Výsledky Náboja 2018
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2018, , Slovensko, Nitra


ŠkolaBody
1 Gymnázium, Párovská 1, Nitra, SR
Filip Horváth (9), Jakub Konc (9), Adam Lopúch (9), Matúš Tóth (9)
28
2 ZŠ sv. Marka, Petzwalova 1, Nitra, SR
Samuel Martinka (9), Dominik Péli (9), Karolína Mésarošová (8), Viliam Záborský (9)
28
3 Gymnázium, Párovská 1, Nitra, SR
Eunika Bebjaková (9), Lenka Bezáková (9), Matej Bystrický (9), Andrea Gábrišová (9)
25
4 Gymnázium, Párovská 1, Nitra, SR
Šimon Tóth (8), Martin Drlík (8), Ema Gabriela Jantošková (8), Matúš Královič (8)
20
5 SŠ katol-Gymnázium sv. CaM, Farská ul. 19, Nitra, SR
Marek Čulák (9), Žofia Farkašová (9), Ján Gajdoš (9), Ondrej Páleník (9)
19
6 Gymnázium Ľ. J. Šuleka Komárno, Pohraničná 10, Komárno, A, SR
Peter Márk Hóka (8), Bálint Janik (9), František Kajan (8), Mikolaj Kiniorski (9)
19
7 Základná škola, Benkova 34, Nitra, B, SR
Martin Lakatoš (9), Martin Burian (9), Christian Bori (8), Alexandra Tomšíková (8)
18
8 Základná škola, Benkova 34, Nitra, A, SR
Martin Horváth (9), Andrej Križan (9), Lucas Palka (9), Matej Roháč (9)
18
9 Gymnázium, Párovská 1, Nitra, SR
Pavol Dávid (8), Pavol Mrázik (8), Adam Mika (8), Samuel Tomka (8)
17
10 Gymnázium Nitra, Golianova 68, Nitra, SR
Adriana Kepáková (8), Ema Nagyová (8), Viktória Bolečková (8), Soňa Chowaniecová (8)
17
11 Základná škola, Na Hôrke 30, Nitra, SR
Samuel Vozárik (9), Petra Šichulová (9), Richard Ňachaj (8), Ema Nagyová (8)
16
12 Gymnázium Nitra, Golianova 68, Nitra, A, SR
Andrej Čerňanský (9), Nikola Horniaková (9), Soňa Palumbínyová (9), Alžbeta Žiarovská (9)
16
13 Základná škola, Benkova 34, Nitra, SR
Leon Fiebig (9), Lukáš Kubis (8), Marek Lysičan (8), Michal Rumančík (9)
14
14 ZŠ sv. Vojtecha, Levická 903, Vráble, SR
Ján Brieška (8), Timotej Galo (9), Katarína Repková (9), Anna Repková (7)
13
15 Gymnázium Nitra, Golianova 68, Nitra, B, SR
Anna Dukesová (9), Oliver Grofčík (9), Simona Valová (9), Adam Tkáč (9)
13
16 SKŠ-ZŠ sv. Svorada a B., Farská 43, Nitra, B, SR
Alexandra Blažková (9), Tamara Lieskovská (9), Dominika Rácová (9), Filip Tichanský (9)
12
17 Gymnázium Ľ. J. Šuleka Komárno, Pohraničná 10, Komárno, B, SR
Judith Sylvia Dobai (8), Alžbetka Kokényová (9), Emma Odorová (8), Romana Rumanová (9)
12
18 SKŠ-ZŠ sv. Svorada a B., Farská 43, Nitra, A, SR
Ceyla Rose Hanzen (8), Smuel Krajčír (8), Miroslav Černák (8), Jakub Vrchovský (8)
10
19 Piarist. gymnázium sv. J. Kalazan, Piaristická 6, Nitra, A, SR
Jozef Magula (9), Sofia Bieliková (9), Alex Kukla (9), Lukáš Horka (9)
10
20 Základná škola, Zbehy 661, Zbehy, B, SR
Tamara Dovičovičová (9), Sára Krajancová (9), Kristína Laciková (9), Dalibor Debnár (9)
10
21 Základná škola s MŠ, Hviezdoslavova 415/40, Ludanice, SR
Martin Zelenák (9), Patrik Jan Grnja (9), Eliška Ševčíková (9), Matúš Vagunda (9)
10
22 Základná škola, Zbehy 661, Zbehy, A, SR
Filip Galan (9), Marek Sokol (9), Kristína Sollárová (8), Matej Timoracký (8)
8
23 Základná škola, Školská 289, Obyce, SR
Kristian Hlavatý (9), Matúš Jurík (9), Viktor Kováč (9), Ján Kurka (9)
8
24 Piarist. gymnázium sv. J. Kalazan, Piaristická 6, Nitra, B, SR
Matej Lidik (9), Vanesa Poláčková (9), Patrícia Balážová (9), Emma Bakytová (9)
5