Výsledky Náboja 2018
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2018, , Česká republika, Ústí nad Labem


ŠkolaBody
1 Gymnázium, Jateční 22, Ústí nad Labem, A, ČR
Šimon Bláha (9), Vojtěch Brož (9), Petr Kohout (9), Jan Vondráček (9)
27
2 Gymnázium, Čs. dobrovolců 11, Teplice, B, ČR
Jindřich Kaláb (8), Tadeáš Jirák (8), Jakub Kraus (9), Max Neuvirt (9)
23
3 Gymnázium, Sady pionýrů 600, Lovosice, A, ČR
Eliška Krobová (9), Petr Filip (9), Jan Červenka (9), Matěj Ryšavý (8)
21
4 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Stavbařů 5, Ústí nad Labem, A, ČR
Lucie Kubrichtová (8), Lukáš Matouš (8), Eliška Tintěrová (8), Ivana Žižková (8)
19
5 Gymnázium, Čs. dobrovolců 11, Teplice, A, ČR
Helena Boušová (8), Magdalena Knorrová (8), Lan Chi Nguyenová (8), Lenka Weisová (8)
19
6 ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů, Buzulucká 392, Teplice, B, ČR
Bohdan Habor (9), Jiří Říha (9), Ondřej Suchý (9), Minh Hieu (Michal) Vuong (9)
18
7 Gymnázium, Havlíčkova 175, Roudnice nad Labem, ČR
Matěj Čech (9), Lukáš Kiňovič (9), Vojtěch Kysilka (9), Matyáš Tvrzník (9)
18
8 Gymnázium Děčín, Komenského náměstí 4, Děčín I, ČR
Barbora Dudová (9), Petr Kristen (9), Ondřej Švihnos (9), Martin Ulip (9)
18
9 Gymnázium, Sady pionýrů 600, Lovosice, B, ČR
David Andrš (9), Radim Krejbich (9), Štefan Horváth (9), Martin Pracna (8)
18
10 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Stavbařů 5, Ústí nad Labem, B, ČR
Ondřej Brokl (9), Karolína Křížová (9), Zuzana Kutheilová (9), Jan Toman (9)
16
11 Podkrušnohor. gymnázium , příspěvková organ., Čs. armády 1530, Most, B, ČR
Vojtěch Birkner (9), Matyáš Homola (9), Ondřej Maška (9), Viktorie Motlíková (9)
15
12 ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů, Buzulucká 392, Teplice, A, ČR
Eliška Lusková (9), Adam Tran (9), Jaroslav Kutsyn (9), Jiří Jána (9)
15
13 Podkrušnohor. gymnázium , příspěvková organ., Čs. armády 1530, Most, A, ČR
Mohamed Al-naggar (8), Lukáš Müller (8), Ondřej Sternthal (8), Ngoc Gia Khoa Tran (8)
15
14 Základní škola a Mateřská škola, Školní 1544, Děčín VI - Želenice, A, ČR
Dominik Hanuš (9), Klára Herodesová (9), Jan Jelínek (9), Jan Vilímek (9)
15
15 Základní škola, E. Krásnohorské 3084, Ústí nad Labem, B, ČR
Martin Morvay (9), Adam Sieber (9), Barbora Slavíčková (9), Zdeněk Rotal (9)
14
16 Základní škola, U Nových lázní 1102, Teplice, ČR
Tomáš Frontz (9), Jonáš Hadraba (9), Oliver Suchánek (9), David Vu (9)
12
17 Základní škola, E. Krásnohorské 3084, Ústí nad Labem, A, ČR
Jan Stýblo (9), Marek Tremel (9), Sofya Fedotova (8), Tomáš Kadlec (9)
11
18 Základní škola, Okružní 1235, Most, A, ČR
Tú Anh Ta (9), Mariana Krausová (9), Michaela Svitáková (9), Matěj Štosek (9)
11
19 Základní škola a Mateřská škola, Libouchec 157, Libouchec, A, ČR
Kateřina Pokorná (9), Petr Kocek (9), Anna Krupičková (9), Leona Pilnajová (9)
11
20 Gymnázium a Střední průmyslová škola, Masarykova 12, Duchcov, B, ČR
Claudia Černá (8), Anežka Hozáková (8), Eva Kloudová (8), Jan Ottis (8)
11
21 Základní škola, Okružní 1235, Most, B, ČR
Pavel Kafka (9), Milan Solnář (9), Jakub Hlava (9), Pavel Šrotíř (9)
10
22 Základní škola, příspěvková organizace, Na Stráni 879, Děčín VI - Letná, B, ČR
Anna Andrová (9), Kristýna Doležalová (9), Maxmilián Minden (9), Štěpán Šípal (9)
10
23 Základní škola a Mateřská škola, Školní 1544, Děčín VI - Želenice, B, ČR
David Beutler (8), Matyáš Jetel (8), Alice Oubrechtová (8), Šimon Prokeš (8)
10
24 Základní škola Antonína Sochora, Teplická 13, Duchcov, A, ČR
Jakub Hampl (9), Jakub Olšavský (9), Vojtěch Hanžl (9), Michal Šimral (9)
10
25 Gymnázium, Jateční 22, Ústí nad Labem, B, ČR
Mariana Kokšalová (9), Natália Linhartová (9), Anežka Hozáková (9), Kritýna Zamfirescu (9)
10
26 Gymnázium a Střední průmyslová škola, Masarykova 12, Duchcov, A, ČR
Kryštof Hub (9), David Šimánek (9), Heinrichová Eliška (9), Hönigová Michaela (9)
8
27 Základní škola, Kpt. Jaroše 130, Proboštov, ČR
Radek Bakanyi (9), Vojtěch Čonka (9), Vojtěch Liner (9), Jakub Markov (9)
8
28 Základní škola, příspěvková organizace, Na Stráni 879, Děčín VI - Letná, A, ČR
Adéla Ješetová (9), Natálie Kučerová (9), Karolína Vytlačilová (9), Adéla Žáková (9)
8
29 Základní škola Antonína Sochora, Teplická 13, Duchcov, B, ČR
Nicola Philippová (9), Andrea Kratochvílová (9), Pavla Zauperová (9), Kateřina Špeciánová (9)
7
30 Základní škola a Mateřská škola, Libouchec 157, Libouchec, B, ČR
Josef Čížek (8), Natálie Jedličková (8), Sandra Haganová (9), Jakub Šiller (9)
7