Výsledky Náboja 2018
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2018, , Slovensko, Trenčín


ŠkolaBody
1 Piaristické gymnázium Jozefa Braneckého, Palackého 4, Trenčín, B, SR
Lucia Ambrosová (9), Veronika Chovancová (9), Martin Feranec (9), Rudolf Pardubický (9)
27
2 Gymnázium Ľudovíta Štúra, 1. mája 170/2, Trenčín, B, SR
Peter Margetínec (9), Marek Filo (9), Max Erik Rau (9), Matúš Nebus (9)
25
3 Základná škola, Kubranská 80, Trenčín, A, SR
Patrik Bašo (9), Ráchel Bučeková (9), Matúš Čarnogurský (9), Matúš Smolka (9)
23
4 Gymnázium Ľudovíta Štúra, 1. mája 170/2, Trenčín, A, SR
Peter Holý (8), Michal Hrotka (8), Tiara Krajčová (8), Alexandra Kudláčová (8)
23
5 Súkromná základná škola, Slov.národ.povstania 96/3, Nová Dubnica, A, SR
Andrej Hošták (9), Erick Vozár (9), Šimon Šumichrast (9), Simona Vlnová (9)
21
6 Základná škola, Dlhé Hony 1, Trenčín, A, SR
Matúš Zavřel (9), Izabela Mišáková (9), Júlia Bystrická (9), Laura Korsáková (9)
19
7 Spoj.škola sv.Jozefa ZŠ, Klčové 87, Nové Mesto nad Váhom, SR
Rastislav Hyža (9), Martin Jakubek (9), Dário Mráz (8), Ondrej Szarka (8)
19
8 Základná škola s MŠ, Pod hájom 967, Dubnica nad Váhom, SR
Adam Babača (9), Matej Gašpar (9), Milan Dulák (9), Michal Štefanec (9)
19
9 Základná škola, Kubranská 80, Trenčín, B, SR
Martin Šamaj (7), Matej Pučko (7), Timotej Griffin (7), Martina Matejková (7)
18
10 Základná škola, Novomeského 11, Trenčín, SR
Alex Špalda (9), Filip Uličný (9), Matúš Kadlecay (9), Boris Šarina (9)
18
11 Súkromné gymnázium FUTURUM, Kožušnícka 71/2, Trenčín, B, SR
Patrik Hlucháň (9), Zdenka Karneková (9), Tomáš Podubinský (9), Maximo Vicente (9)
17
12 Základná škola s MŠ, Centrum I 32, Dubnica nad Váhom, B, SR
Andrej Bartoš (8), Simon Pasqualon (8), Tomáš Laco Laco (7), Samuel faktro (7)
17
13 Piaristické gymnázium Jozefa Braneckého, Palackého 4, Trenčín, A, SR
Dominika Dobiašová (9), Nora Halačová (9), Maroš Rybár (8), Hana Urbanová (9)
16
14 Základná škola s MŠ, Centrum I 32, Dubnica nad Váhom, A, SR
Natália Rybanská (9), Simona Hudecová (9), Samuel Guzoň (8), Dominik Ševček (8)
15
15 Základná škola, Dlhé Hony 1, Trenčín, B, SR
Martin Ježko (9), Terézia Lendvayová (9), Andrej Škoviera (9), Matúš Závodský (9)
14
16 Gymnázium Ľudovíta Štúra, 1. mája 170/2, Trenčín, SR
Adam Havier (7), Tomáš Kudláč (7), Marína Štefánková (7), Jakub Večera (7)
14
17 Základná škola, Kubranská 80, Trenčín, SR
Radoslav Michal (8), Ján Michal (8), Alex Maláň (8), Tomáš Kuník (7)
12
18 Základná škola s MŠ, Motešice 77, Motešice, B, SR
Natália Marušková (9), Katarína Richtárechová (9), František Púčik (9), Barbora Zustinová (9)
12
19 Súkromná základná škola, Slov.národ.povstania 96/3, Nová Dubnica, B, SR
Martin Bačík (8), Ela Kučerová (8), Jana Šošovičková (8), Margaréta Vráblová (8)
12
20 Súkromné gymnázium FUTURUM, Kožušnícka 71/2, Trenčín, A, SR
Milan Balažovjech (9), Adam Koyš (9), Sofia Mudranincová (9), Timotej Kováč (9)
10
21 Základná škola s MŠ, Motešice 77, Motešice, A, SR
Michaela Fáriková (8), Dominik Jando (8), Martin Mitač (8), Alexandra Závodská (8)
10
22 Základ. škola A.Rudnaya, Považany 216, Považany, SR
Marianna Horváthová (9), Karolína Majerníková (8), Adam Malo (9), Kristína Vatrtová (9)
8
23 Základná škola, Kubranská 80, Trenčín, SR
Katarína Balážová (7), Barbora Jenčová (7), Zuzana Mareková (7), Lucia Ševčovičová (7)
8
24 Súkromné gymnázium FUTURUM, Kožušnícka 71/2, Trenčín, SR
Alex Drengubiak (9), Tomáš Kunic (9), Michal Mikulík (9), Alexandra Valová (9)
7
25 Základná škola, Kubranská 80, Trenčín, SR
Boris Liška (8), Adam Gluch (8), Petra Horvátová (8), Júlia Havjerová (8)
6
26 Súkromná základná škola FUTURUM, Na dolinách 27, Trenčín, SR
Tomáš Ambrozai (8), Klára Komorovská (8), Lucia Vašatová (7), Hana Vašatová (6)
5