Výsledky Náboja 2019
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2019, , Česká republika, Ústí nad Labem


ŠkolaBody
1 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Stavbařů 5, Ústí nad Labem, B, ČR
Josef Kříž (8), Jeroným Plašil (8), Petr Ptošek (8)
33
2 Gymnázium Josefa Jungmanna, Svojsíkova 1, Litoměřice, B, ČR
Andrej Dunda (9), Vanda Hříbalová (9), Jana Křivohlavá (9), Tomáš Svoboda (9)
29
3 Gymnázium, Čs. dobrovolců 11, Teplice, B, ČR
Helena Boušová (9), Magdalena Knorrová (9), Lan Chi Nguyenová (9), Lenka Weisová (9)
28
4 Gymnázium, Sady pionýrů 600, Lovosice, A, ČR
Hana Drašnarová (8), David Kučera (8), Ondřej Paatz (8), Kateřina Šoralová (8)
27
5 Gymnázium, Sady pionýrů 600, Lovosice, B, ČR
Tobiáš Březina (9), Martin Ryšavý (9), Matěj Ryšavý (9), Jan Šváb (9)
27
6 Gymnázium, Čs. dobrovolců 11, Teplice, A, ČR
Tadeáš Jirák (9), Jindřich Kaláb (9), Daniel Šafránek (8)
26
7 Základní škola, Školní 87, Velké Březno, C, ČR
Vojtěch Wagner (9), Lukáš Zatloukal (9), Eva Černá (9), Mikuláš Pešek (9)
26
8 ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů, Buzulucká 392, Teplice, B, ČR
Matyáš Přibyl (8), Patrik Hanisch (8), Tobiáš Tychler (8), Štěpán Urbanský (8)
25
9 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Stavbařů 5, Ústí nad Labem, A, ČR
Lucie Kubrichtová (9), Lukáš Matouš (9), Eliška Tintěrová (9), Ivana Žižková (9)
24
10 Podkrušnohor. gymnázium , příspěvková organ., Čs. armády 1530, Most, A, ČR
Mohamed Al-naggar (9), Lukáš Müller (9), Ondřej Sternthal (9), Jindřich Říha (9)
24
11 Základní škola, E. Krásnohorské 3084, Ústí nad Labem, B, ČR
Lenka Konopová (8), Pavel Krejsa (8), Albert Vonka (9), Viola Zajícová (9)
24
12 Základní škola a Mateřská škola, Libouchec 157, Libouchec, A, ČR
Natálie Jedličková (9), Josef Čížek (9), Richard Kocek (8), Martin Bohm (9)
24
13 Základní škola a Mateřská škola, Školní 1544, Děčín VI - Želenice, ČR
David Beutler (9), Natálie Fílová (9), Matyáš Jetel (9), Štěpán Suchomel (9)
24
14 Základní škola, Tyršova 482, Trmice, B, ČR
Mirek Láznička (8), Jan Löbel (8), Radek Strnad (8), Ondřej Werner (8)
22
15 ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů, Buzulucká 392, Teplice, A, ČR
Daniel Doležal (8), František Černý (8), Eliška Knížková (8), Martin Lukeš (8)
22
16 Gymnázium Josefa Jungmanna, Svojsíkova 1, Litoměřice, A, ČR
Nikola Kostková (9), Marie Koťová (9), Aneta Šedivá (9), Pavlína Teichmanová (9)
22
17 Podkrušnohor. gymnázium , příspěvková organ., Čs. armády 1530, Most, B, ČR
Eliška Francouzová (5), Jan Hönig (5), Jakub Martinovský (5), Lucie Šauerová (5)
22
18 Základní škola a Mateřská škola, Libouchec 157, Libouchec, B, ČR
Matěj Bílý (9), Ema Jandová (9), Robert Krupička (9), Nela Weissová (9)
21
19 Základní škola, E. Krásnohorské 3084, Ústí nad Labem, A, ČR
Sofya Fedotova (9), Minh Anh Nguyenová (8), Oliver Šaffer (8), Jan Truba (9)
21
20 Základní škola, Školní 87, Velké Březno, A, ČR
Karolína Šidáková (9), Klára Nabiová (8), Odetta Borovcová (9), Kryštof Truxa (8)
18
21 Základní škola, Okružní 1235, Most, ČR
Marek Radimák (9), Anna Doubková (9), Veronika Thielová (9), Anna Žuravljová (9)
17
22 ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů, Buzulucká 392, Teplice, D, ČR
Klára Suchá (9), Eliška Rožcová (7), Jan Špalek (7), Veronika Nováková (7)
17
23 Základní škola, Školní 87, Velké Březno, B, ČR
Tomáš Fuchsig (8), Anna Beranová (8), Dita Neubauerová (8), Julie Kubátová (8)
16
24 Základní škola, Tyršova 482, Trmice, A, ČR
Filip Volf (8), Šimon Musil (8), Richard Urbánek (8), Antonín Macák (8)
16
25 ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů, Buzulucká 392, Teplice, C, ČR
Filip Hliba (8), Anežka Kokinčáková (8), Matěj Lehnert (8), Tereza Psohlavcová (8)
11
26 Základní škola a Mateřská škola, Libouchec 157, Libouchec, C, ČR
Daniel Krajíček (9), Tomáš Vaščík (9), Matěj Štika (9), Adéla Čížková (8)
11
27 Základní škola, Kpt. Jaroše 130, Proboštov, ČR
Kateřina Bártová (8), Tomáš Běl (9), Vojtěch Liner (9), Jan Pecinka (8)
8
28 Základní škola a Mateřská škola, Markvartice 197, Markvartice, A, ČR
Marie Frühaufová (9), Jiří Hronek (8), Aneta Pilíková (8), Olga Pilíková (8)
7
29 Základní škola a Mateřská škola, Markvartice 197, Markvartice, B, ČR
Miroslav Huček (9), Klaudie Malá (8), Ondřej Mitruška (8), Natálie Techlová (8)
7