Výsledky Náboje 2018
Dle Usnesení Vlády ČR č. 1112 ze dne 30. října 2020 dochází k uzavření základních škol a víceletých gymnázií do 20. listopadu 2020 včetně. Náboj Junior je proto ve školním roce 2020/2021 zrušen. Budeme se na vás těšit v listopadu 2021!

Výsledky Náboje 2018, , Polsko


ŠkolaBody
1 Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Ewarysta Estkowskiego Społecznego Towarzystwa Oświatowego, Czerwona 8, Łódź, PL
Michał Lipiec (VII), Antoni Stegliński (VIII), Tymoteusz Składanek (VIII), Julia Nowacka (VIII)
35
2 Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi, Narewska 11, Białystok, A, PL
Natalia Bielecka (VIII), Julia Goryś (VIII), Kacper Omieliańczyk (VIII), Stanisław Pańkowski (VIII)
34
3 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II, Marii Grzegorzewskiej 10, Warszawa, A, PL
Daniela Spurtacz (VIII), Jerzy Szempliński (VIII), Weronika Myśliwiec (VIII), Helena Boguta (VIII)
33
4 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 w Dębicy, Kraszewskiego 37, Dębica, B, PL
Maciej Mikołajczak (VIII), Daniel Durołek (VIII), Piotr Czuchra (VIII), Szymon Starostka (VIII)
32
5 Szkoła Podstawowa nr 3, Bobrza 27, Wrocław, A, PL
Tomasz Gąciarz (VIII), Maja Omelaniuk (VIII), Jan Pezda (VIII), Andrzej Pijanowski (VIII)
32
6 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II, Marii Grzegorzewskiej 10, Warszawa, B, PL
Maciej Bulge (VIII), Emanuel Czernik (VIII), Bartłomiej Lech (VIII), Bartosz Łojek (VIII)
31
7 Szkoła Podstawowa nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim, Daniłowskiego 3 0, Piotrków Trybunalski, PL
Sergiusz Chwałowski (VIII), Tomasz Stefaniak (VIII), Konrad Szymański (VIII), Mateusz Wójcicki (VIII)
30
8 Społeczna Szkoła Podstawowa Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego, Doliny Mietusiej 5, Bielsko-Biała, PL
Paweł Biegun (VIII), Mateusz Dobrzański (VIII), Tomasz Mol (VIII), Łukasz Szubert (VIII)
30
9 Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Córek Bożej Miłości im. Franciszki Lechner, Broniewskiego 13, Bielsko-Biała, B, PL
Radosław Antończyk (VIII), Kacper Podgórski (VIII), Maciej Podosek (VIII), Mateusz Stachowicz (VIII)
29
10 Społeczna Szkoła Podstawowa, Kochanowskiego 3, Tarnobrzeg, A, PL
Bartosz Bożek (VIII), Karolina Błażkiewicz (VIII), Emilia Roman (VIII), Bartłomiej Sabat (VIII)
28
11 Międzykulturowa Szkoła Podstawowa "Otwarty Świat", Karmelicka 45, Kraków, PL
Stanisław Macura (VIII), Olaf Lebitko (VIII), Iwo Gałek (VIII), Kamil Motyl (VIII)
27
12 Szkoła podstawowa nr 5, Lecha Zondka 6, Grodzisk Mazowiecki, B, PL
Agnieszka Engel (VIII), Jakub Izdebski (VIII), Klaudia Jankowska (VIII), Władysław Rydzewski (VIII)
27
13 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 98, os. Na Stoku 52, Kraków, PL
Magdalena Dźwigoń (VIII), Matracki Filip (VIII), Szymon Konieczny (VIII), Julia Kuźniar (VIII)
27
14 Szkoła Podstawowa nr 172 w Łodzi, Jaskrowa 15, Łódź, PL
Jerzy Komisarski (VIII), Natalia Niewierowicz (VIII), Wojciech Nowakowski (VIII), Zuzanna Pilarz (VIII)
25
15 Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Córek Bożej Miłości im. Franciszki Lechner, Broniewskiego 13, Bielsko-Biała, A, PL
Jakub Ledwoń (VIII), Karol Odój (VIII), Olaf Sulima (VIII), Maksymilian Trzopek (VIII)
25
16 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 47 im. Roberta Schumana Fundacji Primus, płk. Zoltana Balo 1, Warszawa, A, PL
Julia Biarda (VIII), Maria Dąbrowska (VIII), Karol Korzeniewski (VIII), Łukasz Piętka (VIII)
24
17 Szkoła Podstawowa nr 6 w Białymstoku, Wesoła 11a, Białystok, PL
Jerzy Stefan Kondracki (VIII), Mikołaj Sokołow (VIII), Krzysztof Wnorowski (VIII), Aleksandra Wysocka (VIII)
24
18 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2, Narewska 13, Białystok, A, PL
Stanisław Rusiłowicz (VII), Maria Skórzecka (VII), Ewa Walińska (VIII), Mateusz Koda (VIII)
23
19 Szkoła Podstawowa nr10, Inflancka 13, Wrocław, PL
Łukasz Hadryś (VIII), Krystian Kłak (VIII), Zuzanna Mielczarek (VIII), Oskar Stępień (VIII)
23
20 Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny w Białymstoku, Mickiewicza 43, Białystok, B, PL
Patryk Baruch (VIII), Michał Chomicki (VIII), Bartosz Jeleniewski (VIII), Ian Swetland (VIII)
23
21 Szkoła Podstawowa Nr 1, Dąbrowskiego 41, Chorzów, A, PL
Jan Chełmecki (VIII), Monika Dendra (VIII), Teresa Fabisak (VIII), Michał Kierat (VIII)
23
22 Szkoła Podstawowa Nr 5 w Białymstoku, Kamienna 15, Białystok, PL
Jan Dylnicki (VIII), Joachim Majewski (VIII), Szymon Matan (VIII), Zuzanna Paszek (VIII)
22
23 Społeczna Szkoła Podstawowa MTE, Brzozowa 1a, Milanówek, A, PL
Łukasz Czerniak (VIII), Filip Koska (VIII), Adam Pawlak (VIII), Ignacy Tworzydło (VIII)
22
24 Szkoła Podstawowa Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II, Ks. Jałowego 1, Rzeszów, A, PL
Jakub Zając (VIII), Józef Pelc (VIII), Dominika Soboń (VIII), Anna Moroń (VIII)
22
25 Szkoła Podstawowa Nr 14 z Oddziałami Sportowymi i Integracyjnymi, Wojska Polskiego 45, Krosno, B, PL
Adam Głowacki (VIII), Mikołaj Kusiak (VIII), Patryk Michalski (VIII), Adam Przyprawa (VIII)
22
26 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 151, Lipińskiego 2, Kraków, PL
Andrzej Tataruch (VIII), Radosław Cieśla (VIII), Mariam Baghdasaryan (VIII), Joanna Gawarecka (VIII)
22
27 Szkoła Podstawowa nr 3, Bobrza 27, Wrocław, B, PL
Marta Drelichowska (VII), Jan Gohl (VII), Maksymilian Kowalski (VII), Marek Muzyka (VII)
22
28 Szkoła Podstawowa nr 36, Fryderyka Chopina 9 b, Wrocław, PL
Marta Wieczorek (VIII), Michał Grebkicki (VIII), Jan Tchórzewski (VIII), Jakub Gaca (VIII)
22
29 Szkoła Podstawowa Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II, Ks. Jałowego 1, Rzeszów, B, PL
Kacper Szczepanik (VIII), Dawid Litwiniec (VII), Filip Manijak (VII), Weronika Szumilas (VII)
21
30 Szkoła Podstawowa nr 2, Strzelców 5a, Kraków, PL
Jan Pawlik (VIII), Mikołaj Bereza (VIII), Jakub Ciężarek (VIII), Magdalena Pudełko (VI)
21
31 Szkoła Podstawowa Nr 32 im. Jana III Sobieskiego, Cieszyńska 393, Bielsko-Biała, PL
Bartosz Budzyn (VIII), Małgorzata Grzanka (VIII), Wojciech Piwocha (VIII), Franciszek Ślusarczyk (VIII)
21
32 Szkoła Podstawowa nr 71, Podwale 57, Wrocław, PL
Mikołaj Mężyk (VIII), Kajetan Mróz (VII), Wojciech Orański (VIII), Krzysztof Śmigiel (VIII)
21
33 Szkoła Podstawowa nr 27, Zofii Kossak-Szczuckiej 19, Bielsko-Biała, PL
Mateusz Bochen (VIII), Tomasz Kleszcz (VIII), Karol Wawrzyszkiewicz (VIII), Maksymilian Wiśniowski (VIII)
20
34 Szkoła Podstawowa nr 45, CZELADZKA 58, Sosnowiec, PL
Jakub Czekalski (VIII), Weronika Daniel (VIII), Maja Seweryn (VIII), Nina Sosniak (VIII)
20
35 Szkoła Podstawowa nr 204, Bajkowa 17/21, Warszawa, A, PL
Maria Bogusz (VIII), Krzysztof Dąbrowski (VIII), Piotr Grzelak (VII), Barbara Staszewska (VIII)
20
36 Szkoła Podstawowa w Kleosinie, Zambrowska 20, Kleosin, A, PL
Mateusz Bartnikiewicz (V), Filip Pietrewicz (V), Gabriela Surowiec (V), Bartosz Wiszowaty (V)
20
37 Szkoła Podstawowa nr 9, Nyska 66, Wrocław, B, PL
Szymon Cedzyński (VII), Olaf Pankiewicz (VIII), Filip Szemelak (VII), Michał Węgrzyn (VII)
19
38 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 47 im. Roberta Schumana Fundacji Primus, płk. Zoltana Balo 1, Warszawa, B, PL
Adam Grabowski (VIII), Maksymilian Modzelewski (VIII), Michał Nieborek (VIII), Jan Ziemba (VIII)
19
39 Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika, Kopernika 5, Tarnów, B, PL
Emilia Jasińska (VIII), Karolina Kulas (VIII), Bartosz Opioła (VII), Mateusz Tokarz (VIII)
19
40 Bednarska Szkoła Podstawowa, Kawalerii 5, Warszawa, B, PL
Olivier Fitrzyk-Barral (VIII), Jan Gwiazda (VIII), Maja Mills (VIII), Weronika Wiland (VIII)
19
41 Szkoła Podstawowa Nr 6, Kletówki 1, Krosno, B, PL
Paweł Rokita (VIII), Oliwia Ziemba (VIII), Weronika Niemiec (VIII), Julia Szarek (VIII)
19
42 Akademia Sukcesu "Nasza Szkoła" Prywatna Szkoła Podstawowa nr 8 im. Marii Konopnickiej w Białymstoku, Ks. Abp. Edwarda Kisiela 8, Białystok, PL
Gabriela Bożko (VIII), Bartłomiej Dąbrowski (VIII), Alicja Skutnik (VIII), Hanna Wendorff (VIII)
19
43 Szkoła Podstawowa nr 9, M. Dąbrowskiej 6, Tarnów, A, PL
Maja Jaszowska (VIII), Filip Maziarka (VII), Mateusz Węgrecki (VIII), Kacper Węgrecki (VIII)
18
44 Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubinie, Gwarków 93, Lubin, PL
Hubert Baran (VIII), Maja Frankowska (VIII), Jakub Armata (VIII), Agnieszka Urban (VIII)
18
45 Szkoła Podstawowa nr 36, Mazowiecka 70, Kraków, PL
Antoni Leszczyński (VIII), Paweł Bukowiec (VIII), Bartosz Pawelski (VIII), Weronika Orłowska (VIII)
18
46 Szkoła Podstawowa nr 45 im. Pauli Montal Sióstr Pijarek, Meissnera 20, Kraków, PL
Hanna Czaja (VIII), Igor Dutkiewicz (VIII), Bartłomiej Mazgaj (VIII), Miłosz Gałka (VIII)
18
47 Szkoła Podstawowa Nr 50, Czeska 38, Wrocław, B, PL
Adam Jakubowski (VIII), Marika Wardzała (VIII), Anna Krzyżosiak (VII), Paweł Andrzejewski (VIII)
18
48 Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Piłsudskiego 47, Legionowo, PL
Karolina Skublicka (VIII), Inga Nowak (VIII), Wojciech Górecki (VIII), Stefan Kardasz (VIII)
18
49 Szkoła Podstawowa nr 28, Grecka 59, Wrocław, A, PL
Marta Kosz (VIII), Marianna Maroszek (VIII), Eryk Pszczołowski (VIII), Katrzyna Rak (VIII)
18
50 Szkoła Podstawowa Nr 6, Kletówki 1, Krosno, A, PL
Karolina Bysiewicz (VIII), Dominik Matuszewski (VIII), Michał Ginalski (VIII), Tymoteusz Wilk (VIII)
18
51 Szkoła Podstawowa nr 126, os. Tysiąclecia 57, Kraków, PL
Szymon Józefczyk (VIII), Adam Jabłoński (VIII), Krzysztof Jagoda (VIII), Henryk Kosała (VIII)
18
52 Katolicka Szkoła Podstawowa Księży Michalitów, Grodzka 6, Krosno, PL
FILIP CZOPOWIK (VIII), KORNEL PARADYSZ (VIII), OLGA JANOCHA (VIII), NADIA STEFANIK (VIII)
18
53 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Noblistów Polskich, Plac Mieszka I 22, Głogów, PL
Paweł Rozbejko (VIII), Gracjan Stępień (VIII), Adrian Najdek (VIII), Porębski Grzegorz (VII)
18
54 Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Córek Bożej Miłości im. Franciszki Lechner, Broniewskiego 13, Bielsko-Biała, D, PL
Paweł Grążawski (VIII), Maciej Kuś (VII), Tomasz Paleczny (VIII), Michelle Tunega (VIII)
18
55 Szkoła Podstawowa w Bulowicach, Bielska 59, Bulowice, PL
Mateusz Bakalarski (VIII), Mateusz Bielówka (VIII), Szymon Dybał (VIII), Szymon Prochownik (VIII)
18
56 Szkoła Podstawowa Nr 15, Stefana Kisielewskiego 18, Krosno, PL
Anna Bednarz (VIII), Emilia Kaszuba (VIII), Franciszek Ungeheuer (VIII), Daria Zabawa (VIII)
18
57 Szkoła Podstawowa Nr 7, Decowskiego 9, Krosno, PL
Izabela Trznadel; (VIII), Anna Zielonka (VIII), Adrian Mielniczek (VIII), Kamil Kuraś (VIII)
18
58 SZKOŁA PODSTAWOWA W SMOLCU, KOŚCIELNA 2, Smolec, PL
Julia Ajding (VIII), Kinga Berghauzen (VIII), Antonina Żeberska (VIII), Michał Waluś (VIII)
18
59 Szkoła Podstawowa im. Władysława Łokietka, Topolowa 25, Skała, PL
Szymon Ornat (VIII), Dawid Glonek (VIII), Norbert Boroń (VIII), Maciej Woźniak (VIII)
18
60 Szkoła Podstawowa Nr 14 z Oddziałami Sportowymi i Integracyjnymi, Wojska Polskiego 45, Krosno, A, PL
Patrick Bajorski (VIII), Alicja Kosak (VIII), Sebastian Kotowicz (VIII), Patrycja Zborowska (VIII)
18
61 Szkoła Podstawowa nr 199, Elsnera 8, Łódź, PL
Agata Majewska (VIII), Michał Popowicz (VIII), Kamil Wichan (VIII), Krystian Jeżewski (VIII)
18
62 Szkoła Podstawowa Nr 34, Gałczyńskiego 8, Wrocław, A, PL
Tomasz Smela (VIII), Alicja Zagrajek (VIII), Mateusz Pilecki (VIII), Kacper Bizoń (VIII)
18
63 Szkoła Podstawowa nr 120, Centralna 40, Łódź, PL
Julian Bednarek (VIII), Bartosz Górzyński (VIII), Wojciech Walczak (VIII), Szymon Modrzejewski (VIII)
17
64 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 STO, os.Dywizjonu 303 35-35a, Kraków, PL
Marcin Wójcik (VIII), Mikołaj Kaźmierczyk (VIII), Wiktor Czernecki (VII), Mateusz Lasek (VII)
17
65 Szkoła Podstawowa nr 6, Kusocińskiego 116, Łódź, PL
Mateusz Buczko (VIII), Jakub Drożdżewicz (VIII), Jan Kowalczyk (VIII), Zofia Ochocka (VIII)
17
66 Szkoła Podstawowa Nr 50, Czeska 38, Wrocław, A, PL
Piotr Wasielewski (VIII), Łukasz Lenart (VIII), Kamil Kruszyk (VIII), Michał Durlik (VIII)
17
67 Szkoła Podstawowa nr 277, Suwalska 29, Warszawa, PL
Michał Jakubowski (VIII), Michał Figurowski (VIII), Kamil Kalata (VIII), Mikołaj Paszylka (VIII)
17
68 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342, Strumykowa 21A, Warszawa, B, PL
Dominika Cichocka (VIII), Lidia Grądzka (VIII), Mikołaj Paśnikowski (VIII), Kamil Trochimiak (VIII)
17
69 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Hugona Dionizego Steinhausa, Jelenia 7, Wrocław, PL
Joanna Galik (VIII), Kacper Niedziela (VIII), Lidia Podoluk (VIII), Bartosz Słowik (VIII)
17
70 Szkoła Podstawowa przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK „Parasol”, ul. Hawajska 14a, Warszawa, PL
Maria Eberhardt (VIII), Franciszek Howard (VIII), Iga Jeznacka (VIII), Weronika Kostrzewa (VIII)
17
71 Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Edukacji Innowacyjnej w Łodzi, Pomorska 83/85, Łódź, PL
Piotr Chabelski (VIII), Spyridon Stergiou (VIII), Jan Dobrski (VIII), Jakub Pabiniak (VIII)
17
72 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 148, Żabia 20, Kraków, A, PL
Kamil Braś (VIII), Kacper Doniec (VIII), Igor Misztal (VIII), Jan Piotrowski (VIII)
17
73 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Krośnie, Jana i Stanisława Magurów 1, Krosno, PL
Martyna Blaszyńska (VIII), Aleksandra Nycz (VIII), Zuzanna Pabian (VIII), Adrian Adam (VIII)
17
74 Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Brata Alberta, Żwirki i Wigury 6, Czechowice-Dziedzice, PL
Konrad Handzlik (VIII), Mikołaj Kubiczek (VIII), Julia Polaczek (VIII), Anna Szary (VIII)
17
75 Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi, Narewska 11, Białystok, B, PL
Paulina Szutkiewicz (VII), Gabriela Chojnowska (VII), Maciej Sirocki (VII), Przemysław Twarowski (VII)
17
76 Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny w Białymstoku, Mickiewicza 43, Białystok, PL
Wiktor Rojecki (VIII), Piekut Antoni (VIII), Bartosz Derlatka (VIII), Marta Chwieśko (VIII)
17
77 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Jodłówce-Wałkach, 57, Jodłówka-Wałki, PL
Wiktoria Cyza (VIII), Patryk Osika (VIII), Wiktoria Pinas (VIII), Sara Szostak (VIII)
16
78 Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im.S.Konarskiego STO, Mikołowska 26, Katowice, B, PL
Iga Kurzelewska (VIII), Dominika Lucka (VIII), Nina Maniurka (VIII), Jakub Skupiński (VIII)
16
79 Bednarska Szkoła Podstawowa, Kawalerii 5, Warszawa, A, PL
Maksymilian Charaziński (VIII), Stefan Dobrowolski (VIII), Hanna Jaromin (VIII), Emilia Pielech (VIII)
16
80 Szkoła Podstawowa nr 2, Ks. Anny z Przemyślidów 6, Siechnice, PL
Dawid Szuber (VII), Mikołaj Kottas (VII), Michał Czyżkowski (VIII), Jakub Ciupiński (VIII)
16
81 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Pińczowie, Szkolna 2, Pińczów, PL
Sara Biernacki (VIII), Zuzanna Domagała (VIII), Laura Pasternak (VIII), Kacper Zarzycki (VII)
16
82 Szkoła Podstawowa w Kleosinie, Zambrowska 20, Kleosin, B, PL
Lidia Bartoszewicz (V), Kornelia Kazimiruk (V), Luiza Szwonder (V), Aleksandra Wyszkowska (V)
16
83 Szkoła Podstawowa Nr 1, Warszawska 73, Łomianki, PL
Kamil Kazimierczuk (VIII), Tymoteusz Murawski (VIII), Lena Katowicz (VIII), Hanna Soroczyńska (VIII)
15
84 Szkoła Podstawowa, Szkolna 211, Gaworzyce, PL
Anna Mazurkiewicz (VIII), Dominika Droszczak (VIII), Bartosz Łysiak (VIII), Mateusz Dąbrowski (VIII)
15
85 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM.JANA PAWŁA II W KROŚNIE, GRUNWALDZKA 15, Krosno, PL
Kamila Jaeorska (VIII), Mateusz Kubit (VIII), Krzysztof Opyd (VIII), Wiktor Wilk (VIII)
15
86 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Parnas, ul. Zielińskiego 38, Wrocław, B, PL
Gabriela Balawajder (VIII), Filip Otlewski (VIII), Karolina Kurdek (VIII), Julia Pawicka (VIII)
15
87 Szkoła Podstawowa Nr 49 z Oddziałami Integracyjnymi w Białymstoku, Armii Krajowej 32, Białystok, A, PL
Katarzyna Kusznier (VIII), Zuzanna Leszczyńska (VIII), Natalia Nowik (VIII), Przemysław Topczewski (VIII)
15
88 Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im.S.Konarskiego STO, Mikołowska 26, Katowice, C, PL
Wojciech Babiński (VIII), Artur Kaczmarek (VIII), Jan Ogłódek (VIII), Emmanuel Więch (VIII)
15
89 Szkoła Podstawowa nr 7 w Zabrzu, Pokoju 41, Zabrze, PL
Miłosz Gonczaruk (VIII), Amelia Seemann (VIII), Dawid Drosdek (VIII), Jakub Pisiewicz (VIII)
15
90 Szkoła Podstawowa Nr 1, Dąbrowskiego 41, Chorzów, B, PL
Michał Danek (VIII), Mikołaj Dudkiewicz (VIII), Piotr Sitek (VIII), Michał Szczogiel (VIII)
15
91 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Orła Białego w Bieruniu, Węglowa 11, Bieruń, PL
Dominika Berger (VIII), Julia Kobiór (VIII), Kamil Pustelnik (VIII), Marcin Łętocha (VIII)
15
92 Szkoła Podstawowa w Wiśniowej, 76, Wiśniowa, PL
Jan Taeczoń (VIII), Sebastian Zieliński (VIII), Paweł Ślusarczyk (VIII), Maciej Oślizło (VIII)
15
93 Szkoła Podstawowa nr 109, Mackiewicza 15, Kraków, PL
Marek Andruszko (VIII), Adrian Czarnecki (VIII), Emilia Mól (VIII), Martyna Mosio (VIII)
15
94 Publiczna Szkoła Podstawowa w Mieroszowie, Wolności 19, Mieroszów, PL
Kacper Woszczek (VIII), Jakub Folc (VIII), Oskar Woźny (VIII), Nikola Kamińska (VII)
15
95 Szkoła Podstawowa nr 1 w Grodzisku Mazowieckim, Bartniaka 13a, Grodzisk Mazowiecki, PL
Allan Soroka (VIII), Alicja Marczyńska (VIII), Kamil Jankowski (VIII), Alina Lenart (VIII)
15
96 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Turośni Kościelnej, Białostocka 4, Turośń Kościelna, PL
Karol Danowski (VIII), Miłosz Stanisław Jakim (VII), Paulina Pieczur (VIII), Agata Sawicka (VIII)
15
97 Szkoła Podstawowa Nr 8, Prochownia 7, Krosno, B, PL
Paulina Kozłowska (VIII), Zuzanna Środa (VIII), Filip Karwat (VIII), Adam Płoszczyca (VIII)
14
98 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Parnas, ul. Zielińskiego 38, Wrocław, A, PL
Julia Kołtun (VIII), Mateusz Kobyłecki (VIII), Artur Partyński (VIII), Paweł Przyszlakiewicz (VIII)
14
99 Szkoła Podstawowa Nr 155, os.2 Pułku Lotniczego 21, Kraków, B, PL
Bartosz Kazior (VIII), Szymon Manijak (VIII), Gabriel Białek (VIII), Jakub Bartnik (VI)
14
100 Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im.S.Konarskiego STO, Mikołowska 26, Katowice, A, PL
Tomasz Adamowski (VIII), Jan Kulig (VIII), Maksymilian Marmol (VIII), Roman Szkaradek (VIII)
14
101 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Zelkowie, Jana Pawłą II 22, Zelków, PL
Aleksandra Koźlak (VII), Tomasz Kubica (VII), Dawid Wójcik (VIII), Mikołaj Żbikowski (VIII)
14
102 Szkoła Podstawowa nr 11 im. Polskich Olimpijczyków, Gwiaździsta 2, Głogów, A, PL
Aleksander Mliczek (VIII), Mateusz Mirota (VIII), Patryk Iciek (VIII), Jan Gawlik (VIII)
14
103 Szkoła Podstawowa, Kościuszki 2 i 5, Węgliniec, PL
Adrian Pałyga (VIII), Aleksandra Gołąbek (VII), Karol Niemyski (VI), Adrian Charytaniak (VI)
14
104 Szkoła Podstawowa w Starej Wsi, Fabryczna 6, Stara Wieś, PL
Patryk Bieniek (VIII), Adam Gołąb (VIII), Alicja Narowska (VIII), Jakub Szymański (VIII)
14
105 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 39, Obronców Pokoju 4, Gliwice, A, PL
Mateusz Męciki (VIII), Dominika król (VIII), Natalia Kużdżał (VIII), Amelia Mroczek (VIII)
14
106 Szkoła Podstawowa nr 16 w Białymstoku, Strażacka 25, Białystok, PL
Zofia Kalinko (VIII), Joanna Kusznier (VII), Zuzanna Laskowska (VIII), Wiktoria Śnitko (VIII)
14
107 Szkoła Podstawowa Nr 18, 3-go Maja 10, Tarnów, PL
Oliwia Kowalska (VII), Krzysztof Cholewa (VII), Jakub Florek (VIII), Martyna Kusior (VIII)
14
108 Prywatna Szkoła Podstawowa "Akademia młodych", Dziewicza 41, Sosnowiec, PL
Wojciech Bargiel (VIII), Weronika Główka (VIII), Mateusz Krogulec (VIII), Julia Szlachta (VIII)
14
109 Szkoła Podstawowa nr 27, Grabowa 2, Sosnowiec, PL
Artur Kubara (VIII), Patrycja Karwacka (VIII), Ewa Domańska (VIII), Kinga Słowińska (VII)
14
110 Szkoła Podstawowa Nr 8, Prochownia 7, Krosno, A, PL
Wiktoria Leśniak (VIII), Julia Kranc (VIII), Daniel Kmieć (VIII), Anna Litwin (VIII)
13
111 Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Mazowiecka 1, Żabia Wola, PL
Kacper Wyszyński (VIII), Stanisław Wójcik (VIII), Arkadiusz Marciniak (VIII), Przemysław Kowal (VIII)
13
112 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Woli Rzędzińskiej, 253 A, Wola Rzędzińska, A, PL
Natalia Malig (VIII), Patrycja Pająk (VIII), Mikołaj Witek (VIII), Mateusz Zaucha (VIII)
13
113 Szkoła Podstawowa Nr 71, Rojna 58c, Łódź, PL
Oliwia Pólkowska (VIII), Jakub Milczarek (VIII), Aleksandra Mysłek (VIII), Jakub Stańdo (VIII)
13
114 Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Raszówce, 1 Maja 10, Raszówka, PL
Michał Boczniewicz (VII), Jakub Skibik (VII), Dorota Sobuś (VIII), Mateusz Leleń (VIII)
13
115 Szkoła Podstawowa Nr 29, FABRYCZNA 19, Warszawa, PL
Białek Gabriela (VIII), Sawicka Weronika (VIII), Kok Bazyli (VIII), Grzelak Aleksandra (VIII)
13
116 Społeczna Szkoła Podstawowa MTE, Brzozowa 1a, Milanówek, B, PL
Julia Wnorowska (VIII), Julia Talmont-Kamińska (VIII), Marta Żebrowska (VIII), Maciej Reichel (VIII)
13
117 Szkoła Podstawowa w Zielonkach-Parceli, Południowa 2, Zielonki-Parcela, PL
Dominik Wicik (VIII), Dominik Sztychmiler (VIII), Jonatan Jonas (VIII), Łukasz Krzyt (VIII)
13
118 Szkoła Podstawowa nr 14, Wigury 8/10, Łódź, PL
Maja Janicka (VIII), Krzysztof Dąbrowski (VIII), Wojciech Skoneczny (VIII), Krzysztof Tomczyk (VIII)
13
119 Szkoła Podstawowa Aslan, Piotra Skargi 5, Głogów, PL
Kacper Grabsztunowicz (VIII), Natalia Kucharczyk (VIII), Szymon Suszczyński (VIII), Jan Szabłykin (VIII)
13
120 Szkoła Podstawowa nr 1, Niepodległości 7, Sosnowiec, A, PL
Kalina Kordel (VIII), Maciej Pieczarka (VIII), Marcin Rozenek (VIII), Jeremi Szczotka (VIII)
13
121 Szkoła Podstawowa nr 152, Powstańców Wielkopolskich 4, Warszawa, PL
Zuzanna Dąbała (VIII), Noe Hoffman-Zarecki (VII), Maciej Kazimierczak (VIII), Olaf Przybytniak (VIII)
13
122 Szkoła Podstawowa nr 204, Bajkowa 17/21, Warszawa, B, PL
Janek Niedziółka (VIII), Jerzy Paluch (VIII), Bartłomiej Rączkowski (VIII), Michał Słomian (VII)
13
123 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Kopernika 15, Lubań, A, PL
Tomasz Gołąb (VIII), Tomasz Trefler (VIII), Antoni Podolak (VIII), Miłosz Jurga (VII)
12
124 Szkoła Podstawowa nr 28, Grecka 59, Wrocław, B, PL
Maciej Jezierski (VIII), Milena Palczyńska (VIII), Patryk Welna (VIII), Zofia Wolna (VIII)
12
125 Szkoła podstawowa nr 5, Lecha Zondka 6, Grodzisk Mazowiecki, A, PL
Ewa Bagrowska (VII), Jagoda Caban (VII), Maksymilian Buśkiewicz (VII), Stanisław Pyliński (VII)
12
126 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zbigniewa Gęsickiego “Juno”, Pułaskiego 6/8, Piastów, B, PL
Julia Chechłacz (V), Piotr Kopacz (V), Michał Włoszczuk (V), Alicja Ziółek (V)
12
127 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Romualda Traugutta, Traugutta 28, Czarna Białostocka, B, PL
Mciek Bankiewicz (VIII), Zuzanna Kościuk (VIII), Agata Trochim (VIII), Nikola Łęgowska (VIII)
12
128 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zbigniewa Gęsickiego “Juno”, Pułaskiego 6/8, Piastów, A, PL
Maja Jarocka (V), Piotr Strzelczyk (V), Kacper Tymiński (V), Klaudia Zalewska (V)
12
129 Szkoła Podstawowa Nr 1, Reymonta 30, Tarnów, PL
Michał Wzorek (VIII), Kacper Batko (VIII), Kamil Pyzik (VIII), Krzysztof Pączek (VIII)
12
130 Szkoła Podstawowa w Międzyrzeczu, 81, Międzyrzecze Górne, A, PL
Marcelina Heller (VIII), Dawid Szarek (VIII), Natalia Przygoda (VIII), Mateusz Szkucik (VIII)
12
131 Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi Nr 5, Targowa 9, Pionki, B, PL
Damian Dobrew (VIII), Adrianna Murawska (VIII), Paula Robak (VIII), Adam Zbyszyński (VIII)
12
132 Szkoła Podstawowa, 168, Mikołajowice, PL
Krystian Gajdur (VII), Maksymilian Gawron (VIII), Elena Kurtyka (VII), Wiktoria Łazarek (VIII)
12
133 Szkoła Podstawowa nr 9, M. Dąbrowskiej 6, Tarnów, B, PL
Patryk Serwatka (VIII), Kamil Michoń (VIII), Mikołaj Roszkowicz (VIII), Kacper Gdowski (VIII)
12
134 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 5 "Twoja Przyszłość", Dziewicza 41, Sosnowiec, PL
Aleksandra Piwowarczyk (VIII), Dawid Wójcik (VIII), Rozalia Pieniak (VII), Michalina Chiberska (VII)
12
135 Szkoła Podstawowa Nr 34, Gałczyńskiego 8, Wrocław, B, PL
Jakub Lewnadowski (VIII), Zofia Biernacka (VIII), Marek Paluchniak (VIII), Alicja Badowska (VIII)
12
136 Szkoła Podstawowa nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi, Morcinka 2, Głogów, PL
Emilia Fogt (VIII), Kacper Garbacz (VIII), Jarosław Jankowiak (VIII), Paulina Ostrowska (VIII)
12
137 Szkoła Podstawowa nr 2 im. bł. Salomei, ks. Stanisława Połetka 32, Skała, PL
Kacper Browarnik (VIII), Jakub Madejski (VIII), Weronika Misiak (VIII), Magdalena Morawska (VIII)
12
138 Szkoła Podstawowa nr 3, Ceramiczna 5, Bolesławiec, PL
Igor Szerszunowicz (VII), Anna Jadach (VIII), Karolina Guzowska (VIII), Alicja Burdukiewicz (VII)
12
139 Szkoła Podstawowa nr 9, Nyska 66, Wrocław, A, PL
Dominik Ciesiun (VII), Aleksandra Janikowska (VIII), Przemysław Pasternak (VII), Małgorzata Tyniec (VII)
11
140 Zespół Szkół Szkoła Podstawowa, 287, Chojnik, PL
Piotr Kras (VIII), Elżbieta Gniadek (VIII), Aleksandra Gniadek (VIII), Michał Góral (VIII)
11
141 SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI, ODDZIAŁAMI SPORTOWYMI W DUSZNIKACH-ZDROJU, SPRZYMIERZONYCH 6, Duszniki-Zdrój, PL
Jakub Wieczorek (VIII), Alicja Dziuba (VIII), Łukasz Kijanka (VIII), Jan Jakubiec (VIII)
11
142 Bernardyńska Szkoła Podstawowa im. O. Anastazego Pankiewicza, Bł. A. Pankiewicza 15, Łódź, A, PL
Magda Bożyk (VIII), Helena Dana (VIII), Joanna Sydor (VIII), Julia Łąpieś (VIII)
11
143 Szkoła Podstawowa MIKRON, Piękna 30/32, Łódź, PL
Jakub Raj (VIII), Maksymilian Łuczyński (VIII), Adam Wołoszyn (VIII), Michał Stańczak (VIII)
11
144 ZSP W JASIENICY SZKOŁA PODSTAWOWA, 271, Jasienica, PL
Konrad Kine (VIII), Kamil Matuszewski (VIII), Krzysztof Śpiewak (VIII), Mikołaj Słonka (VIII)
11
145 Szkoła Podstawowa Nr 138 im. Leopolda Staffa w Łodzi, św. Franciszka z Asyżu 53, Łódź, PL
Wojciech Jurewicz (VIII), Alicja Pełka (VIII), Marta Saganowska (VIII), Michał Waliszek (VIII)
11
146 Bernardyńska Szkoła Podstawowa im. O. Anastazego Pankiewicza, Bł. A. Pankiewicza 15, Łódź, B, PL
Miłosz Dębiński (VIII), Michał Grajewski (VIII), Kacper Szeliga (VIII), Filip Szymański (VIII)
11
147 Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi Nr 5, Targowa 9, Pionki, A, PL
Agnieszka Chęcińska (VIII), Zuzanna Pietrzak (VIII), Gabriela Polak (VIII), Hubert Siek (VIII)
11
148 Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny w Białymstoku, Mickiewicza 43, Białystok, A, PL
Jan Andrzej Danilecki (VII), Maria Jastrzębska (VII), Kamila Niemotko (VII), Daria Aniela Turowska (VII)
11
149 Szkoła Podstawowa w Michałówce, Michałówka 3, Jagodne, A, PL
Krzysztof Czypionka (VIII), Olga Robak (VIII), Marcin Szopa (VIII), Paweł Zalewski (VIII)
11
150 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Romualda Traugutta, Traugutta 28, Czarna Białostocka, A, PL
Dagmara Bućko (VIII), Bartosz Miłosek (VIII), Michał Rećko (VIII), Weronika Szutko (VIII)
11
151 Szkoła Podstawowa Nr 49 z Oddziałami Integracyjnymi w Białymstoku, Armii Krajowej 32, Białystok, B, PL
Oskar Waszkiewicz (VIII), Oliwier Niemirowicz (VIII), Adrian Nieciecki (VIII), Aleksander Frydrych (VIII)
11
152 Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika, Kopernika 5, Tarnów, A, PL
Jakub Libera (VIII), Monika Lubera (VIII), Dominika Markowicz (VIII), Joszko Suchan (VII)
11
153 Szkoła Podstawowa nr 157, Tyniecka 25, Warszawa, PL
Joanna Bińkowska (V), Bartek Manikowski (V), Jagoda Pawlak (V), Filip Polsakiewicz (V)
11
154 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Macierzy Szkolnej, Osuchowskiego 8, Bielsko-Biała, PL
Paweł Gleindek (VIII), Martyna Hanzelko (VIII), Paulina Lelek (VIII), Norbert Szlagor (VIII)
11
155 Szkoła Podstawowa w Michałówce, Michałówka 3, Jagodne, B, PL
Rafał Piesiewicz (V), Aleksandra Parol (V), Filip Kronik (V), Kacper Gadoś (V)
11
156 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Pionkach, 15 Stycznia 3, Pionki, PL
Piotr Olszewski (VII), Oliwier Domagała (VII), Maja Zagożdżon (VII), Martyna Skarbek (VII)
11
157 Szkoła Podstawowa nr 83, Boya - Żeleńskiego 32, Wrocław, PL
Michał Gąsiewicz (VIII), Karolina Newelska (VIII), Mateusz Iskrzycki (VIII), Jan Rabczyński (VIII)
11
158 Publiczna Szkoła Podstawowa, Szkolna 11, Rzezawa, B, PL
Zuzanna Frączek (VIII), Jakub Gierek (VIII), Dominik Gołas (VIII), Julia Zięba (VIII)
11
159 Szkoła Podstawowa Nr 155, os.2 Pułku Lotniczego 21, Kraków, A, PL
Krzysztof Słowikowski (VII), Antoni Jędrysek (VII), Sebastian Dudek (VII), Mateusz Woźniak (VII)
11
160 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zbigniewa Gęsickiego “Juno”, Pułaskiego 6/8, Piastów, C, PL
Zuzanna Chromińska (V), Kacper Tomczak (V), Anna Łuczak (V), Fryderyk Wojtachnik (V)
11
161 Akademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Sochaczewie, Staszica 86, Sochaczew, PL
Maja Górczyńsk (VIII), Szymon Janusz (VII), Maciej Szewczyk (VII), Antoni Więcek (VIII)
11
162 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 148, Żabia 20, Kraków, B, PL
Matylda Dyląg (VIII), Anna Folwarska (VIII), Krzysztof Mendyk (VIII), Małgorzata Węgrzyn (VIII)
11
163 Szkoła Podstawowa nr 15 im. Stefana Żeromskiego, Wojska Polskiego 84, Sosnowiec, PL
Michal Bartos (VIII), Dawid Kasza (VIII), Agata Oleś (VIII), Gabriela Wróblewska (VIII)
11
164 Szkoła Podstawowa Nr 2, LITERACKA 20, Milanówek, PL
Agata Jakubowska (VIII), Julia Jacheć (VIII), Rafał Brzeziński (VIII), Bartłomiej Kowalczyk (VIII)
11
165 Publiczna Szkoła Podstawowa nr2, Kochanowskiego 14, Pionki, PL
Emilia Rabijewska (VII), Maja Amanowicz (VIII), Jan Orzeechowski (VIII), Julia Tyburczy (VIII)
10
166 Szkoła Podstawowa nr 1, Niepodległości 7, Sosnowiec, B, PL
Aleksandra Bubak (VIII), Oliwer Kulawiak (VIII), Emilia Nyk (VIII), Natalia Szafirska (VIII)
10
167 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2, Narewska 13, Białystok, B, PL
Hanna Malinowska (VIII), Michał Pogorzelski (VIII), Gabriela Szymańska (VIII), Kacper Ziętkowski (VIII)
10
168 Szkoła Podstawowa nr 10, SZKOLNA 4, Piasek, PL
Marcin Anderko (VIII), Natalia Jabcoń (VIII), Jakub Kolon (VIII), Maksymilian Malcharek (VIII)
10
169 Szkoła Podstawowa, Wola Radziszowska 500, Wola Radziszowska, PL
Kinga Ochojna (VIII), Aleksandra Trojanowska (VII), Przemysław Bartosz (VII), Seweryn Maślanka (VII)
10
170 Szkoła Podstawowa Nr 23, Wawelska 48, Warszawa, PL
Mikołaj Janota (VIII), Maksymilian Materkowski (VIII), Ewa Pszczoła (VIII), Kornelia Wodecka (VIII)
10
171 Społeczna Szkoła Podstawowa, Kochanowskiego 3, Tarnobrzeg, B, PL
Jakub Rewera (VIII), Gabriela Homatowicz (VIII), Maja Drohobycka (VIII), Michał Śmiłowski (VIII)
10
172 Szkoła Podstawowa nr 11 im. Polskich Olimpijczyków, Gwiaździsta 2, Głogów, B, PL
Lucyna Guzek (VIII), Aleksandra Fudali (VIII), Katarzyna Juretko (VIII), Aleksandra Przytuła (VIII)
10
173 Szkoła Podstawowa w Posadzie Gornej, 3 MAJA 164, Posada Górna, PL
Maria Głowacka (VIII), Dawid Jaślar (VIII), Krzysztof Kasperkowicz (VII), Jan Telega (VII)
10
174 Szkoła Podstawowa nr 1 we Frysztaku, Piętniewicza 7, Frysztak, PL
Kacper Cieszyński (VII), Szymon Czech (VII), Martyna Płoucha (VII), Jakub Wanat (VII)
10
175 Szkoła Podstawowa nr 2, Jasna 2, Pruszków, A, PL
Dawid Brzeziński (VIII), Patrycja Skrodzka (VIII), Wojciech Tarczyński (VIII), Aleksandra Zielińska (VIII)
10
176 Szkoła Podstawowa nr 3, ks. kard. Stefana Wyszyńskiego 16, Gorlice, PL
Julia Stempkowicz (VIII), Anna Hajduk (VIII), Sebastian Haluch (VIII), Kamil Siarkowicz (VIII)
10
177 Katolicka Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej, Ścigały 17, Katowice, PL
Krzysztof Durski (VIII), Jakub Matuszowicz (VIII), Karolina Smolarska (VIII), Hanna Żurek (VIII)
10
178 Szkoła Podstawowa nr 42 im. Błogosławionego ks. Michała Sopoćki, Sokólska 1, Białystok, PL
Maurycy Bałakier (VII), Krystian Jaworowski (VII), Michał Kopeć (VII), Albert Akiev (VII)
9
179 Szkoła Podstawowa nr 13, Urzędnicza 11, Jaworzno, A, PL
Mateusz Kolski (V), Kamil Kuczera (V), Dawid Mularz (V), Aleksander Stawicki (V)
9
180 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342, Strumykowa 21A, Warszawa, A, PL
Zuzanna Jakubowska (VIII), Natalia Jedynak (VIII), Rafał Marchwacki (VIII), Franciszek Trzaska (VIII)
9
181 Szkoła Podstawowa nr 24, ks. Pawła Lexa 3, Ruda Śląska, PL
Magdalena Czyż (V), Jakub Furmanowicz (V), Kamil Gwizdała (V), Przemysław Małek (V)
9
182 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Woli Rzędzińskiej, 253 A, Wola Rzędzińska, B, PL
Magdalena Karczmarczyk (VIII), Wiktoria Pająk (VIII), Paulina Sobarnia (VIII), Martyna Pinas (VIII)
9
183 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Kopernika 15, Lubań, B, PL
Maja Sidor (VII), Aleksandra Guła (VII), Alicja Ostrowska (VII), Dominik Szpytma (VII)
9
184 Szkoła Podstawowa nr 146 im. Janusza Korczaka, DOMANIEWSKA 33, Warszawa, PL
Oleg Aleksandrowicz (VIII), Wiktoria Grefkowicz (VIII), Piotr Stęniak (VIII), Róża Makówka (VIII)
9
185 Szkoła Podstawowa, Sułkowskiego 1, Mysłakowice, PL
Jakub Kamiński (VIII), Jakub Wieczorek (VIII), Jakub Wygnański (VIII), Dawid Zieliński (VII)
8
186 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 111, Jaracza 44/46, Łódź, PL
Nikola Cynkier (VII), Oliwier Mucha (VIII), Natalia Krzywańska (VII), Eryk Szwed (VII)
8
187 Szkoła Podstawowa nr 36 z oddziałami integracyjnymi, Sternicza 4, Bielsko-Biała, PL
Jacek Furtak (VIII), Andrzej Gomółka (VIII), Mateusz Kocur (VIII), Konrad Tomaszewski (VIII)
7
188 Szkoła Podstawowa nr 48 Mistrzostwa Sportowego, Piłsudskiego 114, Sosnowiec, PL
Igor Fijałkowski (VIII), Wanessa Gajdzik (VIII), Olaf Wilczak (VIII), Piotr Wybański (VIII)
7
189 Szkoła Podstawowa im. Batalionu "Barbara" AK w Pawęzowie, brak 66, Pawęzów, PL
Marek Polczyk (VIII), Krzysztof Kurasiewicz (VII), Magdalena Łabędź (VII), Zuzanna Piwek (VI)
7
190 Szkoła Podstawowa nr 4, Powstańców Śląskich 37, Krosno, PL
Mateusz Piechnik (VIII), Łukasz Birówka (VIII), Aleksandra Rabska (VIII), Milena Rabska (VIII)
7
191 Szkoła Podstawowa nr 2, Jasna 2, Pruszków, B, PL
Michał Berlak (VII), Marta Krupa (VII), Bartłomiej Robak (VIII), Arkadiusz Świątek (VIII)
7
192 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 39, Obronców Pokoju 4, Gliwice, B, PL
Dominik Kuźmik (VIII), Alicja Talarek (VIII), Magdalena Janoszka (VIII), Filip Oliveira (VIII)
7
193 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 w Dębicy, Kraszewskiego 37, Dębica, A, PL
Amelia Jasek (VII), Maksymilian Wygonik (VII), Tymoteusz Oskarbski (VII), Natalia Żurek (VII)
6
194 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Tosi i Franka, Kopernika 12, Grodzisk Mazowiecki, PL
Zuzanna Gorzkowska (VIII), Piotr Kaszycki (VIII), Amelia Krzaczek (VIII), Antonina Woźniak (VIII)
6
195 Publiczna Szkoła Podstawowa, Szkolna 11, Rzezawa, A, PL
Katarzyna Gicala (VIII), Karolina Pietrzyk (VIII), Mateusz Rudnik (VIII), Dominik Smoleń (VIII)
6
196 Szkoła Podstawowa w Międzyrzeczu, 81, Międzyrzecze Górne, B, PL
Marcin Chrapusta (VII), Dawid Malarz (VII), Mikołaj Molga (VII), Bartłomiej Sygut (VII)
5
197 Szkoła Podstawowa nr 13, Urzędnicza 11, Jaworzno, B, PL
Amelia Pancerz (V), Grzegorz Szyndler (V), Szymon Wolak (V), Łukasz Szlósarczyk (V)
4