Výsledky Náboja 2019
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2019, , Česká republika, Olomouc


ŠkolaBody
1 Gymnázium, Tomkova 45, Olomouc - Hejčín, B, ČR
Jan Kolář (9), Pavel Mikulka (9), Nikola Gregůrková (9), Kristýna Dejlová (9)
33
2 Gymnázium, Horní náměstí 5, Šternberk, B, ČR
Grossová Pavlína (5), Belej Adam (5), Nuc Adam (5), Kubala Pavel (5)
31
3 Gymnázium Jana Opletala, Opletalova 189, Litovel, ČR
Ondřej Cetkovský (9), Tadeáš Fryčák (9), Martin Palinek (8), Petr Žampach (9)
31
4 Gymnázium Jakuba Škody, Komenského 29, Přerov, B, ČR
Lenka Poljaková (9), Linda Tomišová (9), Filip Večeřa (9), Daniel Hostášek (9)
30
5 Gymnázium, Tomkova 45, Olomouc - Hejčín, A, ČR
Vendelín Filip (9), Julie Růžičková (9), Boleslav Doubrava (9), Viktor Kyselý (9)
30
6 Gymnázium Jakuba Škody, Komenského 29, Přerov, A, ČR
Štěpán Pospíšil (8), Alexandr Majer (8), Martin Skýpala (8), Jan Polívka (8)
29
7 Slovanské gymnázium, tř. Jiřího z Poděbrad 13, Olomouc, ČR
Jakub Drábek (4), Hanka Homolová (4), Ondřej Kříž (4), Michaela Uličná (4)
27
8 ZŠ J. A. Komenského a MŠ, Hranická 14, Přerov, Přerov II - Předmostí, ČR
Jana Dreiseitlová (9), Magdaléna Bucherová (9), Žaneta Hluší (9), Aneta Kovářová (9)
26
9 Základní škola, Stupkova 16, Olomouc, ČR
Václav Záruba (9), Igor Vodička (9), Honza Raška (9), Šimon Lehký (9)
25
10 Základní škola, Tř. 1. máje 357, Hranice, ČR
Marek Balabán (9), Linda Straková (9), Thu Trang Truong (9), Šimon Brožek (9)
25
11 Gymnázium, Horní náměstí 5, Šternberk, A, ČR
Kohoutková Kristýna (4), Tionová Jana (4), Venusová Anna (4), Chládková Eliška (4)
24
12 Fakultní základní škola, Tererovo nám. 1, Olomouc, B, ČR
Frumarová Adéla (9), Pudelová Vendula (9), Vaňková Michaela (9), Žáčková Adéla (9)
19
13 Fakultní základní škola, Tererovo nám. 1, Olomouc, A, ČR
Palatka Pavel (9), Pluhařík Matěj (9), Sedlář Michal (9), Komárek Tomáš (9)
13