Výsledky Náboja 2018
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2018, , Poľsko, Tarnów


ŠkolaBody
1 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 w Dębicy, Kraszewskiego 37, Dębica, B, PL
Maciej Mikołajczak (VIII), Daniel Durołek (VIII), Piotr Czuchra (VIII), Szymon Starostka (VIII)
32
2 Społeczna Szkoła Podstawowa, Kochanowskiego 3, Tarnobrzeg, A, PL
Bartosz Bożek (VIII), Karolina Błażkiewicz (VIII), Emilia Roman (VIII), Bartłomiej Sabat (VIII)
28
3 Szkoła Podstawowa Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II, Ks. Jałowego 1, Rzeszów, A, PL
Jakub Zając (VIII), Józef Pelc (VIII), Dominika Soboń (VIII), Anna Moroń (VIII)
22
4 Szkoła Podstawowa Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II, Ks. Jałowego 1, Rzeszów, B, PL
Kacper Szczepanik (VIII), Dawid Litwiniec (VII), Filip Manijak (VII), Weronika Szumilas (VII)
21
5 Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika, Kopernika 5, Tarnów, B, PL
Emilia Jasińska (VIII), Karolina Kulas (VIII), Bartosz Opioła (VII), Mateusz Tokarz (VIII)
19
6 Szkoła Podstawowa nr 9, M. Dąbrowskiej 6, Tarnów, A, PL
Maja Jaszowska (VIII), Filip Maziarka (VII), Mateusz Węgrecki (VIII), Kacper Węgrecki (VIII)
18
7 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Jodłówce-Wałkach, 57, Jodłówka-Wałki, PL
Wiktoria Cyza (VIII), Patryk Osika (VIII), Wiktoria Pinas (VIII), Sara Szostak (VIII)
16
8 Szkoła Podstawowa Nr 18, 3-go Maja 10, Tarnów, PL
Oliwia Kowalska (VII), Krzysztof Cholewa (VII), Jakub Florek (VIII), Martyna Kusior (VIII)
14
9 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Woli Rzędzińskiej, 253 A, Wola Rzędzińska, A, PL
Natalia Malig (VIII), Patrycja Pająk (VIII), Mikołaj Witek (VIII), Mateusz Zaucha (VIII)
13
10 Szkoła Podstawowa Nr 1, Reymonta 30, Tarnów, PL
Michał Wzorek (VIII), Kacper Batko (VIII), Kamil Pyzik (VIII), Krzysztof Pączek (VIII)
12
11 Szkoła Podstawowa, 168, Mikołajowice, PL
Krystian Gajdur (VII), Maksymilian Gawron (VIII), Elena Kurtyka (VII), Wiktoria Łazarek (VIII)
12
12 Szkoła Podstawowa nr 9, M. Dąbrowskiej 6, Tarnów, B, PL
Patryk Serwatka (VIII), Kamil Michoń (VIII), Mikołaj Roszkowicz (VIII), Kacper Gdowski (VIII)
12
13 Zespół Szkół Szkoła Podstawowa, 287, Chojnik, PL
Piotr Kras (VIII), Elżbieta Gniadek (VIII), Aleksandra Gniadek (VIII), Michał Góral (VIII)
11
14 Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika, Kopernika 5, Tarnów, A, PL
Jakub Libera (VIII), Monika Lubera (VIII), Dominika Markowicz (VIII), Joszko Suchan (VII)
11
15 Społeczna Szkoła Podstawowa, Kochanowskiego 3, Tarnobrzeg, B, PL
Jakub Rewera (VIII), Gabriela Homatowicz (VIII), Maja Drohobycka (VIII), Michał Śmiłowski (VIII)
10
16 Szkoła Podstawowa nr 3, ks. kard. Stefana Wyszyńskiego 16, Gorlice, PL
Julia Stempkowicz (VIII), Anna Hajduk (VIII), Sebastian Haluch (VIII), Kamil Siarkowicz (VIII)
10
17 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Woli Rzędzińskiej, 253 A, Wola Rzędzińska, B, PL
Magdalena Karczmarczyk (VIII), Wiktoria Pająk (VIII), Paulina Sobarnia (VIII), Martyna Pinas (VIII)
9
18 Szkoła Podstawowa im. Batalionu "Barbara" AK w Pawęzowie, brak 66, Pawęzów, PL
Marek Polczyk (VIII), Krzysztof Kurasiewicz (VII), Magdalena Łabędź (VII), Zuzanna Piwek (VI)
7
19 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 w Dębicy, Kraszewskiego 37, Dębica, A, PL
Amelia Jasek (VII), Maksymilian Wygonik (VII), Tymoteusz Oskarbski (VII), Natalia Żurek (VII)
6