Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1, Jihlava, A, ČR
Milan Bielek (8), Lukáš Uher (8), Tomáš Němec (8), Vojtěch Přibyl (8)
17
330 Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm, Koryčanské Paseky 1725, Rožnov pod Radhoštěm, B, ČR
Ondřej Kvapil (8), David Něnička (7), Klára Petřeková (8), Jakub Staňo (9)
17
331 Gymnázium Františka Palackého, Husova 146, Valašské Meziříčí, B, ČR
Radovan Lev (8), Daniel Záslav (8), Jan Svozil (8), Jakub Šnajdr (8)
17
332 Szkoła Podstawowa nr 277, Suwalska 29, Warszawa, PL
Michał Jakubowski (VIII), Michał Figurowski (VIII), Kamil Kalata (VIII), Mikołaj Paszylka (VIII)
17
333 PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň, A, ČR
Kryštof Kasha (9), Šimon Šenk (9), Dominik Šíma (8), Andrea Poláková (9)
17
334 Gymnázium Františka Palackého, Husova 146, Valašské Meziříčí, A, ČR
Matěj Heřman (9), Petr Kovařčík (9), David Kremel (9), Martin Holčák (9)
17
335 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342, Strumykowa 21A, Warszawa, B, PL
Dominika Cichocka (VIII), Lidia Grądzka (VIII), Mikołaj Paśnikowski (VIII), Kamil Trochimiak (VIII)
17
336 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Hugona Dionizego Steinhausa, Jelenia 7, Wrocław, PL
Joanna Galik (VIII), Kacper Niedziela (VIII), Lidia Podoluk (VIII), Bartosz Słowik (VIII)
17
337 Szkoła Podstawowa przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK „Parasol”, ul. Hawajska 14a, Warszawa, PL
Maria Eberhardt (VIII), Franciszek Howard (VIII), Iga Jeznacka (VIII), Weronika Kostrzewa (VIII)
17
338 Základní škola, Týnská 8, Třebíč, B, ČR
Štěpán Benírške (9), Petr Čermák (9), Eduard Mittner (9), Dan Caha (9)
17
339 Gymnázium a Průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, p.o., Křižíkova 1258, Frenštát pod Radhoštěm, A, ČR
Ondřej Bambuch (8), Tomáš Kelnar (8), Adéla Petrová (8), Denisa Valová (8)
17
340 Gymnáz. V. B. Nedožerského, Matice slovenskej 16, Prievidza, B, SR
Radka Hagarová (8), Alexander Kmeť (8), Andrej Lackovič (8), Peter Suchoň (8)
17
341 Gymnázium, Komenského 2/1074, Partizánske, B, SR
Lenka Mudríková (9), Martin Madzia (9), Ema Madziová (9), Lucia Pizúrová (9)
17
342 Gymnázium, 5. května 620, Kadaň, A, ČR
František Chyba (9), Adam Janda (9), Barbora Jursíková (8), Čeněk Mokrý (8)
17
343 Gymnázium, Kpt. Nálepku 6, Sobrance, B, SR
René Karatník (9), Ladislav Maxim (9), Pavol Michálek (9), Vilma Oklamčáková (9)
17
344 Základná škola, M. Rázusa 1672/3, Zvolen, E, SR
Michal Almáši (9), Jakub Rolko (9), Viliam Kováč (8), Sofia Oltmanová (8)
17
345 Základná škola, M. Rázusa 1672/3, Zvolen, B, SR
Timotej Fides (8), Ivan Gáborík (8), Jakub Jakubčin (8), Veronika Klajbanová (8)
17
346 Gymnázium Jozefa Lettricha, J. Lettricha 2, Martin, A, SR
Zuzana Bodová (9), Alžbeta Papajová (9), Natália Slivková (9), Klára Vyletelová (9)
17
347 Základná škola s MŠ, Školská 1575, Hriňová, SR
Roman Kmeť (9), Zuzana Šuleková (8), Nela Očenášová (8), Patrik Kmeť (8)
17
348 Gymnázium, Vídeňská 47, Brno, C, ČR
Pavlína Češková (8), Kateřina Jakubcová (8), Lukáš Kawulok (8), Antonín Valíček (8)
17
349 Súkromné gymnázium FUTURUM, Kožušnícka 71/2, Trenčín, B, SR
Patrik Hlucháň (9), Zdenka Karneková (9), Tomáš Podubinský (9), Maximo Vicente (9)
17
350 Základná škola s MŠ, Centrum I 32, Dubnica nad Váhom, B, SR
Andrej Bartoš (8), Simon Pasqualon (8), Tomáš Laco Laco (7), Samuel faktro (7)
17
351 Gymnázium, Vídeňská 47, Brno, B, ČR
Tereza Gazdová (8), Karel Šmak (8), Matyáš Opletal (8), Milan Šobr (8)
17
352 Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Edukacji Innowacyjnej w Łodzi, Pomorska 83/85, Łódź, PL
Piotr Chabelski (VIII), Spyridon Stergiou (VIII), Jan Dobrski (VIII), Jakub Pabiniak (VIII)
17
353 Gymnázium, Chvalšinská 112, Český Krumlov, A, ČR
Dominik Drhovský (9), Michal Dvořáček (8), Vítek Hakr (9), Kirill Stěpanov (9)
17
354 Základná škola, Školská 14, Slovenská Ľupča, B, SR
Dzúriková Dorota (9), Hana Chriašteľová (9), Nella Soláriková (9), Timea Matiašová (9)
17
355 Gymnázium Matyáše Lercha, Žižkova 55, Brno, A, ČR
Tudor Stoican (8), Matyáš Straka (8), Tina Tran (8), Matyáš Zápeca (8)
17
356 Gymnázium, Pulická 779, Dobruška, B, ČR
Julie Matulová (8), Štěpán Fröde (8), Filip Vlček (8), Filip Ulman (8)
17
357 Základná škola, Mierová 1, Strážske, SR
Vladimír Jančár (9), Kristián Kováč (9), Samuel Malík (8), Kristián Ovšonka (8)
17
358 Gymnázium, Legionářů 402, Příbram VII, A, ČR
Anežka Krejzová (8), Martin Menšík (8), Tereza Placatková (8), Jakub Šmejkal (8)
17
359 Gymnázium, Javorová 16, Spišská Nová Ves, A, SR
Šimon Dluhoš (8), Dávid Dzimko (8), Viliam Ráčay (8), Matej Toporcer (8)
17
360 Základná škola, Námestie mládeže 587/17, Zvolen, SR
Janka Dubajová (9), Adam Gajdošík (9), Radoslav Šimo (9)
17
361 Gymnázium, Párovská 1, Nitra, SR
Pavol Dávid (8), Pavol Mrázik (8), Adam Mika (8), Samuel Tomka (8)
17
362 Základná škola, Dr. Daniela Fischera 2, Kežmarok, B, SR
Sandra Sosková (9), Diana Svocáková (9), Miriam Vengliková (9), Timotej Brutovský (9)
17
363 Gymnázium Nitra, Golianova 68, Nitra, SR
Adriana Kepáková (8), Ema Nagyová (8), Viktória Bolečková (8), Soňa Chowaniecová (8)
17
364 Základná škola, Komenského 2, Svit, B, SR
Matej handzuš (9), Tímea Kurpašová (9), Šimon Porada (9), Martin Kostyšák (9)
17
365 Základná škola, Sídl. SNP 1484, Považská Bystrica, B, SR
Michal Mackovčin (8), Kristián Kľúčik (8), Petronela Vanková (8), Filip Minárik (8)
17
366 Základná škola, V. P. Tótha 32, Senica, SR
Patrik Babic (9), Patrik Beneš (9), Matúš Vach (9), Pavol Škodáček (9)
17
367 Základná škola, Partizánska 6, Bánovce nad Bebravou, B, SR
Marko Sochora (9), Michal Káčer (9), Adam Stepien (9), Natália Malíková (9)
17
368 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 148, Żabia 20, Kraków, A, PL
Kamil Braś (VIII), Kacper Doniec (VIII), Igor Misztal (VIII), Jan Piotrowski (VIII)
17
369 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Krośnie, Jana i Stanisława Magurów 1, Krosno, PL
Martyna Blaszyńska (VIII), Aleksandra Nycz (VIII), Zuzanna Pabian (VIII), Adrian Adam (VIII)
17
370 Základná škola, Rajčianska 3, Bratislava-Vrakuňa, A, SR
Lukáš Drozdík (9), Lukáš Jarábek (9), Jakub Kováč (9), Roland Vízner (9)
17
371 Gymnázium Janka Jesenského, Radlinského 665/2, Bánovce nad Bebravou, SR
Tomáš Mazák (9), Tomáš Mečiar (9), Nina Urbanová (9), Matej Baško (8)
17
372 Základná škola, Malonecpalská 206/37, Prievidza, SR
Juraj Petráš (9), Samuel Cabuk (9), Adam Svoboda (9), Peter Cyprich (9)
17
373 Gymnázium a obchodní akademie Mar. Lázně, Ruská 355, Mariánské Lázně, ČR
Samuel Janoch (8), Martina Švecová (9), Michaela Šimková (9), Kateřina Vojáčková (9)
17
374 Základní škola, Poštovní 1743/19, Karlovy Vary, B, ČR
Viktorie Kopciová (8), Tereza Nőbauerová (8), Nikolka Rajevzská (8), Lucie Špačková (8)
17
375 Základná škola, Trieda SNP 20, Banská Bystrica, SR
Martin Dzuruš (9), Jakub Plech (9), Jakub Tomko (9), Benjamín Tury (9)
17
376 Gymnázium Andreja Vrábla Levice, Mierová 5, Levice, SR
Sebastián Néma (9), Rastislav Veteška (9), Peter Beňo (9), Tobiáš Borsík (9)
17
377 Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Brata Alberta, Żwirki i Wigury 6, Czechowice-Dziedzice, PL
Konrad Handzlik (VIII), Mikołaj Kubiczek (VIII), Julia Polaczek (VIII), Anna Szary (VIII)
17
378 Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi, Narewska 11, Białystok, B, PL
Paulina Szutkiewicz (VII), Gabriela Chojnowska (VII), Maciej Sirocki (VII), Przemysław Twarowski (VII)
17
379 Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica, B, SR
Simona Gonšenicová (9), Ľuboš Halvoň (9), Jakub Horniak (9), Nina Messerschidtová (9)
17
380 Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny w Białymstoku, Mickiewicza 43, Białystok, PL
Wiktor Rojecki (VIII), Piekut Antoni (VIII), Bartosz Derlatka (VIII), Marta Chwieśko (VIII)
17
381 Základní škola, 28. října 1157, Neratovice, ČR
Ondřej Turek (8), Lukáš Moravec (8), Vojtěch Nusko (8), Michal Rudáš (8)
17
382 Gymnázium J. Heyrovského, Mezi Školami 2475, Praha 5, A, ČR
Jakub Dundr (9), David Křístek (8), Duy Long Nguyen (7), Jitka Smékalová (7)
17
383 Spojená škola, Mierová 134, Svit, B, SR
Dominika Bodyová (9), Samuel Bohunčák (9), Dárius Rojko (9), Dominik Šeďo (9)
17
384 Gymnázium, Mírová 1442, Karviná - Nové Město, A, ČR
Jana Charvotová (9), Vojtěch Pieczonka (7), Karolína Onderková (7), Julie Strakošová (7)
17
385 Základná škola, Dechtice 514, Dechtice, B, SR
Simona Horvatovičová (8), Ema Králiková (8), Jakub Manca (8), Klára Matuškovičová (8)
16
386 Základná škola s MŠ, Hlavná 626/2, Špačince, B, SR
Peter Tóth (8), Anita Hutárová (8), Zuzana Podmaková (9), Samuel Kukan (9)
16
387 Športové gymnázium J. Herdu Trnava, Jána Bottu 31, Trnava, B, SR
Agatha Hudeková (9), Tomáš Študenc (9), Ema Šurinová (9), Elena Ušáková (9)
16
388 Gymnázium Angely Merici Trnava, Hviezdoslavova 10, Trnava, SR
Matúš Gálik (8), Sofia Potočáková (8), Katarína Ružičková (8), Adam Táčovský (8)
16
389 Gymnázium V. Mihálika Sereď, Kostolná 119/8, Sereď, B, SR
Ema Pretáková (9), Július Farkaš (9), Terézia Rišková (8), Adriana Skutilová (8)
16
390 Piaristické gymnázium Jozefa Braneckého, Palackého 4, Trenčín, A, SR
Dominika Dobiašová (9), Nora Halačová (9), Maroš Rybár (8), Hana Urbanová (9)
16
391 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Jodłówce-Wałkach, 57, Jodłówka-Wałki, PL
Wiktoria Cyza (VIII), Patryk Osika (VIII), Wiktoria Pinas (VIII), Sara Szostak (VIII)
16
392 Gymnázium a Jazyková škola s právem SJZ, náměstí T. G. Masaryka 2734-9, Zlín, A, ČR
Žaneta Krakovská (7), Vendula Vaňharová (8), Tereza Márová (9), Vojtěch Kuna (6)
16
393 Základní škola, Dlouhá 113, Dubá, ČR
Pavel Heřmánek (8), Adam Mareš (8), Martin Stejskal (9), Jan Žalovič (9)
16
394 Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im.S.Konarskiego STO, Mikołowska 26, Katowice, B, PL
Iga Kurzelewska (VIII), Dominika Lucka (VIII), Nina Maniurka (VIII), Jakub Skupiński (VIII)
16
395 Gymnázium, Litoměřická 726, Praha 9, A, ČR
Veronika Budařová (9), Matyáš Medlín (9), Anastasia Revva (9), Adéla Žáková (9)
16
396 Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno, Lerchova 63, Brno, B, ČR
Martin Doušek (8), Ondřej Hanák (8), Šimon M. Prudil (8), Filip Tatíček (8)
16
397 Gymnázium a SOŠZE Vyškov, Komenského 16/5, Vyškov, A, ČR
Robert Kudlička (9), Denny Valach (9), Ondřej Jakub Chromý (9), Martin Kužílek (9)
16
398 Gymnázium, Mostecká 3000, Chomutov, A, ČR
Jakub Šoma (8), Šimon Peroutka (8), Stanislav Šára (8), Matěj Vrbas (8)
16
399 Základná škola s MŠ, Na Parlagu 1, Čebovce, C, SR
Andrej Kalmár (8), Alexa Kováčová (8), Aurel Húšťava (8), Alexandra Zaťková (8)
16
400 Bednarska Szkoła Podstawowa, Kawalerii 5, Warszawa, A, PL
Maksymilian Charaziński (VIII), Stefan Dobrowolski (VIII), Hanna Jaromin (VIII), Emilia Pielech (VIII)
16
401 Gymnázium M. Koperníka, 17. listopadu 526, Bílovec, B, ČR
Jakub Feilhauer (8), Vojtěch Jozek (8), René Lazecký (8), Monika Štábová (8)
16
402 Základná škola POH, Síd.P.O.Hviezdoslava 43, Veľké Kapušany, SR
Eva Bérešová (8), Nikoleta Pappová (9), Katarína Liptaiová (9), Michal Vajda (7)
16
403 Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh, SR
Ladislav Antoži (8), Jakub Blišťan (8), Dávid Kepič (8), Jakub Müller (8)
16
404 Základná škola s MŠ, Na Parlagu 1, Čebovce, A, SR
Dorina Balgová (9), Laura Borošová (9), Barbara Kanalošová (9), Kristína Matúšková (9)
16
405 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Stavbařů 5, Ústí nad Labem, B, ČR
Ondřej Brokl (9), Karolína Křížová (9), Zuzana Kutheilová (9), Jan Toman (9)
16
406 Gymnázium Topoľčany, 17. novembra 1180/16, Topoľčany, SR
Timotej Šípoš (9), Martin Korec (9), Dodi Mišenka (8), Andrej Molčan (8)
16
407 Základná škola, Mládežnícka 1434/16, Púchov, B, SR
Samuel Bradáč (8), Viliam Kozánek (8), Katarína Mišíková (8), Aneta Rosinová (8)
16
408 Základná škola, Na Hôrke 30, Nitra, SR
Samuel Vozárik (9), Petra Šichulová (9), Richard Ňachaj (8), Ema Nagyová (8)
16
409 Szkoła Podstawowa nr 2, Ks. Anny z Przemyślidów 6, Siechnice, PL
Dawid Szuber (VII), Mikołaj Kottas (VII), Michał Czyżkowski (VIII), Jakub Ciupiński (VIII)
16
410 Cirkevná ZŠ sv. Gorazda, Komenského 495/31, Námestovo, A, SR
Juraj Košút (8), Tobias Hurák (8), Jakub Kozák (8), František Uhliarik (8)
16
411 Gymnázium, Bilíkova 24, Bratislava, B, SR
Kristína Chalupková (9), Erik Hoffer (9), Peter Kurilec (9), Peter Píš (9)
16
412 Gymnázium a SOŠZE Vyškov, Komenského 16/5, Vyškov, B, ČR
Ondřej Mikulášek (8), Tomáš Tenk (8), Albert Hochman (7), Jáchym Dytrt (7)
16
413 Základná škola s MŠ, Slovanská 23, Púchov, B, SR
Mária Kráľová (9), Adam Novosád (9), Mária Obšivanová (9), Natália Sýkorová (9)
16
414 Základná škola, Bajkalská 29, Prešov, A, SR
Matej Pramník (9), Adam Kováč (9), Maroš Hrbatý (8), Samuel Pasierb (8)
16
415 Gymnázium, Javorová 16, Spišská Nová Ves, B, SR
Cyril Vojtila (8), Ivana Grešová (9), Marko Skala (9), Adam Tkáčik (8)
16
416 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Pińczowie, Szkolna 2, Pińczów, PL
Sara Biernacki (VIII), Zuzanna Domagała (VIII), Laura Pasternak (VIII), Kacper Zarzycki (VII)
16
417 Základná škola s MŠ, Hôrky 2, Hôrky, A, SR
Stela Černáková (8), Denisa Chabadová (8), Kristína Knappová (8), Jana Žiaková (8)
16
418 Základná škola s MŠ, Ľubeľa 161, Ľubeľa, SR
Pavol Humený (9), Jakub Humený (7), Alexej Kubík (9), Alexander Nemec (9)
16
419 Základná škola s MŠ, Francisciho ulica 832/21, Poprad, B, SR
Adam Chudík (9), Denis Šifra (9), Lea Šomšáková (9), Diana Urbanová (9)
16
420 Gymnázium L. Novomeského Senica, Dlhá 1037/12, Senica, B, SR
Viktória Chocholáčková (9), Alexej Markovič (9), Roman Nečas (9), Karolína Škápiková (9)
16
421 Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava, SR
Max Ágh (9), Andrej Pajger (9), Peter Devan (9), Adrán Vallašek (9)
16
422 Základná škola s MŠ, Tajovského 2, Badín, SR
Adrián Hronec (8), Nikola Iliašová (8), Matej Lešták (8), Martina Šolcová (8)
16
423 Gymnázium Nitra, Golianova 68, Nitra, A, SR
Andrej Čerňanský (9), Nikola Horniaková (9), Soňa Palumbínyová (9), Alžbeta Žiarovská (9)
16
424 Základná škola s MŠ, Vagonárska ulica 1600/4, Poprad-Spišská Sobota, SR
Adrián Pitka Kester (9), Richard Strož (9), Emília Leskovjanská (9), Peter Helcmanovský (9)
16
425 Szkoła Podstawowa w Kleosinie, Zambrowska 20, Kleosin, B, PL
Lidia Bartoszewicz (V), Kornelia Kazimiruk (V), Luiza Szwonder (V), Aleksandra Wyszkowska (V)
16
426 Základná škola s MŠ, Udiča 248, Udiča, A, SR
Natália Šušková (9), Tamara Omámiková (9), Lucia Kodríková (9), Nikola Kontrášová (9)
16
427 ZŠ s MŠ Angely Merici, Halenárska 45, Trnava, B, SR
Dušan Bašek (9), Marek Ganz (9), Lukáš Kučma (9), Tomáš Nyullassy (9)
15
428 CZŠ sv. Cyrila a Metoda, Komenského 3064/41, Sereď, SR
Matej Polák (7), Matej Kurbel (6), Sebastian Knézel (9), Lukáš Javor (9)
15
429 Gymnázium, Komenského 2, Havířov - Město, A, ČR
Bára Malysová (8), Michal Mašek (8), Tamara Mrázková (9), Petr Světnička (8)
15
430 Szkoła Podstawowa Nr 1, Warszawska 73, Łomianki, PL
Kamil Kazimierczuk (VIII), Tymoteusz Murawski (VIII), Lena Katowicz (VIII), Hanna Soroczyńska (VIII)
15
431 Základná škola, Devínska 12, Nové Zámky, SR
Barbora Pásztó (8), Zoran Polgár (8), Dominik Slatárovič (8), Nina Verešová (8)
15
432 Gymnázium K. Štúra, Nám. slobody 5, Modra, B, SR
Klára Fedorová (9), Tomáš Figura (9), Andrej Tóth (9), Dominik Voštinár (9)
15
433 Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava, SR
Samuel Feješ (9), Adam Sopko (9), Martin Tomeš (9), Dárius Tóth (9)
15
434 Základná škola, Duklianska 1, Bánovce nad Bebravou, B, SR
Andrej Domovec (8), Ivan Markovič (8), Šimon Matejička (8), Šimon Mišina (8)
15
435 Spoj. š. gym. sv. F. z Assisi, Karloveská 32, Bratislava, B, SR
Erik Burák (9), Patrik Zvardoň (9), Veronika Šoošová (9), Richard Harburt (9)
15
436 Szkoła Podstawowa, Szkolna 211, Gaworzyce, PL
Anna Mazurkiewicz (VIII), Dominika Droszczak (VIII), Bartosz Łysiak (VIII), Mateusz Dąbrowski (VIII)
15
437 Gymnázium Petra Bezruče, ČSA 517, Frýdek-Místek, A, ČR
Tereza Durčáková (9), Jiří Pavelek (9), Matěj Minarčík (9), Anna Esterházy (9)
15
438 Gymnázium dr. A. Hrdličky, Komenského 147, Humpolec, A, ČR
Josef Ferda (9), Lucie Žáčková (9), Petr Šotola (9), Tereza Točíková (9)
15
439 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM.JANA PAWŁA II W KROŚNIE, GRUNWALDZKA 15, Krosno, PL
Kamila Jaeorska (VIII), Mateusz Kubit (VIII), Krzysztof Opyd (VIII), Wiktor Wilk (VIII)
15
440 Wichterlovo gymnázium, Čs. exilu 669, Ostrava - Poruba, C, ČR
Klára Bodiová (9), Kristýna Hrabovská (9), Bořek Vajda (9), Marco Velan (9)
15
441 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Parnas, ul. Zielińskiego 38, Wrocław, B, PL
Gabriela Balawajder (VIII), Filip Otlewski (VIII), Karolina Kurdek (VIII), Julia Pawicka (VIII)
15
442 Szkoła Podstawowa Nr 49 z Oddziałami Integracyjnymi w Białymstoku, Armii Krajowej 32, Białystok, A, PL
Katarzyna Kusznier (VIII), Zuzanna Leszczyńska (VIII), Natalia Nowik (VIII), Przemysław Topczewski (VIII)
15
443 Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im.S.Konarskiego STO, Mikołowska 26, Katowice, C, PL
Wojciech Babiński (VIII), Artur Kaczmarek (VIII), Jan Ogłódek (VIII), Emmanuel Więch (VIII)
15
444 ZŠ a MŠ Františka Palackého, Hodslavice 300, Hodslavice, A, ČR
Patrik Drda (7), Ondřej Hrdina (9), Vojtěch Martinek (8), David Novotný (7)
15
445 Gymnázium Luďka Pika, Opavská 21, Plzeň, B, ČR
Amira Alwail (8), Kateřina Čejková (8), Jakub Kubísek (8), Anežka Tetřevová (8)
15
446 Szkoła Podstawowa nr 7 w Zabrzu, Pokoju 41, Zabrze, PL
Miłosz Gonczaruk (VIII), Amelia Seemann (VIII), Dawid Drosdek (VIII), Jakub Pisiewicz (VIII)
15
447 Gymnázium M. Koperníka, 17. listopadu 526, Bílovec, A, ČR
Alexandra Brossmannová (9), Vojtěch Mišun (9), Vojtěch Král (9), Adam Jaroš (9)
15
448 Základná škola, Energetikov 242/39, Prievidza, A, SR
Nina Kračmerová (9), Jasmína Králiková (9), Jakub Repík (9), Tomáš Ranuša (9)
15
449 Szkoła Podstawowa Nr 1, Dąbrowskiego 41, Chorzów, B, PL
Michał Danek (VIII), Mikołaj Dudkiewicz (VIII), Piotr Sitek (VIII), Michał Szczogiel (VIII)
15
450 Gymnázium, Dašická 1083, Pardubice, A, ČR
Jan Cahlík (9), Josef Lustig (9), Šimon Lustig (9), Tomáš Nejezchleb (9)
15
451 Gymnázium, Žitavská 2969, Česká Lípa, A, ČR
Alena Cenknerová (8), Alena Hluštíková (8), Vojtěch Kašpar (8), Jan Měrka (8)
15
452 Gymnázium, Mostecká 3000, Chomutov, B, ČR
Denisa Cédlová (9), Adam Seeman (9), Libor Sýkora (9), Jiří Vavřík (9)
15
453 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Orła Białego w Bieruniu, Węglowa 11, Bieruń, PL
Dominika Berger (VIII), Julia Kobiór (VIII), Kamil Pustelnik (VIII), Marcin Łętocha (VIII)
15
454 Gymnázium a SOŠ pedagogická, Masarykova 248, Čáslav, B, ČR
Tereza Kašparová (9), Martin Špaček (9), Magdaléna Vavřínová (9), Jakub Veselý (9)
15
455 Gymnázium Josefa Kainara, Dr. Ed. Beneše 7, Hlučín, A, ČR
Mikuláš Černý (8), Damián Dluhosh (8), Martin Ježek (8), Adéla Kundrátová (8)
15
456 Podkrušnohor. gymnázium , příspěvková organ., Čs. armády 1530, Most, B, ČR
Vojtěch Birkner (9), Matyáš Homola (9), Ondřej Maška (9), Viktorie Motlíková (9)
15
457 Základní škola, Matiční 5, Ostrava, B, ČR
Jan Kolašín (9), Adam Lukavec (9), Jan Mlčák (9), Dominik Motyka (9)
15
458 Základná škola I.B.Z., Petra Jilemnického 94/3, Revúca, SR
Tomáš Hapl (8), Pavol Tokár (9), Samuel Skybjak (9), Michal Špalda (8)
15
459 Základní škola, Za Nádražím 222, Český Krumlov, B, ČR
Vojtěch Kodat (8), Ctibor Pokorný (8), Ondřej Kříž (8), Johana Anna Hladíková (8)
15
460 ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů, Buzulucká 392, Teplice, A, ČR
Eliška Lusková (9), Adam Tran (9), Jaroslav Kutsyn (9), Jiří Jána (9)
15
461 Základní škola, Lhotská 500, Ostrožská Nová Ves, ČR
Michal Denkocy (9), Elen Hendrychová (9), Matěj Kotačka (9), Patrik Lučný (9)
15
462 Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava, SR
Mia Armitage (8), Filip Koiš (8), Peter Ďuriš (8), Laura Skalošová (8)
15
463 Gymnázium, Vídeňská 47, Brno, A, ČR
Jan Kostruh (8), Filip Schvarcz (8), Adam Skalický (8), Mojmír Vlach (8)
15
464 Masarykovo gymnázium, Jičínská 528, Příbor, ČR
Michaela Kolářová (9), Petra Schindlerová (9), Viktorie Slezáková (9), Kristýna Sosíková (9)
15
465 Základná škola, Vajanského 35, Piešťany, SR
Nina Gavláková (9), Miichaela Nedorostová (9), Matúš Pavlíček (9), Tomáš Vizina (9)
15
466 Szkoła Podstawowa w Wiśniowej, 76, Wiśniowa, PL
Jan Taeczoń (VIII), Sebastian Zieliński (VIII), Paweł Ślusarczyk (VIII), Maciej Oślizło (VIII)
15
467 Podkrušnohor. gymnázium , příspěvková organ., Čs. armády 1530, Most, A, ČR
Mohamed Al-naggar (8), Lukáš Müller (8), Ondřej Sternthal (8), Ngoc Gia Khoa Tran (8)
15
468 Základná škola s MŠ, Jána Bottu 27, Trnava, SR
Matúš Beťko (7), Katarína Kolesíková (7), Matúš Šmehyl (7), Roan Straka (7)
15
469 Základní škola, Dobrá 860, Dobrá, B, ČR
Martin Prášek (8), Markéta Pryčková (8), Kateřina Kohutová (8), Adéla Svobodová (8)
15
470 Základná škola, Haličská cesta 1493/7, Lučenec, SR
Stanislava Urbanová (8), Samuel Kovalčík (9), Jakub Čikoš (9), Katarína Riečicová (9)
15
471 Základná škola, T. J. Moussona 4, Michalovce, SR
Emma Timočková (9), Kristína Dziaková (9), Ema Hamašová (9), Maroš Sokirka (9)
15
472 Základní škola dr. Milady Horákové, Obránců míru 369, Kopřivnice, B, ČR
Elen Horatiová (9), Vojta Janoš (9), Lukáš Podolský (9), Kristýna Vidláková (9)
15
473 Základná škola, Mirka Nešpora 2, Prešov, SR
Tomáš Tall (9), Alexandra Kačmáriková (9), Martin Štefanko (9), Ema Tuptová (9)
15
474 ZŠ Mansveta Olšovského, Kláštorné nám. 1, Malacky, A, SR
Jakub Jileček (9), Daniela Osadská (8), Michal Raček (9), Michal Sobek (8)
15
475 Základná škola, Nám. L. Novomeského 2, Košice-Staré Mesto, B, SR
Simona Havasiová (9), Tímea Kaliariková (9), Ivana Leľová (9), René Stráňai (9)
15
476 Základní škola, Pionýrů 400, Frýdek-Místek, A, ČR
Vojtěch Drahotuský (9), Adéla Kolková (9), Nicol Nováková (9), Michael Czuček (9)
15
477 Szkoła Podstawowa nr 109, Mackiewicza 15, Kraków, PL
Marek Andruszko (VIII), Adrian Czarnecki (VIII), Emilia Mól (VIII), Martyna Mosio (VIII)
15
478 Základná škola s MŠ, Centrum I 32, Dubnica nad Váhom, A, SR
Natália Rybanská (9), Simona Hudecová (9), Samuel Guzoň (8), Dominik Ševček (8)
15
479 Publiczna Szkoła Podstawowa w Mieroszowie, Wolności 19, Mieroszów, PL
Kacper Woszczek (VIII), Jakub Folc (VIII), Oskar Woźny (VIII), Nikola Kamińska (VII)
15
480 Gymnázium Jozefa Lettricha, J. Lettricha 2, Martin, B, SR
Krištof Červeň (9), Tomáš Jurčík (9), Vratko Pravňan (9), Franek Richard (9)
15
481 Gymnázium, Metodova 2, Bratislava-Ružinov, A, SR
Dávid Alberty (9), Zuzana Janeková (9), Filip Kováčik (9), Kevin Vita (9)
15
482 Základná škola, M. Rázusa 1672/3, Zvolen, A, SR
Milan Schmidt (9), Timotej Bálint (9), Matej Siheľský (9), Amália Jochimová (9)
15
483 Gymnázium J. Hollého Trnava, Na hlinách 7279/30, Trnava, B, SR
Martin Oliver Gába (9), Timothy Michael Liška (9), Anton Benedetto Čípel (9), Martin Ďurík (9)
15
484 Základná škola s MŠ, M. R. Štefánika 1, Vrútky, B, SR
Marek Čapliar (9), Monika Majerčíková (9), Anna Podhorská (9), Andrej Ramšík (9)
15
485 Základná škola, M. Rázusa 1672/3, Zvolen, D, SR
Adam Schmidt (8), Sebastián Selecký (9), Alexandra Vaštíková (8), Emma Záchenská (8)
15
486 Základní škola a Mateřská škola, Školní 1544, Děčín VI - Želenice, A, ČR
Dominik Hanuš (9), Klára Herodesová (9), Jan Jelínek (9), Jan Vilímek (9)
15
487 Základná škola s MŠ, Pionierska 4, Brezno, A, SR
Miroslav Kochan (9), Filip Kvietok (9), Kristína Kafríková (9), Barbora Hiadlovská (9)
15
488 Základná škola s MŠ, Jána Bottu 27, Trnava, SR
Adrián Bílik (8), Branislav Gajdoš (8), Adrian Križan (8), Matúš Žiška (8)
15
489 Základná škola A.S., Pionierska 348/9, Sliač, SR
Alex Išteneš (9), Anna Čekanová (9), Ema Štestková (9), Denis Solčan (9)
15
490 Základná škola, P. Dobšinského 746/5, Prievidza, SR
Matúš Kováč (9), Jaroslav Šimko (8), Martin Svitok (8), Martin Zuskin (9)
15
491 Gymnázium P. de Coubertin, Nám. SNP 9, Piešťany, B, SR
Elise Mária Ábelová (8), Natália Banasová (8), Michal Buchman (8), Marek Chobot (8)
15
492 Spoj. š. gym. sv. F. z Assisi, Karloveská 32, Bratislava, A, SR
Michaela Siváková (9), Samo Mikuláš (9), Dávid Drobný (8), Jakub Hlavatý (8)
15
493 Gymnázium F. Garcia Lorcu, Hronská 3, Bratislava, B, SR
Peter Luca (9), Samuel Kotásek (9), Matej Kováč (9), Dejan Nackin (9)
15
494 Základná škola s MŠ, Boleráz 456, Boleráz, A, SR
Šimon Hornáček (9), Martin Neštický (9), Adam Psota (9), Monika Raceková (9)
15
495 Základná škola, Školská 1123/29, Bánovce nad Bebravou, SR
Dávid Granský (8), Jakub Jánošík (9), Michal Mikuš (8), Matúš Pukanec (9)
15
496 Szkoła Podstawowa nr 1 w Grodzisku Mazowieckim, Bartniaka 13a, Grodzisk Mazowiecki, PL
Allan Soroka (VIII), Alicja Marczyńska (VIII), Kamil Jankowski (VIII), Alina Lenart (VIII)
15
497 Gymnázium Olgy Havlové, M. Majerové 1691, Ostrava - Poruba, A, ČR
Roman Gřegoř (9), Viktor Klacko (9), Aneta Sikorová (9), Jakub Zálešák (9)
15
498 Základná škola s MŠ, Školská 622/24, Brusno, B, SR
Veronika Kočalková (9), Silvia Sokolová (9), Tobiáš Pisarovič (9), Laura Vágnerová (9)
15
499 Gymnázium, Zlatá stezka 137, Prachatice, B, ČR
Marek Sztojka (7), Matěj Novotný (7), Miroslav Sova (7), Ondřej Zdílna (7)
15
500 Základní škola, Týnská 8, Třebíč, A, ČR
Vojtěch Dvořák (8), Petr Procházka (8), Tomáš Tvarůžek (8), Ondřej Zelený (8)
15
501 Základná škola, Saratovská 85, Levice, SR
Patrik Marcinek (9), Martin Donoval (9), Filip Benčat (9), Alex Pankulič (9)
15
502 Základná škola, Moskovská 1, Michalovce, SR
Rebeka Jusková (9), Melisa Kelemenová (9), Matúš Popovič (9), Veronika Valigová (9)
15
503 Gymnázium Jana Opletala, Opletalova 189, Litovel, ČR
Jan Kubáček (9), Tadeáš Fryčák (8), Jan Kučera (9), Petr Žampach (8)
15
504 Základní škola, náměstí Míru 128, Nový Bor, A, ČR
Tereza Kovářová (9), Ondřej Cmunt (9), Barbora Slezáková (9), Filip Bartoš (9)
15
505 Základní škola, Sokolská 296, Třeboň, A, ČR
Alex Paschetta (9), Martin Polák (9), Metoděj Seichert (9), Jakub Školka (9)
15
506 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Turośni Kościelnej, Białostocka 4, Turośń Kościelna, PL
Karol Danowski (VIII), Miłosz Stanisław Jakim (VII), Paulina Pieczur (VIII), Agata Sawicka (VIII)
15
507 Gymnázium, nám. Edvarda Beneše 1573, Kladno, A, ČR
Emma Brotzová (7), Kristýna Kováčová (7), Eliška Rumlová (7), Aneta Hodíková (7)
15
508 Základná škola, Budkovce 355, Budkovce, SR
Ema Bajužíková (9), Pavol Vaľo (9), Slavomír Tkáč (8), Dominik Hrabčák (8)
15
509 Základná škola s MŠ, J. D. Matejovie 539, Liptovský Hrádok, B, SR
Patrik Hrabal (8), Zuzana Letošová (9), Leo Slosiar (8), Samuel Bartík (9)
15
510 Gymnázium M. R. Štefánika Šamorín, Slnečná 2, Šamorín, A, SR
Dávid Prívara (8), Ema Czuczoá (8), Margaréta Jandačková (8), Maximilián Hippman (8)
15
511 Základná škola s MŠ, Školská 418, Predajná, SR
Soňa Cibulová (8), Oliver Dobozy (9), Natália Glembová (9), Thomas Michalko (9)
15
512 Základná škola s MŠ, Levočská 53, Harichovce, SR
Adam Fedor (8), Martina Staroňová (8), Samuel Stolárik (9), Elena Zábojníkovbá (8)
15
513 Základná škola s MŠ, Trstín 457, Trstín, SR
Bruno Ondruš (8), Patrik Lopušný (8), Tomáš Hačo (8), Damián Lipár (8)
14
514 Základná škola, Komenského 959, Senica, SR
Zuzana Funková (7), Ondrej Mikulič (7), Funka Štefan (9), Mešťánek Tomáš (9)
14
515 Základná škola s MŠ, Voderady 160, Voderady, B, SR
Marián Bachratý (8), Jakub Božek (9), Samuel Formanko (9), Šimon Šuran (9)
14
516 Základná škola, Dlhé Hony 1, Trenčín, B, SR
Martin Ježko (9), Terézia Lendvayová (9), Andrej Škoviera (9), Matúš Závodský (9)
14
517 Základní škola, Chomutovská 1683, Kadaň, B, ČR
Lucie Vršková (9), Martina Bilcová (9), Galiana Damyanova (7), Jakub Fraj (8)
14
518 Základní škola a Mateřská škola, Kozlovice 186, Kozlovice, B, ČR
Vendula Pěkníková (8), Nikol Škrobalová (8), Veronika Špačková (8), Tomáš Tofel (8)
14
519 ZŠ s MŠ Angely Merici, Halenárska 45, Trnava, SR
Peter Ganz (7), David Guniš (7), Matej Pikus (7), Lukáš Školár (7)
14
520 Základná škola, Nám. L. Novomeského 2, Košice-Staré Mesto, A, SR
Alžbeta Klimentová (8), Ján Lukáč (8), Patrik Stertcz (8), Viola Vaitovičová (8)
14
521 Gymnázium Ladislava Jaroše, Palackého 524, Holešov, A, ČR
Tomáš Buchta (9), Adam Hlobil (8), Tereza Pšejová (8), Marek Robeš (9)
14
522 Masarykovo gymnázium, SZŠ a VOŠZ, Tyršova 1069, Vsetín, B, ČR
Adam Fizek (9), David Halmazňa (9), Klára Hurtová (9), Jiří Pospíchal (9)
14
523 Gymnázium Ľudovíta Štúra, 1. mája 170/2, Trenčín, SR
Adam Havier (7), Tomáš Kudláč (7), Marína Štefánková (7), Jakub Večera (7)
14
524 Gymnázium K. Štúra, Nám. slobody 5, Modra, SR
Peter Jakabovič (7), Jakub Nemček (7), Ondrej Okuliar (7), Šimon Oravec (7)
14
525 Cirkevná základná škola, Volgogradská 2, Michalovce, SR
Jakub Pajonk (9), Pavol Harakaľ (9), Gregor Bugri (9), Gabriel Saloň (9)
14
526 Základní škola, Rokycanova 258, Sokolov, A, ČR
Hana Laštůvková (9), Michal Honzák (9), Vít Hošek (9), Ondra Sýkora (9)
14
527 Szkoła Podstawowa Nr 8, Prochownia 7, Krosno, B, PL
Paulina Kozłowska (VIII), Zuzanna Środa (VIII), Filip Karwat (VIII), Adam Płoszczyca (VIII)
14
528 Gymnázium Ľudovíta Štúra, Hronská 1467/3, Zvolen, B, SR
Ema Chamulová (8), Nina Hanesová (8), Nina Hanesová (8), Michal Výboh (8)
14
529 Základní škola, Sokolská 296, Třeboň, B, ČR
Alžběta Doňková (8), Daniel Herejk (8), Eliška Klapsiová (8), Natálie Machová (8)
14
530 Gymnázium, 1. mája 8, Malacky, B, SR
Alexandra Kováčová (9), Klára Bartošová (9), Juraj Osuský (8), Matúš Mladý (9)
14
531 Všeobecné a sportovní gymnázium, Pivovarská 69, Vimperk, ČR
Martin Hones (9), Anežka Pavlásková (9), Petr Podskalský (9), Michaela Hovorková (8)
14
532 Gymnázium, Komenského 713, Třinec, B, ČR
Zuzana Bojková (8), Lenka Ostruszková (8), Vít Holub (8), Jakub Dalibor Sutor (8)
14
533 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Parnas, ul. Zielińskiego 38, Wrocław, A, PL
Julia Kołtun (VIII), Mateusz Kobyłecki (VIII), Artur Partyński (VIII), Paweł Przyszlakiewicz (VIII)
14
534 Gymnázium Pierra de Coubertina, Nám. Frant. Křižíka 860, Tábor, A, ČR
Matěj Knotek (8), Adéla Nerudová (8), Matěj Paštěka (8), Vít Stibal (8)
14
535 Katolické gymnázium, Otmarova 22, Třebíč, A, ČR
Tomáš Pačinek (8), Jakub Šerý (8), Magdaléna Janíková (8), Alexandra Hoffmannová (8)
14
536 Základná škola, Brezová 19, Piešťany, B, SR
Marco Pečeňacký (9), Anton Pernisch (9), Richard Jahoda (9), Dominik Kúdela (9)
14
537 Základná škola s MŠ, Nová Doba 482, Nižná, B, SR
Lukáš Hajdúch (9), Andrej Kubica (9), Filip Nákačka (8), Miloš Stroka (8)
14
538 Základná škola, Partizánska 6, Bánovce nad Bebravou, A, SR
Tamara Šubová (8), Vera Štrbavá (8), Sabina Maděranková (8), Sofia Anna Škerdová (8)
14
539 Szkoła Podstawowa Nr 155, os.2 Pułku Lotniczego 21, Kraków, B, PL
Bartosz Kazior (VIII), Szymon Manijak (VIII), Gabriel Białek (VIII), Jakub Bartnik (VI)
14
540 Základná škola, Koperníkova 24, Hlohovec, A, SR
Veronika Barchánková (9), Michala Kovaľová (9), Katarína Vozárová (8), Juraj Zelenay (9)
14
541 Spojená škola sv. Vincentade Paul, Bachova 4, Bratislava, A, SR
Marek Fratrič (9), Eliáš Gábor (9), Filip Gura (9), Adam Šimkovič (9)
14
542 Gymnázium, Voděradská 2, Praha 10 - Strašnice, A, ČR
Adam Beránek (8), Jakub Houžvička (8), Adam Hucl (8), Tomáš Kolman (8)
14
543 Základná škola, Belehradská 21, Košice-Sídlisko Ťahanovce, A, SR
Norbert Jakubčák (8), Sofia Jaššová (8), Viktória Ružičková (8), Daniel Sabol (8)
14
544 Doctrina - ZŠ a MŠ, Na Perštýně 404, Liberec 4, A, ČR
František Kadlec (8), Anna Knoblochová (8), Tomáš Melíšek (8), Adam Vrbica (8)
14
545 Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im.S.Konarskiego STO, Mikołowska 26, Katowice, A, PL
Tomasz Adamowski (VIII), Jan Kulig (VIII), Maksymilian Marmol (VIII), Roman Szkaradek (VIII)
14
546 Základná škola, Ul. čs. brigády 4, Liptovský Mikuláš, A, SR
Matúš Ligas (9), Igor Lettrich (9), Barbora Salanciová (9), Dávid Švihra (9)
14
547 Základná škola, J. A. Komenského 1290/1, Bánovce nad Bebravou, SR
Filip Boco (9), Tímea Drábiková (8), Vanesa Kováčiková (8), Jakub Hudec (8)
14
548 Základná škola, Slatinská 3, Beluša, A, SR
Andrej Bellan (8), Štefan Ftorek (8), Jakub Ha Van (8), Monika Kabzanová (8)
14
549 Základná škola, Sobotište 317, Sobotište, SR
Anton Čederle (8), Alžbeta Čederlová (8), Dana Chochlíková (8), Verena Pekarová (8)
14
550 Základní škola a mateřská škola, nám. Jiřího z Lobkovic 22, Praha 3, A, ČR
Vojtěch Kubát (9), Kateřina Pilátová (9), Jakub Procházka (9), Irena Opletalová (9)
14
551 Základná škola, P. Mudroňa 3, Martin, SR
Kristián Kameniar (9), Roman Tekula (9), Maximilián Uhrín (9), Marek Hýll (9)
14
552 Základná škola, Pri Podlužianke 6, Levice, SR
Eliana Foltánová (9), Matej Hrušovský (9), Katarína Kúdelová (9), Matúš Nespešný (9)
14
553 Gymnázium F. X. Šaldy, Partyzánská 530, Liberec 11, B, ČR
Filip Smutný (8), Petr Vajc (8), Barbora Kracíková (8), Štěpán Waldhauser (8)
14
554 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Zelkowie, Jana Pawłą II 22, Zelków, PL
Aleksandra Koźlak (VII), Tomasz Kubica (VII), Dawid Wójcik (VIII), Mikołaj Żbikowski (VIII)
14
555 Gymnázium Angely Merici Trnava, Hviezdoslavova 10, Trnava, SR
Adam Ďurko (9), Alžbeta Izakovičová (9), Matúš Kúdela (9), Daniela Šottníková (9)
14
556 Základná škola s MŠ, Lazany 423/5, Lazany, SR
Nikola Kmeťová (9), Dominik Podušel (8), Samuel Priehoda (8), Lívia Stredáková (9)
14
557 Základná škola, Októbrová 16, Valaská, A, SR
Daniela Auxtová (9), Tomáš Ďurica (9), Tajana Koľajová (9), Radoslava Rafajová (9)
14
558 Základná škola P.D., P. Dobšinského 1744, Rimavská Sobota, SR
Emma Deáková (9), Nikoleta Magová (9), Nina Szabóová (9), Alec Vetrák (9)
14
559 Szkoła Podstawowa nr 11 im. Polskich Olimpijczyków, Gwiaździsta 2, Głogów, A, PL
Aleksander Mliczek (VIII), Mateusz Mirota (VIII), Patryk Iciek (VIII), Jan Gawlik (VIII)
14
560 Základní škola, Šafaříkova 726, Valašské Meziříčí, ČR
Alexandr Holiš (9), Petr Ondrušek (9), Vojtěch Stromšík (9)
14
561 Základná škola, Benkova 34, Nitra, SR
Leon Fiebig (9), Lukáš Kubis (8), Marek Lysičan (8), Michal Rumančík (9)
14
562 Základná škola, Šmeralova 25, Prešov, A, SR
Mária Čonková (9), Nina Macejová (9), Lenka Poníková (9), Matúš Sedlár (8)
14
563 Gymnázium Třebíč, Masarykovo nám. 9, Třebíč, B, ČR
Adam Pohořilský (8), Klára Klímová (8), Mikuláš Michálek (8), Ondřej Pažourek (8)
14
564 Základní škola Lidická, Školní ul. 325, Hrádek nad Nisou, B, ČR
Natalie Monika Brigantová (9), Josef František Straka (9), Karolína Janoušková (9), Vít Šulc (9)
14
565 Gymnázium, Komenského 2, Havířov - Město, B, ČR
Marcela Floriánová (9), Tobiáš Jícha (9), Jasmina Michálková (8), Lucie Židková (7)
14
566 Základná škola s MŠ, Školská 238, Zubrohlava, SR
Aneta Finíková (9), Anton Kurjak (8), Ľuboš Sroka (8), Adam Stoklasa (9)
14
567 Základná škola, Radvanská 1, Banská Bystrica, A, SR
Samuel Dian (8), Matúš Joščák (8), Nella Videršpánová (8), Petra Vinarčíková (8)
14
568 Základná škola s MŠ, Dedinka 142, Dedinka, SR
Lucia Kechanová (9), Natália Mlatecová (9), Roman Pakši (9), Diana Poláková (9)
14
569 Základná škola s MŠ, Hladovka 238, Hladovka, SR
Tomáš Brnušák (8), Maroš Dulka (8), Jakub Greštiak (9), Andrej Šuvada (9)
14
570 Základná škola s MŠ, Jaslovské Bohunice 341, Jaslovské Bohunice, A, SR
Martina Rapantová (9), Alexandra Hetešová (9), Natália Blatnická (9), Marcela Tomašovičová (9)
14
571 Gymnázium, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice, A, ČR
Kristýna Ježková (8), Eliška Konečná (8), Johana Kratochvílová (8), Michaela Kroupová (8)
14
572 Základní škola Dr. Miroslava Tyrše, Mánesova 1526, Česká Lípa, B, ČR
Marek Balog (9), Daniel Jukl (9), Magdalena Krausová (9), Kristýna Rašová (9)
14
573 Základní škola, E. Krásnohorské 3084, Ústí nad Labem, B, ČR
Martin Morvay (9), Adam Sieber (9), Barbora Slavíčková (9), Zdeněk Rotal (9)
14
574 Základná škola, Hradné námestie 38, Kežmarok, SR
Marek Luruc (9), Laura Palková (9), Gabriela Šlebodová (9), Veronika Uličná (8)
14
575 Szkoła Podstawowa, Kościuszki 2 i 5, Węgliniec, PL
Adrian Pałyga (VIII), Aleksandra Gołąbek (VII), Karol Niemyski (VI), Adrian Charytaniak (VI)
14
576 Cirkevná ZŠ R. Zaymusa, Romualda Zaymusa 3, Žilina, SR
Tereza Hrkútová (8), Richard Janus (9), Jakub Kapitulčin (9), Alexandra Žideková (8)
14
577 Gymnázium K. Štúra, Nám. slobody 5, Modra, A, SR
Eva Ondovčíková (9), Andrea Schüllerová (9), Barbora Steinhüblová (9), Michal Šulák (9)
14
578 Základná škola, Kupeckého 74, Pezinok, SR
Nina Koleníková (7), Zoran Martinovský (7), Stanislava Porubanová (9), Tomáš Krútek (9)
14
579 Základná škola, Lúka 135, Lúka, SR
Jakub Rendvanský (9), Natanael Ondreička (8), Henrieta Keraková (8), Vanesa Šutovská (8)
14
580 Základná škola, Nábr. 4. apríla 1936/23, Liptovský Mikuláš, B, SR
Martin Stankoviansky (8), Alex Lakomčík (8), Ondrej Valko (8), Ondrej Štrkolec (8)
14
581 Základní škola dr. Milady Horákové, Obránců míru 369, Kopřivnice, A, ČR
Patrik Slabý (9), Michal Matula (9), Natálie Václavíková (9), Adéla Nguyenová (8)
14
582 Szkoła Podstawowa w Starej Wsi, Fabryczna 6, Stara Wieś, PL
Patryk Bieniek (VIII), Adam Gołąb (VIII), Alicja Narowska (VIII), Jakub Szymański (VIII)
14
583 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 39, Obronców Pokoju 4, Gliwice, A, PL
Mateusz Męciki (VIII), Dominika król (VIII), Natalia Kużdżał (VIII), Amelia Mroczek (VIII)
14
584 Gymnázium, Školská 837, Tvrdošín, B, SR
Lucia Garbiarová (9), Ján Žuffa (9), Marek Krucsay (9), Nina Suľová (8)
14
585 Gymnázium Michala Miloslava Hodžu, M. M. Hodžu 860/9, Liptovský Mikuláš, A, SR
Samueal Bebko (8), Lucia Polečová (8), Adam Droppa (8), Radovan Milan (8)
14
586 Základná škola, Plášťovce 634, Plášťovce, SR
Adrián Oszli (9), Viktor Sečkár (9), Daniela Kovácsová (9), Amália Oszliová (9)
14
587 Základná škola Ladislava Balleka, E. B. Lukáča 6, Šahy, B, SR
Adela Kováčová (8), Veronika Mrázová (8), Viktória Bodzsárová (9), Miroslav Snida (8)
14
588 Základná škola, Škultétyho 2326/11, Topoľčany, SR
Paulína Čakajdová (8), Nina Majtánová (8), Sofia Sitárová (9), Ondrej Toman (9)
14
589 Základná škola s MŠ, Dostojevského ul. 2616/25, Poprad, A, SR
Martin Fuchs (8), Dávid Knap (8), Lucia Lišková (9), Marianna Papcunová (9)
14
590 Szkoła Podstawowa nr 16 w Białymstoku, Strażacka 25, Białystok, PL
Zofia Kalinko (VIII), Joanna Kusznier (VII), Zuzanna Laskowska (VIII), Wiktoria Śnitko (VIII)
14
591 Szkoła Podstawowa Nr 18, 3-go Maja 10, Tarnów, PL
Oliwia Kowalska (VII), Krzysztof Cholewa (VII), Jakub Florek (VIII), Martyna Kusior (VIII)
14
592 Prywatna Szkoła Podstawowa "Akademia młodych", Dziewicza 41, Sosnowiec, PL
Wojciech Bargiel (VIII), Weronika Główka (VIII), Mateusz Krogulec (VIII), Julia Szlachta (VIII)
14
593 Matiční gymnázium, Dr. Šmerala 25, Ostrava, B, ČR
Johanka Němečková (9), Michael Trna (9), Ondřej Václavík (9), Kateřina Václavíková (9)
14
594 Szkoła Podstawowa nr 27, Grabowa 2, Sosnowiec, PL
Artur Kubara (VIII), Patrycja Karwacka (VIII), Ewa Domańska (VIII), Kinga Słowińska (VII)
14
595 Základná škola s MŠ, Trstín 457, Trstín, SR
Sára Kudláčová (6), Sebastián Daniš (6), Juraj Lipár (6), Diana Dorotková (6)
13
596 Základná škola s MŠ, Hlavná 250, Križovany nad Dudváhom, SR
Mário Plechlo (9), Matej Sivok (9), Adam Šuran (9), Miroslav Turoň (9)
13
597 Základní škola, Matiční 5, Ostrava, A, ČR
Lucie Cedivodová (9), Viktorie Kuncová (9), Jakub Ondrůšek (9), Sára Zátopková (9)
13
598 Szkoła Podstawowa Nr 8, Prochownia 7, Krosno, A, PL
Wiktoria Leśniak (VIII), Julia Kranc (VIII), Daniel Kmieć (VIII), Anna Litwin (VIII)
13
599 Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Národních mučedníků 347, Klatovy, A, ČR
Kristián Kučera (9), Ondřej Nováček (9), Jakub Mazán (9), Jana Hamplová (9)
13
600 Základná škola, Pribinova 123/9, Nováky, SR
Barbora Kerteszová (9), Kamil Fábry (9), Slávka Hutníková (9), Tereza Herdová (9)
13
601 Súkromné gymnázium, Gemerská cesta 1, Lučenec, SR
Radim Babiak (9), Samuel Ďuriška (9), Ivan Kulich (8), Filip Burin (9)
13
602 Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Mazowiecka 1, Żabia Wola, PL
Kacper Wyszyński (VIII), Stanisław Wójcik (VIII), Arkadiusz Marciniak (VIII), Przemysław Kowal (VIII)
13
603 ZŠ G.Drozda s MŠ, Chrenovec - Brusno 395, Chrenovec - Brusno, SR
Christína Podolcová (9), Lukáš Podolec (9), Eduard Trgiňa (9), Marek Dúbravka (9)
13
604 Gymnázium Boženy Slančíkovej Timravy, Haličská cesta 9, Lučenec, A, SR
Martin Svorad (8), Bronislava Koristeková (8), Marko Tokár (8), Martin Dzúr (7)
13
605 Základní škola a Mateřská škola, Veřovice 276, Veřovice, ČR
Jindřich Boháč (8), Magdaléna Cibulcová (8), Robin Drozd (8), Kristián Matúš (8)
13
606 Základní škola a Mateřská škola, Slezská 316, Slavkov, ČR
Matěj Jaroš (9), Adéla Malíková (8), Štěpán Rychlý (9), Jiří Rypl (9)
13
607 Základní škola, Masarykovo náměstí 192, Vratimov, B, ČR
Bořek Čuda (9), Matěj Janák (9), Filip Neumann (9), Vitoslav Španihel (9)
13
608 Základná škola, Hrnčiarska 2119/1, Zvolen, B, SR
Katarína Hronská (8), Dominik Kulišiak (8), Erika Rudnická (8), Richard Vojtek (8)
13
609 Základ. škola sv.Jozefa, Pribinova 35, Hlohovec, A, SR
Ezechiel Guillaume (8), Jozef Kollár (9), Matej Kubiš (9), Lucia Šturdíková (8)
13
610 Gymnázium, Na Hrádku 20, Tišnov, A, ČR
Kateřina Doležalová (9), Anna Drlíková (9), Vincenc Skoumal (9), Simona Täuberová (9)
13
611 Masarykovo gymnázium, Petákova 2, Plzeň, A, ČR
Theodor Mastný (9), Natálie Plicková (9), Martin Polák (9), Anna Perdoková (9)
13
612 Základní škola a Mateřská škola, Kozlovice 186, Kozlovice, A, ČR
Tomáš Ulčák (9), Roman Nečas (9), Veronika Toflová (9), Barbora Raganová (9)
13
613 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Woli Rzędzińskiej, 253 A, Wola Rzędzińska, A, PL
Natalia Malig (VIII), Patrycja Pająk (VIII), Mikołaj Witek (VIII), Mateusz Zaucha (VIII)
13
614 Gymnázium Havlíčkův Brod, Štáflova 2063, Havlíčkův Brod, A, ČR
Michael Blažek (7), Matěj Šedý (7), Jan Vacek (7), Antonín Vinkler (7)
13
615 Základná škola, Sokolíkova 2, Bratislava-Dúbravka, SR
Tomáš Hergott (8), Jakub Klečák (8), Jakub Učeň (8), Andrej Majer (9)
13
616 Základná škola, SNP 587/4, Kanianka, A, SR
Kristína Piešová (9), Lucia Balážová (9), Natália Daumerová (9), Martina Kohútová (9)
13
617 Základní škola, Dobrá 860, Dobrá, A, ČR
Tomáš Svoboda (9), Filip Kaloč (9), Jan Tengler (9), Jan Blahuta (9)
13
618 Základná škola s MŠ, M. R. Štefánika 432, Varín, SR
Ondrej Blaško (8), Šimon Hliník (9), Tomáš Málik (9), Erik Vandžur (9)
13
619 Szkoła Podstawowa Nr 71, Rojna 58c, Łódź, PL
Oliwia Pólkowska (VIII), Jakub Milczarek (VIII), Aleksandra Mysłek (VIII), Jakub Stańdo (VIII)
13
620 Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Raszówce, 1 Maja 10, Raszówka, PL
Michał Boczniewicz (VII), Jakub Skibik (VII), Dorota Sobuś (VIII), Mateusz Leleń (VIII)
13
621 Gymnázium Martina Hattalu, Železničiarov 278, Trstená, B, SR
Ema Kubalová (9), Alex Pisoň (8), Miriam Saganová (9), Richard Scholtz (7)
13
622 Základná škola s MŠ, Ul. J. Rašu 430, Budmerice, SR
Bianka Oškerová (9), Matej Polák (9), Barbora Pútecová (9), Ella Uhrovičová (9)
13
623 Gymnázium, Senecká 2, Pezinok, A, SR
Jozef Kyčina (9), Martin Maroš Monsberger (9), Dominika Holásková (9), Dávid Dočolomanský (9)
13
624 Szkoła Podstawowa Nr 29, FABRYCZNA 19, Warszawa, PL
Białek Gabriela (VIII), Sawicka Weronika (VIII), Kok Bazyli (VIII), Grzelak Aleksandra (VIII)
13
625 Gymnázium, Fr. Hajdy 34, Ostrava - Hrabůvka, B, ČR
Stela Kučerová (8), Michal Pidra (8), Robin Sehnalík (8), Veronika Vlková (8)
13
626 Społeczna Szkoła Podstawowa MTE, Brzozowa 1a, Milanówek, B, PL
Julia Wnorowska (VIII), Julia Talmont-Kamińska (VIII), Marta Żebrowska (VIII), Maciej Reichel (VIII)
13
627 Základní škola, Kostelní náměstí 21, Moravská Třebová, ČR
Martin Peterka (8), Zuzana Jáchymová (8), Jan Kalina (9), Eliška Charvátová (9)
13
628 Základní škola a Mateřská škola, Janovice 410, Janovice, B, ČR
Jakub Kubica (9), Tomáš Flégr (9), Matěj Pekárek (8), Lenka Žižková (8)
13
629 Szkoła Podstawowa w Zielonkach-Parceli, Południowa 2, Zielonki-Parcela, PL
Dominik Wicik (VIII), Dominik Sztychmiler (VIII), Jonatan Jonas (VIII), Łukasz Krzyt (VIII)
13
630 Szkoła Podstawowa nr 14, Wigury 8/10, Łódź, PL
Maja Janicka (VIII), Krzysztof Dąbrowski (VIII), Wojciech Skoneczny (VIII), Krzysztof Tomczyk (VIII)
13
631 Základná škola, Kolkáreň 7/12, Podbrezová, SR
Ema Haníncová (8), Ivan Kubove (8), Zuzana Svinčiaková (8), Filip Žitňák (8)
13
632 ZŠ sv. Vojtecha, Levická 903, Vráble, SR
Ján Brieška (8), Timotej Galo (9), Katarína Repková (9), Anna Repková (7)
13
633 Gymnázium, Zlatá stezka 137, Prachatice, A, ČR
Pavla M. Beranová (7), Anna Fialová (7), Klára Půbalová (7), Vendula Nováková (7)
13
634 Gymnázium Josefa Kainara, Dr. Ed. Beneše 7, Hlučín, B, ČR
Ondřej Wažik (9), Štěpán Kalus (9), Pavel Konečný (9), Daniel Piskalla (9)
13
635 Základní škola, Pátova 406, Česká Lípa, ČR
Petr Janků (9), Filip Končel (9), Oliver Řezníček (9), Václav Žák (9)
13
636 Gymnázium Františka Křižíka a ZŠ, s.r.o., Sokolovská 54, Plzeň, A, ČR
Kateřina Bobysudová (9), Martin Dusík (9), Matylda Lošanová (9), Viktorie Němejcová (9)
13
637 Gymnázium Angely Merici Trnava, Hviezdoslavova 10, Trnava, SR
Jakub Hečko (9), Erika Miklovičová (9), Terézia Očenášová (9), Oliver Svrček (9)
13
638 Súkromná základná škola, Ružová 14, Banská Bystrica, B, SR
Jonáš Bizóň (9), Terézia Bizoňová (9), Miriama Račanská (9), Martin Šípka (9)
13
639 Základní škola, Tyršova 1255, Kuřim, B, ČR
Eliška Kerdová (9), Jiří Matějka (9), David Němec (9), Milan Starosta (9)
13
640 Gymnázium, Bilíkova 24, Bratislava, A, SR
Filip Jenis (9), Lukáš Lenčeš (9), Viacheslav Morozov (9), Mária Rašková (9)
13
641 Gymnázium a střední odborná škola Chodov, Komenského 273, Chodov, A, ČR
Matěj Brož (9), Jan Hencl (9), Tomáš Vakeš (9), Barbora Rambousková (9)
13
642 Základní škola U Lesa, Boženy Němcové 539, Nový Bor, A, ČR
Ondřej Daněk (9), Viktorie Kašubiaková (9), Rudolf Mahdal (8), Jan Rázl (8)
13
643 Základná škola, Štefánikova 31, Humenné, B, SR
Lucia Betáková (8), Lucia Soňa Dolobáčová (8), Peter Ruják (8), Viktor Židzik (8)
13
644 Gymnázium L. Novomeského Senica, Dlhá 1037/12, Senica, A, SR
Jakub Fischer (8), Richard Jačanin (8), Matúš Ráček (8), Matej Škrabák (8)
13
645 Základná škola, Lúčna 8, Divín, A, SR
Jakub Fridrich (9), Lenka Kašinová (8), Robert Kučera (9), Juraj Stankovič (9)
13
646 Základná škola, Ulica Vajanského 2844/47, Lučenec, B, SR
Jakub Adamove (8), Kristína Kiráľová (8), Emma Kyzúrová (8), Nika Pastoráková (8)
13
647 Szkoła Podstawowa Aslan, Piotra Skargi 5, Głogów, PL
Kacper Grabsztunowicz (VIII), Natalia Kucharczyk (VIII), Szymon Suszczyński (VIII), Jan Szabłykin (VIII)
13
648 Základná škola, Požiarnická 3, Košice-Juh, SR
Dávid Jopek (9), Samuel Kubáni (9), Ladislav Miklós (8), Kamil Pavlenko (8)
13
649 Gymnázium, Komenského 13, Lipany, A, SR
Martin Kovaľ (9), Branislav Alexachin (9), Tomáš Miženko (9), Ema Nagyová (9)
13
650 Základná škola, Šmeralova 25, Prešov, B, SR
Simona Kušnírová (9), Ondrej Ondzik (9), Alexandra Petrová (9), Martin Šima (8)
13
651 Gymnázium Nitra, Golianova 68, Nitra, B, SR
Anna Dukesová (9), Oliver Grofčík (9), Simona Valová (9), Adam Tkáč (9)
13
652 Základná škola Janka Kráľa, Mládežnícka 24, Šahy, A, SR
Dávid Kerata (8), Marko Majtán (8), Liliana Rusnáková (8), Veronika Štefaneková (8)
13
653 Gymnázium Františka Švantnera, Bernolákova 9, Nová Baňa, SR
Katarína Ivanová (9), Jakub Ozsvald (9), Lucia Rybárová (9), Samuel Struhár (9)
13
654 Základná škola, Slobody 2, Poltár, B, SR
Ján Ančo (7), Svetlana Pivarčiová (9), Ivona Rončáková (9), Adam Sobota (8)
13
655 Spojená škola - ZŠ s MŠ, Letná ulica 3453/34, Poprad, SR
Lili Jendrušiaková (9), Mária Krivoňáková (9), Richard Ručka (9), Viktória Pitoňáková (9)
13
656 Gymnáz. V. B. Nedožerského, Matice slovenskej 16, Prievidza, SR
Radovan Kiaba (9), Daniel Jergič (9), Kristina Kluvancová (9), Ema Mišiková (9)
13
657 Základná škola Ladislava Balleka, E. B. Lukáča 6, Šahy, A, SR
Samuel Balla (9), Lucia Slušná (8), Kevin Horányi (8), Tomáš Šťastný (8)
13
658 Gymnázium, Mostecká 3000, Chomutov, C, ČR
Antonín Mrug (9), Jan Petr (9), Michal Vlček (9), Jan Adam Zahálka (9)
13
659 Základná škola, SNP 587/4, Kanianka, SR
Raoul Roland Šipoš (9), Martin Cmarko (9), Lucia Bieliková (9), Patrik Arnold Grolmus (9)
13
660 Spojená škola ZŠsMŠ,ZUŚ, Školská 370/19, Nitrianske Pravno, SR
Adriána Berzédyová (8), Jaroslav Gebrlín (9), Barbora Jamrišková (9), Pavol Lajstrík (8)
13
661 Szkoła Podstawowa nr 1, Niepodległości 7, Sosnowiec, A, PL
Kalina Kordel (VIII), Maciej Pieczarka (VIII), Marcin Rozenek (VIII), Jeremi Szczotka (VIII)
13
662 Szkoła Podstawowa nr 152, Powstańców Wielkopolskich 4, Warszawa, PL
Zuzanna Dąbała (VIII), Noe Hoffman-Zarecki (VII), Maciej Kazimierczak (VIII), Olaf Przybytniak (VIII)
13
663 Základná škola s MŠ, Školská 35, Nemecká, A, SR
Barbora Ollerová (8), Nina Borošová (8), Tamara Orošová (8), Stanislava Tomková (8)
13
664 Szkoła Podstawowa nr 204, Bajkowa 17/21, Warszawa, B, PL
Janek Niedziółka (VIII), Jerzy Paluch (VIII), Bartłomiej Rączkowski (VIII), Michał Słomian (VII)
13
665 Základná škola, Komenského 13, Sabinov, A, SR
Alica Andreanská (8), Vanessa Cisková (9), Adam Majdák (9), Marek Štofila (8)
13
666 Gymnázium Angely Merici Trnava, Hviezdoslavova 10, Trnava, SR
Hana Dobošová (8), Nikola Dobrovodská (8), Alexandra Gallová (8), Alexandra Havlíková (8)
12
667 Základná škola s MŠ, Ružindol 3, Ružindol, A, SR
Martin Fedor (9), Ivan Lovíšek (9), Samuel Susko (9), Matúš Turoň (9)
12
668 Základná škola s MŠ, Jána Bottu 27, Trnava, SR
Dominik Jedlička (7), Matúš Jedlička (7), Samuel Jursa (7), Boris Máar (7)
12
669 Základní škola, U Nových lázní 1102, Teplice, ČR
Tomáš Frontz (9), Jonáš Hadraba (9), Oliver Suchánek (9), David Vu (9)
12
670 Základní škola, Sportovní 260, Skalná, ČR
Veronika Filipová (8), Jaroslav Kubíček (8), Anna Marie Kubíčková (9), Marie Voborníková (9)
12
671 Základná škola s MŠ, Nová Doba 482, Nižná, A, SR
Radka Čuporáková (9), Tomáš Labdík (8), Miroslava Šmičeková (9), Filip Špulier (9)
12
672 SKŠ-ZŠ sv. Svorada a B., Farská 43, Nitra, B, SR
Alexandra Blažková (9), Tamara Lieskovská (9), Dominika Rácová (9), Filip Tichanský (9)
12
673 Gymnázium Ľ. J. Šuleka Komárno, Pohraničná 10, Komárno, B, SR
Judith Sylvia Dobai (8), Alžbetka Kokényová (9), Emma Odorová (8), Romana Rumanová (9)
12
674 Základná škola s MŠ, Oravské Veselé 377, Oravské Veselé, SR
Jakub Holubjak (9), Maroš Pepucha (9), Ján Sameliak (9), René Stopjak (8)
12
675 Gymnázium K. Štúra, Nám. slobody 5, Modra, SR
Mária Staňová (8), Nina Habardová (8), Monika Nemcová (8), Linda Legáthová (8)
12
676 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Kopernika 15, Lubań, A, PL
Tomasz Gołąb (VIII), Tomasz Trefler (VIII), Antoni Podolak (VIII), Miłosz Jurga (VII)
12
677 Základná škola s MŠ, E. P. Bárdoša 235/50, Habovka, SR
Timea Klimeková (9), Laura Klimeková (9), Timotej Leginus (7), Lucia Šišková (9)
12
678 Základná škola s MŠ, Trstín 457, Trstín, B, SR
Ján Kiripolský (9), Dávid Klukavý (9), Tomáš Lopatka (9), Branislav Rábara (9)
12
679 Gymnázium a Osemročné gymnázium, Trebišovská 12, Košice-Západ, SR
Adam Pavlovič (8), Matej Šoltés (8), Martin Košťál (9), Róbert Kubín (9)
12
680 Základní škola, Aloisina výšina 642, Liberec 15, A, ČR
Daniel Franc (8), Lukáš Bůlfínek (8), Alex Urban (8), Sára Šlachtovská (8)
12
681 Gymnázium J. Hollého Trnava, Na hlinách 7279/30, Trnava, A, SR
Emma Kortišová (8), Jozef Lukačovič (8), Samuel Smutný (8), Ján Britan (8)
12
682 Szkoła Podstawowa nr 28, Grecka 59, Wrocław, B, PL
Maciej Jezierski (VIII), Milena Palczyńska (VIII), Patryk Welna (VIII), Zofia Wolna (VIII)
12
683 Základná škola, Kvačany 227, Kvačany, SR
Elena Valová (9), Karin Furgaľáková (9), Tomáš Eduard Kojš (8), Pavol Glončák (8)
12
684 Základná škola s MŠ, M. R. Štefánika 1, Vrútky, A, SR
Maroš Bíly (8), Dominik Duong (8), Nikola Soldán (8), Matúš Vargončík (8)
12
685 Základná škola, Angyalova ulica 401/26, Kremnica, A, SR
Daniel Kubašiak (9), Martin Slanina (9), Samuel Ziman (9), Adam Rozenzweig (9)
12
686 Szkoła podstawowa nr 5, Lecha Zondka 6, Grodzisk Mazowiecki, A, PL
Ewa Bagrowska (VII), Jagoda Caban (VII), Maksymilian Buśkiewicz (VII), Stanisław Pyliński (VII)
12
687 Základní škola a Mateřská škola, Opletalova 699, Benešov nad Ploučnicí, A, ČR
Vít Martínek (9), Radek Heinzel (9), Adéla Štecherová (8), Jakub Martinec (8)
12
688 Gymnázium, Kpt. Nálepku 6, Sobrance, A, SR
Veronika Ivanišová (8), Richard Konya (8), Tomáš Kašaj (8), Janka Fečíková (7)
12
689 Základní škola, Aloisina výšina 642, Liberec 15, B, ČR
Tereza Chroustová (8), Filip Honc (8), Martin Machač (8), David Müller (8)
12
690 Základná škola, Mariánska 554/19, Prievidza, SR
Aleaxandra Červená (8), Matúš Chudý (8), Tabita Mikušová (8), Veronika Plachá (8)
12
691 Základní škola, Školní 519, Klášterec nad Ohří, A, ČR
Patrik Babič (9), Daniel Barták (9), Michaela Livinková (9), Václav Pěnkava (9)
12
692 Gymnázium, Na Hrádku 20, Tišnov, B, ČR
Julie Burianová (8), Nikola Kopečná (8), Veronika Dvořáková (8), Kristina Priknerová (8)
12
693 Základná škola s MŠ, Andreja Bažíka 20, Zuberec, B, SR
Matej Gonda (9), Erik Klocháň (9), Martin Ondroš (8), Jakub Šroba (7)
12
694 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zbigniewa Gęsickiego “Juno”, Pułaskiego 6/8, Piastów, B, PL
Julia Chechłacz (V), Piotr Kopacz (V), Michał Włoszczuk (V), Alicja Ziółek (V)
12
695 Základná škola s MŠ, Trstín 457, Trstín, SR
Ronald Poór (8), Veronika Ondrušová (8), Gabriel Sobota (9), Alex Strečanský (7)
12
696 Základ. škola sv.Jozefa, Pribinova 35, Hlohovec, B, SR
Terézia Střelcová (9), Dominik Žažo (9), Terézia Šranková (8), Andrea Bitarovská (8)
12
697 Základná škola, Žiarska 679/13, Liptovský Mikuláš, B, SR
Gabika Kubínová (9), Tomáš Nízky (9), Andrea Ondrejková (9), Laura Stanislavová (9)
12
698 Základná škola s MŠ, kpt. Nálepku 43, Bánov, B, SR
Samuel Jenei (8), Samuel Hatina (8), Peter Mráz (8), Branislav Rácek (8)
12
699 Gymnázium K. Štúra, Nám. slobody 5, Modra, SR
Ladislav Kopún (7), Barbora Krebsová (7), Stella Steinhüblová (7), Dominik Urbanec (7)
12
700 Základná škola s MŠ, Osloboditeľov 9, Červeník, SR
Adam Benček (9), Martin Kováčik (9), Patrik Tomka (9), Róbert Urminský (9)
12
701 ZŠ a MŠ Františka Palackého, Hodslavice 300, Hodslavice, B, ČR
Jan Horák (9), Zuzana Mičulková (8), Lukáš Novák (7), Dominka Patková (8)
12
702 Základná škola s MŠ, Voderady 160, Voderady, A, SR
Vladimír Štefunko (8), Damián Gotthardt (8), Juraj Kubovič (8), Ján Hanzel (9)
12
703 Základná škola s MŠ, Kornela Mahra 11, Trnava, A, SR
Šimon Čálik (9), Martin Masaryk (9), Jakub Horák (9), Filip Pavlech (9)
12
704 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Romualda Traugutta, Traugutta 28, Czarna Białostocka, B, PL
Mciek Bankiewicz (VIII), Zuzanna Kościuk (VIII), Agata Trochim (VIII), Nikola Łęgowska (VIII)
12
705 Základná škola s MŠ, Školská 447/3, Dobrá Niva, SR
Patrícia Polcová (9), Hana Krúdyová (9), Matej Medveď (9), Martin Kamiač (8)
12
706 Cirkevná základná škola, T. G. Masaryka 9, Lučenec, SR
Filip Bize (7), Matej Jakubišin (8), František Mikuláš (8), Tomáš Šinko (8)
12
707 Základná škola, Slobody 2, Poltár, A, SR
Adrian Višniar (7), Emma Pálešová (9), Janka Semeráková (9), Soňa Fehérpatakyová (9)
12
708 Evanjelická SŠ-EZŠ, M.R.Štefánika 17, Martin, B, SR
Alžbeta Noemi Calíková (8), Tamara Janáková (8), Dorota Frátriková (8), Dominika Toporcerová (9)
12
709 Základná škola s MŠ, Ivana Krasku 29, Trnava-Modranka, SR
Matej Szabo (9), Nina Juráková (9), Matrin Thomka (8), Miriama Váleková (7)
12
710 ZŠ a MŠ Červený vrch, Alžírská 26, Praha 6 - Vokovice, B, ČR
Adam Filinger (9), Jakub Martinů (9), Matěj Podskalský (9), Martin Švorc (9)
12
711 Gymnázium, nám. T. G. Masaryka 1260, Frýdlant nad Ostravicí, B, ČR
Hynek Blažek (8), Vojtěch Paseka (8), Marek Kožušník (8), Antonín Vybíral (8)
12
712 Spojená škola ZŠsMŠ,ZUŚ, Školská 370/19, Nitrianske Pravno, B, SR
Martin Beláň (8), Adrián Gandel (9), Timotej Kováč (8), Daniel Mašlonka (9)
12
713 Základná škola, Kubranská 80, Trenčín, SR
Radoslav Michal (8), Ján Michal (8), Alex Maláň (8), Tomáš Kuník (7)
12
714 Základní škola, Tř. 1. máje 357, Hranice, ČR
Martin Glos (9), Josef Kraus (9), Michal Částečka (9), Vojtěch Besta (9)
12
715 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zbigniewa Gęsickiego “Juno”, Pułaskiego 6/8, Piastów, A, PL
Maja Jarocka (V), Piotr Strzelczyk (V), Kacper Tymiński (V), Klaudia Zalewska (V)
12
716 Základní škola, Sirotkova 36, Brno, A, ČR
Ondřej Gryc (9), Robert Kubů (9), Šimon Kyjovský (9), Vojtěch Nevrlý (9)
12
717 Základní škola, Pionýrů 400, Frýdek-Místek, B, ČR
Tomáš Cvik (9), Tereza Nováková (9), Eliška Skotnicová (9), Jakub Buchta (9)
12
718 Základná škola s MŠ, Motešice 77, Motešice, B, SR
Natália Marušková (9), Katarína Richtárechová (9), František Púčik (9), Barbora Zustinová (9)
12
719 Základná škola s MŠ, Rabčická 410, Rabča, SR
Miloš Hadár (9), Viktória Michaláková (9), Oliver Špliňo (9), Markus Vorčák (9)
12
720 Základná škola, Tupolevova 20, Bratislava-Petržalka, SR
Yvetta Balčáková (8), Veronika Belišová (8), Viktória Karvaiová (7), Katarína Kovarčíková (7)
12
721 Gymnázium, Tylova 271, Vlašim, B, ČR
Kristýna Jarošová (8), Kristýna Nováková (9), Ondřej Plšek (9), Jiří Vondráček (8)
12
722 Súkromná základná škola, Slov.národ.povstania 96/3, Nová Dubnica, B, SR
Martin Bačík (8), Ela Kučerová (8), Jana Šošovičková (8), Margaréta Vráblová (8)
12
723 Základná škola, Brezová 19, Piešťany, A, SR
Michal Žažo (8), Michal Hudec (8), Šimon Suchý (8), Adriana Novotná (8)
12
724 Szkoła Podstawowa Nr 1, Reymonta 30, Tarnów, PL
Michał Wzorek (VIII), Kacper Batko (VIII), Kamil Pyzik (VIII), Krzysztof Pączek (VIII)
12
725 Základná škola, Jarmočná 96, Ždaňa, SR
Filip Deák (9), Pástor Oliver (9), Olexová Tatiana (9), Pavlíková Bianka (9)
12
726 Szkoła Podstawowa w Międzyrzeczu, 81, Międzyrzecze Górne, A, PL
Marcelina Heller (VIII), Dawid Szarek (VIII), Natalia Przygoda (VIII), Mateusz Szkucik (VIII)
12
727 Spojená škola ZŠsMŠ,ZUŚ, Školská 370/19, Nitrianske Pravno, A, SR
Jakub Husák (8), Adriena Klocová (9), Katarína Piešová (8), Adrián Šiller (8)
12
728 Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi Nr 5, Targowa 9, Pionki, B, PL
Damian Dobrew (VIII), Adrianna Murawska (VIII), Paula Robak (VIII), Adam Zbyszyński (VIII)
12
729 Szkoła Podstawowa, 168, Mikołajowice, PL
Krystian Gajdur (VII), Maksymilian Gawron (VIII), Elena Kurtyka (VII), Wiktoria Łazarek (VIII)
12
730 Szkoła Podstawowa nr 9, M. Dąbrowskiej 6, Tarnów, B, PL
Patryk Serwatka (VIII), Kamil Michoń (VIII), Mikołaj Roszkowicz (VIII), Kacper Gdowski (VIII)
12
731 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 5 "Twoja Przyszłość", Dziewicza 41, Sosnowiec, PL
Aleksandra Piwowarczyk (VIII), Dawid Wójcik (VIII), Rozalia Pieniak (VII), Michalina Chiberska (VII)
12
732 Základná škola s MŠ, Demänovská ulica 408/4A, Liptovský Mikuláš, A, SR
Viktória Chvojková (9), Hana Griešová (8), Sebastián Ondruš (8), Daniel Vučkan (9)
12
733 Súkromná základná škola, Dneperská 1, Košice-Nad jazerom, SR
Michal Dlabaj (8), Erik Lazar (9), Miriam Melišová-Čugová (9), Dávid Pundžák (9)
12
734 Základná škola s MŠ, Staničná 324, Liesek, B, SR
Eliáš Ondrík (9), Samuel Stas (9), Timea Kubicová (9), Andrea Motýľová (8)
12
735 Masarykova Základní škola a MŠ, Hnojník 120, Hnojník, B, ČR
Tomáš Bičanovský (9), Tomáš Gryga (9), Natálie Literáková (9), Kristýna Paláková (9)
12
736 Gymnázium Angely Merici Trnava, Hviezdoslavova 10, Trnava, SR
Ondrej Haršány (7), Tomáš Cák (7), Marek Richnák (7), Jakub Hittrich (7)
12
737 Szkoła Podstawowa Nr 34, Gałczyńskiego 8, Wrocław, B, PL
Jakub Lewnadowski (VIII), Zofia Biernacka (VIII), Marek Paluchniak (VIII), Alicja Badowska (VIII)
12
738 Doctrina - Podještědské gymnázium, Sokolovská 328, Liberec 14, A, ČR
Daniel Bradáč (9), Adéla Richterová (9), Hynek Hejna (9), Veronika Modrá (8)
12
739 Základná škola, Októbrová 16, Valaská, B, SR
Jakub Dundovič (8), Lukáš Havaš (8), Lukáš Patúš (8), Dorota Slivková (8)
12
740 Gymnázium F. Garcia Lorcu, Hronská 3, Bratislava, A, SR
Lucia Suchánková (9), Klára Selešová (9), Lucia Kvasničková (9), Benjamín Kubinec (9)
12
741 Szkoła Podstawowa nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi, Morcinka 2, Głogów, PL
Emilia Fogt (VIII), Kacper Garbacz (VIII), Jarosław Jankowiak (VIII), Paulina Ostrowska (VIII)
12
742 Základná škola s MŠ, J. Nižnanského 1, Brestovany, SR
Marek Chorvatovič (9), Jakub Cvíčela (9), Matúš Mareništiak (9), Maroš Šery (9)
12
743 Szkoła Podstawowa nr 2 im. bł. Salomei, ks. Stanisława Połetka 32, Skała, PL
Kacper Browarnik (VIII), Jakub Madejski (VIII), Weronika Misiak (VIII), Magdalena Morawska (VIII)
12
744 Szkoła Podstawowa nr 3, Ceramiczna 5, Bolesławiec, PL
Igor Szerszunowicz (VII), Anna Jadach (VIII), Karolina Guzowska (VIII), Alicja Burdukiewicz (VII)
12
745 Základní škola a Mateřská škola, Skalice u České Lípy 264, Skalice u České Lípy, B, ČR
Magdalena Dvořáková (9), Martin Kunt (9), Veronika Švadlenková (9), Michal Votýpka (9)
12
746 Gymnázium Ľudovíta Štúra, Hronská 1467/3, Zvolen, A, SR
Peter Hriň (8), Sofia Ann Clancy (8), Yevhenii Vozniuk (8), Benjamín Androvič (8)
12
747 Gymnáz. V. B. Nedožerského, Matice slovenskej 16, Prievidza, SR
Tomáš Badáň (8), Jakub Kiaba (8), Roman Páleš (8), Daniel Vanek (8)
12
748 Gymnázium Angely Merici Trnava, Hviezdoslavova 10, Trnava, SR
Ivan Bako (9), Rebeka Čapelová (9), Barbora Opatovská (9), Peter Šarkózy (9)
12
749 Športové gymnázium J. Herdu Trnava, Jána Bottu 31, Trnava, A, SR
Tomáš Knapík (9), Tomáš Melicherík (9), Lucia Pacalajová (9), Sarah Štrbková (9)
11
750 Základná škola s MŠ, Nám.Slov.uč.tovarišstva15, Trnava, A, SR
Samuel Káčer (9), Vladimír Záruba (9), Vanda Kovárová (9), Alex Czompoly (9)
11
751 Základná škola s MŠ, Ivana Krasku 29, Trnava-Modranka, A, SR
Petra Balážová (9), Jakub Horník (9), Lukáš Moncman (9), Jakub Horňák (8)
11
752 Szkoła Podstawowa nr 9, Nyska 66, Wrocław, A, PL
Dominik Ciesiun (VII), Aleksandra Janikowska (VIII), Przemysław Pasternak (VII), Małgorzata Tyniec (VII)
11
753 Základná škola, Trenčianske Jastrabie 115, Trenčianske Jastrabie, SR
Patrik Sýkora (9), Matej Kiš (9), Klára Balajová (9), Adela Reháková (9)
11
754 Gymnázium Angely Merici Trnava, Hviezdoslavova 10, Trnava, A, SR
Adam Bardiovský (8), Simona Bučková (8), Františka Zacharová (8), Marián Cipár (8)
11
755 Základná škola s MŠ, Vývojová 228, Bratislava-Rusovce, A, SR
Martin Hlavatý (6), Jozef Loffler (7), Jakub Vaculík (7), Alex Yatsenyak (6)
11
756 Základná škola s MŠ, Rakovec nad Ondavou 2, Rakovec nad Ondavou, SR
Šimon Bakajsa (9), Jakub Dzurko (8), Martin Ivan (9), Viktória Marinčáková (8)
11
757 Zespół Szkół Szkoła Podstawowa, 287, Chojnik, PL
Piotr Kras (VIII), Elżbieta Gniadek (VIII), Aleksandra Gniadek (VIII), Michał Góral (VIII)
11
758 SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI, ODDZIAŁAMI SPORTOWYMI W DUSZNIKACH-ZDROJU, SPRZYMIERZONYCH 6, Duszniki-Zdrój, PL
Jakub Wieczorek (VIII), Alicja Dziuba (VIII), Łukasz Kijanka (VIII), Jan Jakubiec (VIII)
11
759 Gymnázium Františka Křižíka a ZŠ, s.r.o., Sokolovská 54, Plzeň, B, ČR
Alan Březina (9), Matyáš Martan (9), Aleš Najman (9), David Vlk (9)
11
760 Základná škola, Komenského 2, Svit, A, SR
Dominik Gregor (8), Dominik Kurňava (8), Jakub Enekeš (8), Vladislav Sedláček (8)
11
761 Bernardyńska Szkoła Podstawowa im. O. Anastazego Pankiewicza, Bł. A. Pankiewicza 15, Łódź, A, PL
Magda Bożyk (VIII), Helena Dana (VIII), Joanna Sydor (VIII), Julia Łąpieś (VIII)
11
762 Základná škola, Staré Hory 327, Staré Hory, SR
Martin Čunderlík (9), Patrik Klibáni (9), Eliška Babjaková (9), Bianka Turčanová (8)
11
763 Masarykova Základní škola a MŠ, Hnojník 120, Hnojník, A, ČR
Vojtěch Pytlík (8), Hana Síbrová (9), Jakub Staněk (7)
11
764 ZŠ Jozefa Horáka, P. Dobšinského 17, Banská Štiavnica, B, SR
Martin Bačo (9), Daniela Kašiarová (9), Matej Mojžiš (9), Miroslav Vančo (9)
11
765 Základná škola, J. Alexyho 1941/1, Zvolen, SR
Michal Gondáš (9), Natália Mázorová (9), Peter Kováčik (9), Sára Kuzminová (9)
11
766 Základná škola J.J.T., A. Bernoláka 20, Detva, SR
Emma Kucejová (9), Alžbeta Vinarčíková (9), Martin Ľupták (8), Michal Račan (8)
11
767 Szkoła Podstawowa MIKRON, Piękna 30/32, Łódź, PL
Jakub Raj (VIII), Maksymilian Łuczyński (VIII), Adam Wołoszyn (VIII), Michał Stańczak (VIII)
11
768 Základní škola, E. Krásnohorské 3084, Ústí nad Labem, A, ČR
Jan Stýblo (9), Marek Tremel (9), Sofya Fedotova (8), Tomáš Kadlec (9)
11
769 Základná škola s MŠ, Komenského 3, Smolenice, SR
Tadeáš Holásek (9), Simon Kmoško (9), Alexander Orel (9), Adam Ščepko (9)
11
770 Základní škola TGM, náměstí Svobody 903, Moravské Budějovice, ČR
Vojtěch Kabelka (8), Anežka Karásková (9), Daniel Linduška (9), Eliška Pipalová (9)
11
771 Súkromné gymnázium pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním CENADA, Majerníkova 60, Bratislava, A, SR
Jakub Janáč (8), Jerguš Rybiansky (8), Alena Straube (8), Dávid Strážovský (8)
11
772 Základní škola, Okružní 1235, Most, A, ČR
Tú Anh Ta (9), Mariana Krausová (9), Michaela Svitáková (9), Matěj Štosek (9)
11
773 Základná škola, Jána A. Komenského 1, Michalovce, SR
Daniela Bežovská (9), Diana Bežovská (9), Hanh Hong Nguyen (9), Miriam Horváthová (9)
11
774 Základní škola, 1. máje 1700, Frýdek-Místek, A, ČR
Ondřej Fusek (8), Tereza Jurásková (8), Helena Kresaňová (8), Ondřej Otáhal (8)
11
775 ZSP W JASIENICY SZKOŁA PODSTAWOWA, 271, Jasienica, PL
Konrad Kine (VIII), Kamil Matuszewski (VIII), Krzysztof Śpiewak (VIII), Mikołaj Słonka (VIII)
11
776 Szkoła Podstawowa Nr 138 im. Leopolda Staffa w Łodzi, św. Franciszka z Asyżu 53, Łódź, PL
Wojciech Jurewicz (VIII), Alicja Pełka (VIII), Marta Saganowska (VIII), Michał Waliszek (VIII)
11
777 Základní škola a Mateřská škola, Libouchec 157, Libouchec, A, ČR
Kateřina Pokorná (9), Petr Kocek (9), Anna Krupičková (9), Leona Pilnajová (9)
11
778 Bernardyńska Szkoła Podstawowa im. O. Anastazego Pankiewicza, Bł. A. Pankiewicza 15, Łódź, B, PL
Miłosz Dębiński (VIII), Michał Grajewski (VIII), Kacper Szeliga (VIII), Filip Szymański (VIII)
11
779 Základná škola, SNP 587/4, Kanianka, B, SR
Petra Hollá (8), Matej Lipovský (8), Miriam Mandevová (8), Andrej Šušol (8)
11
780 Základná škola s MŠ, Diviaky nad Nitricou 121, Diviaky nad Nitricou, SR
Mário Hatványi (9), Tomáš Iliaš (9), Filip Lagin (8), Martina Račková (8)
11
781 Základná škola s MŠ, Vančurova 38, Trnava, SR
Jakub Ševčík (9), Nina Ujváryová (8), Tomáš Varga (8), Zuzana Zálešáková (8)
11
782 Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi Nr 5, Targowa 9, Pionki, A, PL
Agnieszka Chęcińska (VIII), Zuzanna Pietrzak (VIII), Gabriela Polak (VIII), Hubert Siek (VIII)
11
783 Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny w Białymstoku, Mickiewicza 43, Białystok, A, PL
Jan Andrzej Danilecki (VII), Maria Jastrzębska (VII), Kamila Niemotko (VII), Daria Aniela Turowska (VII)
11
784 Základná škola M.R.Š., Haličská cesta 1191/8, Lučenec, SR
Lukáš Adam (9), Miroslav Števák (9), Filip Ficka (9), Bruno Bablena (9)
11
785 Základná škola, Družicová 4, Košice-Nad jazerom, SR
Tomáš Žalobín (9), Sebastián Bartko (9), Daniel Balogh (9), Pavol Seman (9)
11
786 Gymnázium, Komenského 10, Rumburk, B, ČR
Katka Havlová (8), Anna Horáková (8), Kateřina Skálová (8), Amálie Poštová (8)
11
787 ZŠ Mansveta Olšovského, Kláštorné nám. 1, Malacky, B, SR
Lenka Ježeková (8), Rebeka Kubinská (9), Adam Oreský (9), Lucia Poláčeková (9)
11
788 Szkoła Podstawowa w Michałówce, Michałówka 3, Jagodne, A, PL
Krzysztof Czypionka (VIII), Olga Robak (VIII), Marcin Szopa (VIII), Paweł Zalewski (VIII)
11
789 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Romualda Traugutta, Traugutta 28, Czarna Białostocka, A, PL
Dagmara Bućko (VIII), Bartosz Miłosek (VIII), Michał Rećko (VIII), Weronika Szutko (VIII)
11
790 Základní škola T. G. Masaryka, Riegrova 13, Opava, B, ČR
Martina Fialová (9), Marie Krátká (8), Monika Pustková (7), Alžběta Wajdová (8)
11
791 Szkoła Podstawowa Nr 49 z Oddziałami Integracyjnymi w Białymstoku, Armii Krajowej 32, Białystok, B, PL
Oskar Waszkiewicz (VIII), Oliwier Niemirowicz (VIII), Adrian Nieciecki (VIII), Aleksander Frydrych (VIII)
11
792 Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika, Kopernika 5, Tarnów, A, PL
Jakub Libera (VIII), Monika Lubera (VIII), Dominika Markowicz (VIII), Joszko Suchan (VII)
11
793 Základná škola, M. R. Štefánika 30, Hlohovec, SR
Filip Kadlec (9), Dominik Polaček (9), Katarína Lopuchová (8), Hanka Magulicová (8)
11
794 Szkoła Podstawowa nr 157, Tyniecka 25, Warszawa, PL
Joanna Bińkowska (V), Bartek Manikowski (V), Jagoda Pawlak (V), Filip Polsakiewicz (V)
11
795 Gymnázium Jiřího Wolkera, Kollárova 3, Prostějov, A, ČR
Jiří Král (9), Jakub Holubek (9), Jan Grulich (9), Alexandra Musilová (9)
11
796 Základní škola, Švehlova 12, Praha 10 - Zahradní Město, ČR
Tereza Hanáková (9), Daniel Kahún (9), Tomáš Novotný (9), Josef Rákos (9)
11
797 Základní škola, Fabian 1215, Velké Bílovice, B, ČR
Alena Svobodová (9), Markéta Janstová (8), Michal Šebesta (8), Petr Svoboda (9)
11
798 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Macierzy Szkolnej, Osuchowskiego 8, Bielsko-Biała, PL
Paweł Gleindek (VIII), Martyna Hanzelko (VIII), Paulina Lelek (VIII), Norbert Szlagor (VIII)
11
799 Gymnázium, Senecká 2, Pezinok, B, SR
Timothy Kiš (8), Sebastián Schwaiger (8), Samuel Čech (8), Adam Dobrotka (8)
11
800 Szkoła Podstawowa w Michałówce, Michałówka 3, Jagodne, B, PL
Rafał Piesiewicz (V), Aleksandra Parol (V), Filip Kronik (V), Kacper Gadoś (V)
11
801 Základní škola, Masarykovo náměstí 192, Vratimov, A, ČR
Tereza Galetková (9), Vendula Kochová (9), Matěj Šindler (8), Marie Vehovská (9)
11
802 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Pionkach, 15 Stycznia 3, Pionki, PL
Piotr Olszewski (VII), Oliwier Domagała (VII), Maja Zagożdżon (VII), Martyna Skarbek (VII)
11
803 Szkoła Podstawowa nr 83, Boya - Żeleńskiego 32, Wrocław, PL
Michał Gąsiewicz (VIII), Karolina Newelska (VIII), Mateusz Iskrzycki (VIII), Jan Rabczyński (VIII)
11
804 Publiczna Szkoła Podstawowa, Szkolna 11, Rzezawa, B, PL
Zuzanna Frączek (VIII), Jakub Gierek (VIII), Dominik Gołas (VIII), Julia Zięba (VIII)
11
805 Szkoła Podstawowa Nr 155, os.2 Pułku Lotniczego 21, Kraków, A, PL
Krzysztof Słowikowski (VII), Antoni Jędrysek (VII), Sebastian Dudek (VII), Mateusz Woźniak (VII)
11
806 Základná škola, Koperníkova 24, Hlohovec, B, SR
Maximilián Jančár (8), Adriana Kaletová (9), Barbora Zacharová (9), Adam Zelka (9)
11
807 Gymnázium Ladislava Jaroše, Palackého 524, Holešov, B, ČR
Alena Omastová (9), Tomáš Pumprla (8), Alena Vaculíková (9), Radek Večeřa (8)
11
808 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zbigniewa Gęsickiego “Juno”, Pułaskiego 6/8, Piastów, C, PL
Zuzanna Chromińska (V), Kacper Tomczak (V), Anna Łuczak (V), Fryderyk Wojtachnik (V)
11
809 Základná škola s MŠ, Dostojevského ul. 2616/25, Poprad, B, SR
Ema Kajzárová (8), Martin Kučera (9), Martina Sekeráková (8), Radovan Vyšňan (9)
11
810 Akademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Sochaczewie, Staszica 86, Sochaczew, PL
Maja Górczyńsk (VIII), Szymon Janusz (VII), Maciej Szewczyk (VII), Antoni Więcek (VIII)
11
811 Základná škola, Belehradská 21, Košice-Sídlisko Ťahanovce, B, SR
Benjamín Čisár (9), Matej Demjanovič (9), Kristína Nagyová (9), Martin Palkov (9)
11
812 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 148, Żabia 20, Kraków, B, PL
Matylda Dyląg (VIII), Anna Folwarska (VIII), Krzysztof Mendyk (VIII), Małgorzata Węgrzyn (VIII)
11
813 Szkoła Podstawowa nr 15 im. Stefana Żeromskiego, Wojska Polskiego 84, Sosnowiec, PL
Michal Bartos (VIII), Dawid Kasza (VIII), Agata Oleś (VIII), Gabriela Wróblewska (VIII)
11
814 Szkoła Podstawowa Nr 2, LITERACKA 20, Milanówek, PL
Agata Jakubowska (VIII), Julia Jacheć (VIII), Rafał Brzeziński (VIII), Bartłomiej Kowalczyk (VIII)
11
815 Gymnázium a Střední průmyslová škola, Masarykova 12, Duchcov, B, ČR
Claudia Černá (8), Anežka Hozáková (8), Eva Kloudová (8), Jan Ottis (8)
11
816 Základná škola s MŠ, Atómová 1, Trnava, B, SR
Romana Pánisová (9), Irena Mišíková (9), Nina Kis Pistiová (8), Silvia Horňáková (8)
11
817 Základní škola a mateřská škola, nám. Jiřího z Lobkovic 22, Praha 3, B, ČR
Michael Brabec (8), František Kumbera (8), Marek Pohl (7), Oleksei Pukish (7)
11
818 Gymnázium Olgy Havlové, M. Majerové 1691, Ostrava - Poruba, B, ČR
Lukáš Jakubec (9), Ondřej Lakota (9), Roman Plaček (9), Anna Cmielová (9)
11
819 Základná škola, SNP 5, Cífer, B, SR
Dominik B. (8), Nina H. (8), Eliška K. (8), Viktor K. (8)
10
820 Základná škola, Maxima Gorkého 21, Trnava, B, SR
Katarína Bagáčová (9), Karolína Ďuríčková (9), Tomáš Filo (9), Patrik Mihálik (9)
10
821 Základná škola s MŠ, Atómová 1, Trnava, A, SR
Maja Cerovsky (9), Adriána Galovičová (8), Natália Haršányiová (9), Bianka Iuhaneaková (8)
10
822 Základná škola, Ul. 17. novembra 31, Sabinov, B, SR
Patrik Antol (8), Karin Jendrichovská (8), Ema Tuptová (8), Viktória Kvašňáková (8)
10
823 Základná škola, Maxima Gorkého 21, Trnava, A, SR
Linda Reyová (9), Zuzana Rybnikárová (9), Lenka Šeligová (9), Adriána Vrždiaková (9)
10
824 Základná škola s MŠ, Nám.Slov.uč.tovarišstva15, Trnava, B, SR
Martin Hubinák (9), Oliver Krajčovič (9), Michal Móder (9), Sára Lazíciusová (9)
10
825 Gymnázium, SNP 1, Gelnica, SR
Tomáš Varga (8), Dominik Schmidt (8), Triffon Ian Mikulák (8), Gabriela Emma Kolesárová (8)
10
826 Základná škola s MŠ, Slovenská Ves 313, Slovenská Ves, SR
Silvester Vida (9), Erik Hyriak (8), Bronislava Gurková (9), Romana Borovská (9)
10
827 Základná škola s MŠ, Jaslovské Bohunice 341, Jaslovské Bohunice, B, SR
Veronika Bokorová (8), Patrik Bulla (8), Filip Pavlík (8), Tobias Hutta (8)
10
828 Publiczna Szkoła Podstawowa nr2, Kochanowskiego 14, Pionki, PL
Emilia Rabijewska (VII), Maja Amanowicz (VIII), Jan Orzeechowski (VIII), Julia Tyburczy (VIII)
10
829 Súkr. spojená škola ZŠ, Ul.Ľ. Ondrejova 28, Prievidza, SR
Igor Lalík (9), Samuel Novák (8), Šimon Petráš (8), Tomáš Slezák (9)
10
830 Szkoła Podstawowa nr 1, Niepodległości 7, Sosnowiec, B, PL
Aleksandra Bubak (VIII), Oliwer Kulawiak (VIII), Emilia Nyk (VIII), Natalia Szafirska (VIII)
10
831 Základná škola s MŠ, Kľačany 263, Kľačany, SR
Luiza Zuzana Cvíčelová (8), Andrej Matušňák (9), Andrea vargová (8), Miroslava Záhorská (9)
10
832 Základná škola s MŠ, Hradná 342, Liptovský Hrádok, B, SR
Lucia Čisárová (9), Zuzana Drobúlová (9), Radana Ivanová (9), Kristína Krčuľová (9)
10
833 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2, Narewska 13, Białystok, B, PL
Hanna Malinowska (VIII), Michał Pogorzelski (VIII), Gabriela Szymańska (VIII), Kacper Ziętkowski (VIII)
10
834 Szkoła Podstawowa nr 10, SZKOLNA 4, Piasek, PL
Marcin Anderko (VIII), Natalia Jabcoń (VIII), Jakub Kolon (VIII), Maksymilian Malcharek (VIII)
10
835 Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Národních mučedníků 347, Klatovy, B, ČR
Vladimíra Jiříčková (8), Michaela Skálová (9), Jan James Soukup (9)
10
836 Základní škola, Okružní 1235, Most, B, ČR
Pavel Kafka (9), Milan Solnář (9), Jakub Hlava (9), Pavel Šrotíř (9)
10
837 Szkoła Podstawowa, Wola Radziszowska 500, Wola Radziszowska, PL
Kinga Ochojna (VIII), Aleksandra Trojanowska (VII), Przemysław Bartosz (VII), Seweryn Maślanka (VII)
10
838 Základní škola a Mateřská škola, Skalice u České Lípy 264, Skalice u České Lípy, A, ČR
David Machač (9), Karolina Nováková (9), Lucie Smrčková (9), Barbora Trnková (9)
10
839 Szkoła Podstawowa Nr 23, Wawelska 48, Warszawa, PL
Mikołaj Janota (VIII), Maksymilian Materkowski (VIII), Ewa Pszczoła (VIII), Kornelia Wodecka (VIII)
10
840 Základná škola s MŠ, Školská 459/12, Pečovská Nová Ves, SR
Jakub Džačovský (9), Tomáš Roháľ (9), Kristína Prevužňáková (8), Lívia Bečaverová (8)
10
841 Základná škola, Bystré 347, Bystré, SR
Marek Hric (9), Veronika Kriváková (9), Vladimír Štefanko (9), Júlia Štofanová (9)
10
842 Gymnázium, Komenského 13, Lipany, B, SR
Martin Kovaľ (9)
10
843 Społeczna Szkoła Podstawowa, Kochanowskiego 3, Tarnobrzeg, B, PL
Jakub Rewera (VIII), Gabriela Homatowicz (VIII), Maja Drohobycka (VIII), Michał Śmiłowski (VIII)
10
844 Szkoła Podstawowa nr 11 im. Polskich Olimpijczyków, Gwiaździsta 2, Głogów, B, PL
Lucyna Guzek (VIII), Aleksandra Fudali (VIII), Katarzyna Juretko (VIII), Aleksandra Przytuła (VIII)
10
845 Základná škola, Rajčianska 3, Bratislava-Vrakuňa, B, SR
Fulop Adam (9), Kováč Daniel (9), Glvač Pavel (9), Peter Vlašič (9)
10
846 Základná škola, Jána Švermu 6, Michalovce, SR
Labancová Zuzana (8), Majorošová Marcela (8), Čačková Diana (9), Mihálik Tomáš (9)
10
847 SKŠ-ZŠ sv. Svorada a B., Farská 43, Nitra, A, SR
Ceyla Rose Hanzen (8), Smuel Krajčír (8), Miroslav Černák (8), Jakub Vrchovský (8)
10
848 Szkoła Podstawowa w Posadzie Gornej, 3 MAJA 164, Posada Górna, PL
Maria Głowacka (VIII), Dawid Jaślar (VIII), Krzysztof Kasperkowicz (VII), Jan Telega (VII)
10
849 Evanjelické lýceum, Vranovská 2, Bratislava, SR
Lukáš Sebastian Baranovič (8), Zhuo Jin (8), Elena Lago (8), Martin Rovňák (8)
10
850 Szkoła Podstawowa nr 1 we Frysztaku, Piętniewicza 7, Frysztak, PL
Kacper Cieszyński (VII), Szymon Czech (VII), Martyna Płoucha (VII), Jakub Wanat (VII)
10
851 Základná škola, Dr. Daniela Fischera 2, Kežmarok, A, SR
Liliana Boháčová (9), Emma Kaňová (9), Alžbeta Špesová (9), Emília Oravcová (9)
10
852 Szkoła Podstawowa nr 2, Jasna 2, Pruszków, A, PL
Dawid Brzeziński (VIII), Patrycja Skrodzka (VIII), Wojciech Tarczyński (VIII), Aleksandra Zielińska (VIII)
10
853 ZŠ Jozefa Horáka, P. Dobšinského 17, Banská Štiavnica, A, SR
Adam Potančok (8), David Ruszo (8), Maroš Orolin (8), Dominika Bačíková (8)
10
854 Cirkevná ZŠ s MŠ bl. Pavla Petra Gojdiča, Bernolákova 21, Prešov, A, SR
Tadeáš Sekera (7), Veronika Pejková (8), Terézia Sopalová (8), Vlastimil Urda (7)
10
855 Szkoła Podstawowa nr 3, ks. kard. Stefana Wyszyńskiego 16, Gorlice, PL
Julia Stempkowicz (VIII), Anna Hajduk (VIII), Sebastian Haluch (VIII), Kamil Siarkowicz (VIII)
10
856 Základní škola, příspěvková organizace, Na Stráni 879, Děčín VI - Letná, B, ČR
Anna Andrová (9), Kristýna Doležalová (9), Maxmilián Minden (9), Štěpán Šípal (9)
10
857 Piarist. gymnázium sv. J. Kalazan, Piaristická 6, Nitra, A, SR
Jozef Magula (9), Sofia Bieliková (9), Alex Kukla (9), Lukáš Horka (9)
10
858 Katolicka Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej, Ścigały 17, Katowice, PL
Krzysztof Durski (VIII), Jakub Matuszowicz (VIII), Karolina Smolarska (VIII), Hanna Żurek (VIII)
10
859 Základní škola, Chomutovská 1683, Kadaň, A, ČR
Jiang Xinchi (9), Marek Černý (9), Ema Šimůnková (8), Zuzana Armstarková (8)
10
860 Základní škola, Bratří Čapků 279, Příbram VII, ČR
Zuzana Havlíčková (9), Tadeáš Mrvík (9), Klaudie Prendká (9), Petr Simonides (9)
10
861 Základní škola a mateřská škola, Nýdek 293, Nýdek, B, ČR
Tereza Cieslarová (9), Donna Hojdyszová (9), Ivona Kuligová (9), Jana Stryczková (9)
10
862 Súkromné gymnázium FUTURUM, Kožušnícka 71/2, Trenčín, A, SR
Milan Balažovjech (9), Adam Koyš (9), Sofia Mudranincová (9), Timotej Kováč (9)
10
863 Základná škola s MŠ, Ulica J. Kármána 25/5, Lučenec, SR
Attila Lancz (9), Egon Riczi (9), Dávid Tóth (9), Emma Fekete (9)
10
864 Základná škola s MŠ, Motešice 77, Motešice, A, SR
Michaela Fáriková (8), Dominik Jando (8), Martin Mitač (8), Alexandra Závodská (8)
10
865 Základní škola Lidická, Školní ul. 325, Hrádek nad Nisou, A, ČR
Petr Boštický (9), Andrea Adamová (9), Jakub Keller (9), Klára Postlová (9)
10
866 Základná škola, Školská 192/8, Kamenec pod Vtáčnikom, SR
Adam Bartolen (9), Jakub Daniš (9), Krištof Kmeť (9), Matúš Nechala (9)
10
867 Základní škola a Mateřská škola, Školní 1544, Děčín VI - Želenice, B, ČR
David Beutler (8), Matyáš Jetel (8), Alice Oubrechtová (8), Šimon Prokeš (8)
10
868 Základná škola s MŠ M.K, Detvianska Huta 369, Detvianska Huta, SR
Ján Baláž (9), Martin Gánovský (9), Vanesa Kortišová (9), Miroslav Kret (9)
10
869 Základná škola s MŠ, Na Parlagu 1, Čebovce, B, SR
Nikola Huszárová (9), Kevin Pásztor (9), Gábor Sívó (9), Marian Záleha (9)
10
870 Základná škola, Zbehy 661, Zbehy, B, SR
Tamara Dovičovičová (9), Sára Krajancová (9), Kristína Laciková (9), Dalibor Debnár (9)
10
871 Základná škola, Prostějovská 38, Prešov, SR
Leonard Čonka (9), Branislav Mathia (7), Terezia Lochová (8), Dávid Maník (8)
10
872 Gymnázium J. F. Rimavského, Kláštorská 37, Levoča, SR
Olívia Citterová (8), Lívia Iľašová (8), Tímea Zahurancová (8), Peter Dičák (8)
10
873 ZŠ s MŠ, Školská 311, Spišská Teplica, B, SR
Tamara Kupčová (8), Martin Šeliga (8), Tatiana Stolarčíková (8), Marek Kučera (8)
10
874 Základná škola s MŠ, Ružindol 3, Ružindol, SR
Anita Belicová (7), Michal Daniš (8), Martina Penyaková (7), Emma Vávrová (7)
10
875 Základná škola s MŠ, Hviezdoslavova 415/40, Ludanice, SR
Martin Zelenák (9), Patrik Jan Grnja (9), Eliška Ševčíková (9), Matúš Vagunda (9)
10
876 Základní škola a Mateřská škola, Markvartice 197, Markvartice, ČR
Dominik Lein (9), Františka Levá (9), Vojtěch Gombašan (9), Andrea Svádová (8)
10
877 Základní škola Antonína Sochora, Teplická 13, Duchcov, A, ČR
Jakub Hampl (9), Jakub Olšavský (9), Vojtěch Hanžl (9), Michal Šimral (9)
10
878 Základná škola s MŠ, Hlavná 626/2, Špačince, A, SR
Júlia Viktória Miháliková (8), Ľubica Ivančíková (8), Marek Šaradín (8), Matúš Sedlák (9)
10
879 Gymnázium, Jateční 22, Ústí nad Labem, B, ČR
Mariana Kokšalová (9), Natália Linhartová (9), Anežka Hozáková (9), Kritýna Zamfirescu (9)
10
880 Základná škola Janka Kráľa, Mládežnícka 24, Šahy, C, SR
Peter Felyó (8), Kornélia Fojtíková (9), Zuzana Fraňová (9), Ľubica Kovalíčková (9)
10
881 Základná škola, Žiarska 679/13, Liptovský Mikuláš, A, SR
Michal Bruňo (8), Samuel Chovanec (8), Lenka Zemková (8), Lucia Navrátilová (8)
10
882 Základná škola, M. Rázusa 1672/3, Zvolen, C, SR
Peter Hazlinger (8), Samuel Korytár (8), Michal Lisičan (8), Matej Ivanič (8)
10
883 Základná škola, Sadová 620, Senica, B, SR
Damian Dobiaš (9), Martin Kadlečík (9), Patrik Opalek (9), Filip Piroha (9)
9
884 ZŠ s MŠ Angely Merici, Halenárska 45, Trnava, SR
Emília Kubišová (8), Tomáš Porubčin Porubčin (8), Marek Šeliga (8), Matej Šeliga (8)
9
885 Základná škola, SNP 5, Cífer, SR
Dominika B. (9), Silvia K. (9), Emma O. (9), Nina P. (9)
9
886 Szkoła Podstawowa nr 42 im. Błogosławionego ks. Michała Sopoćki, Sokólska 1, Białystok, PL
Maurycy Bałakier (VII), Krystian Jaworowski (VII), Michał Kopeć (VII), Albert Akiev (VII)
9
887 Szkoła Podstawowa nr 13, Urzędnicza 11, Jaworzno, A, PL
Mateusz Kolski (V), Kamil Kuczera (V), Dawid Mularz (V), Aleksander Stawicki (V)
9
888 Gymnázium, Komenského 2/1074, Partizánske, A, SR
Ema Magdolenová (8), Daniela Čangelová (8), Simona Seidlová (8), Sofia Seidlová (8)
9
889 ZŠ s MŠ Angely Merici, Halenárska 45, Trnava, A, SR
Jakub Čellár (9), Hana Haydenová (9), Richard Nyullassy (9), Alex Vančo (9)
9
890 Základná škola, Sadová 620, Senica, A, SR
Anetta Abdiu (9), Filip Danko (9), Simona Khulová (9), Kristína Vidová (9)
9
891 Gymnázium, Tylova 271, Vlašim, A, ČR
Ivan Bezkorovayny (8), Šimon Janda (8), Jan Poustka (8), Kateřina Šramotová (8)
9
892 Gymnázium, Školská 837, Tvrdošín, A, SR
Dávid Kováč (6), Jerguš Krúpa (7), Jakub Lorinc (7), Lukáš Pánik (7)
9
893 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342, Strumykowa 21A, Warszawa, A, PL
Zuzanna Jakubowska (VIII), Natalia Jedynak (VIII), Rafał Marchwacki (VIII), Franciszek Trzaska (VIII)
9
894 Szkoła Podstawowa nr 24, ks. Pawła Lexa 3, Ruda Śląska, PL
Magdalena Czyż (V), Jakub Furmanowicz (V), Kamil Gwizdała (V), Przemysław Małek (V)
9
895 Základná škola s MŠ, Slovanská 23, Púchov, A, SR
Katarína Chumchálová (8), Adrián Janek (8), Ľuboš Mareček (8), Juraj Minárik (8)
9
896 Základná škola, Hruštín 55, Hruštín, A, SR
Samuel Haluška (8), Lukáš Kompan (8), Kamila Kušnieriková (8), Adrián Očkaják (8)
9
897 Základná škola, Jánošovka, Školská 511/2, Čierny Balog, SR
Mária Anna Ambrosová (9), Ján Katreniak (9), Liana Kupcová (9), Patrik Strigáč (9)
9
898 Základná škola s MŠ, Hlavná 804, Podolie, SR
Peter Burza (9), Sabina Kožáková (8), Juraj Strýček (8), Adam Urban (9)
9
899 Základná škola, Ul. 17. novembra 31, Sabinov, A, SR
Oliver Cuker (9), Simona Dobrovičová (9), Šimon Roba (9), Sarah Solárová (9)
9
900 Fakultní základní škola, Tererovo nám. 1, Olomouc, B, ČR
Karel Zatloukal (9), Jarmila Jurtíková (9), Michal Tichý (9), David Tichý (9)
9
901 Základná škola s MŠ, Starojánska 11, Liptovský Ján, SR
Radovan Buc (8), Filip Krajčí (8), Tomáš Kyseľ (8), Mária Ohraďanová (8)
9
902 Základní škola a Mateřská škola, Opletalova 699, Benešov nad Ploučnicí, B, ČR
Barbora Brousilová (9), Jakub Scháněl (8), Klára Štěpánková (9), Matěj Werner (8)
9
903 Základná škola, Jelenia 16, Bratislava-Staré Mesto, SR
Hana Belianska (8), Filip Gall (8), Daniel Rafael Okenica (8), Igor Marchenko (8)
9
904 Základná škola, Ul. čs. brigády 4, Liptovský Mikuláš, B, SR
Sebastián Dráb (8), Patrik Dzuroška (8), Filip Navrátil (8), Samuel Varga (8)
9
905 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Woli Rzędzińskiej, 253 A, Wola Rzędzińska, B, PL
Magdalena Karczmarczyk (VIII), Wiktoria Pająk (VIII), Paulina Sobarnia (VIII), Martyna Pinas (VIII)
9
906 Základná škola s MŠ, Hôrky 2, Hôrky, B, SR
Soňa Chládeková (9), Michal Jahvodka (9), Lukáš Kastelovič (9), Roman Hudec (9)
9
907 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Kopernika 15, Lubań, B, PL
Maja Sidor (VII), Aleksandra Guła (VII), Alicja Ostrowska (VII), Dominik Szpytma (VII)
9
908 Základná škola, Komenského 6, Sobrance, SR
Lukáš Bálint (9), Matúš Grib (9), Adam Koroľ (7), Adam Kurdila (7)
9
909 Szkoła Podstawowa nr 146 im. Janusza Korczaka, DOMANIEWSKA 33, Warszawa, PL
Oleg Aleksandrowicz (VIII), Wiktoria Grefkowicz (VIII), Piotr Stęniak (VIII), Róża Makówka (VIII)
9
910 Základná škola, Bajkalská 29, Prešov, B, SR
Matej Čmilanský (8), Alex Duleba (8), Nina Liptáková (9), Ema Šintalová (9)
9
911 Základná škola, Prokofievova 5, Bratislava-Petržalka, SR
Peter Markešovič (9), Juraj Michalek (9), Ander Abduallev (9), Jakub Svoreň (9)
8
912 Základná škola s MŠ, Kostolná 28, Hrnčiarovce nad Parnou, SR
Nina Skalková (9), Nina Gajdošíková (9), Silvester Marko (8), Michal Čavojský (8)
8
913 Základná škola s MŠ, Boleráz 456, Boleráz, SR
Viktória Cintavá (8), Samuel Doboš (8), Vivianna Dúcová (8), Vanesa Peňáková (8)
8
914 Základná škola s MŠ, Trstín 457, Trstín, SR
Aneta Tulušáková (5), Damián Kudrna (5), Maximilián Martinovič (5), Simona Slobodová (5)
8
915 Fakultní základní škola, Tererovo nám. 1, Olomouc, A, ČR
Adéla Žáčková (8), Adéla Frumarová (8), Pavel Palatka (8), Vendula Pudelová (8)
8
916 Základ. škola A.Rudnaya, Považany 216, Považany, SR
Marianna Horváthová (9), Karolína Majerníková (8), Adam Malo (9), Kristína Vatrtová (9)
8
917 Základná škola, Školská 1, Ľubica, SR
Lenka Gallušová (9), Patrícia Hoffmanová (9), Michaela Kurillová (9), Jakub Solár (9)
8
918 Gymnázium a Střední průmyslová škola, Masarykova 12, Duchcov, A, ČR
Kryštof Hub (9), David Šimánek (9), Heinrichová Eliška (9), Hönigová Michaela (9)
8
919 Základná škola, Kukučínova 480/6, Detva, A, SR
Michaela Ostrihoňová (9), Dorothea Petrovičová (8), Miroslav Vilhan (8), Tibor Vrťo (8)
8
920 Základná škola s MŠ, Budimír 11, Budimír, SR
Františka Peková (9), Patrícia Seligová (9), Timea Komárová (8), Alex Hoger (8)
8
921 Základní škola, Čeladná 551, Čeladná, ČR
Lukáš Charbulák (9), Kamila Dohnalová (8), Jiří Koloničný (9), Petr Kulovaný (8)
8
922 Szkoła Podstawowa, Sułkowskiego 1, Mysłakowice, PL
Jakub Kamiński (VIII), Jakub Wieczorek (VIII), Jakub Wygnański (VIII), Dawid Zieliński (VII)
8
923 Základná škola s MŠ, Lemešany 154, Lemešany, SR
Lea Benčová (8), Sandra Hasmanová (9), Timotej Repko (8), Patrik Szmolka (9)
8
924 Základná škola, Zbehy 661, Zbehy, A, SR
Filip Galan (9), Marek Sokol (9), Kristína Sollárová (8), Matej Timoracký (8)
8
925 Základná škola, Rajčianska 3, Bratislava-Vrakuňa, SR
Besedič Anton (9), Nagyová Emma (9), Jančušová Lucia (9), Juhász Sebastián (9)
8
926 Gymnáz. V. B. Nedožerského, Matice slovenskej 16, Prievidza, SR
Timotej Bakus (7), Damián Bystrák (7), Daniel Dobiš (7), Andrea Nosianová (7)
8
927 Základní škola, Tyršova 1255, Kuřim, A, ČR
Šárka Kuklínková (9), Hana Kuželová (9), Aziz Šnyrch (9), Vojtěch Váša (9)
8
928 Základná škola, Kubranská 80, Trenčín, SR
Katarína Balážová (7), Barbora Jenčová (7), Zuzana Mareková (7), Lucia Ševčovičová (7)
8
929 Základná škola, Školská 289, Obyce, SR
Kristian Hlavatý (9), Matúš Jurík (9), Viktor Kováč (9), Ján Kurka (9)
8
930 Základná škola, Kupeckého 74, Pezinok, B, SR
Rastislav Baláž (9), Matúš Čúzy (8), Radoslav Klučár (8), Nina Miková (8)
8
931 Základní škola, Kpt. Jaroše 130, Proboštov, ČR
Radek Bakanyi (9), Vojtěch Čonka (9), Vojtěch Liner (9), Jakub Markov (9)
8
932 Základní škola, Za Nádražím 222, Český Krumlov, A, ČR
Vojtěch Rosina (8), Lubomír Zvonař (8), Ondřej Šober (8), Tina Šimečková (8)
8
933 Spojená škola sv. Vincentade Paul, Bachova 4, Bratislava, B, SR
Peter Csakanyi (9), Juraj Mesík (9), Juraj Sabo (9), Jozef Vojtas (9)
8
934 Základná škola s MŠ, Kátlovce 195, Kátlovce, SR
Matej Bohunický (8), Lukáš Ferech (8), Jakub Šurina (8), Ronald Martin Verman (8)
8
935 Základní škola, příspěvková organizace, Na Stráni 879, Děčín VI - Letná, A, ČR
Adéla Ješetová (9), Natálie Kučerová (9), Karolína Vytlačilová (9), Adéla Žáková (9)
8
936 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 111, Jaracza 44/46, Łódź, PL
Nikola Cynkier (VII), Oliwier Mucha (VIII), Natalia Krzywańska (VII), Eryk Szwed (VII)
8
937 Základná škola, Ulica Vajanského 2844/47, Lučenec, SR
Eva Milada Hroboňová (8), Ema Čumpelíková (8), Alexandra Šimonová (8), Karolína Rút Karmanová (8)
8
938 Základná škola s MŠ, Trstín 457, Trstín, A, SR
Hana Piešťanská (8), Hana Sabová (8), Adela Kudláčová (8), Tamara Oravská (8)
8
939 Základná škola s MŠ, Pionierska 4, Brezno, B, SR
Veronika Cibuľová (9), Samuel Pančík (8), Terézia Turňová (9), Filip Formánek (8)
8
940 Základní škola a mateřská škola, Bohdalice 1, Bohdalice, A, ČR
Mirek Dvořáček (8), Rostislav Brošek (7), Adam Řehořek (9), Vojtěch Skalka (7)
7
941 Základná škola, Maxima Gorkého 21, Trnava, SR
Alexander Brezina (8), Erika Chynoranská (8), Adam Krajčovič (8), Adam Tomovič (8)
7
942 Szkoła Podstawowa nr 36 z oddziałami integracyjnymi, Sternicza 4, Bielsko-Biała, PL
Jacek Furtak (VIII), Andrzej Gomółka (VIII), Mateusz Kocur (VIII), Konrad Tomaszewski (VIII)
7
943 Základná škola s MŠ, Maurerova 14, Krompachy, SR
Šimon Hedvig (8), Oliver Kontroš (9), Michal Rabatin (9), Adam Števčík (9)
7
944 ZŠ Jána Vojtecha Šimka, Šimkova 40, Žitavany, SR
Sára Solčianska (9), Andrej Mikuš (9), František Jenis (9), Laura Pečínková (9)
7
945 Základní škola, 1. máje 1700, Frýdek-Místek, B, ČR
Martin Břenek (9), Lukáš Šašma (9), Tereza Palochová (9), Ema Polochová (9)
7
946 Základná škola s MŠ, Boleráz 456, Boleráz, B, SR
Ján Danišovič (9), Alex Školek (9), Filip Lančarič (9), Dávid Nídel (9)
7
947 Základní škola Antonína Sochora, Teplická 13, Duchcov, B, ČR
Nicola Philippová (9), Andrea Kratochvílová (9), Pavla Zauperová (9), Kateřina Špeciánová (9)
7
948 Základní škola, Fabian 1215, Velké Bílovice, A, ČR
Matěj Hromek (8), Veronika Spěváková (8), Vojtěch Šťavík (9), Adam Sýkora (9)
7
949 Súkromné gymnázium FUTURUM, Kožušnícka 71/2, Trenčín, SR
Alex Drengubiak (9), Tomáš Kunic (9), Michal Mikulík (9), Alexandra Valová (9)
7
950 Szkoła Podstawowa nr 48 Mistrzostwa Sportowego, Piłsudskiego 114, Sosnowiec, PL
Igor Fijałkowski (VIII), Wanessa Gajdzik (VIII), Olaf Wilczak (VIII), Piotr Wybański (VIII)
7
951 Základní škola, Školní 519, Klášterec nad Ohří, B, ČR
Karel Černý (9), Mateusz Kowalczyk (9), Kryštof Podaný (9), Vanesa Šroubková (9)
7
952 Doctrina - ZŠ a MŠ, Na Perštýně 404, Liberec 4, B, ČR
Marek Havelka (7), Petr Kniha (7), Lenka Kubíčková (7), Natálie Neuwirthová (7)
7
953 Základná škola s MŠ, Vývojová 228, Bratislava-Rusovce, B, SR
Daniel Kubica (8), Peter Klein (8), Kryštof Okres (8), Jakub Červenák (7)
7
954 Základná škola, Energetikov 242/39, Prievidza, B, SR
Katarína Cechová (8), Marco Foltán (7), Martina Hlavinová (8), Ivan Holík (8)
7
955 Szkoła Podstawowa im. Batalionu "Barbara" AK w Pawęzowie, brak 66, Pawęzów, PL
Marek Polczyk (VIII), Krzysztof Kurasiewicz (VII), Magdalena Łabędź (VII), Zuzanna Piwek (VI)
7
956 Szkoła Podstawowa nr 4, Powstańców Śląskich 37, Krosno, PL
Mateusz Piechnik (VIII), Łukasz Birówka (VIII), Aleksandra Rabska (VIII), Milena Rabska (VIII)
7
957 Základní škola a Mateřská škola, Libouchec 157, Libouchec, B, ČR
Josef Čížek (8), Natálie Jedličková (8), Sandra Haganová (9), Jakub Šiller (9)
7
958 Základná škola, SNP 5, Cífer, A, SR
Dávid C. (9), Enrique M. (9), Tomáš P. (9), Samuel V. (9)
7
959 Základná škola, Veľká Ida 1, Veľká Ida, SR
Daniel Hajduček (9), Liana Ignáthová (9), Lenka Škulková (9), Ema Sokáčová (9)
7
960 Základní škola a mateřská škola, Bohdalice 1, Bohdalice, B, ČR
Tomáš Hanák (7), Tomáš Kopřiva (9), Michal Břoušek (8), Tereza Celá (9)
7
961 Szkoła Podstawowa nr 2, Jasna 2, Pruszków, B, PL
Michał Berlak (VII), Marta Krupa (VII), Bartłomiej Robak (VIII), Arkadiusz Świątek (VIII)
7
962 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 39, Obronców Pokoju 4, Gliwice, B, PL
Dominik Kuźmik (VIII), Alicja Talarek (VIII), Magdalena Janoszka (VIII), Filip Oliveira (VIII)
7
963 Základná škola s MŠ, Ružindol 3, Ružindol, SR
Jakub Drahoš (9), Michaela Palová (9), Viktória Šalgovičová (9), Elizabeth Šulanová (9)
6
964 Základná škola s MŠ, J. Nižnanského 1, Brestovany, A, SR
Timea Haladová (7), Eva Melicherová (7), Simona Mĺkva (7), Eliáš Vyskoč (7)
6
965 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 w Dębicy, Kraszewskiego 37, Dębica, A, PL
Amelia Jasek (VII), Maksymilian Wygonik (VII), Tymoteusz Oskarbski (VII), Natalia Żurek (VII)
6
966 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Tosi i Franka, Kopernika 12, Grodzisk Mazowiecki, PL
Zuzanna Gorzkowska (VIII), Piotr Kaszycki (VIII), Amelia Krzaczek (VIII), Antonina Woźniak (VIII)
6
967 Základní škola, Fabian 1215, Velké Bílovice, C, ČR
Denisa Foukalová (8), Markéta Kopřivová (8), Radovan Šupolík (9), Tomáš Trčka (9)
6
968 Základná škola, Kubranská 80, Trenčín, SR
Boris Liška (8), Adam Gluch (8), Petra Horvátová (8), Júlia Havjerová (8)
6
969 Ev. SŠ- Ev. gymnázium J. T, Komenského 10, Liptovský Mikuláš, SR
Zuzana Salajová (8), Zuzana Kamenská (8), Kristián Ondrejka (8), Jakub Matejka (8)
6
970 Základná škola s MŠ, Ružindol 3, Ružindol, SR
Aneta Bednárová (9), Adela Marikovičová (8), Tomáš Peško (8), Alexandra Valentová (8)
6
971 Základní škola a Mateřská škola, Janovice 410, Janovice, A, ČR
Tereza Chovancová (8), Filip Húdek (9), Jan Špok (8)
6
972 Publiczna Szkoła Podstawowa, Szkolna 11, Rzezawa, A, PL
Katarzyna Gicala (VIII), Karolina Pietrzyk (VIII), Mateusz Rudnik (VIII), Dominik Smoleń (VIII)
6
973 Základní škola a mateřská škola, Nýdek 293, Nýdek, A, ČR
Tomáš Hudzieczek (9), Vita Khabibullin (8), Daniel Matýsek (9), Gabriela Pietroszová (9)
6
974 Základná škola, Angyalova ulica 401/26, Kremnica, B, SR
Samuel Kanala (9), Jakub Mutňanský (9), Paula Petríková (9), Andrea Slašťanová (9)
6
975 Základná škola s MŠ, Ružindol 3, Ružindol, B, SR
Veronika Dubovská (9), Petra Gálusová (9), Ema Lackovičová (9), Sabina Penyaková (9)
6
976 Základná škola s MŠ, Trstín 457, Trstín, SR
Michal Škoda (5), Roman Mihálek (5), Sára Kučerová (5), Lenka Dugovičová (5)
6
977 Základná škola s MŠ, J. Nižnanského 1, Brestovany, B, SR
Jakub Gabriel (7), Samuel Hlavna (7), Andrej Kuhajda (7), Niels Eric Roeske (7)
6
978 Gymnázium V. Mihálika Sereď, Kostolná 119/8, Sereď, A, SR
Július Farkaš (9), Ema Pretáková (9), Terézia Rišková (8), Adriana Skutilová (8)
5
979 Základní škola Lidická, Školní ul. 325, Hrádek nad Nisou, C, ČR
Jakub Hečko (8), Rebeka Mišotová (8), Markéta Lupačová (8), Vanesa Hartmanová (8)
5
980 Szkoła Podstawowa w Międzyrzeczu, 81, Międzyrzecze Górne, B, PL
Marcin Chrapusta (VII), Dawid Malarz (VII), Mikołaj Molga (VII), Bartłomiej Sygut (VII)
5
981 Piarist. gymnázium sv. J. Kalazan, Piaristická 6, Nitra, B, SR
Matej Lidik (9), Vanesa Poláčková (9), Patrícia Balážová (9), Emma Bakytová (9)
5
982 Základná škola s MŠ, Školská 35, Nemecká, B, SR
Filip Bician (8), Hugo Chamko (8), Ľuboš Duľa (8), Martin Macík (8)
5
983 Základní škola Lidická, Školní ul. 325, Hrádek nad Nisou, D, ČR
Matěj Halala (8), Tomáš Doležal (8), Jakub Jirkal (8), Maxim Matouš (8)
5
984 Súkromná základná škola FUTURUM, Na dolinách 27, Trenčín, SR
Tomáš Ambrozai (8), Klára Komorovská (8), Lucia Vašatová (7), Hana Vašatová (6)
5
985 ZŠ s MŠ Angely Merici, Halenárska 45, Trnava, SR
Tomáš Báchora (7), Jakub Braniša (7), Pavol Jedlovec (7), Timotej Vanko (7)
5
986 Základná škola s MŠ, J. Nižnanského 1, Brestovany, SR
Johanna Blážová (7), Timea Chraščová (7), Kristína Danišová (7), Anna Kristína Šišková (7)
4
987 Szkoła Podstawowa nr 13, Urzędnicza 11, Jaworzno, B, PL
Amelia Pancerz (V), Grzegorz Szyndler (V), Szymon Wolak (V), Łukasz Szlósarczyk (V)
4