Výsledky Náboja 2018
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2018, , Poľsko, Warszawa


ŠkolaBody
1 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II, Marii Grzegorzewskiej 10, Warszawa, A, PL
Daniela Spurtacz (VIII), Jerzy Szempliński (VIII), Weronika Myśliwiec (VIII), Helena Boguta (VIII)
33
2 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II, Marii Grzegorzewskiej 10, Warszawa, B, PL
Maciej Bulge (VIII), Emanuel Czernik (VIII), Bartłomiej Lech (VIII), Bartosz Łojek (VIII)
31
3 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 47 im. Roberta Schumana Fundacji Primus, płk. Zoltana Balo 1, Warszawa, A, PL
Julia Biarda (VIII), Maria Dąbrowska (VIII), Karol Korzeniewski (VIII), Łukasz Piętka (VIII)
24
4 Szkoła Podstawowa nr 204, Bajkowa 17/21, Warszawa, A, PL
Maria Bogusz (VIII), Krzysztof Dąbrowski (VIII), Piotr Grzelak (VII), Barbara Staszewska (VIII)
20
5 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 47 im. Roberta Schumana Fundacji Primus, płk. Zoltana Balo 1, Warszawa, B, PL
Adam Grabowski (VIII), Maksymilian Modzelewski (VIII), Michał Nieborek (VIII), Jan Ziemba (VIII)
19
6 Bednarska Szkoła Podstawowa, Kawalerii 5, Warszawa, B, PL
Olivier Fitrzyk-Barral (VIII), Jan Gwiazda (VIII), Maja Mills (VIII), Weronika Wiland (VIII)
19
7 Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Piłsudskiego 47, Legionowo, PL
Karolina Skublicka (VIII), Inga Nowak (VIII), Wojciech Górecki (VIII), Stefan Kardasz (VIII)
18
8 Szkoła Podstawowa nr 277, Suwalska 29, Warszawa, PL
Michał Jakubowski (VIII), Michał Figurowski (VIII), Kamil Kalata (VIII), Mikołaj Paszylka (VIII)
17
9 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342, Strumykowa 21A, Warszawa, B, PL
Dominika Cichocka (VIII), Lidia Grądzka (VIII), Mikołaj Paśnikowski (VIII), Kamil Trochimiak (VIII)
17
10 Szkoła Podstawowa przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK „Parasol”, ul. Hawajska 14a, Warszawa, PL
Maria Eberhardt (VIII), Franciszek Howard (VIII), Iga Jeznacka (VIII), Weronika Kostrzewa (VIII)
17
11 Bednarska Szkoła Podstawowa, Kawalerii 5, Warszawa, A, PL
Maksymilian Charaziński (VIII), Stefan Dobrowolski (VIII), Hanna Jaromin (VIII), Emilia Pielech (VIII)
16
12 Szkoła Podstawowa Nr 1, Warszawska 73, Łomianki, PL
Kamil Kazimierczuk (VIII), Tymoteusz Murawski (VIII), Lena Katowicz (VIII), Hanna Soroczyńska (VIII)
15
13 Szkoła Podstawowa w Starej Wsi, Fabryczna 6, Stara Wieś, PL
Patryk Bieniek (VIII), Adam Gołąb (VIII), Alicja Narowska (VIII), Jakub Szymański (VIII)
14
14 Szkoła Podstawowa Nr 29, FABRYCZNA 19, Warszawa, PL
Białek Gabriela (VIII), Sawicka Weronika (VIII), Kok Bazyli (VIII), Grzelak Aleksandra (VIII)
13
15 Szkoła Podstawowa w Zielonkach-Parceli, Południowa 2, Zielonki-Parcela, PL
Dominik Wicik (VIII), Dominik Sztychmiler (VIII), Jonatan Jonas (VIII), Łukasz Krzyt (VIII)
13
16 Szkoła Podstawowa nr 152, Powstańców Wielkopolskich 4, Warszawa, PL
Zuzanna Dąbała (VIII), Noe Hoffman-Zarecki (VII), Maciej Kazimierczak (VIII), Olaf Przybytniak (VIII)
13
17 Szkoła Podstawowa nr 204, Bajkowa 17/21, Warszawa, B, PL
Janek Niedziółka (VIII), Jerzy Paluch (VIII), Bartłomiej Rączkowski (VIII), Michał Słomian (VII)
13
18 Szkoła Podstawowa nr 157, Tyniecka 25, Warszawa, PL
Joanna Bińkowska (V), Bartek Manikowski (V), Jagoda Pawlak (V), Filip Polsakiewicz (V)
11
19 Szkoła Podstawowa Nr 23, Wawelska 48, Warszawa, PL
Mikołaj Janota (VIII), Maksymilian Materkowski (VIII), Ewa Pszczoła (VIII), Kornelia Wodecka (VIII)
10
20 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342, Strumykowa 21A, Warszawa, A, PL
Zuzanna Jakubowska (VIII), Natalia Jedynak (VIII), Rafał Marchwacki (VIII), Franciszek Trzaska (VIII)
9
21 Szkoła Podstawowa nr 146 im. Janusza Korczaka, DOMANIEWSKA 33, Warszawa, PL
Oleg Aleksandrowicz (VIII), Wiktoria Grefkowicz (VIII), Piotr Stęniak (VIII), Róża Makówka (VIII)
9