Výsledky Náboja 2018
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2018, , Slovensko, Košice


ŠkolaBody
1 Základná škola, Krosnianska 4, Košice-Dargov. hrdinov, SR
Karol Jakubčák (9), Pavol Liščinský (9), Sophia Sabovčíková (9), Richard Sobek (9)
30
2 Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh, B, SR
Eduard Fekete (9), Matej Vasky (9), Jakub Ľuptáčik (9), Barbora Marcinčáková (9)
28
3 Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh, A, SR
Miroslav Ivan (9), Šimon Kentoš (9), Peter Borták (9), Hana Lučanská (9)
20
4 Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh, SR
Michal Liško (9), Peter Nedbálek (9), Veronika Nemjová (9), Jakub Tomčovčik (9)
19
5 Evanjelické gymnázium, Škultétyho 10, Košice-Staré Mesto, SR
Adam Bednař (4), Martin Čižmarik (4), Adam Kiraľvarga (4), Tomáš Jáger (4)
18
6 Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh, SR
Bianka Gurská (8), Erik Jochman (8), Barbora Baltovičová (8), Martin Šmilňák (8)
18
7 Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh, SR
Ladislav Antoži (8), Jakub Blišťan (8), Dávid Kepič (8), Jakub Müller (8)
16
8 Základná škola, Nám. L. Novomeského 2, Košice-Staré Mesto, B, SR
Simona Havasiová (9), Tímea Kaliariková (9), Ivana Leľová (9), René Stráňai (9)
15
9 Základná škola, Nám. L. Novomeského 2, Košice-Staré Mesto, A, SR
Alžbeta Klimentová (8), Ján Lukáč (8), Patrik Stertcz (8), Viola Vaitovičová (8)
14
10 Základná škola, Belehradská 21, Košice-Sídlisko Ťahanovce, A, SR
Norbert Jakubčák (8), Sofia Jaššová (8), Viktória Ružičková (8), Daniel Sabol (8)
14
11 Základná škola, Požiarnická 3, Košice-Juh, SR
Dávid Jopek (9), Samuel Kubáni (9), Ladislav Miklós (8), Kamil Pavlenko (8)
13
12 Gymnázium a Osemročné gymnázium, Trebišovská 12, Košice-Západ, SR
Adam Pavlovič (8), Matej Šoltés (8), Martin Košťál (9), Róbert Kubín (9)
12
13 Základná škola, Jarmočná 96, Ždaňa, SR
Filip Deák (9), Pástor Oliver (9), Olexová Tatiana (9), Pavlíková Bianka (9)
12
14 Súkromná základná škola, Dneperská 1, Košice-Nad jazerom, SR
Michal Dlabaj (8), Erik Lazar (9), Miriam Melišová-Čugová (9), Dávid Pundžák (9)
12
15 Základná škola, Družicová 4, Košice-Nad jazerom, SR
Tomáš Žalobín (9), Sebastián Bartko (9), Daniel Balogh (9), Pavol Seman (9)
11
16 Základná škola, Belehradská 21, Košice-Sídlisko Ťahanovce, B, SR
Benjamín Čisár (9), Matej Demjanovič (9), Kristína Nagyová (9), Martin Palkov (9)
11
17 Gymnázium, SNP 1, Gelnica, SR
Tomáš Varga (8), Dominik Schmidt (8), Triffon Ian Mikulák (8), Gabriela Emma Kolesárová (8)
10
18 Základná škola s MŠ, Budimír 11, Budimír, SR
Františka Peková (9), Patrícia Seligová (9), Timea Komárová (8), Alex Hoger (8)
8
19 Základná škola s MŠ, Maurerova 14, Krompachy, SR
Šimon Hedvig (8), Oliver Kontroš (9), Michal Rabatin (9), Adam Števčík (9)
7
20 Základná škola, Veľká Ida 1, Veľká Ida, SR
Daniel Hajduček (9), Liana Ignáthová (9), Lenka Škulková (9), Ema Sokáčová (9)
7