Výsledky Náboja 2018
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2018, , Poľsko, Wrocław


ŠkolaBody
1 Szkoła Podstawowa nr 3, Bobrza 27, Wrocław, A, PL
Tomasz Gąciarz (VIII), Maja Omelaniuk (VIII), Jan Pezda (VIII), Andrzej Pijanowski (VIII)
32
2 Szkoła Podstawowa nr10, Inflancka 13, Wrocław, PL
Łukasz Hadryś (VIII), Krystian Kłak (VIII), Zuzanna Mielczarek (VIII), Oskar Stępień (VIII)
23
3 Szkoła Podstawowa nr 3, Bobrza 27, Wrocław, B, PL
Marta Drelichowska (VII), Jan Gohl (VII), Maksymilian Kowalski (VII), Marek Muzyka (VII)
22
4 Szkoła Podstawowa nr 36, Fryderyka Chopina 9 b, Wrocław, PL
Marta Wieczorek (VIII), Michał Grebkicki (VIII), Jan Tchórzewski (VIII), Jakub Gaca (VIII)
22
5 Szkoła Podstawowa nr 71, Podwale 57, Wrocław, PL
Mikołaj Mężyk (VIII), Kajetan Mróz (VII), Wojciech Orański (VIII), Krzysztof Śmigiel (VIII)
21
6 Szkoła Podstawowa nr 9, Nyska 66, Wrocław, B, PL
Szymon Cedzyński (VII), Olaf Pankiewicz (VIII), Filip Szemelak (VII), Michał Węgrzyn (VII)
19
7 Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubinie, Gwarków 93, Lubin, PL
Hubert Baran (VIII), Maja Frankowska (VIII), Jakub Armata (VIII), Agnieszka Urban (VIII)
18
8 Szkoła Podstawowa Nr 50, Czeska 38, Wrocław, B, PL
Adam Jakubowski (VIII), Marika Wardzała (VIII), Anna Krzyżosiak (VII), Paweł Andrzejewski (VIII)
18
9 Szkoła Podstawowa nr 28, Grecka 59, Wrocław, A, PL
Marta Kosz (VIII), Marianna Maroszek (VIII), Eryk Pszczołowski (VIII), Katrzyna Rak (VIII)
18
10 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Noblistów Polskich, Plac Mieszka I 22, Głogów, PL
Paweł Rozbejko (VIII), Gracjan Stępień (VIII), Adrian Najdek (VIII), Porębski Grzegorz (VII)
18
11 SZKOŁA PODSTAWOWA W SMOLCU, KOŚCIELNA 2, Smolec, PL
Julia Ajding (VIII), Kinga Berghauzen (VIII), Antonina Żeberska (VIII), Michał Waluś (VIII)
18
12 Szkoła Podstawowa Nr 34, Gałczyńskiego 8, Wrocław, A, PL
Tomasz Smela (VIII), Alicja Zagrajek (VIII), Mateusz Pilecki (VIII), Kacper Bizoń (VIII)
18
13 Szkoła Podstawowa Nr 50, Czeska 38, Wrocław, A, PL
Piotr Wasielewski (VIII), Łukasz Lenart (VIII), Kamil Kruszyk (VIII), Michał Durlik (VIII)
17
14 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Hugona Dionizego Steinhausa, Jelenia 7, Wrocław, PL
Joanna Galik (VIII), Kacper Niedziela (VIII), Lidia Podoluk (VIII), Bartosz Słowik (VIII)
17
15 Szkoła Podstawowa nr 2, Ks. Anny z Przemyślidów 6, Siechnice, PL
Dawid Szuber (VII), Mikołaj Kottas (VII), Michał Czyżkowski (VIII), Jakub Ciupiński (VIII)
16
16 Szkoła Podstawowa, Szkolna 211, Gaworzyce, PL
Anna Mazurkiewicz (VIII), Dominika Droszczak (VIII), Bartosz Łysiak (VIII), Mateusz Dąbrowski (VIII)
15
17 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Parnas, ul. Zielińskiego 38, Wrocław, B, PL
Gabriela Balawajder (VIII), Filip Otlewski (VIII), Karolina Kurdek (VIII), Julia Pawicka (VIII)
15
18 Publiczna Szkoła Podstawowa w Mieroszowie, Wolności 19, Mieroszów, PL
Kacper Woszczek (VIII), Jakub Folc (VIII), Oskar Woźny (VIII), Nikola Kamińska (VII)
15
19 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Parnas, ul. Zielińskiego 38, Wrocław, A, PL
Julia Kołtun (VIII), Mateusz Kobyłecki (VIII), Artur Partyński (VIII), Paweł Przyszlakiewicz (VIII)
14
20 Szkoła Podstawowa nr 11 im. Polskich Olimpijczyków, Gwiaździsta 2, Głogów, A, PL
Aleksander Mliczek (VIII), Mateusz Mirota (VIII), Patryk Iciek (VIII), Jan Gawlik (VIII)
14
21 Szkoła Podstawowa, Kościuszki 2 i 5, Węgliniec, PL
Adrian Pałyga (VIII), Aleksandra Gołąbek (VII), Karol Niemyski (VI), Adrian Charytaniak (VI)
14
22 Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Raszówce, 1 Maja 10, Raszówka, PL
Michał Boczniewicz (VII), Jakub Skibik (VII), Dorota Sobuś (VIII), Mateusz Leleń (VIII)
13
23 Szkoła Podstawowa Aslan, Piotra Skargi 5, Głogów, PL
Kacper Grabsztunowicz (VIII), Natalia Kucharczyk (VIII), Szymon Suszczyński (VIII), Jan Szabłykin (VIII)
13
24 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Kopernika 15, Lubań, A, PL
Tomasz Gołąb (VIII), Tomasz Trefler (VIII), Antoni Podolak (VIII), Miłosz Jurga (VII)
12
25 Szkoła Podstawowa nr 28, Grecka 59, Wrocław, B, PL
Maciej Jezierski (VIII), Milena Palczyńska (VIII), Patryk Welna (VIII), Zofia Wolna (VIII)
12
26 Szkoła Podstawowa Nr 34, Gałczyńskiego 8, Wrocław, B, PL
Jakub Lewnadowski (VIII), Zofia Biernacka (VIII), Marek Paluchniak (VIII), Alicja Badowska (VIII)
12
27 Szkoła Podstawowa nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi, Morcinka 2, Głogów, PL
Emilia Fogt (VIII), Kacper Garbacz (VIII), Jarosław Jankowiak (VIII), Paulina Ostrowska (VIII)
12
28 Szkoła Podstawowa nr 3, Ceramiczna 5, Bolesławiec, PL
Igor Szerszunowicz (VII), Anna Jadach (VIII), Karolina Guzowska (VIII), Alicja Burdukiewicz (VII)
12
29 Szkoła Podstawowa nr 9, Nyska 66, Wrocław, A, PL
Dominik Ciesiun (VII), Aleksandra Janikowska (VIII), Przemysław Pasternak (VII), Małgorzata Tyniec (VII)
11
30 SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI, ODDZIAŁAMI SPORTOWYMI W DUSZNIKACH-ZDROJU, SPRZYMIERZONYCH 6, Duszniki-Zdrój, PL
Jakub Wieczorek (VIII), Alicja Dziuba (VIII), Łukasz Kijanka (VIII), Jan Jakubiec (VIII)
11
31 Szkoła Podstawowa nr 83, Boya - Żeleńskiego 32, Wrocław, PL
Michał Gąsiewicz (VIII), Karolina Newelska (VIII), Mateusz Iskrzycki (VIII), Jan Rabczyński (VIII)
11
32 Szkoła Podstawowa nr 11 im. Polskich Olimpijczyków, Gwiaździsta 2, Głogów, B, PL
Lucyna Guzek (VIII), Aleksandra Fudali (VIII), Katarzyna Juretko (VIII), Aleksandra Przytuła (VIII)
10
33 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Kopernika 15, Lubań, B, PL
Maja Sidor (VII), Aleksandra Guła (VII), Alicja Ostrowska (VII), Dominik Szpytma (VII)
9
34 Szkoła Podstawowa, Sułkowskiego 1, Mysłakowice, PL
Jakub Kamiński (VIII), Jakub Wieczorek (VIII), Jakub Wygnański (VIII), Dawid Zieliński (VII)
8