Výsledky Náboja 2018
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2018, , Česká republika, Ostrava


ŠkolaBody
1 Základní škola T. G. Masaryka, Riegrova 13, Opava, A, ČR
Adam Hlávka (8), Patrik Štencel (7), Matyáš Svrček (9), Klára Zavadilová (9)
29
2 Wichterlovo gymnázium, Čs. exilu 669, Ostrava - Poruba, D, ČR
Jonáš Dej (9), Tomáš Hrbáč (9), Eva Machytková (9), Mikuláš Novotný (9)
28
3 Gymnázium, Komenského 713, Třinec, A, ČR
Rudolf Kubik (9), Petr Martynek (9), Michaela Holotňáková (9), Šimon Lipus (8)
27
4 Wichterlovo gymnázium, Čs. exilu 669, Ostrava - Poruba, A, ČR
Jan Holuša (8), Matěj Kolář (8), Petr Libscher (8), Michal Sládeček (8)
23
5 Matiční gymnázium, Dr. Šmerala 25, Ostrava, A, ČR
Martin Škuta (9), Ondřej Železňák (9), Jan Maršálek (9), Karolína Slívová (9)
23
6 Mendelovo gymnázium, Komenského 5, Opava, B, ČR
Václav Borunský (8), Natalie Mertová (8), Jan Vítek (8), Albert Vlček (8)
22
7 Mendelovo gymnázium, Komenského 5, Opava, A, ČR
Lukáš Lange (9), Antoním Drábek (9), Jakub Müller (9), Jan Vilč (9)
22
8 Wichterlovo gymnázium, Čs. exilu 669, Ostrava - Poruba, B, ČR
Jaroslav Balhar (9), Eduard Grňa (9), Tomáš Janoušek (9), Dalibor Večeřa (9)
21
9 Gymnázium, Volgogradská 6a, Ostrava - Zábřeh, B, ČR
Jan Dedek (8), Václav Grygar (8), Filip Neumann (8), Jakub Svobodník (8)
21
10 Základní škola, Hornická 7, Hlučín, ČR
Jiří Ježek (9), Benjamin Kadlec (9), Adrián Míl (9), Robin Paluv (9)
19
11 Gymnázium, Fr. Hajdy 34, Ostrava - Hrabůvka, A, ČR
Martin Gattnar (9), Isabela Hermová (8), Matěj Martiník (8), Nicola Walczyková (9)
19
12 Gymnázium, Volgogradská 6a, Ostrava - Zábřeh, A, ČR
Daniel Chrenko (9), Andrea Hrušková (9), Tomáš Skála (9), Matěj Olchawski (8)
19
13 Gymnázium, Mírová 1442, Karviná - Nové Město, B, ČR
Lukáš Horký (8), Tomasz Kokotek (8), Anna Kotíková (8), Kristýna Sichová (8)
18
14 Gymnázium, Mírová 1442, Karviná - Nové Město, A, ČR
Jana Charvotová (9), Vojtěch Pieczonka (7), Karolína Onderková (7), Julie Strakošová (7)
17
15 Gymnázium M. Koperníka, 17. listopadu 526, Bílovec, B, ČR
Jakub Feilhauer (8), Vojtěch Jozek (8), René Lazecký (8), Monika Štábová (8)
16
16 Gymnázium, Komenského 2, Havířov - Město, A, ČR
Bára Malysová (8), Michal Mašek (8), Tamara Mrázková (9), Petr Světnička (8)
15
17 Wichterlovo gymnázium, Čs. exilu 669, Ostrava - Poruba, C, ČR
Klára Bodiová (9), Kristýna Hrabovská (9), Bořek Vajda (9), Marco Velan (9)
15
18 Gymnázium M. Koperníka, 17. listopadu 526, Bílovec, A, ČR
Alexandra Brossmannová (9), Vojtěch Mišun (9), Vojtěch Král (9), Adam Jaroš (9)
15
19 Gymnázium Josefa Kainara, Dr. Ed. Beneše 7, Hlučín, A, ČR
Mikuláš Černý (8), Damián Dluhosh (8), Martin Ježek (8), Adéla Kundrátová (8)
15
20 Základní škola, Matiční 5, Ostrava, B, ČR
Jan Kolašín (9), Adam Lukavec (9), Jan Mlčák (9), Dominik Motyka (9)
15
21 Masarykovo gymnázium, Jičínská 528, Příbor, ČR
Michaela Kolářová (9), Petra Schindlerová (9), Viktorie Slezáková (9), Kristýna Sosíková (9)
15
22 Základní škola dr. Milady Horákové, Obránců míru 369, Kopřivnice, B, ČR
Elen Horatiová (9), Vojta Janoš (9), Lukáš Podolský (9), Kristýna Vidláková (9)
15
23 Gymnázium Olgy Havlové, M. Majerové 1691, Ostrava - Poruba, A, ČR
Roman Gřegoř (9), Viktor Klacko (9), Aneta Sikorová (9), Jakub Zálešák (9)
15
24 Gymnázium, Komenského 713, Třinec, B, ČR
Zuzana Bojková (8), Lenka Ostruszková (8), Vít Holub (8), Jakub Dalibor Sutor (8)
14
25 Gymnázium, Komenského 2, Havířov - Město, B, ČR
Marcela Floriánová (9), Tobiáš Jícha (9), Jasmina Michálková (8), Lucie Židková (7)
14
26 Základní škola dr. Milady Horákové, Obránců míru 369, Kopřivnice, A, ČR
Patrik Slabý (9), Michal Matula (9), Natálie Václavíková (9), Adéla Nguyenová (8)
14
27 Matiční gymnázium, Dr. Šmerala 25, Ostrava, B, ČR
Johanka Němečková (9), Michael Trna (9), Ondřej Václavík (9), Kateřina Václavíková (9)
14
28 Základní škola, Matiční 5, Ostrava, A, ČR
Lucie Cedivodová (9), Viktorie Kuncová (9), Jakub Ondrůšek (9), Sára Zátopková (9)
13
29 Základní škola a Mateřská škola, Slezská 316, Slavkov, ČR
Matěj Jaroš (9), Adéla Malíková (8), Štěpán Rychlý (9), Jiří Rypl (9)
13
30 Gymnázium, Fr. Hajdy 34, Ostrava - Hrabůvka, B, ČR
Stela Kučerová (8), Michal Pidra (8), Robin Sehnalík (8), Veronika Vlková (8)
13
31 Gymnázium Josefa Kainara, Dr. Ed. Beneše 7, Hlučín, B, ČR
Ondřej Wažik (9), Štěpán Kalus (9), Pavel Konečný (9), Daniel Piskalla (9)
13
32 Základní škola T. G. Masaryka, Riegrova 13, Opava, B, ČR
Martina Fialová (9), Marie Krátká (8), Monika Pustková (7), Alžběta Wajdová (8)
11
33 Gymnázium Olgy Havlové, M. Majerové 1691, Ostrava - Poruba, B, ČR
Lukáš Jakubec (9), Ondřej Lakota (9), Roman Plaček (9), Anna Cmielová (9)
11
34 Základní škola a mateřská škola, Nýdek 293, Nýdek, B, ČR
Tereza Cieslarová (9), Donna Hojdyszová (9), Ivona Kuligová (9), Jana Stryczková (9)
10
35 Základní škola a mateřská škola, Nýdek 293, Nýdek, A, ČR
Tomáš Hudzieczek (9), Vita Khabibullin (8), Daniel Matýsek (9), Gabriela Pietroszová (9)
6