Výsledky Náboja 2018
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2018, , Česká republika, Česká Lípa


ŠkolaBody
1 Gymnázium, Žitavská 2969, Česká Lípa, B, ČR
Martin Kaplánek (9), Jan Moravík (9), Tomáš Vomlela (9), Jan Zátka (9)
31
2 Základní škola Dr. Miroslava Tyrše, Mánesova 1526, Česká Lípa, A, ČR
Kateřina Hadravová (8), Olga Kadlecová (9), Vanesa Pojerová (9), Sebastian Tomasch (9)
23
3 Gymnázium, Komenského 10, Rumburk, A, ČR
Veronika Kozlerová (9), Erika Merkoutová (9), Katka Nedvídková (9), Eliška Semerádová (9)
22
4 Základní škola U Lesa, Boženy Němcové 539, Nový Bor, B, ČR
Haštal Ort (8), Patrik Majcher (8), Marek Březina (9), Pavel Černý (9)
21
5 Základní škola, Partyzánská 1053, Česká Lípa, ČR
Matěj Jech (8), Jakub Talman (8), Vojtěch Talman (8), Roman Hofman (9)
20
6 Základní škola, náměstí Míru 128, Nový Bor, B, ČR
Anna Jakoubková (9), Barbora Lazorová (8), Sabina Štěpánková (9), Markéta Votrubová (9)
18
7 Základní škola, Dlouhá 113, Dubá, ČR
Pavel Heřmánek (8), Adam Mareš (8), Martin Stejskal (9), Jan Žalovič (9)
16
8 Gymnázium, Žitavská 2969, Česká Lípa, A, ČR
Alena Cenknerová (8), Alena Hluštíková (8), Vojtěch Kašpar (8), Jan Měrka (8)
15
9 Základní škola, náměstí Míru 128, Nový Bor, A, ČR
Tereza Kovářová (9), Ondřej Cmunt (9), Barbora Slezáková (9), Filip Bartoš (9)
15
10 Základní škola Dr. Miroslava Tyrše, Mánesova 1526, Česká Lípa, B, ČR
Marek Balog (9), Daniel Jukl (9), Magdalena Krausová (9), Kristýna Rašová (9)
14
11 Základní škola, Pátova 406, Česká Lípa, ČR
Petr Janků (9), Filip Končel (9), Oliver Řezníček (9), Václav Žák (9)
13
12 Základní škola U Lesa, Boženy Němcové 539, Nový Bor, A, ČR
Ondřej Daněk (9), Viktorie Kašubiaková (9), Rudolf Mahdal (8), Jan Rázl (8)
13
13 Základní škola a Mateřská škola, Opletalova 699, Benešov nad Ploučnicí, A, ČR
Vít Martínek (9), Radek Heinzel (9), Adéla Štecherová (8), Jakub Martinec (8)
12
14 Základní škola a Mateřská škola, Skalice u České Lípy 264, Skalice u České Lípy, B, ČR
Magdalena Dvořáková (9), Martin Kunt (9), Veronika Švadlenková (9), Michal Votýpka (9)
12
15 Gymnázium, Komenského 10, Rumburk, B, ČR
Katka Havlová (8), Anna Horáková (8), Kateřina Skálová (8), Amálie Poštová (8)
11
16 Základní škola a Mateřská škola, Skalice u České Lípy 264, Skalice u České Lípy, A, ČR
David Machač (9), Karolina Nováková (9), Lucie Smrčková (9), Barbora Trnková (9)
10
17 Základní škola a Mateřská škola, Markvartice 197, Markvartice, ČR
Dominik Lein (9), Františka Levá (9), Vojtěch Gombašan (9), Andrea Svádová (8)
10
18 Základní škola a Mateřská škola, Opletalova 699, Benešov nad Ploučnicí, B, ČR
Barbora Brousilová (9), Jakub Scháněl (8), Klára Štěpánková (9), Matěj Werner (8)
9