Výsledky Náboja 2018
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2018, , Slovensko, Bratislava


ŠkolaBody
1 Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava, B, SR
Martin Belluš (9), Viktor Imrišek (9), Ivo Novysedlák (9), Matej Repa (9)
42
2 Spojená škola Novohradská- ZŠ Košická, Košická, Bratislava-Ružinov, B, SR
Erik Tóth (9), Adam Gergely (8), Martin Štěpánek (9), Peter Rajský (9)
40
3 Súkromné gymnázium pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním CENADA, Majerníkova 60, Bratislava, B, SR
Šimon Šeleng (9), Marko Šimoni (9), Jakub Šošovička (9), Peter Steltenpohl (9)
32
4 Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava, SR
Michal Cibulka (8), Alica Domanyová (8), Peter Kumančík (8), Filip Prutkay (8)
31
5 Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava, A, SR
Alexandra Barančíková (9), Stanislav Bezák (9), Jakub Nagy (8), Matej Zigo (9)
29
6 Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava, A, SR
Matúš Pálka (9), Zuzana Pistovčáková (9), Denis Vakorin (9), Tereza Vranová (9)
23
7 Základná škola, Kupeckého 74, Pezinok, A, SR
Vladimír Drobný (9), Vladimír Molnár (9), Šimon Vavřík (9)
22
8 Gymnázium, 1. mája 8, Malacky, A, SR
Marek Mračna (9), Martin Čižmár (9), Michal Valigurský (9), Samuel Pernička (9)
21
9 Gymnázium, Metodova 2, Bratislava-Ružinov, B, SR
Jean-Michelle Andok (9), Maksym Shabatko (9), Natália Slobodová (9), Matej Zvalo (9)
21
10 Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava, B, SR
Jozef Bachníček (8), Martin Bekeč (8), Šimon Kováčik (8), Adam Zich (8)
21
11 Súkromná základná škola pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním, Bajkalská 20, Bratislava, SR
Šimon Linczényi (8), Oliver Murcín (8), Matúš Jonaštík (8), Viktória Vargicová (8)
19
12 Spojená škola Novohradská- ZŠ Košická, Košická, Bratislava-Ružinov, A, SR
Richard Uhlík (8), Barbora Čierniková (8), Šimon Bulla (9), Laura Filková (9)
19
13 Gymnázium A. Bernoláka, Lichnerova 69, Senec, SR
Matúš Buček (9), Jakub Doboš (9), Sara Gašparová (9), Robert Nemeček (9)
19
14 Gymnázium M. R. Štefánika Šamorín, Slnečná 2, Šamorín, B, SR
Oliver Druska (9), Samuel Gorazd Kapalla (9), Tomáš Nagy (9), Peter Nagy (9)
18
15 Základná škola, Rajčianska 3, Bratislava-Vrakuňa, A, SR
Lukáš Drozdík (9), Lukáš Jarábek (9), Jakub Kováč (9), Roland Vízner (9)
17
16 Gymnázium, Bilíkova 24, Bratislava, B, SR
Kristína Chalupková (9), Erik Hoffer (9), Peter Kurilec (9), Peter Píš (9)
16
17 Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava, SR
Max Ágh (9), Andrej Pajger (9), Peter Devan (9), Adrán Vallašek (9)
16
18 Gymnázium K. Štúra, Nám. slobody 5, Modra, B, SR
Klára Fedorová (9), Tomáš Figura (9), Andrej Tóth (9), Dominik Voštinár (9)
15
19 Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava, SR
Samuel Feješ (9), Adam Sopko (9), Martin Tomeš (9), Dárius Tóth (9)
15
20 Spoj. š. gym. sv. F. z Assisi, Karloveská 32, Bratislava, B, SR
Erik Burák (9), Patrik Zvardoň (9), Veronika Šoošová (9), Richard Harburt (9)
15
21 Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava, SR
Mia Armitage (8), Filip Koiš (8), Peter Ďuriš (8), Laura Skalošová (8)
15
22 ZŠ Mansveta Olšovského, Kláštorné nám. 1, Malacky, A, SR
Jakub Jileček (9), Daniela Osadská (8), Michal Raček (9), Michal Sobek (8)
15
23 Gymnázium, Metodova 2, Bratislava-Ružinov, A, SR
Dávid Alberty (9), Zuzana Janeková (9), Filip Kováčik (9), Kevin Vita (9)
15
24 Spoj. š. gym. sv. F. z Assisi, Karloveská 32, Bratislava, A, SR
Michaela Siváková (9), Samo Mikuláš (9), Dávid Drobný (8), Jakub Hlavatý (8)
15
25 Gymnázium F. Garcia Lorcu, Hronská 3, Bratislava, B, SR
Peter Luca (9), Samuel Kotásek (9), Matej Kováč (9), Dejan Nackin (9)
15
26 Gymnázium M. R. Štefánika Šamorín, Slnečná 2, Šamorín, A, SR
Dávid Prívara (8), Ema Czuczoá (8), Margaréta Jandačková (8), Maximilián Hippman (8)
15
27 Gymnázium K. Štúra, Nám. slobody 5, Modra, SR
Peter Jakabovič (7), Jakub Nemček (7), Ondrej Okuliar (7), Šimon Oravec (7)
14
28 Gymnázium, 1. mája 8, Malacky, B, SR
Alexandra Kováčová (9), Klára Bartošová (9), Juraj Osuský (8), Matúš Mladý (9)
14
29 Spojená škola sv. Vincentade Paul, Bachova 4, Bratislava, A, SR
Marek Fratrič (9), Eliáš Gábor (9), Filip Gura (9), Adam Šimkovič (9)
14
30 Gymnázium K. Štúra, Nám. slobody 5, Modra, A, SR
Eva Ondovčíková (9), Andrea Schüllerová (9), Barbora Steinhüblová (9), Michal Šulák (9)
14
31 Základná škola, Kupeckého 74, Pezinok, SR
Nina Koleníková (7), Zoran Martinovský (7), Stanislava Porubanová (9), Tomáš Krútek (9)
14
32 Základná škola, Sokolíkova 2, Bratislava-Dúbravka, SR
Tomáš Hergott (8), Jakub Klečák (8), Jakub Učeň (8), Andrej Majer (9)
13
33 Gymnázium, Senecká 2, Pezinok, A, SR
Jozef Kyčina (9), Martin Maroš Monsberger (9), Dominika Holásková (9), Dávid Dočolomanský (9)
13
34 Gymnázium, Bilíkova 24, Bratislava, A, SR
Filip Jenis (9), Lukáš Lenčeš (9), Viacheslav Morozov (9), Mária Rašková (9)
13
35 Gymnázium K. Štúra, Nám. slobody 5, Modra, SR
Mária Staňová (8), Nina Habardová (8), Monika Nemcová (8), Linda Legáthová (8)
12
36 Gymnázium K. Štúra, Nám. slobody 5, Modra, SR
Ladislav Kopún (7), Barbora Krebsová (7), Stella Steinhüblová (7), Dominik Urbanec (7)
12
37 Základná škola, Tupolevova 20, Bratislava-Petržalka, SR
Yvetta Balčáková (8), Veronika Belišová (8), Viktória Karvaiová (7), Katarína Kovarčíková (7)
12
38 Gymnázium F. Garcia Lorcu, Hronská 3, Bratislava, A, SR
Lucia Suchánková (9), Klára Selešová (9), Lucia Kvasničková (9), Benjamín Kubinec (9)
12
39 Základná škola s MŠ, Vývojová 228, Bratislava-Rusovce, A, SR
Martin Hlavatý (6), Jozef Loffler (7), Jakub Vaculík (7), Alex Yatsenyak (6)
11
40 Súkromné gymnázium pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním CENADA, Majerníkova 60, Bratislava, A, SR
Jakub Janáč (8), Jerguš Rybiansky (8), Alena Straube (8), Dávid Strážovský (8)
11
41 ZŠ Mansveta Olšovského, Kláštorné nám. 1, Malacky, B, SR
Lenka Ježeková (8), Rebeka Kubinská (9), Adam Oreský (9), Lucia Poláčeková (9)
11
42 Gymnázium, Senecká 2, Pezinok, B, SR
Timothy Kiš (8), Sebastián Schwaiger (8), Samuel Čech (8), Adam Dobrotka (8)
11
43 Základná škola, Rajčianska 3, Bratislava-Vrakuňa, B, SR
Fulop Adam (9), Kováč Daniel (9), Glvač Pavel (9), Peter Vlašič (9)
10
44 Evanjelické lýceum, Vranovská 2, Bratislava, SR
Lukáš Sebastian Baranovič (8), Zhuo Jin (8), Elena Lago (8), Martin Rovňák (8)
10
45 Základná škola, Jelenia 16, Bratislava-Staré Mesto, SR
Hana Belianska (8), Filip Gall (8), Daniel Rafael Okenica (8), Igor Marchenko (8)
9
46 Základná škola, Prokofievova 5, Bratislava-Petržalka, SR
Peter Markešovič (9), Juraj Michalek (9), Ander Abduallev (9), Jakub Svoreň (9)
8
47 Základná škola, Rajčianska 3, Bratislava-Vrakuňa, SR
Besedič Anton (9), Nagyová Emma (9), Jančušová Lucia (9), Juhász Sebastián (9)
8
48 Základná škola, Kupeckého 74, Pezinok, B, SR
Rastislav Baláž (9), Matúš Čúzy (8), Radoslav Klučár (8), Nina Miková (8)
8
49 Spojená škola sv. Vincentade Paul, Bachova 4, Bratislava, B, SR
Peter Csakanyi (9), Juraj Mesík (9), Juraj Sabo (9), Jozef Vojtas (9)
8
50 Základná škola s MŠ, Vývojová 228, Bratislava-Rusovce, B, SR
Daniel Kubica (8), Peter Klein (8), Kryštof Okres (8), Jakub Červenák (7)
7