Výsledky Náboja 2018
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2018, , Poľsko, Bielsko-Biała


ŠkolaBody
1 Społeczna Szkoła Podstawowa Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego, Doliny Mietusiej 5, Bielsko-Biała, PL
Paweł Biegun (VIII), Mateusz Dobrzański (VIII), Tomasz Mol (VIII), Łukasz Szubert (VIII)
30
2 Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Córek Bożej Miłości im. Franciszki Lechner, Broniewskiego 13, Bielsko-Biała, B, PL
Radosław Antończyk (VIII), Kacper Podgórski (VIII), Maciej Podosek (VIII), Mateusz Stachowicz (VIII)
29
3 Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Córek Bożej Miłości im. Franciszki Lechner, Broniewskiego 13, Bielsko-Biała, A, PL
Jakub Ledwoń (VIII), Karol Odój (VIII), Olaf Sulima (VIII), Maksymilian Trzopek (VIII)
25
4 Szkoła Podstawowa Nr 32 im. Jana III Sobieskiego, Cieszyńska 393, Bielsko-Biała, PL
Bartosz Budzyn (VIII), Małgorzata Grzanka (VIII), Wojciech Piwocha (VIII), Franciszek Ślusarczyk (VIII)
21
5 Szkoła Podstawowa nr 27, Zofii Kossak-Szczuckiej 19, Bielsko-Biała, PL
Mateusz Bochen (VIII), Tomasz Kleszcz (VIII), Karol Wawrzyszkiewicz (VIII), Maksymilian Wiśniowski (VIII)
20
6 Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Córek Bożej Miłości im. Franciszki Lechner, Broniewskiego 13, Bielsko-Biała, D, PL
Paweł Grążawski (VIII), Maciej Kuś (VII), Tomasz Paleczny (VIII), Michelle Tunega (VIII)
18
7 Szkoła Podstawowa w Bulowicach, Bielska 59, Bulowice, PL
Mateusz Bakalarski (VIII), Mateusz Bielówka (VIII), Szymon Dybał (VIII), Szymon Prochownik (VIII)
18
8 Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Brata Alberta, Żwirki i Wigury 6, Czechowice-Dziedzice, PL
Konrad Handzlik (VIII), Mikołaj Kubiczek (VIII), Julia Polaczek (VIII), Anna Szary (VIII)
17
9 Szkoła Podstawowa w Międzyrzeczu, 81, Międzyrzecze Górne, A, PL
Marcelina Heller (VIII), Dawid Szarek (VIII), Natalia Przygoda (VIII), Mateusz Szkucik (VIII)
12
10 ZSP W JASIENICY SZKOŁA PODSTAWOWA, 271, Jasienica, PL
Konrad Kine (VIII), Kamil Matuszewski (VIII), Krzysztof Śpiewak (VIII), Mikołaj Słonka (VIII)
11
11 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Macierzy Szkolnej, Osuchowskiego 8, Bielsko-Biała, PL
Paweł Gleindek (VIII), Martyna Hanzelko (VIII), Paulina Lelek (VIII), Norbert Szlagor (VIII)
11
12 Szkoła Podstawowa nr 10, SZKOLNA 4, Piasek, PL
Marcin Anderko (VIII), Natalia Jabcoń (VIII), Jakub Kolon (VIII), Maksymilian Malcharek (VIII)
10
13 Szkoła Podstawowa nr 36 z oddziałami integracyjnymi, Sternicza 4, Bielsko-Biała, PL
Jacek Furtak (VIII), Andrzej Gomółka (VIII), Mateusz Kocur (VIII), Konrad Tomaszewski (VIII)
7
14 Szkoła Podstawowa w Międzyrzeczu, 81, Międzyrzecze Górne, B, PL
Marcin Chrapusta (VII), Dawid Malarz (VII), Mikołaj Molga (VII), Bartłomiej Sygut (VII)
5