Výsledky Náboja 2018
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2018, , Slovensko, Lučenec


ŠkolaBody
1 Gymnázium Boženy Slančíkovej Timravy, Haličská cesta 9, Lučenec, B, SR
Ondrej Láska (9), Richard Markovič (9), Filip Nagy (9), Krištof Varga (9)
27
2 Základná škola, Ulica Vajanského 2844/47, Lučenec, A, SR
Dávid Dobra (9), Adam Lázár (9), Veronika Magicová (9), Tomáš Spodniak (9)
22
3 Základná škola, Lúčna 8, Divín, B, SR
Patrik Kováč (9), Patrik Malček (9), Peter Végh (8), Ema Votýpková (8)
18
4 Základná škola, Haličská cesta 1493/7, Lučenec, SR
Stanislava Urbanová (8), Samuel Kovalčík (9), Jakub Čikoš (9), Katarína Riečicová (9)
15
5 Základná škola P.D., P. Dobšinského 1744, Rimavská Sobota, SR
Emma Deáková (9), Nikoleta Magová (9), Nina Szabóová (9), Alec Vetrák (9)
14
6 Súkromné gymnázium, Gemerská cesta 1, Lučenec, SR
Radim Babiak (9), Samuel Ďuriška (9), Ivan Kulich (8), Filip Burin (9)
13
7 Gymnázium Boženy Slančíkovej Timravy, Haličská cesta 9, Lučenec, A, SR
Martin Svorad (8), Bronislava Koristeková (8), Marko Tokár (8), Martin Dzúr (7)
13
8 Základná škola, Lúčna 8, Divín, A, SR
Jakub Fridrich (9), Lenka Kašinová (8), Robert Kučera (9), Juraj Stankovič (9)
13
9 Základná škola, Ulica Vajanského 2844/47, Lučenec, B, SR
Jakub Adamove (8), Kristína Kiráľová (8), Emma Kyzúrová (8), Nika Pastoráková (8)
13
10 Základná škola, Slobody 2, Poltár, B, SR
Ján Ančo (7), Svetlana Pivarčiová (9), Ivona Rončáková (9), Adam Sobota (8)
13
11 Cirkevná základná škola, T. G. Masaryka 9, Lučenec, SR
Filip Bize (7), Matej Jakubišin (8), František Mikuláš (8), Tomáš Šinko (8)
12
12 Základná škola, Slobody 2, Poltár, A, SR
Adrian Višniar (7), Emma Pálešová (9), Janka Semeráková (9), Soňa Fehérpatakyová (9)
12
13 Základná škola M.R.Š., Haličská cesta 1191/8, Lučenec, SR
Lukáš Adam (9), Miroslav Števák (9), Filip Ficka (9), Bruno Bablena (9)
11
14 Základná škola s MŠ, Ulica J. Kármána 25/5, Lučenec, SR
Attila Lancz (9), Egon Riczi (9), Dávid Tóth (9), Emma Fekete (9)
10
15 Základná škola, Ulica Vajanského 2844/47, Lučenec, SR
Eva Milada Hroboňová (8), Ema Čumpelíková (8), Alexandra Šimonová (8), Karolína Rút Karmanová (8)
8