Výsledky Náboja 2018
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2018, , Slovensko, Zvolen


ŠkolaBody
1 Základná škola sv.D.S., M. M. Hodžu 1732/9, Zvolen, SR
Peter Bernáth (9), Samuel Kašša (9), Ondrej Priškin (8), Katarína Rybanová (8)
23
2 Základná škola, Hrnčiarska 2119/1, Zvolen, A, SR
Marko Budáč (9), Nina Mičianiková (8), Svetozár Ukrop (9), Valér Výboch (9)
21
3 Základná škola, Kukučínova 480/6, Detva, B, SR
Jozef Debnár (8), Samuel Halaj (9), Martin Michálik (8), Jaroslav Suja (9)
18
4 Základná škola, Petra Jilemnického 1035/2, Zvolen, SR
Natália Drottnerová (9), Tomáš Hitka (9), Ivan Marianek (8), Ella Valentová (9)
18
5 Základná škola, M. Rázusa 1672/3, Zvolen, E, SR
Michal Almáši (9), Jakub Rolko (9), Viliam Kováč (8), Sofia Oltmanová (8)
17
6 Základná škola, M. Rázusa 1672/3, Zvolen, B, SR
Timotej Fides (8), Ivan Gáborík (8), Jakub Jakubčin (8), Veronika Klajbanová (8)
17
7 Základná škola s MŠ, Školská 1575, Hriňová, SR
Roman Kmeť (9), Zuzana Šuleková (8), Nela Očenášová (8), Patrik Kmeť (8)
17
8 Základná škola, Námestie mládeže 587/17, Zvolen, SR
Janka Dubajová (9), Adam Gajdošík (9), Radoslav Šimo (9)
17
9 Základná škola, M. Rázusa 1672/3, Zvolen, A, SR
Milan Schmidt (9), Timotej Bálint (9), Matej Siheľský (9), Amália Jochimová (9)
15
10 Základná škola, M. Rázusa 1672/3, Zvolen, D, SR
Adam Schmidt (8), Sebastián Selecký (9), Alexandra Vaštíková (8), Emma Záchenská (8)
15
11 Základná škola A.S., Pionierska 348/9, Sliač, SR
Alex Išteneš (9), Anna Čekanová (9), Ema Štestková (9), Denis Solčan (9)
15
12 Gymnázium Ľudovíta Štúra, Hronská 1467/3, Zvolen, B, SR
Ema Chamulová (8), Nina Hanesová (8), Nina Hanesová (8), Michal Výboh (8)
14
13 Základná škola, Hrnčiarska 2119/1, Zvolen, B, SR
Katarína Hronská (8), Dominik Kulišiak (8), Erika Rudnická (8), Richard Vojtek (8)
13
14 Základná škola, Angyalova ulica 401/26, Kremnica, A, SR
Daniel Kubašiak (9), Martin Slanina (9), Samuel Ziman (9), Adam Rozenzweig (9)
12
15 Základná škola s MŠ, Školská 447/3, Dobrá Niva, SR
Patrícia Polcová (9), Hana Krúdyová (9), Matej Medveď (9), Martin Kamiač (8)
12
16 Gymnázium Ľudovíta Štúra, Hronská 1467/3, Zvolen, A, SR
Peter Hriň (8), Sofia Ann Clancy (8), Yevhenii Vozniuk (8), Benjamín Androvič (8)
12
17 ZŠ Jozefa Horáka, P. Dobšinského 17, Banská Štiavnica, B, SR
Martin Bačo (9), Daniela Kašiarová (9), Matej Mojžiš (9), Miroslav Vančo (9)
11
18 Základná škola, J. Alexyho 1941/1, Zvolen, SR
Michal Gondáš (9), Natália Mázorová (9), Peter Kováčik (9), Sára Kuzminová (9)
11
19 Základná škola J.J.T., A. Bernoláka 20, Detva, SR
Emma Kucejová (9), Alžbeta Vinarčíková (9), Martin Ľupták (8), Michal Račan (8)
11
20 ZŠ Jozefa Horáka, P. Dobšinského 17, Banská Štiavnica, A, SR
Adam Potančok (8), David Ruszo (8), Maroš Orolin (8), Dominika Bačíková (8)
10
21 Základná škola s MŠ M.K, Detvianska Huta 369, Detvianska Huta, SR
Ján Baláž (9), Martin Gánovský (9), Vanesa Kortišová (9), Miroslav Kret (9)
10
22 Základná škola, M. Rázusa 1672/3, Zvolen, C, SR
Peter Hazlinger (8), Samuel Korytár (8), Michal Lisičan (8), Matej Ivanič (8)
10
23 Základná škola, Kukučínova 480/6, Detva, A, SR
Michaela Ostrihoňová (9), Dorothea Petrovičová (8), Miroslav Vilhan (8), Tibor Vrťo (8)
8
24 Základná škola, Angyalova ulica 401/26, Kremnica, B, SR
Samuel Kanala (9), Jakub Mutňanský (9), Paula Petríková (9), Andrea Slašťanová (9)
6