Výsledky Náboja 2018
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2018, , Slovensko, Trstená


ŠkolaBody
1 Základná škola s MŠ, Staničná 324, Liesek, A, SR
Gracjan Motýľ (9), Beata Kristofčáková (9), Jaroslav Revaj (9), Stanislav Pastor (8)
30
2 Základná škola s MŠ, Andreja Bažíka 20, Zuberec, A, SR
Marko Dedinský (9), Ema Majerčáková (8), Sára Urbanová (8), Peter Vidiečan (9)
24
3 Cirkevná SŠ - gymnázium, Okružná 2026/25, Dolný Kubín, B, SR
Timotej Pazdera (8), Marek Villim (8), Michal Stanislav Málik (8), Viktória Dudová (8)
24
4 Gymnázium Martina Hattalu, Železničiarov 278, Trstená, A, SR
Peter Bodnár (8), Janka Kubišová (7), Paula Pazúriková (9), Veronika Vrobelová (9)
24
5 Cirkevná SŠ - gymnázium, Okružná 2026/25, Dolný Kubín, A, SR
Marián Kurčina (9), Matej Lastič (7), Nina Lehotská (8), Barbora Smoleňová (8)
24
6 Cirkevná ZŠ R. Dilonga, Hviezdoslavova 823/7, Trstená, SR
Vladimír Baruta (9), Erik Kuráň (9), Adam Gálik (9), Maroš Letaši (9)
22
7 Základná škola s MŠ, Nová Doba 482, Nižná, B, SR
Lukáš Hajdúch (9), Andrej Kubica (9), Filip Nákačka (8), Miloš Stroka (8)
14
8 Základná škola s MŠ, Hladovka 238, Hladovka, SR
Tomáš Brnušák (8), Maroš Dulka (8), Jakub Greštiak (9), Andrej Šuvada (9)
14
9 Gymnázium, Školská 837, Tvrdošín, B, SR
Lucia Garbiarová (9), Ján Žuffa (9), Marek Krucsay (9), Nina Suľová (8)
14
10 Gymnázium Martina Hattalu, Železničiarov 278, Trstená, B, SR
Ema Kubalová (9), Alex Pisoň (8), Miriam Saganová (9), Richard Scholtz (7)
13
11 Základná škola s MŠ, Nová Doba 482, Nižná, A, SR
Radka Čuporáková (9), Tomáš Labdík (8), Miroslava Šmičeková (9), Filip Špulier (9)
12
12 Základná škola s MŠ, E. P. Bárdoša 235/50, Habovka, SR
Timea Klimeková (9), Laura Klimeková (9), Timotej Leginus (7), Lucia Šišková (9)
12
13 Základná škola s MŠ, Andreja Bažíka 20, Zuberec, B, SR
Matej Gonda (9), Erik Klocháň (9), Martin Ondroš (8), Jakub Šroba (7)
12
14 Základná škola s MŠ, Staničná 324, Liesek, B, SR
Eliáš Ondrík (9), Samuel Stas (9), Timea Kubicová (9), Andrea Motýľová (8)
12
15 Gymnázium, Školská 837, Tvrdošín, A, SR
Dávid Kováč (6), Jerguš Krúpa (7), Jakub Lorinc (7), Lukáš Pánik (7)
9