Výsledky Náboja 2018
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2018, , Slovensko, Poprad


ŠkolaBody
1 Gymnázium, Kukučínova 4239/1, Poprad, B, SR
Katarína Žiaková (9), Rastislav Miško (9), Peter Pomietlo (9), Samuel Sedláček (9)
28
2 Gymnázium, Kukučínova 4239/1, Poprad, A, SR
Andrej Kazimír (9), Matej Korp (9), Filip Parížek (9), Adam Slimák (9)
27
3 Spojená škola - Gym, Dominika Tatarku 4666/7, Poprad, SR
Pavol Brejčák (9), Matúš Legát (9), Šimon Matušek (9), Peter Sopko (9)
25
4 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Markušovská cesta 8, Spišská Nová Ves, SR
Andrej Kalík (9), Matej Marcinčin (9), Oliver Štubňa (8), Dávid Valach (8)
22
5 Spojená škola, Mierová 134, Svit, A, SR
Gabriela Bachratá (9), Alexandra Grivalská (9), Matúš Ilavský (9), Marián Neuwirth (9)
21
6 Základná škola s MŠ, Francisciho ulica 832/21, Poprad, A, SR
Ina Paľová (8), Michal Rečičár (7), Alžbeta Rečičárová (8), Michaela Tomusková (8)
20
7 ZŠ s MŠ, Školská 311, Spišská Teplica, A, SR
Soňa Baranová (9), Samuel Pavličko (9), Patrik Skokan (9), Zuzana Dunajová Jurčová (9)
18
8 Gymnázium, Javorová 16, Spišská Nová Ves, A, SR
Šimon Dluhoš (8), Dávid Dzimko (8), Viliam Ráčay (8), Matej Toporcer (8)
17
9 Základná škola, Dr. Daniela Fischera 2, Kežmarok, B, SR
Sandra Sosková (9), Diana Svocáková (9), Miriam Vengliková (9), Timotej Brutovský (9)
17
10 Základná škola, Komenského 2, Svit, B, SR
Matej handzuš (9), Tímea Kurpašová (9), Šimon Porada (9), Martin Kostyšák (9)
17
11 Spojená škola, Mierová 134, Svit, B, SR
Dominika Bodyová (9), Samuel Bohunčák (9), Dárius Rojko (9), Dominik Šeďo (9)
17
12 Gymnázium, Javorová 16, Spišská Nová Ves, B, SR
Cyril Vojtila (8), Ivana Grešová (9), Marko Skala (9), Adam Tkáčik (8)
16
13 Základná škola s MŠ, Francisciho ulica 832/21, Poprad, B, SR
Adam Chudík (9), Denis Šifra (9), Lea Šomšáková (9), Diana Urbanová (9)
16
14 Základná škola s MŠ, Vagonárska ulica 1600/4, Poprad-Spišská Sobota, SR
Adrián Pitka Kester (9), Richard Strož (9), Emília Leskovjanská (9), Peter Helcmanovský (9)
16
15 Základná škola s MŠ, Levočská 53, Harichovce, SR
Adam Fedor (8), Martina Staroňová (8), Samuel Stolárik (9), Elena Zábojníkovbá (8)
15
16 Základná škola, Hradné námestie 38, Kežmarok, SR
Marek Luruc (9), Laura Palková (9), Gabriela Šlebodová (9), Veronika Uličná (8)
14
17 Základná škola s MŠ, Dostojevského ul. 2616/25, Poprad, A, SR
Martin Fuchs (8), Dávid Knap (8), Lucia Lišková (9), Marianna Papcunová (9)
14
18 Spojená škola - ZŠ s MŠ, Letná ulica 3453/34, Poprad, SR
Lili Jendrušiaková (9), Mária Krivoňáková (9), Richard Ručka (9), Viktória Pitoňáková (9)
13
19 Základná škola, Komenského 2, Svit, A, SR
Dominik Gregor (8), Dominik Kurňava (8), Jakub Enekeš (8), Vladislav Sedláček (8)
11
20 Základná škola s MŠ, Dostojevského ul. 2616/25, Poprad, B, SR
Ema Kajzárová (8), Martin Kučera (9), Martina Sekeráková (8), Radovan Vyšňan (9)
11
21 Základná škola s MŠ, Slovenská Ves 313, Slovenská Ves, SR
Silvester Vida (9), Erik Hyriak (8), Bronislava Gurková (9), Romana Borovská (9)
10
22 Základná škola, Dr. Daniela Fischera 2, Kežmarok, A, SR
Liliana Boháčová (9), Emma Kaňová (9), Alžbeta Špesová (9), Emília Oravcová (9)
10
23 Gymnázium J. F. Rimavského, Kláštorská 37, Levoča, SR
Olívia Citterová (8), Lívia Iľašová (8), Tímea Zahurancová (8), Peter Dičák (8)
10
24 ZŠ s MŠ, Školská 311, Spišská Teplica, B, SR
Tamara Kupčová (8), Martin Šeliga (8), Tatiana Stolarčíková (8), Marek Kučera (8)
10
25 Základná škola, Školská 1, Ľubica, SR
Lenka Gallušová (9), Patrícia Hoffmanová (9), Michaela Kurillová (9), Jakub Solár (9)
8