Výsledky Náboja 2018
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2018, , Slovensko, Liptovský Mikuláš


ŠkolaBody
1 Základná škola s MŠ, Demänovská ulica 408/4A, Liptovský Mikuláš, B, SR
Ján Berník (8), Andrej Hollý (9), Jakub Hromádka (8), Adrián Laco (9)
25
2 Základná škola, Nábr. 4. apríla 1936/23, Liptovský Mikuláš, A, SR
Patrik Rázga (9), Juraj Ševcov (9), Monika Šuňová (9), Katarína Havrilová (9)
25
3 Základná škola s MŠ, Hradná 342, Liptovský Hrádok, A, SR
František Batory (9), Lucia Dúbravcová (9), Peter Jurík (9), Emma Majerčáková (9)
20
4 Gymnázium Michala Miloslava Hodžu, M. M. Hodžu 860/9, Liptovský Mikuláš, B, SR
Barbora Hrnčiarová (9), Rebeka Škáchová (9), Marek Považský (9), Katarína Gonšenicová (9)
19
5 ZŠ Apoštola Pavla, Jura Janošku 11, Liptovský Mikuláš, SR
Marek Baláž (9), Tobiaš Hrmo (9), Tomáš Kossuth (8), Martin Kovalčík (7)
19
6 Základná škola s MŠ, J. D. Matejovie 539, Liptovský Hrádok, A, SR
Beáta Helebrandtová (9), Jerguš Navrátil (8), Michal Spišek (8), Pavol Majerčík (9)
18
7 Základná škola, Bystrická cesta 14, Ružomberok, SR
Damián Karniš (7), Boris Babic (9), Dorota Jankovičová (8), Marián Kováč (8)
18
8 Základná škola s MŠ, Ľubeľa 161, Ľubeľa, SR
Pavol Humený (9), Jakub Humený (7), Alexej Kubík (9), Alexander Nemec (9)
16
9 Základná škola s MŠ, J. D. Matejovie 539, Liptovský Hrádok, B, SR
Patrik Hrabal (8), Zuzana Letošová (9), Leo Slosiar (8), Samuel Bartík (9)
15
10 Základná škola, Ul. čs. brigády 4, Liptovský Mikuláš, A, SR
Matúš Ligas (9), Igor Lettrich (9), Barbora Salanciová (9), Dávid Švihra (9)
14
11 Základná škola, Nábr. 4. apríla 1936/23, Liptovský Mikuláš, B, SR
Martin Stankoviansky (8), Alex Lakomčík (8), Ondrej Valko (8), Ondrej Štrkolec (8)
14
12 Gymnázium Michala Miloslava Hodžu, M. M. Hodžu 860/9, Liptovský Mikuláš, A, SR
Samueal Bebko (8), Lucia Polečová (8), Adam Droppa (8), Radovan Milan (8)
14
13 Základná škola, Kvačany 227, Kvačany, SR
Elena Valová (9), Karin Furgaľáková (9), Tomáš Eduard Kojš (8), Pavol Glončák (8)
12
14 Základná škola, Žiarska 679/13, Liptovský Mikuláš, B, SR
Gabika Kubínová (9), Tomáš Nízky (9), Andrea Ondrejková (9), Laura Stanislavová (9)
12
15 Základná škola s MŠ, Demänovská ulica 408/4A, Liptovský Mikuláš, A, SR
Viktória Chvojková (9), Hana Griešová (8), Sebastián Ondruš (8), Daniel Vučkan (9)
12
16 Základná škola s MŠ, Hradná 342, Liptovský Hrádok, B, SR
Lucia Čisárová (9), Zuzana Drobúlová (9), Radana Ivanová (9), Kristína Krčuľová (9)
10
17 Základná škola, Žiarska 679/13, Liptovský Mikuláš, A, SR
Michal Bruňo (8), Samuel Chovanec (8), Lenka Zemková (8), Lucia Navrátilová (8)
10
18 Základná škola s MŠ, Starojánska 11, Liptovský Ján, SR
Radovan Buc (8), Filip Krajčí (8), Tomáš Kyseľ (8), Mária Ohraďanová (8)
9
19 Základná škola, Ul. čs. brigády 4, Liptovský Mikuláš, B, SR
Sebastián Dráb (8), Patrik Dzuroška (8), Filip Navrátil (8), Samuel Varga (8)
9
20 Ev. SŠ- Ev. gymnázium J. T, Komenského 10, Liptovský Mikuláš, SR
Zuzana Salajová (8), Zuzana Kamenská (8), Kristián Ondrejka (8), Jakub Matejka (8)
6