Výsledky Náboja 2018
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2018, , Poľsko, Krosno


ŠkolaBody
1 Szkoła Podstawowa Nr 14 z Oddziałami Sportowymi i Integracyjnymi, Wojska Polskiego 45, Krosno, B, PL
Adam Głowacki (VIII), Mikołaj Kusiak (VIII), Patryk Michalski (VIII), Adam Przyprawa (VIII)
22
2 Szkoła Podstawowa Nr 6, Kletówki 1, Krosno, B, PL
Paweł Rokita (VIII), Oliwia Ziemba (VIII), Weronika Niemiec (VIII), Julia Szarek (VIII)
19
3 Szkoła Podstawowa Nr 6, Kletówki 1, Krosno, A, PL
Karolina Bysiewicz (VIII), Dominik Matuszewski (VIII), Michał Ginalski (VIII), Tymoteusz Wilk (VIII)
18
4 Katolicka Szkoła Podstawowa Księży Michalitów, Grodzka 6, Krosno, PL
FILIP CZOPOWIK (VIII), KORNEL PARADYSZ (VIII), OLGA JANOCHA (VIII), NADIA STEFANIK (VIII)
18
5 Szkoła Podstawowa Nr 15, Stefana Kisielewskiego 18, Krosno, PL
Anna Bednarz (VIII), Emilia Kaszuba (VIII), Franciszek Ungeheuer (VIII), Daria Zabawa (VIII)
18
6 Szkoła Podstawowa Nr 7, Decowskiego 9, Krosno, PL
Izabela Trznadel; (VIII), Anna Zielonka (VIII), Adrian Mielniczek (VIII), Kamil Kuraś (VIII)
18
7 Szkoła Podstawowa Nr 14 z Oddziałami Sportowymi i Integracyjnymi, Wojska Polskiego 45, Krosno, A, PL
Patrick Bajorski (VIII), Alicja Kosak (VIII), Sebastian Kotowicz (VIII), Patrycja Zborowska (VIII)
18
8 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Krośnie, Jana i Stanisława Magurów 1, Krosno, PL
Martyna Blaszyńska (VIII), Aleksandra Nycz (VIII), Zuzanna Pabian (VIII), Adrian Adam (VIII)
17
9 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM.JANA PAWŁA II W KROŚNIE, GRUNWALDZKA 15, Krosno, PL
Kamila Jaeorska (VIII), Mateusz Kubit (VIII), Krzysztof Opyd (VIII), Wiktor Wilk (VIII)
15
10 Szkoła Podstawowa w Wiśniowej, 76, Wiśniowa, PL
Jan Taeczoń (VIII), Sebastian Zieliński (VIII), Paweł Ślusarczyk (VIII), Maciej Oślizło (VIII)
15
11 Szkoła Podstawowa Nr 8, Prochownia 7, Krosno, B, PL
Paulina Kozłowska (VIII), Zuzanna Środa (VIII), Filip Karwat (VIII), Adam Płoszczyca (VIII)
14
12 Szkoła Podstawowa Nr 8, Prochownia 7, Krosno, A, PL
Wiktoria Leśniak (VIII), Julia Kranc (VIII), Daniel Kmieć (VIII), Anna Litwin (VIII)
13
13 Szkoła Podstawowa w Posadzie Gornej, 3 MAJA 164, Posada Górna, PL
Maria Głowacka (VIII), Dawid Jaślar (VIII), Krzysztof Kasperkowicz (VII), Jan Telega (VII)
10
14 Szkoła Podstawowa nr 1 we Frysztaku, Piętniewicza 7, Frysztak, PL
Kacper Cieszyński (VII), Szymon Czech (VII), Martyna Płoucha (VII), Jakub Wanat (VII)
10
15 Szkoła Podstawowa nr 4, Powstańców Śląskich 37, Krosno, PL
Mateusz Piechnik (VIII), Łukasz Birówka (VIII), Aleksandra Rabska (VIII), Milena Rabska (VIII)
7