Wyniki Náboja 2018
Ze względu na ograniczenia rządowe związane z pandemią koronawirusa w roku szkolnym 2020/2021 konkurs Náboj Junior został odwołany. Z niecierpliwością czekamy na spotkanie z Państwem w listopadzie 2021 roku!

Wyniki Náboja 2018, , Czechy, Frýdlant nad Ostravicí


SzkołaPunkty
1 Gymnázium a Průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, p.o., Křižíkova 1258, Frenštát pod Radhoštěm, B, CZ
Martina Boháčová (9), Anežka Dudková (9), Lukáš Krpec (9), Ondřej Trinkiewitz (9)
30
2 Gymnázium Petra Bezruče, ČSA 517, Frýdek-Místek, B, CZ
Tomáš Volný (9), Marek Maslowski (9), Kateřina Polášková (9), Kateřina Liczmanová (9)
25
3 Gymnázium, nám. T. G. Masaryka 1260, Frýdlant nad Ostravicí, A, CZ
Petr David Lanča (9), Jan Opěla (9), Jiří Polách (9), Martina Plevová (9)
25
4 Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm, Koryčanské Paseky 1725, Rožnov pod Radhoštěm, A, CZ
Monika Drexlerová (8), Adam El Bakri (8), Tomáš Procházka (9), Radka Vašutová (7)
24
5 Základní škola, Náměstí T.G.Masaryka 1260, Frýdlant nad Ostravicí, CZ
Lukáš Wendel (9), Kryštof Šimčák (9), Martin Štofko (9), Roman Velička (9)
23
6 Základní škola, Československé armády 570, Frýdek-Místek, CZ
Daniel Čarný (9), Matyáš Kohut (9), Matěj Pobucký (9), Robin Popov (9)
21
7 Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm, Koryčanské Paseky 1725, Rožnov pod Radhoštěm, B, CZ
Ondřej Kvapil (8), David Něnička (7), Klára Petřeková (8), Jakub Staňo (9)
17
8 Gymnázium Františka Palackého, Husova 146, Valašské Meziříčí, B, CZ
Radovan Lev (8), Daniel Záslav (8), Jan Svozil (8), Jakub Šnajdr (8)
17
9 Gymnázium Františka Palackého, Husova 146, Valašské Meziříčí, A, CZ
Matěj Heřman (9), Petr Kovařčík (9), David Kremel (9), Martin Holčák (9)
17
10 Gymnázium a Průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, p.o., Křižíkova 1258, Frenštát pod Radhoštěm, A, CZ
Ondřej Bambuch (8), Tomáš Kelnar (8), Adéla Petrová (8), Denisa Valová (8)
17
11 Gymnázium Petra Bezruče, ČSA 517, Frýdek-Místek, A, CZ
Tereza Durčáková (9), Jiří Pavelek (9), Matěj Minarčík (9), Anna Esterházy (9)
15
12 ZŠ a MŠ Františka Palackého, Hodslavice 300, Hodslavice, A, CZ
Patrik Drda (7), Ondřej Hrdina (9), Vojtěch Martinek (8), David Novotný (7)
15
13 Základní škola, Dobrá 860, Dobrá, B, CZ
Martin Prášek (8), Markéta Pryčková (8), Kateřina Kohutová (8), Adéla Svobodová (8)
15
14 Základní škola, Pionýrů 400, Frýdek-Místek, A, CZ
Vojtěch Drahotuský (9), Adéla Kolková (9), Nicol Nováková (9), Michael Czuček (9)
15
15 Základní škola a Mateřská škola, Kozlovice 186, Kozlovice, B, CZ
Vendula Pěkníková (8), Nikol Škrobalová (8), Veronika Špačková (8), Tomáš Tofel (8)
14
16 Základní škola, Šafaříkova 726, Valašské Meziříčí, CZ
Alexandr Holiš (9), Petr Ondrušek (9), Vojtěch Stromšík (9)
14
17 Základní škola a Mateřská škola, Veřovice 276, Veřovice, CZ
Jindřich Boháč (8), Magdaléna Cibulcová (8), Robin Drozd (8), Kristián Matúš (8)
13
18 Základní škola, Masarykovo náměstí 192, Vratimov, B, CZ
Bořek Čuda (9), Matěj Janák (9), Filip Neumann (9), Vitoslav Španihel (9)
13
19 Základní škola a Mateřská škola, Kozlovice 186, Kozlovice, A, CZ
Tomáš Ulčák (9), Roman Nečas (9), Veronika Toflová (9), Barbora Raganová (9)
13
20 Základní škola, Dobrá 860, Dobrá, A, CZ
Tomáš Svoboda (9), Filip Kaloč (9), Jan Tengler (9), Jan Blahuta (9)
13
21 Základní škola a Mateřská škola, Janovice 410, Janovice, B, CZ
Jakub Kubica (9), Tomáš Flégr (9), Matěj Pekárek (8), Lenka Žižková (8)
13
22 ZŠ a MŠ Františka Palackého, Hodslavice 300, Hodslavice, B, CZ
Jan Horák (9), Zuzana Mičulková (8), Lukáš Novák (7), Dominka Patková (8)
12
23 Gymnázium, nám. T. G. Masaryka 1260, Frýdlant nad Ostravicí, B, CZ
Hynek Blažek (8), Vojtěch Paseka (8), Marek Kožušník (8), Antonín Vybíral (8)
12
24 Základní škola, Pionýrů 400, Frýdek-Místek, B, CZ
Tomáš Cvik (9), Tereza Nováková (9), Eliška Skotnicová (9), Jakub Buchta (9)
12
25 Masarykova Základní škola a MŠ, Hnojník 120, Hnojník, B, CZ
Tomáš Bičanovský (9), Tomáš Gryga (9), Natálie Literáková (9), Kristýna Paláková (9)
12
26 Masarykova Základní škola a MŠ, Hnojník 120, Hnojník, A, CZ
Vojtěch Pytlík (8), Hana Síbrová (9), Jakub Staněk (7)
11
27 Základní škola, 1. máje 1700, Frýdek-Místek, A, CZ
Ondřej Fusek (8), Tereza Jurásková (8), Helena Kresaňová (8), Ondřej Otáhal (8)
11
28 Základní škola, Masarykovo náměstí 192, Vratimov, A, CZ
Tereza Galetková (9), Vendula Kochová (9), Matěj Šindler (8), Marie Vehovská (9)
11
29 Základní škola, Čeladná 551, Čeladná, CZ
Lukáš Charbulák (9), Kamila Dohnalová (8), Jiří Koloničný (9), Petr Kulovaný (8)
8
30 Základní škola, 1. máje 1700, Frýdek-Místek, B, CZ
Martin Břenek (9), Lukáš Šašma (9), Tereza Palochová (9), Ema Polochová (9)
7
31 Základní škola a Mateřská škola, Janovice 410, Janovice, A, CZ
Tereza Chovancová (8), Filip Húdek (9), Jan Špok (8)
6